PDA

View Full Version : Veritabanı Güncellemesi v2

Ouzy
05.Temmuz.2007, 05:53
v1’e ek olarak 37 transfer ve teknik direktör transferleri yapılmıştır. Böylece yapılan toplam transfer sayısı 200’e ulaşmıştır.

Dosya sürümü: 8.0.2

v1’den İtibaren Yapılan Değişiklikler:

1. Yama da 13 ülke, 15 ligdeki transferler bulunmaktadır.
2. 13 Avrupa ülkesinde gerçekleşen tam 200 transfer yamada bulunmaktadır.
3. 15 ligde ki 78 takım birbiriyle yer değiştirmiştir.
4. Yama da bulunan ülkeler ve ligler; Almanya, Fransa,Hollanda, İngiltere (Premier Lig ve Championship), İskoçya, İspanya, İsviçre, İtalya, Portekiz, Romanya, Rusya, Türkiye (Süper Lig ve 1. Lig), Yunanistan.
5. Yama da bulunan tüm ülke ve liglerin; transferleri, Avrupa kupalarına giden takımları ile düşen-çıkan takımları güncellenmiştir.
6. Bunların dışında, bu transfer sezonunda serbest kalan onlarca oyuncu, kiralık anlaşması bitenler ve menajer transferleri de yamaya eklenmiştir.
7. Oyunda bulunan 79 sakatlıkismi Türkçeleştirilmiştir.

Emeği geçenler: FM 2008 Türkçe çeviri ekibinde ki Aliapaydin adlı arkadaşıma bu yamadaki sakatlık çevirilerindeki katkısından dolayı teşekkürler.

Not: Son iki sezonda bazı ülkelerden Avrupa kupalarına giden takım sayısı değiştiği için, bu ülkelerin Avrupa kupalarına giden takım sayısı 2008-09 sezonu ile birebir olmayabilir. Örneğin; Geçen sezon Yunanistan’dan UEFA’ya 4 takım giderken, bu sezon 2 takım UEFA’ya gidecektir ama editörden bir değişiklik yapma imkânımız olmadığı için bu yama da yine 4 takımla gidecektir. Avrupa kupalarına giden takım sayısı geçen sezon ki gibidir ama telaşlanmayın bu sadece birkaç ülkeyi kapsıyor.

Yapılan değişikliklerin tam listesini indirdiğiniz dosyada ki Wordpad belgesinde bulabilirsiniz. Benden bu kadar, daha yapmayacağım güncelleme yamaları. Eğer yapmak isteyen arkadaşlar olursa bu yamadan devam edebilirler.

İyi oyunlar.

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28818/bilgi/

Vieri
09.Temmuz.2007, 08:40
yeni versiyon eklenmiştir.

Psiko33
09.Temmuz.2007, 18:54
bende v1 yok acaba tranferlerin bazıları gözükmez mi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
v1 deki trasferler ona göre indircem

Oghuse
09.Temmuz.2007, 18:57
bende v1 yok acaba tranferlerin bazıları gözükmez mi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
v1 deki trasferler ona göre indircem

V2 indirmen yeterli V1 indirmene gerek yok..

hamsterm
09.Temmuz.2007, 19:09
Çok işime yarayacak teşekkür ederim.Çalışmalarının devamını beklemekteyim:icon_razz:

Psiko33
09.Temmuz.2007, 19:14
teşekkürler..

bySilver
09.Temmuz.2007, 19:40
Bu yamayı bize sundugunuz için teşerkkür ederim :)

the_endless
09.Temmuz.2007, 19:45
arkadaşlar hary kewwel flan varmıı bunda ??yani son transferler

Ali Apaydın
09.Temmuz.2007, 19:48
güzel bir çalışma daha. teşekkürler. :)

Ouzy
09.Temmuz.2007, 19:51
arkadaşlar hary kewwel flan varmıı bunda ??yani son transferler
Kewell var da Güiza falan yok.

hasim
09.Temmuz.2007, 20:17
pek kewelın ozellıklerı degıstırılmısmı yoksa aynımı

Ouzy
09.Temmuz.2007, 20:20
İndireceğiniz dosyanın içinde "Yapılan Değişiklikler" diye bir Wordpad belgesi var, orada yaptığım tüm değişiklikler yazıyor (transfer vs.), oradan bakabilirsiniz.

hasim
09.Temmuz.2007, 20:22
tmm kardesim saolasın

gfbliisa
09.Temmuz.2007, 20:28
yani arkadslar v1 i indirmessek v2de 200 transferın hepsı var demı ..!

Ouzy
09.Temmuz.2007, 20:29
yani arkadslar v1 i indirmessek v2de 200 transferın hepsı var demı ..!
Var, var........

gfbliisa
09.Temmuz.2007, 20:32
cok saol kolay gelsın
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya bısı daha sorabılırmıyım sımdı ben Fm 08 Tsl Servis Paketi 1.1 paketınıde yukledım v2 ıle calısırmı ıkısıde bırlıkte onu solermısınız..! (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=54556)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya bısı daha sorcam sımdı ben fm 08 tsl sevıs paketınıde yuklucem bakın v2 ıle calısırmı yoksa ıkısı ayrımı yanı sadece 2sınden bırsımı calısması gerekıo

Since-1907
09.Temmuz.2007, 20:54
Turnuvalarda fln oynarkn sorun çıkıyormu yani 8.0.2 ile oynanıyor sitedeki turnuvalar bu ek paket fln sorun oluyor mu ?

sicey59
09.Temmuz.2007, 21:11
C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\db\800 beyler ben bunu buraya yüklüyorum ama yeni oyun açıyorum transferler olmuyor nereye yüklücez bunu ??

Ouzy
09.Temmuz.2007, 21:37
C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\db\800 beyler ben bunu buraya yüklüyorum ama yeni oyun açıyorum transferler olmuyor nereye yüklücez bunu ??
Bu yamayı kullanman için versiyonunun 8.0.2 olması lazım. Ayrıca "Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2008 -> db" buraya atacaksın yamayı.

@kanaryam1907: Sorun olmaz. Turnuva maçı yapacağın zaman 8.0.2'yi seçer girersin oyuna.;)

barahir
09.Temmuz.2007, 21:38
Gerçekten güzel bi yama olmuş.. Benim gibi biçok kişinin de takdirlerini toplamayı başardın, Tebrikler!

Ali Apaydın
09.Temmuz.2007, 22:49
Turnuvalarda fln oynarkn sorun çıkıyormu yani 8.0.2 ile oynanıyor sitedeki turnuvalar bu ek paket fln sorun oluyor mu ?

turnuva yaparken database seçiminde 8.0.2 update'i seçersen hiçbir sorun olmaz.

messiii
10.Temmuz.2007, 01:13
merhaba arkadaslar ben 2 saattir uraşıyorum bişey yapamadım birisi benimle msnden irtibata gecip bana yardım edebilirmi ?

RIDVAN TLM
10.Temmuz.2007, 01:32
oyuncu ozellıklerıyle oynandımı acaba?

Ouzy
10.Temmuz.2007, 01:34
oyuncu ozellıklerıyle oynandımı acaba?
Hayır, oynamadım.

serwan
10.Temmuz.2007, 02:45
ben söylenen yere(belgelerim>SI>fm08>db) attım yamayı ama new game dediğimde 8.0.2 database görebiliyorum yamayla ilgili herhangi bişey yok.ayrıca oyunu açtığımda yamanın işe yaramadığını gördüm.sorun ne olabilir????

Delirium
10.Temmuz.2007, 03:05
oyuncuların özellikleriyle oynadınmı yoksa sadece transferlerimi güncel?

Stam
10.Temmuz.2007, 03:08
gerçekten işe yarayacak bi yama, teşekkürler...

Ouzy
10.Temmuz.2007, 03:13
oyuncuların özellikleriyle oynadınmı yoksa sadece transferlerimi güncel?
Oyuncuların özellikleriyle oynamadığımı iki mesaj üstte yazdım, okursanız!

@serwan: Bu durumda çalışması gerekir. "New Game" dediğinde karşına çıkan listede "Veritabanı Güncellemesi v2" diye bir seçenek çıkması lazım. Dosyayının eksiksiz bir biçimde indiğine, attığın yerdeki "Veritabanı Güncellemesi v2" dosyasının eksiksiz olduğuna emin ol. Data dosyalarını karşılaştırıp kaç MB olduğuna bakarak anlayabilirsin.

serwan
10.Temmuz.2007, 03:16

@serwan: Bu durumda çalışması gerekir. "New Game" dediğinde karşına çıkan listede "Veritabanı Güncellemesi v2" diye bir seçenek çıkması lazım. Dosyayının eksiksiz bir biçimde indiğine, attığın yerdeki "Veritabanı Güncellemesi v2" dosyasının eksiksiz olduğuna emin ol. Data dosyalarını karşılaştırıp kaç MB olduğuna bakarak anlayabilirsin.

klasör 102 mb..
cache klasörünü falan silmem gerekir mi?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ok..çözüldü sorun

Delirium
10.Temmuz.2007, 03:25

pardon görmedm:icon_biggrin:

animals_wolf
10.Temmuz.2007, 07:49
oğuz kardeş bu yamayı nereye atacağımızı neden yazmadın ara ara en son forumda buldum orda bi yere yazmışlar ama keşke ana yere yazsaydın
emeğine sağlık çok güzel bi yama olmuş

Ouzy
10.Temmuz.2007, 08:38
Özür diliyorum, hemen yazıyorum.

"Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2008 -> db" buraya atılacak dosya.

Since-1907
10.Temmuz.2007, 16:28
turnuva yaparken database seçiminde 8.0.2 update'i seçersen hiçbir sorun olmaz.

Teşekkürler ( :

the_endless
10.Temmuz.2007, 17:32
çok güsel olmuş eline emeğine sağlık kardeşiim devamını bekleriim

wolfson
10.Temmuz.2007, 19:52
Kardeş Galatasaray bu gün İtandje ve Lucass Neill'ı aldı onları aktarabilir misin???

Ouzy
10.Temmuz.2007, 19:56
Kardeş Galatasaray bu gün İtandje ve Lucass Neill'ı aldı onları aktarabilir misin???
Daha yama çıkartmayacağımı ilk mesajımda belirttim. Onları da kendiniz yapın artık.;) Ayrıca daha almadık bu oyuncuları.;)

wolfson
10.Temmuz.2007, 20:34
Daha yama çıkartmayacağımı ilk mesajımda belirttim. Onları da kendiniz yapın artık.;) Ayrıca daha almadık bu oyuncuları.;)

Lig Tv'Galatasaray'ın duyurduğunu söyledi...

Ouzy
10.Temmuz.2007, 21:31
Lig Tv'Galatasaray'ın duyurduğunu söyledi...
Duyursak www.galatasaray.org (http://www.galatasaray.org)'da yazardı. Neyse "Galatasaray Transfer Haberleri" başlığında konuşalım bunları.

animals_wolf
10.Temmuz.2007, 22:22
oğuz kardeş yamalarının devamını bekliyoruz bizi yanlız bırakma gerçekten çok iyi çalışmalar yapıyosun..

senden en son transferlerin bulunduğu bir yama daha bekliyoruz

bizi kırma lütfen..

fm severler

Ouzy
10.Temmuz.2007, 22:23
oğuz kardeş yamalarının devamını bekliyoruz bizi yanlız bırakma gerçekten çok iyi çalışmalar yapıyosun..

senden en son transferlerin bulunduğu bir yama daha bekliyoruz

bizi kırma lütfen..

fm severler
Ya arkadaşlar benim de işim var, daha tatil yapacağım. O yüzden bu sezonluk bu kadar. Seneye inşaallah.

Eğer başka birisi yapmak isterse, bu yamadan devam edebilir.

animals_wolf
10.Temmuz.2007, 22:25
ouzy ben apmak isterim ama nasıl yapıldığını bilmiyorum editör diye bişey indiriyoruz galiba bari anlatsan çok iyi olur

Ouzy
10.Temmuz.2007, 22:30
ouzy ben apmak isterim ama nasıl yapıldığını bilmiyorum editör diye bişey indiriyoruz galiba bari anlatsan çok iyi olur
Editör FM'yle birlikte yükleniyor zaten. "Başlat -> Tüm Programlar -> Sports Interactive -> Football Manager 2008 -> Data Editör"

Bu yolu izleyerek editöre ulaşabilirsin. Sonra yukarıdan "Load Database" de, sonrası kolay zaten. İstersen oyuncu olarak arat, istersen kulüp olarak. Oyuncuya girdiğin zaman kontratını değiştirip istediğin takıma verebiliyorsun. Böyle işte.

tubilicino
12.Temmuz.2007, 08:25
emeğin için teşekkürler,
veritabanı güncelleştirmelerinde transfer edilen oyuncuların listesi konu içerisinde olursa daha efektif olur aksi takdirde dosyanın indirilmesi gerekiyor buda zman ve kota kaybına neden oluyor nacizane bir öneri ...

animals_wolf
12.Temmuz.2007, 09:35
emeğin için teşekkürler,
veritabanı güncelleştirmelerinde transfer edilen oyuncuların listesi konu içerisinde olursa daha efektif olur aksi takdirde dosyanın indirilmesi gerekiyor buda zman ve kota kaybına neden oluyor nacizane bir öneri ...

Şöyle bişey var dosyayı indirip kuruyorsun senin dediğin gibi olsa transferlerin hepsini tek tek kendin yapmak zorunda kalırsın editörden.Şimdi indir kur oyna mantığı var.

yeni bi yama geliyor o yamada güiza fenerbahçede olacak ve bi kaç transfer daha olacak.O yama üzerinde ben şahsen duruyorum ve titiz çalışıyorum yakın zamanda siteye eklenecek.

herkese iyi oyunlar..

wolfson
12.Temmuz.2007, 18:03
Şöyle bişey var dosyayı indirip kuruyorsun senin dediğin gibi olsa transferlerin hepsini tek tek kendin yapmak zorunda kalırsın editörden.Şimdi indir kur oyna mantığı var.

yeni bi yama geliyor o yamada güiza fenerbahçede olacak ve bi kaç transfer daha olacak.O yama üzerinde ben şahsen duruyorum ve titiz çalışıyorum yakın zamanda siteye eklenecek.

herkese iyi oyunlar..

Saol arkadaşım;ama bence bir iki hafta bekle güzel bi yama yapmak istiyosan.Galatasaray trasnferler ya***ak.Fenerbahçe transferler ya***ak.Beşiktaş ve Trabzonspor bitirmiş gibi gözüküyor.Sen yine de 2 hafta bekle (::)

animals_wolf
12.Temmuz.2007, 20:07
Saol arkadaşım;ama bence bir iki hafta bekle güzel bi yama yapmak istiyosan.Galatasaray trasnferler ya***ak.Fenerbahçe transferler ya***ak.Beşiktaş ve Trabzonspor bitirmiş gibi gözüküyor.Sen yine de 2 hafta bekle (::)

Evet doğru söylüyorsun ama öbüryandan fenerbahçeli arkadaşlarımız bir an önce güizanın bulunduğu biryama bekliyorlar.Çalışmalarım devam ediyo sizlerden gelen isteklere göre diğer liglerin transferlerini tek tek yapacam ama dediğim gibi örneğin birisi iskoçya ligini istiyorsa diğer arkadaşlarında buna ok vermesi lazım iama ingiltere,ispanya,almanya ve italya liglerinin tamamını yapmayı düşünüyorum.Zaten v2 de birçok önemli transfer yapılmış.Örneğin deco nasri gibi oyuncular yeni takımında ama küçük takımların tamamlanmamış örneğin crouch yeni takımında değil bunların hepsi olacak

herkese iyi oyunlar..

Delirium
13.Temmuz.2007, 03:38
amma beleşcisiniz ha o transferleride siz ayarlaın

vetkopat_15
13.Temmuz.2007, 06:23
emeğine yüregine sağlık kardeş bizim için uğraşıp yaptığın için teşekkürler.

o9k
13.Temmuz.2007, 23:53
teşekkürler

cembabaaslann
14.Temmuz.2007, 00:04
arkadaşlar bende olmuyo yardım ederseniz sevinirim dediğiniz klasöre atıyorum hepsini ama gene 8.0 çıkıyo

Ouzy
14.Temmuz.2007, 00:59
arkadaşlar bende olmuyo yardım ederseniz sevinirim dediğiniz klasöre atıyorum hepsini ama gene 8.0 çıkıyo
Okumak çok mu zor? İlk mesajıma zaten yazdım + bir-iki sayfa geride de birine yazmıştım galiba.

Bu yamanın çalışması için oyunun versiyonunun 8.0.2 olması lazım.

ardafb
14.Temmuz.2007, 06:48
çok teşekkür ederim guzel yama olmuş

SAİT71
15.Temmuz.2007, 09:13
Arkadaşlar bende bir data hazırlıyorum. Ama benim hazırladığım 8.0.0 eğer daha ilk verisyonda olanlar varsa öneririm. Çoğu transferleri yaptım. Çoğu Ligi Türkçe yaptım. Takım, şehir, stad, oyuncu ve personel isimlerini Türkçe yaptım düzelttim. 2. ligimizdeki olmayan takımları oluşturup oyunun datasında olan oyuncuları ekledim. Kulüplerimize yöneticileri ekledim. Düşenleri Çıkanları yaptım. sayamayacağım kadar şey yaptım.

x_ferdi
16.Temmuz.2007, 17:52
bu yamanın 8.0.0 için olanı var mı???

Ali Apaydın
16.Temmuz.2007, 18:05
bu yamanın 8.0.0 için olanı var mı???

hayır. sadece 8.0.2 versiyonu mevcut.

xuq
16.Temmuz.2007, 20:52
hayır. sadece 8.0.2 versiyonu mevcut.

kardes 8.02 nasil yapicaz??

El Barto
16.Temmuz.2007, 20:58
kardes 8.02 nasil yapicaz??

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=56632

Yamayı indirip kuracaksın.

_DEFOE_
17.Temmuz.2007, 00:48
ouzy arkadaşım yapmış olduğun bu çalışma için teşekkürler öncelikle.
yamayı indireli 1 hafta oldu üzerinde bende kendi çabamla bi kaç oynama yaptım ve daha dewam ediorum. lig lerdeki düşen ve çıkan takımları avrupa kupalarına giden takımları sen güzel bi şekilde hazırlamışsın, 200 e yakın transfer yapmışsın. bende bunun üstüne 150 ye yakın bi transfer gerçekleştirdim türkiyedeki her takımın bütün transferleri seria la liga premier lig fransa almanya liglerindeki transferleride elimden geldiğince güncelledim... yayınlamayı düşünüorum fakat bi galatasaray taraftarı olarak takımımın transferlerinin bitmesini bekliorum inşallah yayınlıycam tabi sende izin verirsen?

gencerker
17.Temmuz.2007, 02:04
Güzel çalışma olmuş yükledim fakat Tm2008 programıyla açmama rağmen oyun ingilizce olarak açılıyor. Sebebi nedir?

Ali Apaydın
17.Temmuz.2007, 03:33
Güzel çalışma olmuş yükledim fakat Tm2008 programıyla açmama rağmen oyun ingilizce olarak açılıyor. Sebebi nedir?

Çözüm Burada:

1- Başlat > Çalıştır'a giriyoruz.
2- regedit yazıp kayıt defterine giriyoruz.
3- HKEY_CURRENT_USER anahtarından Software girdisine ulaşıyoruz. Alt taraflarda Turksportal.net isimli bir Anahtar var. Onu siliyoruz.
4- Cache klasörünü siliyoruz
5- İkinci bir TM2008 yazılımı çalışmadıgından emin oluyoruz.

Oyuna giriyoruz.

BeeTLeJuiCe
17.Temmuz.2007, 20:01
Arkadaşların yapmış olduğu Güncelleştirme'yi daha detaylı şekilde mümkün olduğunda fazla transfer içerecek şekilde geliştiriyorum. En yakın zamanda siteye ekleyeceğim. ;)

mehmetsurel1511
18.Temmuz.2007, 00:20
ben yamayı yükledim herşey normal görünüyor.Ama galatasarayda daha önceden olmayan emre güngör varken harry kewel yok.Bana yardımcı olursanız sevinirim hata nerde bulamadım :(

MaliKaya
18.Temmuz.2007, 19:40
Yaklasik bir haftadir bu yama ile oynuyorum ve tesekkur etmeyi unutmusum :D
Tesekkurler

mehmetsurel1511
18.Temmuz.2007, 23:34
edidöre de giremiyorum MSVCP71.dll hatası veriyor kewelda yok yardım edende :)

Lionel Andres Messi
19.Temmuz.2007, 08:39
edidöre de giremiyorum MSVCP71.dll hatası veriyor kewelda yok yardım edende :)
işte onu google da yaz bir mutlaka bulacaksın download edebilirsin o dosya eksik oluyor bazen nedense.sonra halledersin kewell'ı.

Jushua
20.Temmuz.2007, 03:30
Teşekkürler Oğuz ..

cyprusboy
20.Temmuz.2007, 17:24
Ya arkadaşlar öncelikle bu yama için teşekkür ederim gerçekten harika bir yama.Fakat her gün gerçekleşen transferlerle insan daha da heycanlanıyor ve o transferleri de görmek istiyor. Sonuç olarak ben de editörden sürekli transfer güncellemelerini yapıyorum fakat kafama takılan birşey oldu. Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, İspanya ve Fransa liglerindeki tüm transferleri takım bazında tek tek ismini (http://www.sporx.com/transfers'den) reklam olmasın diye vermek istemediğim bir internet sitesinden takip edip yapıyorum fakat burda bir sorunla karşılaştım mesela bursasporun resmi internet sitesindeki 2008-2009 kadrosuna baktığımda Jason Lee Vandelannoite, Herve Tum, Ronald Flores Guiterrez gibi oyuncular görünmesine rağmen diğer sitede baktığımda bu oyuncuların gönderildiği yazıyor; Jose Leandro Gomes ve Marcelo Rodrigues isimli 2 futbolcunun da bursaspora katıldığını fakat hangi takımdan geldikleri bilinmediği yazıyor dolayısıyle editör kullananlar bilir sadece isimler girildiğinde özellikle de brezilyalı oyuncular için 7 den 70 e birçok oyuncu karşınıza çıkar ben bunların hangisini transfer edeyim? Resmi internet sitelerine mi yoksa bu tarz sitelere mi güveneyim?

Özellikle bu yamayı hazırlayan ouzy kardeşim ve diğer yama hazırlayan arkadaşlar siz transferleri hangi kaynaklardan alıyorsunuz? En garanti yol hangisi bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

BeeTLeJuiCe
20.Temmuz.2007, 17:28
Sporx.com, transfermarkt.de, goal.com (tüm dillerde), ayrıca takımlarında sitelerine bakıyorum yanlışlık yapmamak için.

Ben bu kaynaklardan faydalanıyorum. Ayıca bir kaç gün içerisinde de bu güncelleştirmenin yenisini çıkarmayı planlıyorum. ;)

cyprusboy
20.Temmuz.2007, 18:25
Yardımcı olduğun için teşekkürler. Yamanı da bekliyorum Beetlejuice. Ama bence yamayı yayınlamak için GS'nin de transferlerini beklersen daha ii olur ya da sen yayınla, transferler gerçekleşince biz yine ekleriz;)

BeeTLeJuiCe
20.Temmuz.2007, 18:41
Yayınladığım güne kadarki tüm transferleri ekleyeceğim işte.
Güncelleştirmeyi son düzenleyeceğim tarih ise 1 Ağustos o tarihten sonra yamayı yenilemeyeceğim.

Real Madrid CF
20.Temmuz.2007, 21:21
İndireceğiniz dosyanın içinde "Yapılan Değişiklikler" diye bir Wordpad belgesi var, orada yaptığım tüm değişiklikler yazıyor (transfer vs.), oradan bakabilirsiniz.

Rica ediyorum acaba bu wordpaddeki değişiklikleri yayınlayabilir misiniz?

orhancag32
26.Temmuz.2007, 04:01
yaa bende doğru yere attım yamayı ama new game dediğimde yama görünmüyor ne yapmalıyım yardımcı olr musunuz

okanvolkan
06.Ağustos.2007, 03:45
yama guzel ama mika adlı fıllandıyalı nıe yok bırde su gs nın butcesı nıe yerlerı supuruyo

weber1907
23.Ağustos.2007, 00:33
hani nerde indiremıom

Kukinho
01.Eylül.2007, 08:10
hayırlı geceler herkese,bende masaüstü yazılımı 2008 var, ve oyunnun kendi sürümü 8.0 var bu patchi indirdim belgelerim sports,fm 2008,db nin içine attım dosyaları,anca k bi dğeişiliklik olmadı hala 8.0 diye gözüküyor ve herşey aynı nasıl düzeltebilirim acaba?