PDA

View Full Version : Grafik dosyaları

uğuray1907
06.Temmuz.2007, 04:51
uzun süredir fm oynamıyordum dolayısıyla resmi yamayıda kuramadım yani 802 yi.bugun indirdim kurdum.oyuna girdiğimde takım logoları formalar falan yoktu.forumda biraz araştırdım sil baştan kur logoları falan demişler.aynısını yaptım cache in içindekileride sildim ama bir türlü olmuyor deli oldum.bütün gün uğraştım ama olmuyor.ayrıca yeni yüklediğim skin leride görmüyor.onun yanında birde kayıtlı oyunumu oynamak için girilen yerde oyunum yok.kendim yukarda dosyalara girerek açıyorum kayıtlı oyunu.niye böyle oldu bi yardım edin yav sinir etti beni :mad:

uğuray1907
06.Temmuz.2007, 07:38
ya oyunun kendi logoları var görünüyor.oyunun kendi skin i de var oda görünüyor ama benim buradan indirip koyduğum logolar görünmüyor

Mirza
06.Temmuz.2007, 08:00
Şimdi problem şuradan kaynaklanıyor olabilir.
Oyun normal açılıyor, forma vs. görünmüyor; lakin oyun orjinal haliyle oynanıyor.
Forma, skin vs. nereye yükleniyor ?
Belgelerim/Sports Interactive'e buraya yüklenenleri görmüyorsa oyun, problem buradan kaynaklanıyor demektir. Bu klasörü silmeyi denedin mi hiç tamamen, bununla birlikte oyunu da silip baştan yükleyeceksin tabiiki de.

uğuray1907
06.Temmuz.2007, 08:08
graphics dosyasını sildim sadece içindekileri falan silip tekrardan koydum olmadı işte.bide oyunu silip baştan yükliyim birde öyle yapalım.o zaman olur inşallah

Mirza
06.Temmuz.2007, 08:13
Oyunu ve Belgelerimdeki Sports Interactive klasörünü sil, bakalım olacak mı ? Sonucu buraya da yazarsan sevinirim. ;)

uğuray1907
06.Temmuz.2007, 08:15
tamam abicim yazarım,şimdiden çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için :)

tosunpasa
06.Temmuz.2007, 08:27
Cacheyi falan sildikten sonra artı birde skin değiştirin.. O zaman gözükecektir yüklediğiniz grafikler.. Mesela cacheyi sildin girdin oyuna orjinal skindesin başka bir skin seç gözükür grafikler. Daha sonra tekrar eski skinine dönebilirsin.. Böyle yaparsan olması lazım.

uğuray1907
07.Temmuz.2007, 04:34
Abilerim yardımlarınız için teşekkür ederim.niyahet oldu logolar formalar.dediğiniz gibi silip baştan kurdum fakat oyunu c diskine kurduğumda yine aynı sorun oluyordu.bende d diskine yüklemeyi denedim oyunu ve oldu sonunda

tosunpasa
07.Temmuz.2007, 05:56
Sorun çözüldüğüne göre kilitliyorum..