PDA

View Full Version : Spiker sorunu

hellangel123
08.Temmuz.2007, 05:03
slm beyler..maçın oynandıgı sırada ilginç birşey oluyor..ilk yarıda birşey yok fakat 2. yarı başladıgında spiker farklı anlatıyor,ekrana farklı yansıyor..maç sonunda ise bende 3-0 biten maç son skorlarda 1-1 bitmiş gözukuyor..devam et kapanıyor.. oyun duruyor hiç birşey yapamıyorum..konu ile ilgili bir fikri olan paylaşırsa çok sevinirim..

El Barto
08.Temmuz.2007, 05:07
Çok fazla kullanıcı bu dertten muzdarip ancak çözüm üretebilen çıkmadı henüz. Forumu ararsanız böyle açılmış birçok konu var orada anlatılanları uygulamayı deneyin.

uygurmanager
16.Temmuz.2007, 07:30
Herkez bu sorundan müzdarip ama ana bi başlık yok butun çözümler birayaya toplansa daha iyi olabilir..Bence sorun masaüstü programından kaynaklanıyor..umarım çözlülür

El Barto
16.Temmuz.2007, 14:40
Herkez bu sorundan müzdarip ama ana bi başlık yok butun çözümler birayaya toplansa daha iyi olabilir..Bence sorun masaüstü programından kaynaklanıyor..umarım çözlülür

Hayır masaüstünden kaynaklanan bir sorun değil bu. Hatta alakası bile yok. Bizde çok istiyoruz tek bir konuda toparlayabilmeyi ancak her sorun ile karşılaşan arama yapmadan konu açınca herkese tek tek cevap vermek gerekiyor.

ilkay93
17.Temmuz.2007, 05:52
Bu sorun benim kuzenimdede görülüyor.Kuzanimde oyunu benim CD ile yükledi ama bende herhangi bir sorun yok onda sorun yaşanıyor haalaa çözememişlermi nedenini ??

MaliKaya
17.Temmuz.2007, 18:37
Bilgisayarindan FM ile alakali butun herseyi silmeni oneririm ve daha sonra mumkunse farkli bir DVD den oyunu yuklemeni oneririm, ve 8.0.2 yamasina gecmeden once adim adim denemeni tavsiye ederim.
Cok zor degil 8.0.0 iken hemen bir oyun ac ve bir hazirlik maci ayarla o zaman gorursun.

Oyuna degisik yamalar yuklemeden once mutlaka dikkat et Match Events ve .cfg dosyalarini degisecek bir yama yukleme...

sakary Ali
18.Temmuz.2007, 04:53
ya hayır bu sorunu ben çözdüm galiba ben başka bir siteden türkçe indirmiştim ondan kaynalanıyor onu sildim düzeldi

faadil45
18.Temmuz.2007, 09:19
ben cache klasörünü siliyorum geçiyor bide maç için de maç hızı ve görüntü hızını deiştirmiyorum maçtan önce ayarlıyorum herşeyi 3 seferdir düzeldi :D

ultraslanerdem
18.Temmuz.2007, 16:51
Bu sorun bende de olmuştu. 2007 TR yamasını 2008'e yüklemiştim öyle olmuştu. Ama birde skin değişikliği vardı ondan da olabilir.Sonradan herşeyi sildim oyunu bile silip tekrar yükledim ama nafile hep aynı oldu. Ben tam umudu kesmişken abim yanlışlıkla sistem geri yükleme yaptı ve oyun düzeldi.

Bence sizde 2-3 ay öncesine bir sistem geri yükleme yapın...

faadil45
20.Temmuz.2007, 05:34
bu artık özecektir yukarda ki olmamış olabilir oyun acıkken bişi yapyın sadece kayıtlı oyununuzu yükleyin sonra çubuğa indirim cache klasörünü silin sorun geçicektir bende 3 ten sonra bunu denedim oldu:Dbu da bişey değiştirmezse artık bilmiyorum

sakary Ali
20.Temmuz.2007, 20:08
turksportal masaüstünü yükleyince düzelirr