PDA

View Full Version : Menejer Yok

ilkay93
09.Temmuz.2007, 01:39
Arkadaşlar yeri burası deil biliyorum ama yazar olmadığım için oyuncular arası tartışmaya mesaj atamıyorum.Kusura bakmayın çok önemli

Ben Chelsea ve Kamerun un menajeriydim.Kamerunda 2009 aldığım görevi başarıyla 2011 yılına kadar sürdürdüm.(1 dünya kupası 1 afrika kupası)Sonra zaman ilerlerken bir mesaj aldım okudum birde ne göreyim.xxx kamerun menajerliği görevine alınmıştır tamam beni attılar demek dedim.Ama menajerlik seçeneklerinde kamerun görünüyor.Kamerunun personellerine bakıyorum ismim yazmıyor.Kamerunun kadrosunu değiştiremiyorum.Ama istediğim oyuncuyu milli takıma alıp çıkartabiliyorum.Ayrıca alınan o menajeride kovabiliyorum ve kovdum.Kadroya dokunamadığım için istifa etmek istedim istifa etmeki onayladım ama herhangi bir şeyde değişmedi.Herşey yine aynı kamerun görünmeye devam ediyor.Kameruna yeni bir menajer aldılar onuda kovdum :icon_razz:

Bu sorundan kurtulmak için yardımlarınızı bekliyorum.Ayrıca başka bir ülkeyede başvurdum ama başarısız oldu ...

El Barto
09.Temmuz.2007, 02:40
Biz buna kısaca oyun sapıtmış diyoruz. :)

Bir çözümü olsunda sanmıyorum. Menajeri emekli edip yeni bir menajerle devam et yada yeni bir kariyer aç sana tavsiyem.

Selman Ozturk
09.Temmuz.2007, 02:52
Oyun ici hatalardan biri sanirim. Kayitli oyunda bozulma oldugunu dusunuyorum.

Yahut ustun basarilarindan dolayi seni Kamerun Futbol Federasyonu Baskani yapmis olabilirler. Haluk Ulusoy sendromu yasiyor olabilirsin. Istifa etmek isteyip de bir turlu edememek gibi... :0: :rolleyes:

El Barto
09.Temmuz.2007, 02:53
Yahut ustun basarilarindan dolayi seni Kamerun Futbol Federasyonu Baskani yapmis olabilirler. Haluk Ulusoy sendromu yasiyor olabilirsin. Istifa etmek isteyip de bir turlu edememek gibi... :0: :rolleyes:

Artık bunun üzerine kimse birşey yazmasın. :icon_cool: