PDA

View Full Version : Tecrübeli Oyuncuların,Gençleri Çalıştırma Seçeneği

umutcan2390
10.Temmuz.2007, 17:12
bu tecrübeli oyuncuların gençleri çalıştırması işi nası oluyoo??? benim takımımdakiler niye yapmıyoo??

Oghuse
10.Temmuz.2007, 17:34
Bunun için genç bir oyuncuya tıklayıp ordan Oyuncu Etkileşimine Tıklayacaksın..Ordan Bir oyuncu seçip 3 tane seçenekten 1'ni tıklayarak eğitim yaptırabilirsin.Bunun için rehberlerde ayrı olarak bir rehber var..

bySilver
10.Temmuz.2007, 17:46
Coşkun Abi,

TecrübeLi oyuncuLar 22 yaş aLtında 100 ca aLtındakiLeri çaLıştırabiLiyor. Benim gözLemim bu. MeseLa Tony Silva' ya Onur Kivrak' i çaLıştır diyemiyorsun ne zaman oLursa oLsun Onur' un ca sı 106 gaLiba o yüzden bir çok oyuncuda denedim bunu bu kanıya vardım :)

umutcan2390
10.Temmuz.2007, 17:50
teşekkürleer anladım galiba tam olarak ne oldunuu anlayamadıım için başlığı öle yazmıştım pardon :(

holigan121
21.Ağustos.2007, 02:16
bi türlü beceremedim şu işi bi yardımcı olurmusunuz

yorumsuz1i
21.Ağustos.2007, 04:38
Ben hep deniyorum ama bir yararını göremedim.

holigan121
21.Ağustos.2007, 06:42
Ben hep deniyorum ama bir yararını göremedim.

nasıl yapılıyo bi söylermisin

yorumsuz1i
21.Ağustos.2007, 20:46
nasıl yapılıyo bi söylermisin

Tecrübeli oyucunun ya da genç oyuncunun profililine giriyorsun.Altta eğer oyuncu birini çalıştırmaya ya da birinden ders almaya müsaitse 3 farklı komut çıkıyor.Bunlardan birini seçiyorsun.Orada başka bir oyuncu da seçebilirsin.Burada en önemli nokta her oyuncuya şundan bir şeyler öğren ya da birşeyler öğret demekten ziyade oyuncu ile aynı karakteri taşıyan ya da oyuncunun favorileri arasında bulunanları seçin.Ancak bu şekilde epey gelişim gösterebilir oyuncu.Ben her oyuncuya rastgele öğrenme ya da öğretme yaptırdığım için verim alamamıştım.