PDA

View Full Version : Veritabanı Güncellemesi v2* GÜİZA FENERBAHÇEDE

animals_wolf
12.Temmuz.2007, 04:30
Dosyanın Adı: Veritabanı Güncellemesi v2*
Öncelikle katkılarından dolayı sevgili OUZY arkadaşıma teşekkür ediyorum.

v2’e ek olarak 50 transfer ve teknik direktör transferleri yapılmıştır. Böylece yapılan toplam transfer sayısı 250’e ulaşmıştır.Bunların en önemlisi ise herkesin merakla beklediği Fenerbahçenin yeni bombası Daniel GÜİZA dır.

Dosya sürümü: 8.0.2

Dikkat: Bu yamayı kullanmanız için versiyonunun 8.0.2 olması lazım. Dosyayı "Belgelerim -> Sports Interactive -> Football Manager 2008 -> db" buraya atacaksınız yamayı.

Bir sonraki yamada isteğe göre diğer liglerin transferlerini detaylı bir şekilde yapacağım.Hangi liglerin transferlerini istiyorsanız buraya yazabilirsiniz.

Değerli görüşlerinizi bekliyorum.Her türlü sorun için buraya sorunlarınız yazabilirsiniz veya bana mesaj atabilirsiniz.Başka yamalarda görüşmek üzere.

İyi oyunlar...

barahir
13.Temmuz.2007, 07:12
Gecikme için kusura bakmayın.. Siteye atılana kadar rapid linkini kaldıramayacağız..

Mc Majestic
13.Temmuz.2007, 08:35
serdar kulbilge hala fenerbahçede gözüküyor,sanırım kocaeliyle anlaştı
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu arada ben linki göremedim ve o yüzden bu güncellemeyi indiremedim

barahir
13.Temmuz.2007, 08:36
Düzenledim.. Şimdi sayfanın en altında

Since-1907
13.Temmuz.2007, 18:05
yamayı kurdum hiç bi değişiklik olmadı aynı oyucular :( ya da ben bi yanlış yaptım :(

Mc Majestic
13.Temmuz.2007, 18:57
evet bende kurdum ama guiza fln yoktu.ayrıca marco:betis,kemal:g.antep,olcan:g.antep,serdar kulbilge:kocaelisporda

Since-1907
13.Temmuz.2007, 18:58
Evet yöneticiler tarafından denenmedimi bu yama ?

barahir
13.Temmuz.2007, 19:00
Arkadaşlar biz her yamayı oyuna atıp denemiyoruz ki.. Hepsini denemeye kalksak bilgisayar kaç format yerdi Allah bilir.. Kusura bakmayın Konuyu kilikliyorum..

Bir daha da böyle bi rezillik le karşılaşmayacaksınız.. Özür dileriz...