PDA

View Full Version : Oyuncudan anlayanlara !

hakansimser
04.Mart.2006, 00:22
Arkadaşlar takımında 6 yabancı var (fb takımım)şimdi kerlon u almak ıstıyorum yıl 2008 yani 3.cü sezonum bitiyor 30.cu hafta.
Takımımdakı yabancılar
1-alex(30)
2-evandro roncatto(21)
3-Maxim tsigalko (24)
4-Pablo vitti (21)
5-Gladstone(23)
6-ruben ariel oliviera(24)

Sizce kimi yada kimleri satayım baya bi transfer bütcem var?? Kimi satıp kimi alayım İstersenız kadromu ve taktigide yazarım

Universal
04.Mart.2006, 00:25
yaştan dolayı alex

Zizou
04.Mart.2006, 00:28
yaştan dolayı alex

bencede alexi sat. kerlonu al. eğer çok iyi bir forvetin varsa kerlonu alma oliviera yı sat. aduyu al;;)

selimovski
04.Mart.2006, 00:58
6 noluyu sat alex satılır mı 33 yaşına kadar aynı formda rahat oynar

hakansimser
04.Mart.2006, 00:58
Tansu kardeş adamlarımı yazdım bunlardan başka adamım yok...benım kararim evandro veya maxim i yada 2sini birden Satıp bı defans bıde kerlon u almak

nekop
04.Mart.2006, 01:23
Maxim tsigalko yu sat bence kerlon ona 5 ceker

Jesus_FB
04.Mart.2006, 01:28
tdigalkoyu sat kesinlikle alex daha 3 sene daha süper oynar ;;)

hezzo
04.Mart.2006, 01:54
tsigalko yu sat bence

aLka
04.Mart.2006, 10:45
Peki bunların hic biri Türk olmadı mı?

ridvanu
04.Mart.2006, 10:48
maximi tanımıyom walla sat gitsin
ama Kerlonu çok iyi tanıyorum
ve üzülerek söylüyorum
bu sezon başı onu R.Madride 30M€ peşine satmak zorunda kaldım
çünkü çok gitmek istedi büyük bir kulübe
bende yol verdim yerine vitti ve u.Yıldırımı aldım ama
Kerlon gözümde tütüyo

eytanfb
04.Mart.2006, 11:28
tsigalko yu sat bence
hezzoya katılıyorum tsigalko'yu sat. alex süper oynuyor 32-33üne kadar...ayrıca kerlonun forvette süper oynadığını da unutmayalım...tsigalko yerine oynar...bence oliviera yerinede bahia'dan cicero yu fln alabilirsin.

Burak Duran
04.Mart.2006, 11:33
kesinlikle tsigalko forvetin sağlamsa messiyi al

batuFB90
04.Mart.2006, 12:26
ruben ariel oliviera we alex i gonder daha ii adamlar al.sen hep aynı adamlarla oynarsen ne zewk alabilirsin ki.istenilkeni satican daha iisini alican;)tsigalko da ii bi adam deil.fenere çok çolk daha ii adamları alırsın kerlondan daha iisini utka mesela

Dreamania
04.Mart.2006, 13:16
alex bende 33 yaşında ve türk statüsünde şuan babalar gibi oynuyor valla her maçın yıldızı süper adam :)

SuLLeY
04.Mart.2006, 13:48
Alex ve Tsigalko yu sat derim ben ;)

the_dunker
05.Mart.2006, 11:42
tsigalko veya vitti den birini sat... kerlon u tek forwet bile oynatabilrsin... arkasında alex olduktan sonra gol makinasi olur...

Kerim Kerimov
05.Mart.2006, 12:44
Ruben Ariel Oliviera çok iyi bir futbolcu oluyor, ki nitekim senin oyununda olmuştur(zaman geçmiş). Alex'i satma, bu tip oyuncuları 33-34 yaşına kadar oynatmak lazım.

Tsigalko ve Vitti satılabilir bence.

hakansimser
05.Mart.2006, 13:01
Kerimov sen diyorsan yaparım bıde demirhan beyden yorum alsaydım keşke neyse Vitti bende süper ve baya para bayıLdım.Tsigalko ıle ilgilenen 2 kulüp var saten ucuza aldım ve degeride artti madem böyle yapayım..Sence defans larım nasıl ?
Önder turacı , Gladstone,fatih sonkaya,ümit özat,İbrahim toraman

Kerim Kerimov
05.Mart.2006, 14:26
Vitti iyi oynuyorsa satmana gerek yok, ben daha iyisini alabilirsin mantığıyla söylemiştim.

Defansların çok iyi Türkiye ligine göre, özellikle gladstone çok iyi. Ben ibrahim toraman'ı pek bilmiyorum, solda onu mu kullanıyorsun? 4 defans oynatıyorsun heralde. Toraman'ın senin oyunundaki halinin bir görüntüsünü koyar mısın? Merak ettim.

hakansimser
05.Mart.2006, 14:46
http://img130.imageshack.us/my.php?image=ibo4bv.jpg Buyur kardeş..4 defans kullaniyorum ama ibrahim toramandan sahsen hıc bı verım alamadım ...Sımdı dersaneye gıdıyorum gelnce sana bı sorum var Liverpool u yenmeyle ilgili

Kerim Kerimov
05.Mart.2006, 16:31
Hmm. Tamam. İbrahim Toraman'ın defansif özellikleri çok iyi olmuş(Heading, Tackling, Marking) ama hızı çok az. Ben yer vermezdim böyle bir oyuncuya ilk 11'de. Yer versem bile yanında hızlı bir oyuncu olması şart ;)

hakansimser
05.Mart.2006, 21:05
evandro ve tsigalkoyu Satıyorum kerimov yerıne kerlon ve bi defans daha alcam central özellikli kompany harıc kımı aLabilirim kompany gelmiiyorda..

Bide kerim rica etsem şu adama bakarmısın bu adamı real madrid de buldum bu sakatlık geçirmiş hali cogu özelligi 19-18 neyse bu adama make an offer özelligi cıkmıyor kafayı yıyecem niye böyle bazı oyuncularda cıkmıyor

http://img381.imageshack.us/my.php?image=manyakkk3vh.jpg

ha bide şu anda tsigalkoyu sattım ayın 1 inde gitcek porto ya ,1 indede Kerlon gelecek ..Kerlon geldıgı gün Tsigalko gittigi icin 6 yabancıdan dolayı kerLon gelemıyor yanı su anda öyle olmadı ama daha önce adam almaya calıstıgımda hep öyle oluyor mecburen yeniden anlaşma saglamam gerekıyordu.1 hafta daha transferı askıya almak gıbı bı sansımız yok mu??

Kerim Kerimov
05.Mart.2006, 23:29
Bide kerim rica etsem şu adama bakarmısın bu adamı real madrid de buldum bu sakatlık geçirmiş hali cogu özelligi 19-18 neyse bu adama make an offer özelligi cıkmıyor kafayı yıyecem niye böyle bazı oyuncularda cıkmıyor

http://img381.imageshack.us/my.php?image=manyakkk3vh.jpg

Bu tip oyuncular senin oyunda açmadığın liglerde çıkar ve bu oyuncuları alamazsın. Bu tip oyuncuların "Profesyonel Kontratları" yok olarak gözüküyor oyunda ve haliyle alamıyorsun. Kontratları yok ama Milli takımlarda bile oynayabiliyor böyle oyuncular. Ben FM'nin bu özelliğine sinir oluyorum.

Erteleme olayına gelince. Yanlış hatırlamıyorsam FM2005'te İtalya liginde bu gibi durumlar olunca 1 hafta erteleyebiliyordun, burada ertelemiyor mu? Ertelemiyorsa boşver yeniden anlaş.

DC'yi yabancı alacaksın heralde. Ben savunma oyuncusu alacaksam önce İtalya'ya bakarım. Nationality'yi Italy olarak ayarlayıp bir arat transfer ekranından, sonra buraya görüntüsünü koy bence. Yorum yapalım.

Direk söyleyebileceğim isimler ise; Daniele Bonera, Andrea Barzagli, Dario Danielli, Marco Di Loreto(Fiorentina).

Hububat_Fiyatları
06.Mart.2006, 04:58
tsigalko yu sat al kerlon u