PDA

View Full Version : Vistada Türkçe

ardafb
16.Temmuz.2007, 06:48
Merhaba ben windows vista kullanıcısıyım . Ben de artık oyunu turkce oynamak istiyorum %10 felanda olsa bu oyunu turkce oynama ımkanım yok mu . Çat pat ıngılızce bılıyoum ama yetmiyor ki ! ;)

SAİT71
16.Temmuz.2007, 06:58
Turksportal Masaüstü Programını Vista İçin geliştiriyorlar. Onu beklemelisin. Yada XP'ye dönğş yapamalısın. Ayrıca Konu kilitlenebilir yeri yanlış. haberin olsun..

Uchiha Itachi
16.Temmuz.2007, 07:39
Bu tür konularda sitemde bulunacağınıza arkadaşım onlara destek çıkarak çalışmaların hızlanmasını sağlayabilirsiniz.Mesela türksportal'a üye olarak onlara bir miktar katkıda bulunabilirsiniz.Burada boş boş istemek emretmek gibi oluyo biraz.Yapmak zorunda değiller ama biz sırf daha çok zevk alalım daha rahat oynayalım diye uğraşıyolar eminim yine güzel bir işçilik ve emekle program yakın zamanda çıkacaktır.

ediztheboy
16.Temmuz.2007, 07:49
pekı ne kadar zaman atrnın vistaya uyarlanması k. bakmaın ben yenı uyeyımde oyunada daha yenı basladım

blackbriar22
16.Temmuz.2007, 08:06
arkadaşm bnde vista kullanıcısıyım ama beklemekten başka yapacagmz birşey yok.eminim türksportal ekibi ellerinden geleni yapıyorlardır merak etme.yakında çıkacaktır yama

Raten
16.Temmuz.2007, 08:14
türksportal en güzel şekilde ve en kısa zamanda hazırlayacaktır programı içiniz rahat olsun,biraz sabredin.

ardafb
16.Temmuz.2007, 08:17
Bu tür konularda sitemde bulunacağınıza arkadaşım onlara destek çıkarak çalışmaların hızlanmasını sağlayabilirsiniz.Mesela türksportal'a üye olarak onlara bir miktar katkıda bulunabilirsiniz.Burada boş boş istemek emretmek gibi oluyo biraz.Yapmak zorunda değiller ama biz sırf daha çok zevk alalım daha rahat oynayalım diye uğraşıyolar eminim yine güzel bir işçilik ve emekle program yakın zamanda çıkacaktır.

haklısın aslında :icon_redface::icon_redface:

El Barto
16.Temmuz.2007, 14:39
Vista'yı desteklemiyor maalesef.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=63617