PDA

View Full Version : Geleceğin Ronaldosu....

eytanfb
04.Mart.2006, 11:34
v 6.0.3 te (dierlerinde hiç bakmadım) Wolfsburgda Abuda diye bir brezilyalı var . personaline basarsanız geleceğin ronaldosu olarak gösterildiğini görebilirsiniz. biraz pahalı ama 19 yaşında. denemedim ama deneyeniniz varsa bir yorum göndersin lütfen.

not:demirhan1984ün wordde 15 sayfa tutan brezilyalılar listesinden buldum...ona da tekrar teşekkür ediyoruz...

ibo
04.Mart.2006, 11:42
evet abuda iyi bir oyunu ve benim oyunda şuan da KAYSERİSPOR da. ben sivas ım benim de az canımı yakmadı değil ;)

ridvanu
04.Mart.2006, 12:28
abuda bakarız bi teşekürler hatırlatma için
futbolcu ismi yok adamda ya :)

hakansimser
04.Mart.2006, 12:49
next ronaldo mu yazıyor abuda da bende de var oyle adamlar rafael sancez die bi adam var bende labelled to rivaldo yazıyor acaba bu ne?

ridvanu
04.Mart.2006, 12:52
next ronaldo mu yazıyor abuda da bende de var oyle adamlar rafael sancez die bi adam var bende labelled to rivaldo yazıyor acaba bu ne?

Rivaldodan etkilenmiş
sanırım oyun stilinden bahsediyo

Dreamania
04.Mart.2006, 13:14
flavio diye bir oyuncu var coritibada onda da next ronaldo yazıyor hemen aldım 3 yabancı forvetim oldu ama bir tanesi 27 yaşında onu biraz daha yaşlanınca satarım diye düşünüyorum :)

emirduman
04.Mart.2006, 13:44
Ya arkadaşlar o yazanlar nerde yazıyor, benim hiç dikkatimi çekmedi de....?

SuLLeY
04.Mart.2006, 13:47
Abuda cok iyi bir performans gostermiyor arkdaslar verdiginiz paraya degmeyecek haberiniz olsun...Devamlı top suren ve pozisyona giren ama gol atmayı bi turlu beceremeyen bi oyuncu :)) sac bas yolucaksınız isterseniz deneyin...

nart_susruko
04.Mart.2006, 14:07
fernando genro diyede bi brezilyalı var gremio takımında oda bayağı iyi...tavsiye ederim...

by_forza
04.Mart.2006, 14:11
evet abuda iyi bir oyunu ve benim oyunda şuan da KAYSERİSPOR da. ben sivas ım benim de az canımı yakmadı değil ;)
sivas la oynamak güzel mi ? I love you Yiğido

nekop
04.Mart.2006, 16:59
Ya arkadaşlar o yazanlar nerde yazıyor, benim hiç dikkatimi çekmedi de....?
oyuncunun personel bölümüne gir overview bölümünde en altta media camparison yazıyor iste orası

nart_susruko
04.Mart.2006, 18:54
bende de geleceğin ronaldo su diye "andre" diye bi brezilyalı gösteriliyor...şu anda 17 yaşında mart 2008

emirduman
04.Mart.2006, 23:02
oyuncunun personel bölümüne gir overview bölümünde en altta media camparison yazıyor iste orası

eyv saol...

nekop
04.Mart.2006, 23:17
bende de geleceğin ronaldo su diye "andre" diye bi brezilyalı gösteriliyor...şu anda 17 yaşında mart 2008
abi her oyuncu icin yazabiliyor bendede bi ara engin keleste(trabzonspor) gelecegin nihat yazıyordu

gorkemyilmazkarasu
04.Mart.2006, 23:38
abi her oyuncu icin yazabiliyor bendede bi ara engin keleste(trabzonspor) gelecegin nihat yazıyordu

ergin keleşte o kadar kötü oyuncu değil biraz kendini geliştirirse niye olmasın?(aa) (aa) (aa)

eytanfb
05.Mart.2006, 02:58
bu oyuncuda bir regen potansiyeli gördüm

the_dunker
05.Mart.2006, 11:46
ii bi oyuncu.. yeri gelmişken bende bi oyuncu söleyim.. "javier lopez" buda geleceğin crespo su olarak görülüo...

nart_susruko
05.Mart.2006, 13:22
bu oyuncuda bir regen potansiyeli gördüm
ya bu adama benimle birlikte benfica da talip oldu daha doğrusu ben olamadım...make offer dediğim zaman manasını tam çıkartamadım ama 17 yaş altı oyuncu alamazsınız falan diyordu galiba(böyle bir statü mü var...yani belirli sayıda yabancı 17 yaş altı diye)...şimdi benficada adama normal fiyatının kat kat fazlasını veriyorum...vermiyorlar...:mad:

ibo
05.Mart.2006, 15:09
sivas la oynamak güzel mi ? I love you Yiğido

ben zaten gs,fiorentina ve bayern maceralarından sonra zirveye çıkınca oyuncu yetiştirmek için sivas a geldim 5. sezonda bambaşka bir takım kurdum. orta seviyeli bir takım zevklide...

ibo
05.Mart.2006, 15:10
ya bu adama benimle birlikte benfica da talip oldu daha doğrusu ben olamadım...make offer dediğim zaman manasını tam çıkartamadım ama 17 yaş altı oyuncu alamazsınız falan diyordu galiba(böyle bir statü mü var...yani belirli sayıda yabancı 17 yaş altı diye)...şimdi benficada adama normal fiyatının kat kat fazlasını veriyorum...vermiyorlar...:mad:
hayır ondan değil brazilya federasyonunun koyduğu bir kural bu. 17 yaşından küçük brezilyalı yetenekler yurt dışına transfer olamıyor...

nart_susruko
05.Mart.2006, 15:13
hayır ondan değil brazilya federasyonunun koyduğu bir kural bu. 17 yaşından küçük brezilyalı yetenekler yurt dışına transfer olamıyor...
yazıyı iyi okumamışsın galiba...adam benfica ya gitti diyorum..orası yurt dışı değil mi...

ibo
05.Mart.2006, 15:18
yazıyı iyi okumamışsın galiba...adam benfica ya gitti diyorum..orası yurt dışı değil mi...

kusura bakmayın insanlık hali kafalar yorgun olunca böyle yanlış anlama olabiliyor. Ama benfica bir portekiz takımı. sonuçta adamların konuştuğu dil dahi aynı. belkide portekiz i ayrı tutmuşlardır bu kuraldan. tabii bu sadece bir tahmin...

nart_susruko
05.Mart.2006, 15:21
kusura bakmayın insanlık hali kafalar yorgun olunca böyle yanlış anlama olabiliyor. Ama benfica bir portekiz takımı. sonuçta adamların konuştuğu dil dahi aynı. belkide portekiz i ayrı tutmuşlardır bu kuraldan. tabii bu sadece bir tahmin...
estağfurullah ne kusuru da...ben adamı alamadım ona üzülüyorum...hala da vermiyorlar...ama alacağım bi şekilde...

Nedvedmania
05.Mart.2006, 15:27
bende abuda yazınca gözükmüyo bişey

nart_susruko
05.Mart.2006, 15:29
bende gözüküyor...harbi iyi adam ama geleceğin ronaldosu falan yazmıyo...

ibo
05.Mart.2006, 16:38
bende abuda yazınca gözükmüyo bişey
ben küçük database ile oynuyorum ve çıkıyor...

Hububat_Fiyatları
06.Mart.2006, 04:59
çok iyi bi oyuncu

salih_202
02.Nisan.2006, 10:37
kerlon dehşet birşey

mericx
02.Nisan.2006, 13:11
Rivaldodan etkilenmiş
sanırım oyun stilinden bahsediyo

yok kardeş gelecegin rivaldosu olarak gösteriliyor .....

Selman Ozturk
02.Nisan.2006, 19:24
adam benfica ya gitti diyorum..orası yurt dışı değil mi...

Brezilyalı futbolcular Portekiz Ligi'nde yabancı statüsüne girmiyor...Aynı şey Brezilya Ligi için de geçerli...Bu iki ülke arasında olan bir bağdan dolayı böyle.Yani Portekiz Ligi'ndeki bir takım istediği Brezilyalıyı alabilir...Daha önce bir yazımda bununla ilgili bir tabir kullanmıştım: "PORTEKİZ AVRUPA'NIN BREZİLYASIDIR" diye...Sanırım doğru bir tabir olmuş bu...:):)