PDA

View Full Version : Wonderkid Olabilecek Oyuncuyu Kiralamak mı Takımda Tutmak mı?

aykut_gencfb
18.Temmuz.2007, 18:44
arkadaşlar wonderkid olabilecek olmasa da ii birere oyuncu olacaklarına inandıım 4-5 tane oyuncu war ama yabancı sınırlamasından dolayı bunları listeye yazamıyorum....düşük takımlardan kiralama teklifleri gelior(fenerbahçe deyim sakaryadan filan)kiraya mı yollıyayım takımda mı bırakayım listeye yazmasam da????bi de takımda kalırsa pafta oynama şansı war mı(listeye yazamadıımı hatırlatayım) ?

ShevAnil
18.Temmuz.2007, 18:53
Takımda Tutarsan Oynamaya Oynamaya Morali Bozulabilir Wonderkid Özelliğini Kaybedebilir.. Ben Klübümde Paf Takımımı Komple Kiraya Veririm Daha iyi Gelişirler.. Bence Ver Kiraya :)

MaliKaya
18.Temmuz.2007, 19:34
Alt liglerdeki kluplere kiralamak en mantiklisi, her ne kadar o kluplerin antrenman sahasi kotu olsada menajerleri sizin ayarladiginiz antrenmanlar kadar iyi antrenman yaptirmasalarda, resmi anlamda mac tecrubeleri artiyor ve bu onlarin daha tam kivamina gelmeden de ilk takiminizda oynamasini sagliyor diye dusunuyorum...

aykut_gencfb
18.Temmuz.2007, 19:34
peki listeye yazmasam pafta oynayabilirmi

MaliKaya
18.Temmuz.2007, 19:35
peki listeye yazmasam pafta oynayabilirmi
Zaten listeye yazdigin futbolcular ilk takim icin, yani listeye yazmasan bile paf ta oynarlar, ama TR ligini oynuyorsan ve bu oyucu yabanci ise oynayamazlar, o zaman en mantiklisi takimda tutmak yada yabanci kontenjani acik olan bir TR klubune kiralamak...

aykut_gencfb
18.Temmuz.2007, 19:39
Zaten listeye yazdigin futbolcular ilk takim icin, yani listeye yazmasan bile paf ta oynarlar, ama TR ligini oynuyorsan ve bu oyucu yabanci ise oynayamazlar, o zaman en mantiklisi takimda tutmak yada yabanci kontenjani acik olan bir TR klubune kiralamak...

haklısın hemen gönderiom kiraya;;)

Deniz
18.Temmuz.2007, 20:58
Evét tr klubüne kiralasan daha mantıklı..

spider3784
18.Temmuz.2007, 21:32
Bir arkadaş antremanlarla ilgili birşeyler anlatmıştı, antreman yıldızlatıyla ilgili daha doğrusu. Onu okursan sana yardımcı olur diye düşünyorum.

aykut_gencfb
18.Temmuz.2007, 21:37
Bir arkadaş antremanlarla ilgili birşeyler anlatmıştı, antreman yıldızlatıyla ilgili daha doğrusu. Onu okursan sana yardımcı olur diye düşünyorum.

linki werebilirmisin

spider3784
18.Temmuz.2007, 21:47
Elbette.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=61206

buyur.

Wesley Sneijder
19.Temmuz.2007, 01:17
Bence takımda tut ve her maç oynat. İnanılmaz gelişiyor. Bende Carlos Vela çok gelişti...

thebayezid
30.Temmuz.2007, 00:16
varsa ii bi feeder klubun ona yolla yoksa buy back price ile sat ama ii klube sat bedava olacagı icin alacaktır sonra sende bedava geri alabilirsin fakat dikkat et onlar baska birine satmasın

Delirium
02.Ağustos.2007, 00:30
arkadaşlar potansiyeli 170'den yüksek olan bazı oyuncularım hiç gelişmiyor kiralık verdim sonra aldm özel eksiklerini gidermesi için antrenman hazırladım
ama gerizekalının özellikleri artacağına düşüyor ve yaşı da 19'a geldi bu saatten sonra gelişir mi bu? 10 milyon para saydım bi de neden gelişmiyor anlamadım antrenman tesislerim gayet güzel.

gelişmesi için ne yapmam lazım? hile de olsa tavsiye verirseniz sevinirm fm modifier'dan falan bi ayar yapılabilir mi bunu düzeltmek için?

Sir FRD
02.Ağustos.2007, 01:28
gelişir gelişir 26 yaşına kadar gelişir

Delirium
02.Ağustos.2007, 01:43
gelişir gelişir 26 yaşına kadar gelişir

oho ben o kadar bekliyemem 22 yaşına kadar adam olsun sonra büyük paralara satayım :D

karlkani23
03.Ağustos.2007, 22:48
Kiraya gönderince özellikleri daha gelişiyor. Ben ilerleyen senelerde her sene en az 30 oyuncuyu kiraya gönderiyordum.

BeeTLeJuiCe
03.Ağustos.2007, 22:56
Ben oyuncuyu 18 yaşına kadar kendi antremanlarımla geliştirme taraftarıyım. Oynayabilecek kapasiteye gelince ise yedek olarak değilde direk oynayabileceği takımlara gönderiyorum. Bunun içinde tüm parasını benim takımım karşılayacak şekilde tüm takımlara kiralık olarak önerere yapıyorum. 22-23 yasından sonrada oynayabiliyosa benim takımd aoynar oynayamıyosa kiralamaya devam ederek satma yoluna gidiyorum. Wonderkid,monderkid 22 yasına kadar istediğim şekilde gelişmemişse daha sabretmem :)

urwrdskkn
19.Ocak.2011, 13:43
kiralamak daha iyi ben mesela emre çolakı ilk sezon manisaya 2. sezon deportivoya 3. sezonda Sporting lizbona kiraladım bir geldi profili 4. sezon da şahane olarak