PDA

View Full Version : Kararsız kaldım Ne yapayım???

poggerpohl
19.Temmuz.2007, 06:36
Umarım doğru yere açmışımdır...

Turksportal ahalisinin fikrine danışayım dedim.

Yanlış yerse affola...

Neyse konuya gireyim.

Ben kariyerime PSV ile başladım. 3 sezondur PSV'deyim. 2 Lig şampiyonluğu, 2 Kupa,

2 Hollanda Süper Kupası ve 1 UEFA Kupası kazandım.

Şu an 3. sezonun sonlarındayım. CL'de çeyrek finalde ManUtd ile yapıyorum.

1. maçı kendi evimde 2-1 kaybettim. 2. maç geliyorken Arsenal'den teklif geldi.

Kendim kurduğum bu takımı bıraksam mı kararsızım. Ama sıkıldım gibi. Bir değişiklik

istiyorum ama sonuçta takımı baştan aşağı kendim kurdum.

Kalecisinden forvetine, oyuncusudan personeline, baş antrenöründen gözlemcisine...

İşte Arsenal'in teklifi:
http://www.fmscreenshots.com/viewer.php?file=03bv0k85f5cf0ahrn31q.png

Şimdiden teşekkürler. Umarım doğru yere açmışımdır konuyu.

Fikirlerinizi bekliyorum...

El Barto
19.Temmuz.2007, 06:48
Bence takımdan ayrılma. :)

RoNNiE91
19.Temmuz.2007, 07:06
Aslında ikisini birden yapabilirsin.Oyunu kaydet,sonra teklifi kabul et.Teklifi kabul edip Arsenal'in başına geçince farklı kaydet oyunu.Sonra PSV'yi aç,teklifi reddet :)

poggerpohl
19.Temmuz.2007, 07:14
Aslında ikisini birden yapabilirsin.Oyunu kaydet,sonra teklifi kabul et.Teklifi kabul edip Arsenal'in başına geçince farklı kaydet oyunu.Sonra PSV'yi aç,teklifi reddet :)

Ama o zaman zevki kalmaz ki... Oyun gerçek gibi olunca zevk alabiliyorsun. Zaten

gerçekçi oyunları sevdiğimden pek oyun oynamam. O yüzden FM oynarım hep.

Ne yapsam bilemiyorum. Bi yandan gitmek istiyorum. Bi yandan istemiyorum. :)

dennis18
19.Temmuz.2007, 07:45
git bence git oradada kurarsin kendi takimini x)

Revolution
19.Temmuz.2007, 07:47
Bence herşeyin bir sonu vardır..Ya adaya gidip yeniden takım kuracaksın hurraaa herşey yeniden başlıyor..Ya da kalıp PSV'nin Ferguson'u olacaksın..Bence 2. tercih.

Raten
19.Temmuz.2007, 07:51
Bence PSV ile kal orayla özdeşleşmiş bir isim olduktan sonra zaten yine teklif alırsın o zaman ayrılırsın;;)Şl yi almadan bırakma;;)

tosunpasa
19.Temmuz.2007, 08:02
Teklifi erteleme imkanının olması lazım.. Ertele maçını oyna kazanırsan devam et PSV ile kaybedersen Arsenal'e git :)

poggerpohl
19.Temmuz.2007, 08:08
Teklifi erteleme imkanının olması lazım.. Ertele maçını oyna kazanırsan devam et PSV ile kaybedersen Arsenal'e git :)

Bu sezon için değil ki gelecek sezonlar için..

Kadronun yaş ort. 23.

Koevermans ve Jankulovski'yi çıkarınca 1-2 yaş da düşer. :)

Altyapıda olan, kirada olan süper gençler var. (Zeefuik, Gael Etock, Thiago(Barça), Marc Valiente, Choco, Olazabal, Benoit Costil, Rafael Forster gibi...
Ayrıca bir iki tane de regen var.)

Bilemiyorum. El emeği öz nuru bu takımı bıraksam mı, yoksa PSV'nin Sir'ü, Ferguson'u mu olsam... :confused: :)

ShevAnil
19.Temmuz.2007, 08:10
Ben Bırakmazdım :) Kendi Kurduğum Takımımı Neden Kolay Kolay Bırakayım..

Altaylee1914
19.Temmuz.2007, 08:52
bırakma ŞL yi kaldır öyle bırak

MaliKaya
19.Temmuz.2007, 18:57
Birakma daha bu takimda alacagin kupalar var..

yugi
19.Temmuz.2007, 19:22
Teklifi sezon sonuna ertele.Kabul ederlerse sezon sonu tekrar düşünürsün.Bence Arsenal'in teklifini kabul et.Ama sezon sonunda.Şimdi takımını yarı yolda bırakma.

_SasKIN_
19.Temmuz.2007, 20:38
bütün kupaları toplamadan başladığım takımdan ayrılma derim ben.

dj kolpa
19.Temmuz.2007, 20:42
Teklifi sezon sonuna ertele.Kabul ederlerse sezon sonu tekrar düşünürsün.Bence Arsenal'in teklifini kabul et.Ama sezon sonunda.Şimdi takımını yarı yolda bırakma.

arkadaşa katılıyorum..
arsenale gitiğin zaman bütçende iyi olur eski takımındakileride transfer edersin.
seni seviyolarsa(favorilerinde varsan) daha kolay gelebilirler.
lampard morinyo:D gibi

RoNNiE91
19.Temmuz.2007, 20:43
bırakma ŞL yi kaldır öyle bırak

Arkadaşa katılıyorum.Madem iki farklı istemiyorsun bence Avrupa'nın en büyüğü yap öyle bırak.

aliCHaN_FM
19.Temmuz.2007, 21:21
değişiklik herzamn iyidir bence teklifi kabul et.

King_91
19.Temmuz.2007, 21:46
eğer psv ile kendin için koyduğun hedeflere ulaştıysan git ama diyosan daha almış olmam gereken kupalar var o zaman kal ;)

goosfraba
19.Temmuz.2007, 21:55
Sıkıldıysan da bırakmak olmaz sonra gidersen pişman olabilirsin. Devam et bence PSV'de.

Fıratcan Alçınkaya
19.Temmuz.2007, 21:59
bırak ya arsenal'den teklif gelmiş :p

Fernando Gago
19.Temmuz.2007, 22:07
Bence takımdan ayrılma eski zevki bulamazsın

amasyali
19.Temmuz.2007, 22:21
Sakın bırakma önceden milan kariyerimde bende takımı baştan yarattıydım yaş ortalaması 22 idi Liverpool'a gittim ve takımı kurmak uzun zaman aldı ve hiçbiri Milan'daki oyuncularımın yerini dolduramadı :(

mostblow
19.Temmuz.2007, 22:48
Kendine hedef koy: Mesela şamp. kupası kazanana kdr psv ile devam et derim ben...

Oghuse
19.Temmuz.2007, 23:29
Oyunu farklı isimde bi kere daha kaydet..Arsenalin teklifini kabul et..Eğer beğenmezsen kaldığın yerden devam edersin..

ultraslanerdem
19.Temmuz.2007, 23:34
Bence yenilikci ol. Farklı denizlere yelken aç. Oturduğun yerden kalk. Asla pes etme. (Ne diyorum ben be :D.)

Git git yeni takıma git sen...

babba
20.Temmuz.2007, 00:31
psv yi bende calıstırdım hollanda ligi iğrenç benim acımdan . ingiltereya git pişman olmazsın

bySilver
20.Temmuz.2007, 00:39
Arsene Wenger ne ayakda sana tekLif yapıyorLar genç kadro istiyorLarsa Wenger var. :) şaka bir yana

Kendi kurdugun takımı bırakmak zor oLsa gerek biraz daha devam et istifa edersin :)

ugrdrmz
20.Temmuz.2007, 01:08
insan birakamio bi de psv daha kücük kulüp oldugu icin arsenal den eee bi de kendin kurmussun masöre:Dkadar walla zor bi secim.ama gec arsenale.psv den de yetenekleri götür beraberinde yabancilik cekmessin:D.scoutlari antrenörleri doktorlari da al.oyunun zevki yükselerek cikio genc.arsenali birakirsan zaten gidecegin yer real madrid olmali.ama tabi kücük takima gecip tekrar heyecanini pekiştirebilirsin.ama sen bilirsin yine de:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu arada tottenham favorimdir.ben ordayim su an we ondan teklif gelirse git.müthiş zevk werio.ameleleri satip rüzgarlari al takima gör bak 2-3 seneye neler yapiosun.zaten kulüp werio 2-3 sene basari icin.benden sölemesi. ;)

bay e-ko
20.Temmuz.2007, 03:33
Eğer sıkıldıysan yeni heyecanlar tekrar iştahlandırır seni. Ayrıca bence PSV ye götürdüğün hiçbir elemanı alma yeni oyuncular ve personeller keşfet... ;)

Hem kendini geliştirirsin.

spider3784
20.Temmuz.2007, 04:35
O kadar yatırım yaptığın bir takımdan ayrılmak seni daha sonra üzer dostum.:)

poggerpohl
20.Temmuz.2007, 08:00
PSV ile devam ettim. :)

Tek sorunum oyuncularımı kulüpte tutamıyorum ve büyük oyuncu getiremiyorum

kulübe, kulübün şöhretinin az olmasından dolayı. Mesela Yobo'yu almıştım bi sene

sonra gitmek istedi. Ve daha nice vefasızlar... :D

Sen o kadar büyüt, geliştir, ün kazandır onlar gitmek istesin. Eğer gitmelerine engel

olabilseydim zaten kazanırdık ŞL'yi.

Bu arada ManUtd'a kıl payı elendim çeyrek finalde.

Geçen sene UEFA'yı kazandım, Süper Kupa'da Barcelona'ya karşı uzatmada yenildim

ama hâlâ kulübün popularitesi ulusal. Artar mı bu?

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. ;) :)

MaliKaya
22.Temmuz.2007, 18:33
Tabiki de artar sen hele bir ŞL yi kazan :D

King0fDeviLs
30.Temmuz.2007, 19:51
Arsenalin yaptığı oyuncunun kafasını karıştırmaktan başka bişi diil :D

deniz.91
30.Temmuz.2007, 20:08
Arsenale gitseydin keşke çok deli bütçe veriyor adamlar bir sezonda tüm kadroyu yeileyebilridin

garydelgadov
31.Temmuz.2007, 04:49
şlyi aLmadan bırakma!