PDA

View Full Version : FM' de karşılaştığınız İlginç ve Komik Olaylar

Pages : [1] 2

VoLkaN BaROs
04.Mart.2006, 19:49
CM oynarken birçoğumuzun başına ilgiç ve komik olaylar gelmiştir.. FM' in çıkmasıyla birlikte birçok CM sever FM oynamaya başladı, haliyle aynı olayları bir çoğumuz hala yaşamaktayız.

Başına gelen ilginçlikleri, komik olayları burada yazalım, paylaşalım... ;)

ridvanu
04.Mart.2006, 19:53
inter le CL karşılaşması yaparken korner kullandım top kale içine doğru gitti sonra bir futbolcu tam çizgiden çıkardı topu sanırım ivan cordoba idi

demekki elle çıkarmış hakem önce endirek verdi daha kararını değiştirip santraya doğru koştu gol verdi nasıl olduğunu anlamadım ama gol saydı
2-0 öne geçtim merak eden arkadaşlar varsa telle videosunu çekip atarım rapide

The_Answer
04.Mart.2006, 21:12
bn juninhoyla kornerden gol atmıştım

Nedvedmania
04.Mart.2006, 21:26
birsürü ofsaytten gol yediğim oldu

aLka
04.Mart.2006, 22:08
inter le CL karşılaşması yaparken korner kullandım top kale içine doğru gitti sonra bir futbolcu tam çizgiden çıkardı topu sanırım ivan cordoba idi

demekki elle çıkarmış hakem önce endirek verdi daha kararını değiştirip santraya doğru koştu gol verdi nasıl olduğunu anlamadım ama gol saydı
2-0 öne geçtim merak eden arkadaşlar varsa telle videosunu çekip atarım rapide
Telle çekme yaw macı kaydet rapide koy ufacık bisey oluyo zaten ben merak ettim :)

Eray Dengiz
04.Mart.2006, 22:11
Genelde hangi takımda olursam olim, 80'den sonra bir çok maç kaybettim :D

askmeloveman
04.Mart.2006, 22:20
Genelde hangi takımda olursam olim, 80'den sonra bir çok maç kaybettim :D

+11111111111111 kardesim..

ridvanu
04.Mart.2006, 22:44
Telle çekme yaw macı kaydet rapide koy ufacık bisey oluyo zaten ben merak ettim :)

ya kusura bakma senin dediğin gibi yapıcaktım ama
şu save temizleme programının gazabına uğramış :(

askmeloveman
05.Mart.2006, 00:39
Hasan Sas 2 defa Europen player of year ve altin krampon aldi hepsi yunus babanin eseri dedi... :D ayrica Favori personeli olarak beni 1st gosteriyo bana tapiyo (ovunmek gibin olmasin :) )

Hasan ayrica AML cok super oynuyo her mac 3 asist 1 gol tafsiye ederim ama dusgun bir antreman lazim...

nart_susruko
05.Mart.2006, 15:28
bazı yerlerde canaydın fenerin favori personel i imiş(ona bişey dedğim yok,çok normal bişey,yani bayağı gerçekçi)

ama bendekini anlayamadım...muslu yu bilirsiniz...aldım ama pek oynatmadım...nasıl oldu bilmiyorum ama adamın favori takımı fener oldu...bende bastım tekmeyi...

Krugeros
05.Mart.2006, 17:49
ben Osasuna'yım Getafe yle maç yapıyom frikik oldu sonra Getafenin kalecisi geçti sanırım sergio sanches frikiten vurdu gol oldu maç 1-1 bitti

aberkay37
06.Mart.2006, 19:49
ben de bir şeyi anlamadım Bülent Korkmaz yıllarca Galatasara'da oynamış bir oyuncu şimdi teknik direktör Galatasaray'a çağırdım reddetti Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı.
Ama Fenerbahçe-Galatasaray maçında gitmek ne imiş gösterdim gününü havalandı mutlaka yencez filen dedi ama Galatasaray yendii yani ben!!!!

Burak Duran
07.Mart.2006, 15:40
bende 1dakikada 2 penaltı oldu adamlar penaltı attı mondi kuratardı dönen topu tamamlamak isterlerken ergün penaltı yaptı bu sefere yedim ama allahtan 3-2 yendim :D

mesut966
10.Mart.2006, 13:15
ben hiberniandayım aberdeen takımı kendi sahasında 4 forvetle maça çıktım ne yaptıysam maç ilk yarı 3-0 yenik ikinci yarı hernan rodrigo lopez diye bir adam var serberst aldım adam 4 gol bir tane guarin maç 5-3 bitti

FatalRhymeR_58
10.Mart.2006, 21:27
maç içinde değil ama ilginç bir olay. nik besagno die serbest bi adamla ilgileniodum. biseneye yakın yabancı kontenjanım olmadığı için imzayı attıramadım. adam 17 yaşındayken futbolu bıraktı evet yanlış duymadınız(okumadınız) 17 yaşında.!.

drciwan
11.Mart.2006, 02:31
ben athletic bilbao ile celtaya karşı oynarken kaleyi topa tuttum. sadece 1 gol atabildim. 90+4te celta ilk kez kaleyi tutturdu. o da gol oldu. maç 1-1 bitti. işin kötüsü adamlar 10 kişi idi...

Hububat_Fiyatları
11.Mart.2006, 02:32
ben athletic bilbao ile celtaya karşı oynarken kaleyi topa tuttum. sadece 1 gol atabildim. 90+4te celta ilk kez kaleyi tutturdu. o da gol oldu. maç 1-1 bitti. işin kötüsü adamlar 10 kişi idi...bana da oluyo arada çok salakça bişey

eran
11.Mart.2006, 14:55
Fenerbahçe'yle İnönü'de Beşiktaş'a karşı oynuyordum.Appiah'ın pasından Anelka'nın çalımı ve çok dar açıdan yaptığı şuta kadar neredeyse gerçeğiyle aynı bir gol attım.Attıktan sonra şoktan gole sevinemedim bile.NAsıl böyle bir olay oldu hala anlamış değilim.

Destan_Yazan
11.Mart.2006, 16:28
ben hiberniandayım aberdeen takımı kendi sahasında 4 forvetle maça çıktım ne yaptıysam maç ilk yarı 3-0 yenik ikinci yarı hernan rodrigo lopez diye bir adam var serberst aldım adam 4 gol bir tane guarin maç 5-3 bitti

İşte bu süper bir olay,Fenerli Rapaiç vardı bir dönem..Onun 4-3 lük Gaziantep maçındaki olaya dönmüş.

ousanmhr
12.Mart.2006, 14:58
bazı yerlerde canaydın fenerin favori personel i imiş(ona bişey dedğim yok,çok normal bişey,yani bayağı gerçekçi)

ama bendekini anlayamadım...muslu yu bilirsiniz...aldım ama pek oynatmadım...nasıl oldu bilmiyorum ama adamın favori takımı fener oldu...bende bastım tekmeyi...
AsLında Hepsinde öLe oyuna başLar başLamaz musLunun fawori takımı ajax,fenerbahcedir.;)

zalayeta
12.Mart.2006, 17:45
bende yazayım başımdan geçen bi olayı ben GSyi yönetiyorum BJK ile kupa maçı oynuyoruz 3-1 liderim 90 dk girdiğimizde ben arkama yaslandım temem buda bitti derkeeen kalleş hakem 7dk uzatma verdi ve BJK penaltı kazandı dedim olsun yaa noolcak 3-2 olur en fazla dedim ama bu BJK 7 dakkada 3 gol attı 4-3 yenildim :(

Bide Arsenalle bikere tam 10 ar penaltı çektik kaleciler ya tutuyo yada oyuncular dışarı etıo ama yenilen yine ben oldum :(

Bunu yazamadan edemeyecem Cm01-02 den Bi futbolcuyu alıp 2-3 ay sonra satmaya çalışınca futbolcu beni buraya yalan vaadlerle getirdiniz kandırdınız gideceğim takımı seçerken çok yanlış yapmışım vs vs ağlamaya başlıodu kopuyodum burda gülmekten :)

comandante
12.Mart.2006, 18:03
wome...kendi sahasındaydı kimse yok bi o bi kalecim.top ayağında ortasahaya doğru ilerledi.sola doğru döndü böle u çizdi.kimse yok ama.ve taca çıktı adam...

Lucas Neill
12.Mart.2006, 18:29
denizlispordayım vestel maçı 3 oyuncu değişikliğimi yaptım 2 si sakatlıktan dolayı bu değişiklikerden sonra 2 oyuncum daha sakatlandı buna rağmen vestel manisayı 2-1 yendim

ertanbjk
13.Mart.2006, 22:29
ben 2008 2009 sezonundayken 6 takımla uefa ya gitmişti türk takımları

bjk: intertota
denizli :inter tota
gs: şampiyonlar ligi
sivas:lig 4. lüğü
trabzon: lig 3. lüğü
inegöl: türkiye kupası ( finalde fenere kaybetmişti penaltılarla)

ancak gruplara kalamayacak bu 6 takımda çünkü nasıl olduysa sivasspor beşiktaşla( yani benle) eşleşti

http://img233.imageshack.us/my.php?image=ads305z3ip.jpg

nekop
13.Mart.2006, 22:46
eee ne var bunda?

Zizou
13.Mart.2006, 23:14
evet olamazmı yani:)

TüMeR_yAğıZ
14.Mart.2006, 00:57
süper olmuş valla :D

Cengo
14.Mart.2006, 01:37
Fenerbahçe'yle İnönü'de Beşiktaş'a karşı oynuyordum.Appiah'ın pasından Anelka'nın çalımı ve çok dar açıdan yaptığı şuta kadar neredeyse gerçeğiyle aynı bir gol attım.Attıktan sonra şoktan gole sevinemedim bile.NAsıl böyle bir olay oldu hala anlamış değilim.

Aynısı daha önce bana da olmuştu ve neredeyse birebirdi, yalnız Galatasaray maçıydı (sanırım o oyun 6.0.1'de idi).

Upload ettim, ilgisini çekenler bakabilirler :) :
http://rapidshare.de/files/15438982/Fenerbah_e_4_v_2_Galatasaray.pkm.html

ertanbjk
15.Mart.2006, 22:23
güzel olmuştu ondan yazdım

menajer buraq
16.Mart.2006, 03:38
az önce agustosun 14 ünde 3 tane oyuncum grip oldu ispanyadayım üstelik =)

buzisima
16.Mart.2006, 17:59
arkadaslar sizde oldumu bilmiyorum??ibrahim toraman antramandan kactı...haberi gelince cook guldum...tabi sonra ceza verdim......(resmini gonderemedim:()

TüMeR_yAğıZ
16.Mart.2006, 20:57
ara sıra katılmıyor bazı sorunlu elemanlar.önce cezayı veriyorum sonra kapıyı gösteriyorum :D

SezaiAbi
19.Mart.2006, 21:33
bi keresinde fenerde aziz yildirim 250 mil dolar harcatıp yeni stat yapmıstı
serginhoyu merinosspora göndercekti adamın 2.400 mil dolar alcagı vardı onu ver gidiim dedi verdim gitti
bi kere fenerle 15 maç üst üste yenildim kupada inegölspor maçına sadece 180 kişi geldi

TüMeR_yAğıZ
20.Mart.2006, 01:09
sen fm oynadığına eminmisin?
bu kadar ilginçliği ilk defa okuyorum.

serhann
22.Mart.2006, 13:50
heheheheeheheh

kaanburak
22.Mart.2006, 15:50
beşiktaş İnegölspora yenildiği gün inegölle hazırlık maçı ayarlayıp 1-0 yenilmiştim

fatihbaz
23.Mart.2006, 02:50
en ilginç olay haala multiplayer da oynayamam :):)

eser_3131
23.Mart.2006, 10:02
UEFA DA YARI FİNAL MAÇIM VARDI.TRABZONLA KUPA MAÇIMDAN 3 GÜN SONRA RANGERS LA UEFA YARI FİNAYDE KARŞILAŞACAKTIM.TRABZON MAÇINA FORVET ve ORTASAHANIN YEDEKLERİ İLE ÇIKTIM.SONRADAN.NECATİ VE HASAN SASI ALMAMA RAMEN 7-7 Berabere kalıp Penaltılarda Yenildim: MAÇTAN SONRA MONDRAGON KOFUNA 2 HAFTA CEZA KESİP SATILIK LİSTESİNE KOYDUM.ONDAN ÖNCEKİ LİG MAZIMDA TRABZONU 3-0 YENMİŞTİM

shahinler
25.Mart.2006, 09:24
kartalspordayım. U20 takımım da hiç kimse olmamasına rağmen 3 sezondur kendi liglerinde şampiyon oluyorlar???????

LaKe
25.Mart.2006, 13:03
mehmet kasımoğlu gibi maltepesporda oynayan bi oyuncuyu chelsea ya getircektim. adam kulübten aylık1,200 alıyodu. ben 33 bin teklif ettim reddetti. sora taktım tabi ben 170 bin dedim gene kabul etmedi :D :D

vita es morte
25.Mart.2006, 13:48
İşte bu süper bir olay,Fenerli Rapaiç vardı bir dönem..Onun 4-3 lük Gaziantep maçındaki olaya dönmüş.ne diosun sen ben o maç bittiğinde sevinçten ağlamıştım

LaKe
25.Mart.2006, 14:14
ne diosun sen ben o maç bittiğinde sevinçten ağlamıştım

ben rapaic i unutmuşum. fmde fena oyuncu değil aslında :)

vita es morte
25.Mart.2006, 16:01
yaşlandı ama

barman
25.Mart.2006, 20:27
fm 2006da schakeyle oynuyodum.nuri şahin wardı we tam göbekte serbest rol veriyodum.performansından memnundum.bir gün bayernle maç yaparken iki kişi çalımladı ve 3.cüde düşürldü 25-30 m arası mesaafeden frikik kullaılacaktı nuri kullancaktı ve topa bi vurdu süper ve çok sert bir gol oldu.frikiği 14 felandı.ama süper frikiği sanki 20 gibi wurdu.:)(vv)

nart_susruko
26.Mart.2006, 04:22
ne diosun sen ben o maç bittiğinde sevinçten ağlamıştım
bende yine vardır bu işte bişeyler diyip gülmüştüm...:D :D :D

LaKe
26.Mart.2006, 12:49
bende yine vardır bu işte bişeyler diyip gülmüştüm...:D :D :D

:D :D :D :D :D :D

SezaiAbi
26.Mart.2006, 23:49
zeki rüstünün sezon sonu barcayla kontratı bitiyodu
kontrat önerdim 1 ay kala
parayı az buldu(2.5 mil dolar!!!!!!!!)
sonra sonraki sezonun başında 550 k dolara kocaeline geçti

BurakMania
29.Mart.2006, 04:59
Bursaspora bir cok oyuncu transfer ettim tabi cogunu taksitle almistim sonra klup borc batagina dustu Oyuncu satarken Transferler alacaklilar tarafindan yonetiliyor gibi bise soyledi daha sonra yonetimi yeni baskan dewraldi ve tum borclari odeyip ustune bide tranfer butcesi yaratti ilgin olani yonetimi yeni baskan devraldi demesine ragmen personelden yeni baskan kimmis diye bir bakim dedim ayni baskanin ismi vardi

gsliberkay
29.Mart.2006, 19:32
benim oyunda da fener bütün yıldızlarını satıyo çok saçma(tuncay,anelka)

BurakMania
30.Mart.2006, 15:00
Fenerbahcenin sampiyonlar ligi sampiyonu oldugunu gormustum buda baya ilginç ve bana gore komikti :D

londonboy
31.Mart.2006, 13:14
herhalde bi 10 sene daha ancak fm de turk takımları sampıyon olabılecek gercekte ise malesef Never..

ogus
01.Nisan.2006, 14:54
ya beyler ben 2. lig b kat.de zonguldakspor ile oynuyorum ilk sezon bitti su an ikinci sezona geçtim ama maç yok sadece 2. ligde deil süper ligdede yok ekim ayına geldim hala fikstür çekilmedi:) :) başına böle bişi gelen varmı?

vita es morte
01.Nisan.2006, 21:07
bu 6.0 ın bi hatası yama yüklemen gerekio

mesghut
02.Nisan.2006, 14:11
bende chelsea ile oynuyodum ilk sezonumdu abramovic benden dünya klasında yıldızları transfer etmemi istiyodu bende real madrid den ronaldoyu transfer ettim 50 milyon dolara neyse sezonun ilk yarısı bitti bana yine dünya klasında futbolcular transfer etmem icin paranın söz konusu olmadıgını söyledi bende kadromu yeterli görerek futbolcu transfer etmedim sonra bi baktım abromovic bana kızdı ve olaya el attı milandan 15 milyon dolara seedorf u transfer etti şaşırdım bu olaya ilk defa basıma geldi.

No Name
02.Nisan.2006, 20:44
bn juninhoyla kornerden gol atmıştım

abicim bende bi kere alexle kornerden gol attım

Bi kere de şut çektiler bana top yan ağlardan girdi anlamadım gitti :confused: her halde ağlar delikti:D

SezaiAbi
04.Nisan.2006, 22:15
cem bakiyi bdavadan aldım hiçö taliplisi yoktu aldıımın ertesi gübü bursaa 1 mil dolar teklif etti kabul ettim

Destan_Yazan
05.Nisan.2006, 21:41
Ben Chelsea'yim..Liverpoolla maç yapıyorum...1-1 şimdi maç..Dk.89 ..Kaleci Reina gitti benim kaleye gol atmaya ama o da ne? Henry(Arsenaldeki(aldım)) benim ceza sahasının biraz dışından bir koydu..Resmen şok oldum altta aynen: Yazdı yazdı Henry 70 küsür metreden yazdı diye yazdı..Az gülmemiştim şopar Reina'ya..

kkurt
08.Nisan.2006, 18:43
dortmundu calıstırıyorum diğer teknik direktörlerin özelliklerine bakıyordum mirko slomka adlı teknik direktörün favori personelde ilk favorisi mirko slomkaydı bana sasırtıcı geldi

jacke
08.Nisan.2006, 22:25
hiç unutmam lyonun başındaym fred vurdu topa tam köşeye fransa lignden bi kaleci ismini hatırlamıorum köşeye giden topu tuttu aradan 1 saniye geçti geçmedi kalecinin dekaj yapmasını beklerken hakem golu verdi.Meğer topu tutup içeri almış kaleci cok ilginçti :D:D:D

simonetta
11.Nisan.2006, 00:49
Bende GS yonetiyorum. 2008-2009 sezonunde BJK ile kupa macindayim. Macin basinda ard arda iki oyuncum sakatlandi cikardim. ilk yari bitti 5-0 galibim. Ikinci yarinin hemen basinda bir kirmizi kart gordum. Defansa adam alarak geri cekildim. Bu sekilde 3 degisiklik hakkimi kullanmis oldum. 56. dakikada kalecim sakatlandi. ben forvetten bi oyuncuyu kaleye cekmeyi planlarken yaptigim hata sonucu antronor kaleci sakat kenara almak istermisiniz dedi bos bulundum ewt dedim. Ama sonra kaleye hic kimseyi koyamadim. Yani hem 9 kisi hemde kalecisiz ikinci yari oynadim tabi bu arada saclari yoluyorum. mac bitiminde skor 5-5 idi. BJK 5 golun 5 ini de kendi sahasindan atmisti. ama deplasmanda 2-1 aldigim icin turu gecmistim...

__Trex__
11.Nisan.2006, 00:54
ya beyler ben 2. lig b kat.de zonguldakspor ile oynuyorum ilk sezon bitti su an ikinci sezona geçtim ama maç yok sadece 2. ligde deil süper ligdede yok ekim ayına geldim hala fikstür çekilmedi:) :) başına böle bişi gelen varmı?

seninki çok kötümüş be kardeş kurbanlık kuzu gbi beklemişsin
kimsenin başına wermesin

SeZeRinHo
11.Nisan.2006, 22:35
arkadaşlar ben FByi çalıştırmaya çalışıyorum ama olmuyo;)Anelka ligin ilk maçında 5.dk sakatlandı.4.hafta sürdü iyileşti 5 hafta dk 15 yine sakatlandı.Yine 4 hafta sürdü 10.hafta aha bu sefer sakatlık olmıcak derken 35 de yine sakatlandı bi 4 hafta daha yok.15.hafta geldi çattı Anelkayı tek forvet olarak yerleştirdim dk 90 oldu Anelkadan birbirinden güzel 3 gol yan hakem uzatmaları işaret etti 4 dk 90+2 oynayıyo Anelka yine yerde ama bu sefer 2 hafta;)Şuan 20.haftadayım sakat sayısı 11 hepside en az 2 ay alt yapıdan oyuncu almakmı dersin kaleci serdarı defansa koymakmı dersin elimden geleni yapıyorum yeterki iyileşsinler:(

sakat listesi
alex de souza
tuncay
selçuk
kemal
semih
can arat
serkan balcı
volkan demirel
m.yozgatlı
yattara'yı aldım o
hleb var bide alexander değil de öteki;) v ile başlıyo

SezaiAbi
11.Nisan.2006, 22:38
hocam hastae gibi takım mübarek antrenmandandır bence bi de doktorluğa lasmarı al yarı yarıya zamanda iileşiyo adamlar

ozziee
12.Nisan.2006, 17:58
bilmiyorum oldumu böyle bişey çok abes diil ama olsun :)
ben man utd yi çalıştırıyorum ilk senemde şampiyon oldum ve ikinci seneye girerken türkiye menejeri fatih terimin görevine son verildi ve ben talip oldum. kabul etti futbol federasyonu ve ben göreve başladım. stafflarıma baktığımda kimse yoktu ve hemen aramaya başladım. arama bölümünde bir baktım fatih terim boşta (normal olarak) hemen asistan menejerlik teklif ettim ve kabul etti sonra şenol güneş te boştaydı ona da coachlık teklif ettim o da kabul etti.

tekke
15.Nisan.2006, 15:36
real madridde uefa maçında aletic ile oynadım ilk maç 5-0 yenildim.ikinci maçta ise ilk yarı 0-0 bitti 2. yarıda 55. dakikadan sonra 5 tane gol attım penaltılarda ise eledim harıka bi duygu gerçekten.sonra ise feyyonord elendim ama olsun o maç unutamıyacağım bir maç olmuştu....

erdemerok
16.Nisan.2006, 00:49
fm 2005 te oyun da tuk mıllı teknık dırektor olucatım
bı baktım kabul edılınce oyuncuları secemıorum taktık veremıorum ama oda ne asıl menejer ve coacharı secıorum
federasyon baskanı oldum :) valencıadakı fatıh terımı ggetırdım
fm 2005 te hem ersun hem senol gunes turk takımı hcası gozukuo sanırım sorun ordan kaynaklıyıd sonra duzelttım 2 hafta ıcınde mac olmadan:) ama komıktı kuzenmlerle epey sasırdık.

bırkerede penaltılar ıle aldıgım macı haber kutuma gelınce yenıldı yazdı gordum ve sok oldum tekrar oynadım hakszlık oldu dıe
96 dan berı menejerlık oynarım ıkısınden baskada olmadı

borakargici
16.Nisan.2006, 01:22
eee ne var bunda?
bence oldukça garip tamam bu gerçek olabilir ama çok tuhaf genede

izmir_mafya
17.Nisan.2006, 01:17
bi aralar barcelonayla oynuyodum dandik bi ispanya kupası maçında ronaldinho 15 dk içinde 4 tane penaltı kaçırdı maçı 3 le bitirdi

musti_797
18.Nisan.2006, 00:43
berkay arkadaşıma katılıyorum ben interdeyken anelka,alex ve tuncaya 7.5 verdim vehepsini aldım üçüde şimdi mükemmel oynuyor

jamboo77
20.Nisan.2006, 20:16
http://img76.imageshack.us/img76/7429/leaugetable0nu.jpgbende bjk ligden düştü

EjderLefLef
24.Nisan.2006, 03:17
bu bana ilginc geldi hepsi 10 cıkmıs :):):):)
http://img233.imageshack.us/img233/834/fmohaa0bz.th.jpg (http://img233.imageshack.us/my.php?image=fmohaa0bz.jpg)

gncilker
24.Nisan.2006, 06:35
arkadaşım anlattı banada çok garip geldi geçen gün maç sırasında gs ank.gücü maçını oynarken baljic sarı kart görmüş ve itiraz edince 2.sarı karttan kırmızı kart yemiş gerçekten fm 2006 da başına böle bişey gelen varmı?

bende fenerbahçedeydim yabancı kontejyanımda 1 kişilik boş yer vardı tam rivaldoyu alcaktım aziz yıldırım kontrolü ele aldı ve messi yi aldı rivaldoda kabul etti ama gelemedi tabi garip olanı ise daha önce ben leo messiye teklif yapmıştım ama türk klübüne gitmeyi kariyeri açısından geri adım olacağını düşünüyor gibisinden bi mesaj vermişti ama ne olduda şimdi kararından döndü diye şaşırmıştım ama tabi bayada sevinmiştim

Revolution
24.Nisan.2006, 15:05
ben walla Fm 2006'da 2005-2006 sezonunda G.Saray oldum.Uğur'u gençlerbirliğine kiraladım..Ben lige çok iyi başladım.ilerde gençlerbirliği maçı war.maçta orta sahanın oralardan bir frikik yaptım.topun başına uğur geçti.dedim bu kazma şimdi taça atar topu.adam bi çaktı.Roberto Carlos'un "dünyayı dolaşan top denilen"frikiği gibi adam 90'a astı..sonraki sene geri geldi adam tabii bu seferde kornerden gol attı.bu arada Galatasaray olan arkadaşlarım için tavsiye..mutlaka ilk yıl uğur'u kiralayın..sonraki yıl sol bek sorununuz warsa sol bek oynatın..

Revolution
24.Nisan.2006, 15:14
başımdan geçen bir başka olay ise benim komiğime gidiyor.siz okuduktan sonra sizi bilmem ama şaşırdığım bir olay aynı zamanda.Ben yine her zamanki gibi G.Saray'ım 2. sezonun(2006-2007) ilk yıl şampiyon olduğum için ş.ligine gittim.grupta 3. oldum UEFA'ya gittim.ilk eleme turunda Feyenoord geldi.İlk maçta deplasmandayım.dedim 1-1 biterse iyi olur 0-0 bitmesin de..soora çıktım maça.maç sonunda aşırı derece şaşırdım..çünkü deplasmanda feyenoord'u 5-0 yenmiştim..rövanşta gençlerden ve yedeklerden kurulu bir kadroyla çıktım.adamlar anca 1-1 berabere kalabildiler...:D

hasan_fatih
24.Nisan.2006, 15:23
bende alışıldık bir şey yaptım
fenerbahçe:6 galatasaray:0
alışıldık birşey yani :D:D

Cancanokan
24.Nisan.2006, 15:27
Ben Galatasaraydım sakaryasporla macım vardı dakka 90 ben 2-0 yeniyom hasan sas ve cıhan sakatlandı (üç tane değistirme hakkımı doldurmusum;ikisini kenara aldım) ve hakem 4 dk uztma verdi yenmem garantiydi ama kornerde mondragon ataga katıldı noldu anlamadım

tosunpasa
24.Nisan.2006, 18:48
Appiah topu ortasahadan aldı.1-2 kişiyi geçti.ortasahadan içeriye dodurdu.kaleci yere düşüp sakatlandı.ve gol oldu ortasahadan attım.o maçı kaydettim.iki üç gün izledim aynı golü.sona abim sinirlendi sildi maçı.Bi dahada öyle bi gol atamadım.

ronaldinho34
25.Nisan.2006, 22:21
FM ye başladığım ilk günler de sürekli admlarımı kanatlara yerleştirirdim.Ve o maçların sonucu ya 19-1 ya da 20-0 gibi skorlarla biterdi:D

aLka
25.Nisan.2006, 22:31
Kayseri ile oynuyorum tac kullanıcaktım spikerde "Ramazan rakip oyuncuyu tekmeledi, Ceyhun Eris yerde!" dedi ve hakem bi anda ramazan adli karsi rakibin oyuncusuna kirmizi karti verdi ilk defa basima geldi o yuzden yazdim daha once mutlaka sizin basiniza gelmistir heralde :)

KaracaOglan
28.Nisan.2006, 00:07
4-0'dan maç verdiniz mi hiç? Ben verdim.. Rüştünün sakatlığında kaleye Volkan'ı koydum... ama tek avuntum kayserili olmam..:)

http://img154.imageshack.us/img154/7096/fenererciyes6qr.gif

Cartalete
29.Nisan.2006, 11:02
Volkan %100'le oynamış içeri alma konusunda :) 4 şut 4 gol.

LaKe
29.Nisan.2006, 15:00
4-0'dan maç verdiniz mi hiç? Ben verdim.. Rüştünün sakatlığında kaleye Volkan'ı koydum... ama tek avuntum kayserili olmam..:)

http://img154.imageshack.us/img154/7096/fenererciyes6qr.gif

aynısı benimde başıma geldi. monacoyla deplasmanda uefa yarı finalini oynuyordum. ilk yarı 4-0 bitti. 2.yarı 4-4 oldu. allahtan sami yende maç 1-1 bitti ve finale çıktım. ama o maçı hala unutmadım :(

Shani
29.Nisan.2006, 20:46
bu olay CM4'de gerçekleşmiştir...

ben milan takımının teknik patronluğunu yapıyorum şamp. ligi yarı final maçı,rakip b.münih.ilk maç dışarda yani mühih'te.neyse kurdum kadroyu çıktım maça.maç benim açımdan çok ii geçiyor(münih için aynısın söyleyemeyeceğim:)).goller peş peşe geliyor ve maç sonu skor; b.münih:0-5 :milan:D
ben dedim tmm şamp. ligi final garanti.ama bilin bakalım benim sahamda maç ne oldu;
milan:0-6:b.münih
bu kadarda şanssızlık olmaz ki ama kardeşim :(

speed59
30.Nisan.2006, 02:31
o da iii beeee

gorkem11
03.Mayıs.2006, 15:10
75 metreden gol attığımı hatırlıyorum ama spiker öle demişti halbuki ben taç sol köşeden taç çizgisinin oradan golü atmıştım

dnz498
03.Mayıs.2006, 17:03
CM 4 te benimde başıma çok ilginç bi olay gelmişti hatta o anda evde 4 kişi faalan aynı anda donup kaldık ilk sezonun 2. ya da 3. maçıydı tam hatırlamıyorum galatasarayı yönetiyordum Mondragon'a bir geri pas geldi Mondi topa öyle bi vurduki gol attı karşı takımın kalecisi açılmıştı öyle güzel bir aşırtma attı ki top kaleye girene kadar ağzım bi karış açık topu izlemiştim
CM oynarken hayatımda en keyif anlardan birisiydi belkide en keyiflisi

speed59
03.Mayıs.2006, 20:13
alt yapıdan çıkardıpım orhan akin adlı futbolcu cl maçında hemde yarı final maçında gol atıp beni yarı finale çıkardı::: :D

GeNç KaRTaL
07.Mayıs.2006, 08:01
bende de cristiano ronaldo kornerden gol attı bide shevchenko orta sahadan dolu kaleye atmışt

BIG__fox
07.Mayıs.2006, 13:43
alın size fikstür kapı gibi...:)

ben böyle olay göremdim şahsen...

http://img158.imageshack.us/img158/9612/suc501331oj.jpg

ibo
07.Mayıs.2006, 15:20

bu ne ya böyle :) Fb maçları ne maçları onlar? bir arkadaşta daha önce bi takımla üst üste 6 maç yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam...

BIG__fox
08.Mayıs.2006, 12:08
fener maçları 2 tane türkiye kupası,2 tane uefa,1 lig,ts lig,bjk lig...

rezalet yaa...

Del Piero_10
08.Mayıs.2006, 17:29
Buffon'un İtalya milli takımında falsolu bir frikik ile gol attığını görünce daha ilginç bir olay olmaz diye düşündüm ama alt yapı kaleciside aynı şeyi tekrarladı.:)

mt_one
08.Mayıs.2006, 18:49
:confused:dakika 90+2 galatasray-beşiktaş:2-1 pancu serbest vuruş kullanıyo
vurdu auta gideceği belli
ama top kale önüne geldi birden yön değiştirdi ve goool :confused: :confused: :confused:
önce biri vurdu sandım ama tekrar tekrar izlediğimde gördüm topun yakının da kimse yok anlıyacağınız gölü hayaletlerrrrrrr attııııııııı:confused:

emrecep
09.Mayıs.2006, 04:10
ispanya kupası çeyrek final rövanş maçı. Anladığım kadarıyla FM benim elenmemi kafaya koymuş en önemli oyuncularımı bir bir sakatlıyor, beni on kişi bırakıyor ama unuttuğu bir şey var: Kezman(119'da golü attı ve turu getirdi)

http://img385.imageshack.us/img385/515/atletico0qi.th.jpg (http://img385.imageshack.us/my.php?image=atletico0qi.jpg)

dpacali
09.Mayıs.2006, 16:57
ben inter takımıyla 1 sezon geçirdim.2.sezonda takımımın başkanı klübün parasını kullanıp transfer yaptı..carvalho'yu aldı diğer sezon önce yıldız bir oyuncunun alınmasını istedi.oyuncu aldım ama yine gitti kendi transfer yaptı :( bu sefer riise'yi aldı liverpooldan.defans kemik ama hala defansa oyuncu alıp duruyor gereksiz başkan :(

dpacali
09.Mayıs.2006, 17:00
2. ilginç olayım ise inter takımını 3.sezondan beri yönetirken genç yetenek bir oyuncu almak için imza attırmak için teklif yaptım ve futbolcu 16 yaşındaydı.ben teklif götürüp imzayı attırdım fakat bu dingil ertesi gün futbolu bıraktığını açıkladı..( ne bahtsızım yaa :( )

Shani
09.Mayıs.2006, 17:29
2. ilginç olayım ise inter takımını 3.sezondan beri yönetirken genç yetenek bir oyuncu almak için imza attırmak için teklif yaptım ve futbolcu 16 yaşındaydı.ben teklif götürüp imzayı attırdım fakat bu dingil ertesi gün futbolu bıraktığını açıkladı..( ne bahtsızım yaa :( )

abi bu şaka diil dimi??

erdemerok
09.Mayıs.2006, 23:47
dunya kupası yarı fınalınde 9 kısı kalan ıspanya bana 2 gol attı 2 2 den uzatmada bozulmayan beraberlıkle kupaya 3 lukle veda ettım

bırde fm2005 te nasılsa ronaldo 29 30 yaslarında erzuruma geldı
muthıstı normalde almam 29 u gecen adam ama ronaldo baska efsane o

fagbhut
10.Mayıs.2006, 03:56
sevilla yı 5-0 yenerken 1. yarının sonu + 2. yarıda 2 kırmızı 5-7 yenildim aglıcaktım uefa finalde

eser3131
10.Mayıs.2006, 11:30
Belli ki Oyuncular Yeniyoz Diye 2. Yarıda Salmış Kendilerini - Yazık OLDU

OLCAY
14.Mayıs.2006, 15:23
benim başıma gelen ilginç olay şuydu... Galatasardayım. Kısa listemde leo messi vardı. Değeri yaklaşık 3.5 $ falandı. Ben bu adama artıra artıra 10$ kadar çıktım.Barça gene kabul etmedi.Bende dedim zaten kulüp kabul etse oyun gelmez dedim. Transferden vazgeçtim. 2,3 gün sonra bir sürü takım teker teker teklif yapmaya başladı. Dedim fırsat bu fırsat.Herkes 2,5$ 3$ verirken ben direk 5$ verdim. Ne oldu sanarsınız?!.... Barça onların teklifinin hepsini kabul etti beni reddetti. Kafam beynim durma noktasına geldi. Ekrana boş boş bakıyorum. Leo messi nin personeline girdim. Diğer takımların sözleşme tekliflerini düşünüyormuş. Yani şaka değil. Harbiden doğruymuş. Tabi benim şartel attı. Barçaya manager ekleyip messi bedavaya aldım. Pişman değilim. Gene olsa gene yaparım!...

ayberk_a
22.Mayıs.2006, 19:09
istanbulsporla türkiye kupası yarı final maçı 1-0 yeniliyorum elnmek üzereyim son dakikalar kalede ramazan kurşunlu var kornerde ileri çıkıyor ve gelip kafa golü atıyor 1-1 le finale yükseliyorum. udinese ile sampdorya karşısında oynuyorum maçın başı sampdorya kalecisi taç atışında benim kaleme geliyor ve bizimkilerde affetmiyor. bu iki defa oluyor 70 metreden iki gol ve 3-1 yeniyorum.

By_aBuNis
23.Mayıs.2006, 12:58
spaın cup'da ben atletıco madrid rakıbım valencia'dı penaltılara kaldık penaltılarda yendıgım halde mactan sonrakı haber de atletıco cup veda ettı dedı :S elımde resımlerde war en yakın zaman da resımlerı sızlere ulastıracagım arkadaslar

obiwan kenobi
27.Mayıs.2006, 01:33
benim fm oynarken bana en ilginc gelen ve cok zevk yaptigim liverpoolu 11-1 maglup etmemdi

notformoney
28.Mayıs.2006, 02:12
ECC yarı finalinde arsenalle eslesmiştim
ilk maç samiyende GS 0-2 Arsenal
ikinci maçı 5-2 kazanmıştım finalde maN utd ile eslestim normal sure 3-3 bitti uzatmada one geçtim skor 3-4 oldu dakika 120ydi ben tamam maç bitti dedim ama hakem 18 dakka daha uzattı ama man utd baska gol atamadı bende ecc yi aldım ama toplam 140 dakka maç oynandı
bide ispanya super kupası maçıyy ben barca ydım ilk maç betise 4-0 yenildim ikinci maçı 7-0 kazanmıstım lucio ve Rosicky hat trick yapmıştı ve osezon lucio sadece kornerlerde olmak üzere 40 maçta 20 gol falan atmıstı bunların hepsi fm2005 deoldu tabii daha 2006da ilginç bişey yasamadım

cureshot
28.Mayıs.2006, 02:17
ECC yarı finalinde arsenalle eslesmiştim
ilk maç samiyende GS 0-2 Arsenal
ikinci maçı 5-2 kazanmıştım finalde maN utd ile eslestim normal sure 3-3 bitti uzatmada one geçtim skor 3-4 oldu dakika 120ydi ben tamam maç bitti dedim ama hakem 18 dakka daha uzattı ama man utd baska gol atamadı bende ecc yi aldım ama toplam 140 dakka maç oynandı

güsel olmuş ingilizlere.

wirus turk
29.Mayıs.2006, 17:57
R.Madrid-Deportivo ben Deportivo yum ilk sene şampiyon oldum 2. sene R.Madrid ile 1. için kapışıyoz dk 29 da Crespo'dan gol geldi sewindim.2. yarının başında 47. dk da Zidane attı dedim nese en azından real karşısında 1 puan kurtarcam. Dk 90 Crespo real in filelerini havalandırdı 2-1 oldu ben sewinirken bilgisayara baktım skor 3-1 yeniyorum valeron 3. golu 90 dk da çakmış manyak bir duygu 90 dk da 2 gol atmak

BİR TANE DAHA AKLIMA GELDİ

BJK YE *****ROZZİ Yİ ALDIM BU ADAM MANYAK WURUYO AMA ÇALIMI BERBAT.YANİ 2 FORVET OYNATIP YANİNA ÇALIM ATAN ADAM ALMANIZ LAZIM.NEYSE KONUYA DÖNELİM.SOL KANATTAN SERGEN İLE BİNDİRİYORUM ORDA SERGEN *****ROZZİ'YE ara pas attı we Pezzarozzi korner çizgisinin orda.1 koydu top falsolu 90 a girdi o golü unutamıyorum yılın göl oldu

obiwan kenobi
30.Mayıs.2006, 22:19
bu bana ilginc geldi hepsi 10 cıkmıs :):):):)
http://img233.imageshack.us/img233/834/fmohaa0bz.th.jpg (http://img233.imageshack.us/my.php?image=fmohaa0bz.jpg)

bencede ilging 11 gol yiyen kaleci asla ve asla 3 le oynamaz HILE var

Earfalas
04.Haziran.2006, 15:46
benim başıma gelen ilginç olay şuydu... Galatasardayım. Kısa listemde leo messi vardı. Değeri yaklaşık 3.5 $ falandı. Ben bu adama artıra artıra 10$ kadar çıktım.Barça gene kabul etmedi.Bende dedim zaten kulüp kabul etse oyun gelmez dedim. Transferden vazgeçtim. 2,3 gün sonra bir sürü takım teker teker teklif yapmaya başladı. Dedim fırsat bu fırsat.Herkes 2,5$ 3$ verirken ben direk 5$ verdim. Ne oldu sanarsınız?!.... Barça onların teklifinin hepsini kabul etti beni reddetti. Kafam beynim durma noktasına geldi. Ekrana boş boş bakıyorum. Leo messi nin personeline girdim. Diğer takımların sözleşme tekliflerini düşünüyormuş. Yani şaka değil. Harbiden doğruymuş. Tabi benim şartel attı. Barçaya manager ekleyip messi bedavaya aldım. Pişman değilim. Gene olsa gene yaparım!...

bazen banada bu şekil oluyooo :D

Laz_Asker_61
04.Haziran.2006, 15:58
bencede ilging 11 gol yiyen kaleci asla ve asla 3 le oynamaz HILE var kaçla oynar peki hilesiz bir ss hatta takımın başında ben değilim
http://img164.imageshack.us/img164/8961/3053058zy.th.gif (http://imageshack.us)

cadliam
08.Haziran.2006, 13:44
Hasan Sas 2 defa Europen player of year ve altin krampon aldi hepsi yunus babanin eseri dedi... :D ayrica Favori personeli olarak beni 1st gosteriyo bana tapiyo (ovunmek gibin olmasin :) )

Hasan ayrica AML cok super oynuyo her mac 3 asist 1 gol tafsiye ederim ama dusgun bir antreman lazim...

ark. kendini oyuncuya nasıl sevdiriyosun yani bana tapmasını nasıl sağlayabilirim

SaMaNYoLu
09.Haziran.2006, 22:45
yedek futbolculardan biri başka takıma transfer oldugunda menagerden kurtulmanın başka çaresı yok demesıne cok gulmusdum :)

ToRoSKaPLaNı
10.Haziran.2006, 23:05
maçta top tam benim defans oyuncusuna geliyordu adam birden yirmi metre geriye uçtu çok şaşırdım üstelik topu rakip kaptı ve gol attı ama gülmekten yediğim gole üzülmeye fırsat olmadı

Omerdinho
11.Haziran.2006, 00:12
herkez anlatmis bari bizde anlatalim :D
Fenerbahce ile yeni kariyere basladim ilk sezonda 1 puan farkla sampiyonlugu bjk ye kaptirdim daha sonra ikinci sezonda cl ön elemesi oynamak mecburiyetindeydim 2. ön elemeyi rahatlikla gectim dinamo kiev gelmisti galiba.
3. ön elemede real madrid geldi santiago bernabeu da iyi basladim ama 2 tane gol yedim ilk yarida ikinci yariya basladik anelkayi cikardim fatih tekkeyi soktum oyuna 3. golu yedim daha sonra fatih tekke geldi guzel bir gol atti :) sonra son dakikalara dogru Salamoun Kalou kaleciyi calimlayarak guzel bir gol atti mac 3-2 bitti neyse sonra real madrid saracogluna geldi defansif oynuyorum ama real madrid süper oynadi diyebilirim özellikle son dakikalarda manyak oynadi dakika 90 larda kontra ataga ciktim sonra d.beckham faul yapti penalti kazandim alex geldi koydu ve gol :D acayip sevindim sevincten havaya firladim reali eledim :)

the end :p

omersek
13.Haziran.2006, 21:51
birkeresinde liverpool ile oynarken yaptığım maçlardan birinde rakibimin sahası maviydi...:eek: :confused:
bu arada yeni üyeyim ...:p ;;)

bu üstüste gelen fener darbelerine eminim cevap vermişsindir...
nede olsa cimbomlular her işin üstesinden gelir
bide bu arada fenerliler şikecilerle eşdeğerdedir demek oyunda bile şike yapıyorlar:mad:

gursu_55
16.Haziran.2006, 19:26
Fenerbahçe de,türkiye kupasında maltepespor ile maç yapıyorum.
Maçı 20-0 kazandım(hilesiz).
Anelka tam 12 gol attı.

yigit139
19.Haziran.2006, 22:35
benimde başıma ilginç bişiy geldi. Brezilyada Cruzeiro takımını yönetiyorum. Maçım Santos ve kendi sahamda. Nese maç detaylarında hava 34 derece ve dry olmasına ragmen maçta pozisyon olunca sahaya bi baktım.. Her yer bembeyaz ve maç turuncu topla oynanıyor. Bu bana çok ilginç gelmişti =D

gti_eren
21.Haziran.2006, 15:44
beyler ben şu anda lyon u kasıyorum. en ilginç olayım 9 kişi olmama rağmen ajaccio yu 8-0 yendim. Bende anlamadım valla

Cartalete
22.Haziran.2006, 04:30
Kalecim degajla gol attı..

Rakip cezasahasının önünde sekti top, kaleci açılmıştı müdahale edemedi içeri girdi..

SezaiAbi
22.Haziran.2006, 19:56
birkeresinde liverpool ile oynarken yaptığım maçlardan birinde
bu arada yeni üyeyim ...:p ;;)
bide bu arada fenerliler şikecilerle eşdeğerdedir demek oyunda bile şike yapıyorlar:mad:
hoşgeldin iyi ettin geldin de.bu forumda şikeci gibi aslı olmayan ağır bir kelimenin kulllanılmasına modların izin vereceğini sanmıyorum.hakan şüküre torino şabanı dedim diye bi konu kapanmıştı.o yüzden mesajlarına dikkat et.

_farabi_
22.Haziran.2006, 22:20
ben de bir şeyi anlamadım Bülent Korkmaz yıllarca Galatasara'da oynamış bir oyuncu şimdi teknik direktör Galatasaray'a çağırdım reddetti Fenerbahçe ile sözleşme imzaladı.
Ama Fenerbahçe-Galatasaray maçında gitmek ne imiş gösterdim gününü havalandı mutlaka yencez filen dedi ama Galatasaray yendii yani ben!!!!

evet benim oynadıım pek çok oyunda bülent fenere gidio

murat.sgt
23.Haziran.2006, 17:51
Size ıspatlayamam ama ben İnter'ken Roma maçında benden 3 Roma'dan 4 oyuncu kırmızı kart gördü.

Krugeros
27.Haziran.2006, 14:47
FM ye başladığım ilk günler de sürekli admlarımı kanatlara yerleştirirdim.Ve o maçların sonucu ya 19-1 ya da 20-0 gibi skorlarla biterdi:D
sen mi yenerdin

ogngr
28.Haziran.2006, 20:05
benim de başıma şu geldi:
barçadayım espanyolla kendi evimde oynuyotum ilk yarının ortalarında kompanyi penaltı yapıp atıldı penaltıyı atamadılar çok sevindim
buraya kadar herşey normal been sevinirken kaleciden dönen top ceza sahasının köşesindeki adam geldi messi admı biçti ve yine penaltı golü yedim bu sefer böyle şans mı olur:( :( :(

Oghuse
30.Haziran.2006, 00:04
Daha yeni başıma gelen bir olayı anlatayım.Bir atak sırasında forvet ikilim defansta defans ikilim ise forvetteydi.yani bu taktiğin bir özelliğin değil ve bu atak sonunda defansım tudor forvetimin yapamadığını yaaptı ve golu attı sanki bilgisayar benim için tudoru forvete aldı ve golü attırdı.

bugra87
04.Temmuz.2006, 00:26
ben de Bursaspor'dayım 2. sezonumdu..Türkiye Kupasında çok kritik son maçım vardı İstanbulspor'la deplasmanda...adamlar 7 puanla 2. benim 4 puanım var averajım 0 onların da +1..neyse maç başladı tabi ben en büyük silahlarımı oynattım ve çok da ofansif taktikle çıktım maça..dk. daha 42'ydi skor 3-0 lehimeydi..ikinci yarı başladı artık ben havalara fln girdim galibiyeti garantiledim diye :D kaleciyi fln değiştirdim..bi gol daha buldum dk. 75. skor 4-0..gittim artık time wastin fln always yaptım,ama o da ne adamlar başladı saydırmaya dk. 81 4-1 87. 4-2 90. 4-3 90+3 4-4 maç berabere bitti ve gruptan çıkamadım oyun yaptı azizliğini yine tabi ben de küfürleri saydım ve FM ile şaka olmaz kanısına vardım :D

chorme86
05.Temmuz.2006, 20:41
ingiltere kupa macı ben tottenham -aston villa mac penaltılara kaldı 4-2 yendim 3-0 yenildin elendin dedi sok oldum :D:D:D:D

westsideboy
06.Temmuz.2006, 03:22
bendede corlo mano die 15 yaşında bir uruguaylı bir çocuk futbolu bırakmıştı... gülmekten ölmüştüm walla

chorme86
06.Temmuz.2006, 17:03
bendede corlo mano die 15 yaşında bir uruguaylı bir çocuk futbolu bırakmıştı... gülmekten ölmüştüm walla

ee yaşı gelmis :D:D:D:D bıraksın artık :D

taylo
07.Temmuz.2006, 22:56
türkiye liginde ankaragücü ile mücadele veriyordum kümede kalma mücadelesi sakat üzerine sakat vermişim son maçta üç puan almam gerekiyo maç istediğim gibi gidiyordu maçı 2-1 bitti neyse kümede kaldım aradan bir gün geçti oyun beni ikinci liğe düşürdü.

birde galatasarayı çalıştırırken gökdeniz transfer etmiştim formu beni deli etti adam maç sonucunda 6 puanı geçmiyo 7 puan olsa kurban keceğim sonra adamdan şikatyetçi oldum oyunda gelen mesajlarda galatasaraylı taraftarlar gçkdenize dayak attı diye mesaj geldi

gs başındaydım iyi sezon geçiriyom taraftar tam destek halindeler gökdenizi transfer ettim adam her maç sonu 6 ile oynuyo adam 7 puan alsa kurban keseceğim adamın performasından şikayetçi oldum sonra mesaj geldi gs fanatikler gökdenize dayak atmış diye mesaj geldi

suheybali
07.Temmuz.2006, 23:14
mehmet kasımoğlu gibi maltepesporda oynayan bi oyuncuyu chelsea ya getircektim. adam kulübten aylık1,200 alıyodu. ben 33 bin teklif ettim reddetti. sora taktım tabi ben 170 bin dedim gene kabul etmedi :D :D

adam kabul etse bile maltepesporlu bi topcuya hemde chelsea teklifini reddedecek kadar salak sa nasil calisma izni alacaksinki zaten

zaper
08.Temmuz.2006, 19:56
oyunda fulham 20. oldu 2.lige düşdü lig tablosuna baktım fulhamın 9 puanı silinmişdir diye yazı yodu.finansdan baktım kulüp alacaklar elindeymiş iflasetmiş.(44) (/ı) :u:

Omerdinho
08.Temmuz.2006, 20:54
herkezinde puanlari siliniyor :D

ayni olay bu basliktada var
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=14135

Cyzio
08.Temmuz.2006, 20:57
evet bugün bi vaka daha oldu :D

NiC 3 9
08.Temmuz.2006, 21:10
evet oluyo bazen bende İTALYA da başıma gelmişti

Krusty
08.Temmuz.2006, 21:25
Ben SS olmadan inanmam kusura bakma ama .. :) Çünkü aynı olay bugün açılmıştı belki o yüzden bu arkadaşta açmıştır :D

Universal
08.Temmuz.2006, 22:23
daha önce çek liginde görmüştük can bence bu kadar önyargılı davranma :)

anadolu184
09.Temmuz.2006, 01:24
ben bunu daha önce bi 2.lig takımında görmüstüm ilginc onların da puanları silinmis die bi yazı wardı...

cank
09.Temmuz.2006, 15:24
Ben bi keresinde Fenerbahçe ye karşı Gençlerbirliğindeyken aut dikişinden gol atmıştım.Walla çok komikti gülmekten karnıma kramp girdi. :D
Bi seferinde de maçta toplam 4 gol olmuştu ama skor hala 0-0 dı.

Emurafu
09.Temmuz.2006, 16:44
http://img357.imageshack.us/my.php?image=sda1uv1fo.jpg

dentaconstantin
09.Temmuz.2006, 16:48
böyle bir konu önceden açılmıştı regen oyunculardan böyle beceriksizler çıkıyor arada

Universal
09.Temmuz.2006, 16:51
genelde böyle oyuncular hemen emekli oluyor aynı konu mevcut

Emurafu
09.Temmuz.2006, 16:56
bendeki oyuncu degişik

S-B-Z
09.Temmuz.2006, 17:08
ben ilk kez gördüm bazen oyun saçmalıyo böle.:D

cüneyt11
09.Temmuz.2006, 17:09
oluyo bzn böle.

Shani
09.Temmuz.2006, 18:45
beceriksiz işte ne olacak..:D

ama bu konunun aynısı önceden açılmış
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=12300

SaMaNYoLu
09.Temmuz.2006, 18:58
var mevkısı ama kalıtesız oldugu ıcın iyi kullanamıyor normal bir şey.

r_a_z_o_r
09.Temmuz.2006, 19:32
Oyunun türlü türlü hatalarından biri.

KaÇaK_1907
09.Temmuz.2006, 19:33
İlginç oyunun detaylarında çokça hata var onlardan biri...

TR.CaPTaiN
10.Temmuz.2006, 17:26
Dünyanın en büyük genc yıldızlarından biri olan fernando torres caprazdan kaleciyide gecti kale bostu atmadı içeriye actı kimse vuramadı :D istese cok rahat gol atardı ;)

Aziz Yıldırım bana yıldız oyuncu al al diyip durdu bende bi türlü alamadım sonra bi baktm kadroya Milanlı Kaka' yı almıs bende büyüksün Aziz Başkan gercektende alamayacagın oyuncu yokmus dedim :D

Editörden bütceyi 100 trilyon yapmıstım :D :D

tonifan30s
11.Temmuz.2006, 11:26
arkadaşlar bu nası söz ya bana çok ilginç geldi siz hiç gördünüz mü

http://img150.imageshack.us/img150/4955/sirkgeliyor8tt.th.png (http://img150.imageshack.us/my.php?image=sirkgeliyor8tt.png)

Cyzio
11.Temmuz.2006, 11:29
riijkard güzel konuşmuş:D

BaD BoY
11.Temmuz.2006, 11:32
Haberin Tamını Göremedim Ben Daha Büyük Olsa Çoq İyi Olur Ama Banada Çoq İlginc Geldi Ne Acaba Bana Göre Sen Bi Takımı Yenmisin Farklı Skor Ya Da Bi Takıma Yenildi Buna Benzer Olaylaydan Olabilir Gibi Geldi

tonifan30s
11.Temmuz.2006, 11:41
ya kardeş çok güzel okunyo niye okuyamadın acaba bi daha bak

BaD BoY
11.Temmuz.2006, 11:45
simdi okudum çoq salaksa bi haber geldi bana :D

Shani
11.Temmuz.2006, 12:30
Rijkaard lafı yapıştırmış:Dhelal olsun:n::n:

MaTRaKaN
11.Temmuz.2006, 12:35
bravo Rijkaard da

ozon
11.Temmuz.2006, 12:46
Bir kere de bana olmuştu çok güzel...

Omerdinho
11.Temmuz.2006, 12:52
daha once hicc gormedim :)

Burak Duran
11.Temmuz.2006, 12:55
haberin neresi salakça çözemedim? mind-games dediğimiz olayın bir değişik yaklaşımı ve bence olabilcek bir durum

r_a_z_o_r
11.Temmuz.2006, 13:08
Büyük maçlarda sen rakip'e söylersen çok etkili oluyor oyuncuların baskı altında kalmıyor.

SaMaNYoLu
11.Temmuz.2006, 13:16
Ben ilk karşılaştım ama iyi bir eleştiri yapmış rickart güzel birşey rakip iyice kızar bu slogana :))

Krugeros
11.Temmuz.2006, 13:53
bilet kaç para:D :D :D

canerduzgun
11.Temmuz.2006, 16:08
Helal olsun rijkaard'a.Çok güzel koymuş lafı:DArkadaşlar olabiliyor bu şekilde basın toplantıları.Ayrıca takımı maça çok iyi motive ediyor..

Universal
11.Temmuz.2006, 16:19
güzel bir sözle takımla alay etmiş geçmiş olsun bence iyi bir yanıt vermen gerekirdi

life law
11.Temmuz.2006, 16:25
brawo rijkaarda cok guzel konusmus

tonifan30s
11.Temmuz.2006, 16:31
güzel bir sözle takımla alay etmiş geçmiş olsun bence iyi bir yanıt vermen gerekirdi

iide onu bana demiyor ki real betise diyor

dentaconstantin
11.Temmuz.2006, 18:09
arkandayız riijkaard:)

Slim-Shady
11.Temmuz.2006, 20:10
0off çol ağır konuşmuş :D

borakargici
11.Temmuz.2006, 21:20
http://img501.imageshack.us/img501/9046/muhahahahhaa3tg.th.jpg (http://img501.imageshack.us/my.php?image=muhahahahhaa3tg.jpg)

yorum yok :D:D:D:D:D:D

M.Scofield
11.Temmuz.2006, 21:33
çok güzel söylemiş

Carlos_Kameni
11.Temmuz.2006, 21:33
bu ne yaa adam futboldan kopamamış ve bi takıma transfer oluyo pek yorum yapılcak gibi değil :D

Emurafu
11.Temmuz.2006, 21:34
evet bilimmm

canerduzgun
11.Temmuz.2006, 21:36
oyun iyice sapıtmış yaa:Dngoty 1.1.1900 yılında transfer mi olacak şimdik:D:D
yazık yazık...

M.Scofield
11.Temmuz.2006, 21:37
ohaa bune böyle yaaa iyide saçmalık

S-B-Z
11.Temmuz.2006, 21:41
güzel bi lafmış gerçekten :D

BaD BoY
11.Temmuz.2006, 21:45
bide adam 65 yasında bukadar olmaz yani bende adamlar 65 yasında bas antrönötlüğü falan bırakıo bu hale futbol oynuyoo bu 150 yasında antrönölüğü bırakır :D

ahmetokur29
11.Temmuz.2006, 21:52
bende de olmuştu bi kere.bende ilk gördüğümde çok gülmüştüm.roma teknik direktörü carlo ancelloti'ye demişti...

S-B-Z
11.Temmuz.2006, 22:12
valla süpermiş :D:D:D çok güldüm buna.bence sen hafiften bi ağzını ara acaba ne zaman bırakacak futbolu :D:D

Omerdinho
11.Temmuz.2006, 22:23
fm modifier ile editlenmis bu

hassim86
11.Temmuz.2006, 22:36
ne futbol sevgisi varmış be adamda

r_a_z_o_r
11.Temmuz.2006, 22:49
Bu iş bana biraz editör kokuyor gibi geldi ama neyse.

Bursaspor
11.Temmuz.2006, 22:52
Evet banada öyle geliyor

FM Modifier dan yapılmış olabilir ama olmamışsada böyle bir bugın olması çok ilginç

tosunpasa
11.Temmuz.2006, 22:58
bencede bu olayın içinde editör var çünkü başka bir açıklaması yok bu olayın

khanruler
11.Temmuz.2006, 22:59
Geçen arkadaşla netten oynuyoz hemde deli gibi :) 2. sezondayız o Chelsea ben Man Utd. İngiltere lig kupası çeyrek final maçları oynanıyo arkadaşın Stoke ile maçı var maçın normal süresi ve uzatmaları 0-0 bitiyo penaltılarda bütün penaltıları atıyo bizimki Stoke ise 2-3 tane penaltı kaçırıyo ve kim tur atlıyo dersiniz ..... STOKE ... haha
Arkadaşın ilk lafı si.... ben böle oyunu :) O gün bugündür artık oynamıyoz

r_a_z_o_r
11.Temmuz.2006, 23:05
Buda benden olsun...

http://www.mydnz.com/upload/images/o3k44682.jpg

borakargici
11.Temmuz.2006, 23:19
http://img501.imageshack.us/img501/9046/muhahahahhaa3tg.th.jpg (http://img501.imageshack.us/my.php?image=muhahahahhaa3tg.jpg)

yorum yok :D:D:D:D:D:D

ben bunu bi save indirmiştim adam 2037 ye kadar oynamış ama ne kadar doğru ne kadar fake olduğunu bilmiyorum onun için sizin yorumlara fazla karşılık veremeyeceğim :D:D:D:D:D:D:D

gommer
12.Temmuz.2006, 15:09
2017 yılında gümüşhanespor un turkiye kupasını alması..menejeri ben değilim:)
ss yollayamicam çünkü oyunum bu bilgisayarda deil

RibeiRo
12.Temmuz.2006, 20:18
Kalecim Buffon ligi 3 golle bitirdi...

lprytk
14.Temmuz.2006, 11:59
bende chelsea ile oynuyodum ilk sezonumdu abramovic benden dünya klasında yıldızları transfer etmemi istiyodu bende real madrid den ronaldoyu transfer ettim 50 milyon dolara neyse sezonun ilk yarısı bitti bana yine dünya klasında futbolcular transfer etmem icin paranın söz konusu olmadıgını söyledi bende kadromu yeterli görerek futbolcu transfer etmedim sonra bi baktım abromovic bana kızdı ve olaya el attı milandan 15 milyon dolara seedorf u transfer etti şaşırdım bu olaya ilk defa basıma geldi.

aynısı bana da olmuştu 18 milyon dolara seedorf u aldı

Genc.fb
14.Temmuz.2006, 18:45
birkeresinde fenerbahçe-psv maçı yaparken kaleci rustu sakatlandı. nasıl oldugunu anlayamadım tedavisi saha kenarında yapılıyor maç devam ediyordu. kalem bombostu ve 1 gol yedim inanılmaz bir olaydı.

fbyigit
15.Temmuz.2006, 11:26
fb ye fernando torresi sözleşme bitiminde almıştım

1.5 sezon sonra 162 milyon euro ya arsenale sattım :)

AndersonCosta
19.Temmuz.2006, 19:17
Ben fm2006 da hangi takımı secersem seceyim hep macları kazandıgım zaman ''Yonetim .... karsısında alınan yenilgiye uzuldu yazıo'' heralde indirdigim yamalardan olmalı

musti_90
20.Temmuz.2006, 13:04
dünya kupası finali fransa ile ingiltere sanırım artık maçın son dakkalrı kaleye cok yakın bir yerden frikik oldu barthez geçti topun başına bi çaklattı gol fransa maçı 2-1 kazandı....

sasanargiz
21.Temmuz.2006, 05:30
İtalia kupasında milanı 5-2 yendim ama haberlere girdiğim yazan yazı galarossi mi ne (romanın takma adı :D ) öyle birşey işte yenilgiyi kabul edemedi ve üzgün ne iş kardeşim :D

Buda benden olsun...

http://www.mydnz.com/upload/images/o3k44682.jpg

buna tam anlamıyla koptum ya :D henry 107 yaşında :eek: (/ü) :D

TheTrooper
24.Temmuz.2006, 23:48
maç içinde değil ama ilginç bir olay. nik besagno die serbest bi adamla ilgileniodum. biseneye yakın yabancı kontenjanım olmadığı için imzayı attıramadım. adam 17 yaşındayken futbolu bıraktı evet yanlış duymadınız(okumadınız) 17 yaşında.!.
ne biliyon belki hakkın rahmetine kavuşmuştur

bende bayerndim ajaxla şl finali penaltılarla yendim ama haberlerde yenildi yazıyo maça bi baktım 5-2yenilişim normalde 4-1yendim sinir oldum yaw

tijiuana
26.Temmuz.2006, 23:02
real madrid i çalıştıryorum
maaş bütcem 98 M euro

fenerden alex i istedim fenere 15 M euro önerdim Reddetdiler :)
sonra sevilla 2 ay sonra 3 M euro Önerdi alexi Sattılar ...

benim en ilginç olayım demek herşey para değil :)

GFBunwer
31.Temmuz.2006, 11:35
benim ilginç olayım oyun yeni cıktığında oynamaya basladım 1 sene bitti ve save game mi bir daha açamadım ve Fm2006 sildim bilgisayardan.şimdi 1 hafta önce tekrar basladım 1 sene yi bitirdim , transfer dönemi bitti ama lig baslamadı türkiye kupası maçları basladı ama lig baslamadı sizce ne yapmalıyım su anda aralık ayındayım ama ortada baslayan bi lig yok :(

entropiyhl
02.Ağustos.2006, 15:23
besiktaşla poroya karşı şampiyonlar ligi ikinci tur maçı. porto kalecisi kendi ceza yayının oradan serbest vuruş kullandı. top geldi cesar delgadonun önünde kaldı. tabii delgado affeder mi taktı orta sahanın oradan gölü.. zaten kupayı almıştım. diğer forvette cavenaghiydi...

Orc KiLLER
03.Ağustos.2006, 02:39
Türkiye'ye bi türli yıldız getiremediğim içi editörden Fenerbahçeyi Worldwide yaptım ve bütcesini 2 milyar sterlin yaptım. Amaç ego tatmin etmek. Peki sonra ne oldu dersiniz, Fenerbahçe finansal kriz döneminde... Balance haala 2 milyar sterlin ama kırmızı renkte (ne yapmalıyım bilen varsa yardım etsin lütfen)

Bi keresinde de Barcelona ile Şampiyonlar Ligi grup maçında Ronaldinho frikik kullandı. Top bi süre normal bi şekilde havada ilerledi sonra birden aşağı inip gol girdi?!?!?! Spiker üst direğe çarpıp girdi dedi ama top auta çıkıyodu..

Bir seferde ben Barcelona'dayken Betis'i 4-0 yeniyodum son 5 dk içinde 5-4 oldu.. Ne adamım eksilmişti nede sakatlık vardı nasıl oldu anlamadım

Bir keresinde de maçı aslında 5-0 kazanıyo olmama rağmen oyuncu değiştirmek için taktiklere girdim geri döndüğümde maç 1-0 dı neyse ki 1-0 bitti...

Muskacı
03.Ağustos.2006, 04:55
adam süperman gibi nereye koysan oynuoo 2012 deyim adamın özellikleri hepsi 20 nerdeyse ilk sezondada çıkıoo adam almak istiyenlere duyurulur
http://img527.imageshack.us/img527/7860/fmdkbru6.png

adamın ismini yazmayı unuttum hemde özellikleri
http://img222.imageshack.us/img222/5218/fmdoaszt1.png

sahtoman
03.Ağustos.2006, 12:18
real madrid e ibrahimovic i almıştım ve bir süre oynadıı her maç en az bir gol attı;çünküher maç şans eseri penaltı oluyordu ve penaltıcım o olduğundan hepsini atıyordu.9-10 maç bu böyle sürüp gitti.sonra sıkıldım real'den oyunu kapadım:D şu an juveyim bir başka oyunda da chelsea!

Orc KiLLER
03.Ağustos.2006, 20:46
sahtoman senin oyun biraz knight online'a dönmüş her takımda bir tane sen varsın yani

balrod
03.Ağustos.2006, 23:42
beyler bende elazıgsipor ligi 14. tamamladı ve türkiye kupasınıda almadı.ama uefa kupasında nasıl oluyor(finalde oynamadı katsayılar 2-2-2 3. sezon)

sametsen
04.Ağustos.2006, 05:21

aynı başarıda nihatta bana aynı şeyi dedi kanqaaa:schaf:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ŞİMDİ YAKLAŞ VE ELLERİ KALDIR, TARİHE BENİMLE İSMİNİ YAZDIR...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------İSTANBUL ATTACK & CEZA

mremre
04.Ağustos.2006, 13:33
chelsea ile oynuyordum akinfeev ve curci sakatlandi yedek kaleci polat keser vardi o da macta sakatlaninca mecburen bir oyuncuyu gecirmek zorundaydim kaleye torresi gecirdim bende kalecilik puani en yuksek oydu daha oncedende 1 adamim atilmisti maci kaybettik diye dusunuyordum ustune birde penalti oldu ayvayi yedik derken bakin torres ne yapti :)
http://img137.imageshack.us/img137/3443/torresyl9.png (http://imageshack.us)

çaalar
06.Ağustos.2006, 03:42
wala başıma gelen ilginç olay tevezin daha ilk sezonda chelseayi diiil fenerbahceyi tercih etmesiydi tabi bu benim çok işime geldi ama:)

CaUsE
06.Ağustos.2006, 13:35
reddettidm bu teklifi:D

http://img46.imageshack.us/img46/5531/teklifor8.jpg

garandiru
07.Ağustos.2006, 14:30
bir adam alıcaktım fenere türkiyeden adını unuttum şimdi neyse klub kabul etti oyuncu gelmedi nedenide fenerbahçede oynuyacak kadar kapasiteye sahip değilmiş

TheTrooper
10.Ağustos.2006, 15:27
nurinin oynadığı yere bakın!!
http://img138.imageshack.us/img138/6718/adsztb8.th.png (http://img138.imageshack.us/my.php?image=adsztb8.png)

solimetasyon
10.Ağustos.2006, 17:19
eskişehirsporla hazırlık maçı yaptım forvete kalecisini koymuştu.

ama gol atamadı:)

Chivalry
12.Ağustos.2006, 10:44
arkadaşlar şampiyonlar liginde rakibim inter oldu . maçtan 2 önceki gün 2 kalecimde sakatlandı . kaleye ronaldo geçti . interin her şutu kaleyi tutuodu ve maçı 5-0 yenildim (takımım chelsea)

rustem goldberg
12.Ağustos.2006, 20:49
turkiye cupası finalinde dk 88 alex ortayı kullanacakken volkan demirel ileri cıktı alex ortayı yaptı orhan karsıladı hasan sas ortasahadan vurup golu attı Kupayı fenere bırakmadım 3 1

bortecine
12.Ağustos.2006, 20:57
http://i7.photobucket.com/albums/y274/smil...22/dahlberg.jpg
yüzsüzlüğün bu kadarı bu adamda gitmek için para istiyo :)

nurinin oynadığı yere bakın!!
http://img138.imageshack.us/img138/6718/adsztb8.th.png (http://img138.imageshack.us/my.php?image=adsztb8.png)
http://img107.imageshack.us/img107/391/ahv7.th.jpg (http://img107.imageshack.us/my.php?image=ahv7.jpg)
al değişik versiyonu :)

selcuk topcu
14.Ağustos.2006, 02:29
Ya Benimde Basima Bikere B Olay Geldi Cehelsee Oynyodum Bi Gol Attim
Ondan Sora Karsi Takim 90 Dk Boyunca Tek Kale Oyndi Ama Varya Ben Yerime Hop Oturup Hop Kalkiyorum Annem Geldi Yanima Noluo Die Bende Dedimki Anne Tek Kale Oynuolar Dedim

Limerick
14.Ağustos.2006, 21:33
Fm2oo6'da KSK ile TSL'de Bursa maçı yaparken 6 kişi kaldım :D 3 kk. ve 2 sakatım vardı oyuncu değişiklik hakkım zaten bunlara gitti.. :) Bunun hakkında Genel Tartışmalar bölümünde bide konu açtım rezilliğim için :D

umutumut67
15.Ağustos.2006, 14:23
birsürü ofsaytten gol yediğim oldu
bende atmıştım 1 tane

ozgrkc
15.Ağustos.2006, 17:49
ss koyamadığımdan (daha doğrusu bilmediğimden:( koyamıyorum... paylaşmak isterdim inanmayan biri olrsa özel mesajla ss in nasıl koyulcanı anlatsın...
Chelsea nin başındayken gençleri aratıyodum scoutlara Roma dan Chuka Okaka diye birini söylediler profiline girdim güçleri baya bi kötü ama ligde 31 maçta 21 gol atmıştı... sözleşmesi bitiyodur belki alırım dedim sözleşme tarihine baktım 09.08.2089 :eek: bnde inanamadım ama işte... ömürlük sözleşme diye buna derim...

uğuray1907
15.Ağustos.2006, 19:28
arkadaslar bende aziz yıldırım dunyaca unlu oyuncu istiyorum dedi.hemde 2 kere.gitti en unlu oyunculara teklif goturdu ama allahtan oyuncular kabul etmedi.hani basarı olmasa gam yemicen ama 1 uefa 4 samp. ligi 4 super kupa 4 dunya kulupler kupası 8 lig 8 turkiye kupası var.delirmis bu adam(z)

Fenerliysen konus,galatasaraylıysan susta adam zannetsinler:s_fenerbahce: (ı) :s_fenerbahce: (ı) :s_fenerbahce:

karabela42
16.Ağustos.2006, 12:28
İngilterenin süper kupa finalinde korner oldu lampard kendi kalesine öle bi gol attı ki kafayla fln değil topu sürdü kaleye şut çekti
http://www.hemenpaylas.com/download/1382144/Chelsea_v_Arsenal.pkm.html

ufucuk
17.Ağustos.2006, 03:42
Arsene Wenger'i Türk milli takımında yardımcım yaptım
http://img83.imageshack.us/my.php?image=lanarsenyard305mc305mdayapt305mseniyr 6.jpg
tabii bunda ona methiyeler düzerek favori kişilerine girmemin ve onun 6 ay sonra jübile yapacak olmasının da etkisi var ama önemli bir olay olsa gerek...

erpay
17.Ağustos.2006, 11:07
Ben west bromwich le Aston villa derbisine çıkmıştım kaleci ilk dakikadan sakatlandı yedekte o zaman kaleci tutmuyodum kaleye oyuncu koydum maçı 3-2 kazandım diğer bir gariplik ise neil clement o sezon tam 27 gol attı ve gol krallığında 20 golle 3. oldu unutmadan clement bir defans oyuncusu.

Ilhan
17.Ağustos.2006, 11:09
Ben west bromwich le Aston villa derbisine çıkmıştım kaleci ilk dakikadan sakatlandı yedekte o zaman kaleci tutmuyodum kaleye oyuncu koydum maçı 3-2 kazandım diğer bir gariplik ise neil clement o sezon tam 27 gol attı ve gol krallığında 20 golle 3. oldu unutmadan clement bir defans oyuncusu.
taktiğin nedir dostum

ofaruk34
17.Ağustos.2006, 18:09
bende diyarbakırspor şampiyon oldu

uefa kupası final
trabzonspor----galatasaray
uefa yarı final
trabzonspor sivasspor

kazanan trabzonspor

erdemarican
17.Ağustos.2006, 19:58
http://img163.imageshack.us/img163/4598/dayakgg7.th.jpg (http://img163.imageshack.us/my.php?image=dayakgg7.jpg)

:D

carsilican
17.Ağustos.2006, 20:34
http://img163.imageshack.us/img163/4598/dayakgg7.th.jpg (http://img163.imageshack.us/my.php?image=dayakgg7.jpg)

yok daha neler:D:D:D

Sir ilquer
17.Ağustos.2006, 23:05
bende eskiden CM 01-02 oynarken anelkayı almıştım galatasaraya adam güzeL de oynuordu ama doping mi yapıor nedir adam maçı 97-98 kondisyonla bitirmeye başladı hatta bir ara kondisyonu 90 kadar düştü sonra adamın kondisyn 101 e kadar çıktı, ben maçı bıraktım adamın kodisyonunu izliorm..
en son bi maçta adam 101-102 arası gidip gelio aşşaısına düşmüo ama, adam maçı 102 kondisyonla bitirdi ben de ruhumu orda teslim ettim....

Scocco
18.Ağustos.2006, 01:24

muhahahah:D Aynen gerçek gibi.

umutumut67
18.Ağustos.2006, 02:00
yorum size kalmış...
http://img95.imageshack.us/img95/7738/ferithc1.png

AneLKa_90
18.Ağustos.2006, 18:54
1)Football Manager 2006'da önceki Milan kariyerimde Suudi Arabistan'ın 2006 Dünya Kupası'nı alması :icon_lol: 2)Sonraki Newcastle kariyerimde Carling Cup Finali'nde 86.dakikaya kadar 3-2 Chelsea'nin lehine olan skor 86'da Dyer,90'da Owen'ın golleriyle 3-4 olarak değişmesi ve Carling Cup'ı almam :) Öyle bir bağırdım ki apartman ayağı kalktı :D

rustem goldberg
19.Ağustos.2006, 14:06
benim oyunumda fernando Llorente birsuru gol kacırıyordu.bende ona kotu performanstan dolayı 1 hafta para cezası verdim.bunu yaptıktan 1 gun sonra kovuldum!!!benim yerime fatih terimi getirdiler

larry22
20.Ağustos.2006, 22:53
2013 yılında galatasaraya brazilyadan transfer yaptımm..adamm cokk kotuu oynuoduu performansını eleştirdimm.daha sonraa galatasaraylı taraftar grubuu futbolcuyu dövdü die haber geldii:))

GSARAY
20.Ağustos.2006, 23:44
benim real madridle oyunumda bi oyuncum topu taca attıama top taca çıkmadı. Taç çizgisine çarpıp geri döndü.tekrar tekrar baktım işi sökemedim.

scar face
21.Ağustos.2006, 07:47
boltonda 2009 uefa finalinde 1-0 gerideyim.drogbayla 2 gola ard arda gol atıyrm ve kupayı alıyorum.rakip romaydı biri 89 biri 90+2 attığım gollerle kupaya ulastım.o an öle bi seviniyorum ki size anlatamam annemler noldu bu cocuğa die geldiloer hemen.sizce manunun 99 finaline benzemiyo mu benim finalim?

KnightBaris
22.Ağustos.2006, 01:57
yemin ederim ki bende kaleci kaleden kaleye gol attı,gülmekten kırıldım yaw.yemin ederim ki!!!!

yorum size kalmış

kardeş olabiliyo eğer sakatsa her yaşta bırakabiliyo,ki başka bir garip olay bende rivaldo futbolu 43 yaşında bıraktı

insanları imzanla kandırma,bite fight dio kendisi puan alacak tabi,seni bitefight yönetimine şikaet edersem atarlar ama

QaaN-07
23.Ağustos.2006, 01:20
benim iki kalecide sakatlanınca kaleye mecbur juninho geçti
sonra kendi hazırladıım bi kupanın finalini oynuyoduk bizim yedek takımla
yedek takım 2-0 öne geçti
2-2ye getirdim
penaltılara uzadı
yedek takım ilk 3 penaltıyı attı
as takım atamadı
yedek takım sonraki 3 penaltıyı atamadı
as takım attı
son vuruş terrydendi terry geldi vurdu kaleci kurtardı kupayı yedek takım kazandı
kesinlikle uydurmasyon değildir

yasark
24.Ağustos.2006, 12:13
biliyorum o futbolcuyu genç yetenekli idi ilginç futbolu bırakması acaba sakatlığı falan mı oldu

CrAzY_BaStArD
24.Ağustos.2006, 12:21
Bende Fenerbahce ile lig maçında oynarken Alex De Souza tam 55 metreden gol atmıştı

yasark
24.Ağustos.2006, 12:25
bi kupa maçıydı HSV ile öndeyim maçın sonları rakip korner kullanıyor rakip kaleci de bizim ceza sahasına geldi gol için korner kullanıldı topu kaptık sanırım nuri şahin ve ya mokoena idi bizim sahanın ortasında topu boş kaleye gönderdi ve gol oldu keyiften ben de dört köşe tabii ki

BaTuRaY23
24.Ağustos.2006, 21:21
Ben inter i yönetiyodum malum sezon başında juve ile süper kupa maçı war ilk yarının sonunda 3- 0 yeniolardı bende takım a sizleri anlıyorum dedim 3-3 oldu sora tabi ben her pozisyon hop oturuyorum hop kalkıyorum derken maç penaltılara gitti onlar ilk 3 ü attı ben 1 i atamadım dier 2 sini attım sonra adamlar dördü attı ben kaçırdım tabi aldılar kupayı sora bi bakdım mesaj a Inter ezeli rakibi juventus u penaltılarla devirdi tabi bana bi şüphe geldi sonra baktım başarılara italya süper kupası yazıyo...

kanter
24.Ağustos.2006, 22:19
Ben de bir maç 140.dakikada bitti birkaç kez.Bir de Galatasaray'la şampiyonlar Ligi'nde oynuyordum bir gol farkla turu atlayacaktım hakem maçı bu kadar uzatınca gol yiyebilirim diye biraz endişelenmiştim..

BuriBurhan
24.Ağustos.2006, 23:40
nik besagno çok iyi adamı ikinci senede aldım birsene sonra milana 17 milyon euroya sattım adam milanın alt yapısında bir sene oynadı ve futbolu bıraktı.....

bahtugrel
27.Ağustos.2006, 17:08
benimki ilginç değil ama ben galatasarayda 15. yılımı yaşıyorum fmde yıl 2021 oldu 15 senedir CL kupasını kazanıyom suğer kupayıda.Ama klube güven falaan onlar hep 10 un altında managerlik özelliklerinde

yousouf
02.Eylül.2006, 19:39
Trabzonsporile Feneri 6-4 yendim ne maçtı ama
http://img187.imageshack.us/img187/1518/nemaamafa0.th.jpg (http://img187.imageshack.us/my.php?image=nemaamafa0.jpg)

uAsamet91
02.Eylül.2006, 21:07
miroslaw symek in orta sahadan attıgı gol ofsayt gerekcesiyle sayılmadı

ms1907
02.Eylül.2006, 21:23
Trabzonsporile Feneri 6-4 yendim ne maçtı ama
http://img187.imageshack.us/img187/1518/nemaamafa0.th.jpg (http://img187.imageshack.us/my.php?image=nemaamafa0.jpg)

bende editörden bu kadroyu yapsaydım 6 diil 10 tane atardım...

Cyzio
02.Eylül.2006, 21:25
editörden yapıon transferleri sonra gelip buraya koyuyon ayrıca bu kadroyla 6 tane çok az en az 10 tane atmak gerekirdi

THE N_O_S
03.Eylül.2006, 17:52
muslu ile fenerde defansdan aldı herkesi çalımlayarak gol atı

yasark
03.Eylül.2006, 19:49
bu da çok ilginç bi sonuç ilk defa karşılaşıyorum 6-6 bite n maçı penaltılarla kazanıyor haaa bu arada iki takımın da manageri değilim
http://img522.imageshack.us/img522/6774/adszkc0.png

Batuhan_fm06
04.Eylül.2006, 14:10
Daha Oynamak Nasİp Olmadi

yousouf
07.Eylül.2006, 12:44
sadece resmi koyuyorum
http://img98.imageshack.us/img98/3799/4penalt305olurmuav0.th.png (http://img98.imageshack.us/my.php?image=4penalt305olurmuav0.png)

editörden yapıon transferleri sonra gelip buraya koyuyon ayrıca bu kadroyla 6 tane çok az en az 10 tane atmak gerekirdi
zaten ben attığım golleri değil yediğim golleri ilginç buluyorum

MaTRaKaN
09.Eylül.2006, 12:39
bikeresinde dakika 90+3 2-1 yeniyom rakip korner kazandı e haliyle kalecide geldi kafa vurmaya orta açıldı kalecim topu tuttu bir degajjjj top ağlarda ve gol

offsayt
10.Eylül.2006, 18:44
bikeresinde dakika 90+3 2-1 yeniyom rakip korner kazandı e haliyle kalecide geldi kafa vurmaya orta açıldı kalecim topu tuttu bir degajjjj top ağlarda ve gol

çok iyi ya puahahahaahaha

anil luque
11.Eylül.2006, 17:16
ben barcelona'yla oynarken deco kayboldu! arama bölümüne yazdıım zaman ismi cıkıodu ama nereye baktıysm bulamadım barcelona b, barcelona c, portekiz fln ıste

kadirserhat
11.Eylül.2006, 23:12
gerçekten Komik miş ya koptum Süper bi oyun :D

fatih öksüz
12.Eylül.2006, 11:53
Bende BeŞİktaŞi YÖnetİyorum Lİg BaŞinda Sadece Kaleye Polat Keserİ Orta Sahaya Da Bİlal Kisayi AlmiŞtim Sonra Yildirim DemİrÖren Daha Fantastİk Transferlkeryapmami İstedİ Yapmayincada Kendİsİ Benİm Kisa Lİstemde Olan Futbolcula,ri Transfer Etmeye BaŞladi

zalimcik
12.Eylül.2006, 17:06
bende anlatayım yav belki başınıza gelmiştir sonuna kadar okumadım yazılanları ama baktıım kadarıyla yok;

alex korner kullanacak sol köşeden oyuncular ceza sahasının içinde surekli yer değiştirip duruyo alex daha korneri kullanmadan ; rakip oyuncu hatırlamıyorum kimdi ama bizim ligde oluyo olay anelkayı tekmeliyormuş içerde durmadan hakem kırmızı kart gösterdi + penaltı verdi ! :)
çok gülmüştüm yaa iyi de oldu ama maçı kazandım

mehmetemre_86
13.Eylül.2006, 18:07
almanyayı çalıştırırken dünya kupasında yarı finalde ukraynayla maçım vardı.maç bebarebe bitti penaltılara gitti maç.penaltılarda yenmeme rağmen ukrayna çıktı ben elendim........

Xipe Totec
14.Eylül.2006, 10:59
arkadaşlar bi takımla hazırlık maçı oynuyorum benimki GS diğer takımı hatırlamıyorumda 2. lig takımlarından biri.. neyse maçta tam 4 penaltı kazandım ama sadece bi tanesi gol oldu.:( oyuncunun garipliğimidir oyunun garipliğimi anlamadım..
Gol atamayan efsane isim: necati:D
--
bide arkadaşlar belirtmişler mesajlarında baya bi garip.. rakip takım 10 kişi kalıyo 9 kişi kalıyo ama nedense kişi eksildikçe attıkları gol artıyo..3-0 dan bi takım 9 kişi nasıl alır maçı hayret verici :D

Bende BeŞİktaŞi YÖnetİyorum Lİg BaŞinda Sadece Kaleye Polat Keserİ Orta Sahaya Da Bİlal Kisayi AlmiŞtim Sonra Yildirim DemİrÖren Daha Fantastİk Transferlkeryapmami İstedİ Yapmayincada Kendİsİ Benİm Kisa Lİstemde Olan Futbolcula,ri Transfer Etmeye BaŞladi

kardeş aynısı arkdaşta da yaşandı.. feneri yönetiyo.. aziz yıldırım güzel transfer falan diyomuş bizimki bojinov u falan almış.. kadroda 6 yabancı var diye biliyomuş ama nasılsa kadrodan luciano gitmiş onun yerine aziz yıldırım kendisi lucio yu almış:S

tanselfb
16.Eylül.2006, 11:11
ilk defa başıma geldi:
http://img155.imageshack.us/img155/6741/koaryia8.th.jpg (http://img155.imageshack.us/my.php?image=koaryia8.jpg)
ve buda serhat akının 2 günde 2 defa sakatlanması
ilk sakatlanma 2 ay

http://img243.imageshack.us/img243/7479/serhat1bw2.th.jpg (http://img243.imageshack.us/my.php?image=serhat1bw2.jpg)

ikinci sakatlanma 2 hafta

http://img165.imageshack.us/img165/8135/serhat2jt4.th.jpg (http://img165.imageshack.us/my.php?image=serhat2jt4.jpg)

zurab
16.Eylül.2006, 11:59
ya karagumruk seçtim bir az hile ile süper lige çıkardımm
fatih sen
kazmaz ümit ozan gibi ir çok yeteneklı futbolcu aldım ama
sonra beşiktaş aldım fatih sen bir türlü gelmedı
allah pelanı versın fatıh senn :D

ben beşiktaşla barcelona yı ilk maçta evimde hakkımla hilesizz 5-0 aldımm
şoka girmiştimm
carew i tutaamıyorlardı ıı
adam çocuklarla maç yapar gıbı hat trik yaptıı
deplasmanda 3-2 yenıldım ama olsun ben geçtimm
milandan fark yedım öbür maçta :D
herneysee

oasag
19.Eylül.2006, 19:42
silere ilginç bir goll

http://img180.imageshack.us/img180/7728/kendisahamdangolxs0.th.jpg (http://img180.imageshack.us/my.php?image=kendisahamdangolxs0.jpg)][/URL]

http://img109.imageshack.us/img109/6355/kendsahamdangolllzd7.th.jpg (http://img109.imageshack.us/my.php?image=kendsahamdangolllzd7.jpg)

fatih öksüz
21.Eylül.2006, 11:40
bende 1dakikada 2 penaltı oldu adamlar penaltı attı mondi kuratardı dönen topu tamamlamak isterlerken ergün penaltı yaptı bu sefere yedim ama allahtan 3-2 yendim :D
BENDE REALDEYKEN PENALTI YAPTLAR ZİDNE VURDU KALECİ KURTARDI DÖNEN TOPTA TEKRAR PENALTI YAPTILAR BU KEZ YANLIŞ HATIRLMIYOSAM HELGUERA VURDU GOL OLDU

sivaslizoro
21.Eylül.2006, 15:12
bende oyuncumu form grafiği kötü olduğu için uyardım sonra aynen şu yazıyodu fotomaç gazetesinin haberine göre fb li bir gurup taraftar ... oyuncunuzu tartakladı :)

rockverap
21.Eylül.2006, 18:32
D:\FM/ADİ HAKEM.bmp

yaaaaaaaaa resim göndermek için napılıyo

Ya Bİrİ Bana Yardim Etsİn Ben Resİm GÖnderemİyom

D:\FM/ADİ HAKEM/.bmp

D:\FM\ADİ HAKEM.bmp

http://D:\FM\ADİ HAKEM.bmp

TheTrooper
21.Eylül.2006, 18:39
http://www.turkcenter.org/turksportalresim.htm

rockverap
21.Eylül.2006, 18:40

ibrahimovic R
21.Eylül.2006, 18:43
abi ekle beni [email protected] banayolla resmi ben eklerim

rockverap
21.Eylül.2006, 19:20
D:\fm\rÜstÜ Penalti Ustasi.jpg

muamma
21.Eylül.2006, 19:55
udineseyle messinaya karşı italya kupası yarı finalinde oynadım penaltılarla maçı kazandım ama maç bitiminde penaltılarda go atan adamlarım atmıyo görünüyodu maçın önemli pozisyonlarını izliyorum turu benim atlamam lazım ama messina atlıyor işin içinden çıkamadım.......

rockverap
22.Eylül.2006, 17:58
benim taptıyım futbolcu yaş ve değer e dikkat
http://img71.imageshack.us/img71/2144/benmyarattiyimfutbolcuav5.jpg (http://imageshack.us)

ibrahimovic R
22.Eylül.2006, 18:00
hilenin sergilenmesi güzel bişiy deil

madden
22.Eylül.2006, 18:05
Editör Besssbelllii

kkanke
22.Eylül.2006, 18:06
ilk sezonda bu adam editor.

Lynx lynx
22.Eylül.2006, 18:08
yani ortada editör olduğu ortada bu ilginç bir olay olmaz ki....

kkanke
22.Eylül.2006, 18:10
ismide menejerle aynı isim:n:

tanselfb
22.Eylül.2006, 20:10
almaya ligi son hafta puan durumu :D
http://i10.tinypic.com/4cdmyxk.jpg

ibrahimovic R
22.Eylül.2006, 20:20
kardeş kusura bakma da nesi ilginç bunun

tanselfb
22.Eylül.2006, 20:32
ne şampiyon belli ne de 2 düşen takım

ibrahimovic R
22.Eylül.2006, 20:33
doru ya süper bi lig olmuş çekişmeli:D:D:D

merciless
26.Eylül.2006, 20:21
1-0 yeniodumm 90.dakkada onlara korner oldu bütün oyuncuları geriye gitti kaleci çıktı kalesinde kafa vurdu gol oldu maç 1-1 btti

yasark
26.Eylül.2006, 20:39
ne şampiyon belli ne de 2 düşen takım
benzer bi durum benim başıma gelmişti sezonun son maçı berabere kalsam şampiyon olacağım ama deplasmanda yenildim ikinci sıradaki 3 puan aldı puanlar eşitlendi ama benim averaj düşük olduğundan ikinci oldum sinir oldum o hırsla sonraki sezon 10-12 puan fark attım rakiplere

meddah
27.Eylül.2006, 13:09
Higuain kim yahu?

http://img154.imageshack.us/img154/5215/higuainvj1.th.jpg (http://img154.imageshack.us/my.php?image=higuainvj1.jpg)

Böyle bir adam var da çıkarmıyor muyuz?
Hem tribünlere ne oluyor? Bu işin doktoru var, asistanı var, antrenörü var..

ibrahimovic R
29.Eylül.2006, 16:27
http://img146.imageshack.us/img146/3830/ilhinmp4.jpg
çürük kafatası:D

tanselfb
29.Eylül.2006, 21:45
o ne ya öyle kafatası gitmiş adamın :D:D

VahdeTrabzon
29.Eylül.2006, 22:50
ilk defa görüyom ilginç

leave_992
30.Eylül.2006, 06:47
zuahahahah çürük kafatası:D

yasark
30.Eylül.2006, 12:07
http://img146.imageshack.us/img146/3830/ilhinmp4.jpg
çürük kafatası:D
acaba turkçe yamasında mı yanlışlık var yoksa gerçekten ilgiinç bi durum

Higuain kim yahu?

http://img154.imageshack.us/img154/5215/higuainvj1.th.jpg (http://img154.imageshack.us/my.php?image=higuainvj1.jpg)

Böyle bir adam var da çıkarmıyor muyuz?
Hem tribünlere ne oluyor? Bu işin doktoru var, asistanı var, antrenörü var..
hakkatten ne iş o yaf
o adam doktorun olmasın hiegun denilen adam.
bi de sonra nasıl hallettin bu srounu çıkartabildin mi adamı

Se7enty
02.Ekim.2006, 14:16
Fm 2005'de 2014 yılındayım şu anda barcelonadayım... Takımda 45 tane kıtasal ve wordclass oyuncu var, nasıl kayıt ettirdim diye sorarsanız 25 tanesini Barcelonadan geri kalanını Barcelıona B'ye yolladım bi gün orda kaldılar ertesi gün geri ana kadroya çektim ve federasyonu kandırdım. :D ancak işin daha komiği şu anda FENERBAHÇE ve REAL MADRID düşme mücadelesi veriyor. Real Madrid 19. Sırada ve maddi açıdan bitik, fenerbahçe ise ligde 16 sırada ve takımında kimse kalmamış alt yapılar ile çıkıyor ve maddi durumu güvensiz... :S

ALEN_34
03.Ekim.2006, 23:01
c.l de 3.olmam için 1 puana ihtiyacım vardı maçta 1-0 yeniktim hakem 2 dakka uzatma verdi ama ben golü 90+5'te attım ve uefa ya kaldım.bide uefada ismi cismi belli olamayan bi takımla oynuyom ilk yarı 2-0 öndeydim 2.yarı 3-2 malüp oldum ama rovanşta fark atmıştım:D

acaba turkçe yamasında mı yanlışlık var yoksa gerçekten ilgiinç bi durum

hakkatten ne iş o yaf
o adam doktorun olmasın hiegun denilen adam.
bi de sonra nasıl hallettin bu srounu çıkartabildin mi adamı
bu nasıl bişey yaa:D

GLoBaL_DeeJaY
04.Ekim.2006, 18:06
fm 06 fm 05 e göre bence daha zor en basit maçtan rahat yenilgiyle tanışıyorsun ben chelsea ile küme düşüyordum:confused:

ArJeN_hamdinho
04.Ekim.2006, 21:48
maç içerisinde alt+F4 bastım ((maç kötü gidiyodu ve ani bir çıkış için)) fakat maç yeniden başladı ve 3-2 aldım maçı

sagopa2126
05.Ekim.2006, 14:32
2005 te kaleci sakatlanmıştı ben bilgisayarın taktiklere girmesini beklerken rakip takım boş kaleye gol attı.

ALEN_34
05.Ekim.2006, 22:32
bugün fenerbahçeyle bi derbi maçına çıktık ben galatasaray'ım maçta as adamlarım sakat ama ben 2-0 önde oynuyodum bir penaltı kırmızı kart oldu messi golü attı 3-0 oldu ama ne olduysa ondan sonra oldu maçta tam 4 penaltı oldu ve messi 4 penaltıyıda atamadı yani 5'te 1'attı ben maçı 3-0 kazandım ama herifler 9 kişiyle oynadı:D

kkanke
05.Ekim.2006, 22:33
ss koysana bakalım:D

ALEN_34
05.Ekim.2006, 23:27
ss koysana bakalım:D
kardeş evde internetim yok işyerine gidince yazıyorum ancak bide buraya egomu tatmin etmek için yazmıyorum sadece paylaşmak istedim:D

kkanke
05.Ekim.2006, 23:35
kardeş evde internetim yok işyerine gidince yazıyorum ancak bide buraya egomu tatmin etmek için yazmıyorum sadece paylaşmak istedim:D
evde internet yokda bunları nası yazıyon:confused:

Redrum
05.Ekim.2006, 23:36
işyerinde yazıomuş ya kanki allah seni...:D

kkanke
05.Ekim.2006, 23:38
adam hala iştemi

Redrum
05.Ekim.2006, 23:43
lan lı konuşma
cwp:onu bende bilmiorum