PDA

View Full Version : Oyuncu Tartışma Platformu

Pages : [1] 2

Selman Ozturk
04.Mart.2006, 21:50
Arkadaşlar bundan böyle hangi futbolcuyu nerede kullanacağımızı, hangi futbolcuyu hangi kulübe ne kadar fiyata satmamız gerektiğini, hangi futbolcunun hangi mevkide daha başarılı olabileciğini ve oyuncular arası kıyaslamaları bu başlık altında paylaşacağız...Lütfen bu tür soru ve sorunlarımız için ayrı ayrı konular açmak yerine bu başlığı kullanalım ve forumumuzun düzenli olmasını sağlayalım...Duyarlılığınız için şimdiden teşekkürler...

nekop
04.Mart.2006, 22:39
arkadaslar evra ile yılsonu için anlastım fakat arkadasım bana benim oyunda hic bisey yapamadı sezon sonu sattım dedi sizde nasıl oynuyor ona göre yeni bi oyuncuyla daha anlasıcam

Burak Duran
04.Mart.2006, 23:51
ya killy i 1.4 milyon pound ilhan mansızıda 1.2 milyon pounda sattım sizce iyi mi?? yerinede silvestre yi alıcam 10 milyona sizce değer mi??

CeM_85
05.Mart.2006, 00:12
bence 8m ye yine manchester united da oynayan gabriel heinze yi al tabi yinede sen bilirsin

Selman Ozturk
05.Mart.2006, 00:37
ya killy i 1.4 milyon pound ilhan mansızıda 1.2 milyon pounda sattım sizce iyi mi?? yerinede silvestre yi alıcam 10 milyona sizce değer mi??
Bence çok daha ucuza Leandro Gioda'yı ve Vanden Borre'yi alabilirsin...Kaliteli bir antrenman programı ile ikisini de dünya starı yapabilirsin...Gioda'yı 100-150 bin euro, Vanden Borre'yi ise 1.500.000 euroya alabilirsin...

Selman Ozturk
05.Mart.2006, 00:42
arkadaslar evra ile yılsonu için anlastım fakat arkadasım bana benim oyunda hic bisey yapamadı sezon sonu sattım dedi sizde nasıl oynuyor ona göre yeni bi oyuncuyla daha anlasıcam

Evra gayet iyi oynuyor...Ben 2 sezon oynattım ve oldukça memnun kaldım daha sonra da Roma'ya sattım...

Burak Duran
05.Mart.2006, 00:44
şu anda greene yi almaya çalışıyorum 2.5milyona adam baya iyi 25 yaşında markin 20 pace 18 stre stam 20 tacklin 19 ama dediğin borre 4 milyon pounda satıyo ve gioda da yok hangi takımda oynuyo acaba
bide iyi bi kaleci polat ve volkan hariç

Selman Ozturk
05.Mart.2006, 00:47
Lanus adlı takımda oynuyor...Oyun başlangıcında 20 yaşında...İyi bir program ile Marking 20 Tackling 20 Heading 20 Positioning 20 oluyor çok rahat....

Burak Duran
05.Mart.2006, 00:51
giado yok bende uyuz oldum :( düzeltiyorum adamı buldum ve 1.5 milyona teklif ettim bakalım gelicek mi

Eray Dengiz
05.Mart.2006, 00:58
giado yok bende uyuz oldum :( düzeltiyorum adamı buldum ve 1.5 milyona teklif ettim bakalım gelicek mi

Gioda oyunda ki en iyi genç defanslardan biridir. Demirhan'ında dediği gibi iyi bir antreman programı ile çok iyi artıyor profili.. Eğer oyunun ilk başında alırsanız hemen gelir.. Yalnız 1-2 ay geçti mi başka takımlara gidiyor hemen işiniz zor olabilir.

Burak Duran
05.Mart.2006, 00:58
3 milyona bile vermediler onun için alamadım

Burak Duran
05.Mart.2006, 01:02
bu arada baselde emrah ekin diye biri var adam isviçreli 15-16 yaşında bende barca aldı adamı süper ötesi eğer mümkünse ilk seneden alın

Eray Dengiz
05.Mart.2006, 01:02
Evet madem oyuncular tartışıyoruz benimde ufak bir sorunum var :) Daha doğrusu karar veremedim..

Forvetlerim,

Diego
Furkan Baştan
Necati Ateş
Ümit Karan

Bu futbolcular ilk 11'de oynatmayı planladıklarım. Bunların Yedekleri,

Hakan Şükür
Hasan Kabze
Özgürcan Özgür

Şimdi, Furkan Baştan çok iyi oynuyor takımdan kesemiyorum. Diego ile Furkan yan yana oynayamıyor nedeni ise mevki problemi ikiside sağ'da çok yararlı olduğu için birini yedek tutuyorum. Furkan'ın yanına ise Necati gidiyor. Yalnız uzun toplarda topu yere indirecek adamım yok. Onun için Furkanın yanına Zigic'i düşündüm..

Şimdi :) 1. Necati, Ümit ve Diego 3'lüsünden kimi sattim sizce?
2. Zigic gibi başka bir adam varmı?

Burak Duran
05.Mart.2006, 01:03
1. necatiyi sat derim
2. toni yi alabilirsin tabi eğer veriyorlarsa

Selman Ozturk
05.Mart.2006, 01:06
3 milyona bile vermediler onun için alamadım

:) Nasıl olur ya :) Ben 150 bin euroya almıştım oyunu ilk açtığımda...Şimdi hala bende ama 2 sezondur gelişmesi için başka takımlara kiralıyorum...

http://img332.imageshack.us/img332/3369/3gtwall1ek0hz.th.jpg (http://img332.imageshack.us/my.php?image=3gtwall1ek0hz.jpg)

Ayrıca Goias'lı Leyrielton'u da takibe al...Defansın sağında şov yapıyor ve çok genç...

Eray Dengiz
05.Mart.2006, 01:11
:) Nasıl olur ya :) Ben 150 bin euroya almıştım oyunu ilk açtığımda...Şimdi hala bende ama 2 sezondur gelişmesi için başka takımlara kiralıyorum...

http://img332.imageshack.us/img332/3369/3gtwall1ek0hz.th.jpg (http://img332.imageshack.us/my.php?image=3gtwall1ek0hz.jpg)

Ayrıca Goias'lı Leyrielton'u da takibe al...Defansın sağında şov yapıyor ve çok genç...

İlk başlarda hemen alabiliyosun ama daha sonraları büyük takımlara gidince zorlaşıyor inat ediyolar..

Burak Duran
05.Mart.2006, 01:19
leyrielton baya iyi bi adam olucak belli bu arada benim ferhat, uğur, mülayim, cafercan senin antremanlar sayesinde coştu valla :D

Burak Duran
05.Mart.2006, 01:22
28 milyon poundum var sağlam bi defans ve kaleci ltf :D

Eray Dengiz
05.Mart.2006, 01:24
28 milyon poundum var sağlam bi defans ve kaleci ltf :D

Defans olarak Kompany bir dene.. Kaleci olarak Trabzon'un eski kalecisi Jefferson'a bak özellikleri çok iyidi.

Burak Duran
05.Mart.2006, 01:28
ya jeffersonu tutmadım ya bana şöle 21-22 yaşında bi kaleci söylerseniz sevinirim

Selman Ozturk
05.Mart.2006, 01:34
Defans'ın sağı için Leyrielton demiştim Screenshot koyuyorum ki ileride nasıl olduğunu daha iyi gör...:)

http://img131.imageshack.us/img131/171/3gtwall1ek6cc.th.jpg (http://img131.imageshack.us/my.php?image=3gtwall1ek6cc.jpg)

Genç bir kaleci istiyorsan da Ajax'lı Stekelenburg'u öneririm...

http://img218.imageshack.us/img218/1976/3gtwall1ek5xs.th.jpg (http://img218.imageshack.us/my.php?image=3gtwall1ek5xs.jpg)

Burak Duran
05.Mart.2006, 01:37
leyrieltonu satmıyolar sinir oldum kompany ı alıyorum kaleciyede teklif götürdüm bekliyorum toması verdim exchange olarak çünkü yabancı sıkıntım var

jan schlösser i denediniz mi hiç kaleci hansa rostock ta oynuyor baya iyi duruyor özellikleri ve 475k 82 doğumlu

nekop
05.Mart.2006, 02:27
Evra gayet iyi oynuyor...Ben 2 sezon oynattım ve oldukça memnun kaldım daha sonra da Roma'ya sattım...
saol usta onu aldım ayrıeten bide yedege fawcetti aldım artık olmazsa evrayı ortasahada oynatırım

Selman Ozturk
05.Mart.2006, 02:32
saol usta onu aldım ayrıeten bide yedege fawcetti aldım artık olmazsa evrayı ortasahada oynatırım

Çok çok mantıklı transferler yapmışsın bravo...Ayrıca Fawcett antrenman programına bağlı olarak gelişimini doğru orantıda yaparsa Evra'yı yedek de bırakabilir hiç belli olmaz :):):)

nekop
05.Mart.2006, 02:50
Çok çok mantıklı transferler yapmışsın bravo...Ayrıca Fawcett antrenman programına bağlı olarak gelişimini doğru orantıda yaparsa Evra'yı yedek de bırakabilir hiç belli olmaz :):):)
abi ikisinide oynatmayı düsünüyorum bu arada su leyrieltona baktım teklif yaptım ama romanınkini kabul etti kactı güzelim oyuncu onuda alsaydım defans cosardı

Burak Duran
05.Mart.2006, 13:54
kompanyı aldım tomas gitmek istemediği için kaleye polat keseri almak zorunda kaldım.. bu arada dediğim emrah ekini deneyen varsa yorum yazabilir mi?

Azer
05.Mart.2006, 21:29

bu bahsettiğniz antreman progmanı hangisi oluyor

Selman Ozturk
05.Mart.2006, 21:33
Forumumuzda birçok kaliteli program mevcut..."Taktik ve Antrenman" bölümünde yayınladığım "FM 2006 Tactics and Trainings Pack" adı altında bir paket mevcut...Bu pakedin içerisindeki 8 adet antrenman da birbirinde kaliteli antrenmanlar...Vieri Training de kaliteli programlardan bir tanesi...

Azer
05.Mart.2006, 21:36
Forumumuzda birçok kaliteli program mevcut..."Taktik ve Antrenman" bölümünde yayınladığım "FM 2006 Tactics and Trainings Pack" adı altında bir paket mevcut...Bu pakedin içerisindeki 8 adet antrenman da birbirinde kaliteli antrenmanlar...Vieri Training de kaliteli programlardan bir tanesi...

kusura bakma bu konuyla alakalı değildi ama sorim dedim.sağolasın

aberkay37
07.Mart.2006, 17:20
saidou ile sözleşmeleri fesh ettim ronaldo'yu aldım nuri'yi aldım tomas'ı bayern'e sattım roberto carlos'u aldım gökdeniz' aldım emre aşık 1-2 ay içinde geliyor anlaştık onunla da bayağı güzel oldu sizce iyi transferler yapmış mıyım?

Eray Dengiz
07.Mart.2006, 21:02
saidou ile sözleşmeleri fesh ettim ronaldo'yu aldım nuri'yi aldım tomas'ı bayern'e sattım roberto carlos'u aldım gökdeniz' aldım emre aşık 1-2 ay içinde geliyor anlaştık onunla da bayağı güzel oldu sizce iyi transferler yapmış mıyım?

Güzel transferler. Yalnız kaç yılındasın?

RoCCo_42
07.Mart.2006, 22:36

TOMAS'ı Bayern'in almasına cok ama cok sasirdim baska adammı bulamamıslar.

Emre Asık bene oyundaki en iyi türk defanslardan biri.
Gökdenizden Gercek Hayatta haz almıom ama Oyunda oda İyi sayılır.

RONALDO Hangi RONALDO Eger su Realdeki RONALDO'ysa süper.

NURİ Oyundaki en iyi Wonderkid adaylarından sadece biri.

Kısaca Güzel Transferler Tebrik ederim..

koray_capello
07.Mart.2006, 22:39
RONALDO Hangi RONALDO Eger su Realdeki RONALDO'ysa süper.

manchester united daki ronaldo ise yine süper..

Bulut
07.Mart.2006, 22:42
manchester united daki ronaldo ise yine süper.. ama şu beşiktaş taki ronaldo ise pek de iyi olmamış :eek: :)

koray_capello
07.Mart.2006, 22:43
ama şu beşiktaş taki ronaldo pek de iyi olmamış :eek: :)

tabi küçük ronaldo yani ronaldinho ise oda fena sayılmaz:eek::D

dashaq
07.Mart.2006, 23:19
servet saglam bi antreman programıyla en iyi turk defanslardan bi tanesi oluo onder de aynı sekilde.. aslında oyuncaların ozellikleri cogu zaman antremanlara baglı...

besiktas1903
09.Mart.2006, 23:22
arkadaslar espanyol tumeri toplam 4.1 milyon euroya almak istiyor, tumerin simdike degeri 4.3 milyon ve gol krali simdilik. ama yasi ilerliyor 4.1 milyondan onu daha fazlaya satabilitim ama sattimmi ve sattarsam onun yerine hangi oyuncuyu alim.

francesco10
09.Mart.2006, 23:37
sana tavsiyem tümer i satma,benm oyunlarımda da genellikle gol ve asist krallılarında üstlerde oluo ve yaşı 30 oyun başlangıcında 3 sene daha rahat taşır seni

Selman Ozturk
10.Mart.2006, 00:22
Sanırım oyunda baya ilerledin bu yüzden satabilirsin aslında...Yerine de Fellype Gabriel-Joao Moutinho-Renato(Athletico Mineiro)-Jo (Cruzeiro) vs. gibi genç ve yetenekli aynı zamanda da ucuz oyuncuları almanı tavsiye ederim...

besiktas1903
10.Mart.2006, 20:21
arkadaslar klebersonu ben zaten sezon sonu satmak istiyordum onun yerini macherango yu alcam. simdik sezon ortasi fenerbahce bana 2.5 milyon euro teklif etti onun degeri de bukardar sattimmi?

Laz_Asker_61
10.Mart.2006, 21:33
kulüplere öner bence bende satacaktım aynı fiyattın önerme ile 4.9 m veren oldu ama yine de satmadım

cetin2710
12.Mart.2006, 15:08
bence diegoyu sat zaten hepside hemen hemen aynı kalitede futbolcular ama sakın ümit karanı kesme hem böylece yabancıo kontenjanın boşalmış olur

cetin2710
12.Mart.2006, 15:10
bence klebersonu sat macherango yu kaçırma derim

gorkemyilmazkarasu
12.Mart.2006, 23:50
arkadaşlar galatasarayla 2.sezon maxi lopez satılık listesinde ve 7 M$ bütçem var maxi lopezde o para banada bi tane forvet şart oldu alsammı?_performansı nasıldır?oynatan arkadaşlar varsa bi yardımcı olursanız sevinirim :cool:

Burak Duran
12.Mart.2006, 23:51
ben pek tutmadım o adamı barcadayken satmıştım ama türkiyede nasıl olur bilemem ama onun yerine 7milyona fariası al derim

gorkemyilmazkarasu
12.Mart.2006, 23:57
ya baktımda farias çıkmadı bende database dolayısıyla olabilir.yinede saol almıyım maxi lopezi bari :( başka aklına forvet gelen varsa sevinirim bütçe 7m $

Selman Ozturk
13.Mart.2006, 00:05
ya baktımda farias çıkmadı bende database dolayısıyla olabilir.yinede saol almıyım maxi lopezi bari :( başka aklına forvet gelen varsa sevinirim bütçe 7m $

Görkem sana üç isim önereceğim :) Deivid...Deivid...Deivid :):)

gorkemyilmazkarasu
13.Mart.2006, 00:07
Görkem sana üç isim önereceğim :) Deivid...Deivid...Deivid :):)

kaça gelir bu adam bu arada cihan ve ayhanı sattım bütçe 10 m$ oldu :D
genro diye bi adam var 8m$ veriyolar alsammı

Selman Ozturk
13.Mart.2006, 00:12
kaça gelir bu adam bu arada cihan ve ayhanı sattım bütçe 10 m$ oldu :D
genro diye bi adam var 8m$ veriyolar alsammı

Görkem ben Deivid konusunda ısrarlıyım :) İddia ediyorum güzel bir antrenman programıyla oyunun en kaliteli forveti olacaktır....Çalım atar-isabetli şu atar-uzun şutları var-birebirde kaçırmaz-Kafa toplarında oldukça etkili daha ne olsun :) Eğer oyunun başlarındaysan 6-7 milyon euroya alabilirsin ama 2-3 yıl sonra da 20-30 milyon euroya satarsın...

Aşağıdaki linkte de bahsetmiştim Deivid'ten bi göz at istersen:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6259&page=2 (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6259&page=2)

gorkemyilmazkarasu
13.Mart.2006, 00:19
Görkem ben Deivid konusunda ısrarlıyım :) İddia ediyorum güzel bir antrenman programıyla oyunun en kaliteli forveti olacaktır....Çalım atar-isabetli şu atar-uzun şutları var-birebirde kaçırmaz-Kafa toplarında oldukça etkili daha ne olsun :) Eğer oyunun başlarındaysan 6-7 milyon euroya alabilirsin ama 2-3 yıl sonra da 20-30 milyon euroya satarsın...

Aşağıdaki linkte de bahsetmiştim Deivid'ten bi göz at istersen:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6259&page=2 (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=6259&page=2)

demirhan bu adam süper bişey ya param yeterse alıcam ama olmadı bi kaç kişi daha satıp yine alıcam :D

Selman Ozturk
13.Mart.2006, 00:26
demirhan bu adam süper bişey ya param yeterse alıcam ama olmadı bi kaç kişi daha satıp yine alıcam :D

Dediğim gibi ne yapıp edip almaya bak takımı sırtlayacaktır (Şu an bende yaptığı gibi) :D İlk başlarda profili resimdekilerden kötü olabilir ama güzel bir programla bu özellikleri kat kat artırabilirsin...Zaten artırmasan bile adam tam bir gol canavarı :D:D

gorkemyilmazkarasu
13.Mart.2006, 00:32
Dediğim gibi ne yapıp edip almaya bak takımı sırtlayacaktır (Şu an bende yaptığı gibi) :D İlk başlarda profili resimdekilerden kötü olabilir ama güzel bir programla bu özellikleri kat kat artırabilirsin...Zaten artırmasan bile adam tam bir gol canavarı :D:D

tamam demirhan özhan başkan kıyak yaptı (hayatında ilk defa hayretler içindeyim) bütçe 20m$ oldu hemen alıyorum deivid dediğin gol machinesini (::)

drciwan
13.Mart.2006, 07:08
per ciljan skjelbred.

[img=http://img87.imageshack.us/img87/8939/perciljanlarge9eh.th.jpg] (http://img87.imageshack.us/my.php?image=perciljanlarge9eh.jpg)

18lik amrc. tesadüfen gördüm. milanın elinden zor kaptım. ama verdiğim paraya değdi. Allah'ı var iyi oynuyor. :p

ayrıca çocuk tam bir profesyonellik abidesi. rakip managere negatif yorum yaptım diye çok bozuldu. aynı zamanda personality kısmında "model professional" yazıyor. takımın alayı onu çok seviyor.

denemeyen varsa tavsiye ederim.

not: database huge...

zalayeta
13.Mart.2006, 10:24
bende 18 lik amrlc var bunda en az 3 basar vede çok ucuz :)

drciwan
13.Mart.2006, 11:05
adı neydi? bizimle paylaşır mısın? biz de faydalanalım...

RoCCo_42
13.Mart.2006, 12:07
PER CİLJAN SKJELBRED'i ROSENBORG'dan biliyorum evet gerçekten güzel bir oyuncudur kendisi seni tebrik ediyorum bu adamı almandan dolayı.

2005'te daha ucuza alabilirsiniz ama 2006 da 2milyona pound'a yakın parayı gözden cıkarmanız lazım alabilmek için.

Arkadaşım sen ne kadara aldın Pound olarak acaba?

drciwan
13.Mart.2006, 12:09
1,8 milyon pound ama 24 ay taksitle.

RoCCo_42
13.Mart.2006, 12:15
1,8 milyon pound ama 24 ay taksitle.

Evet bence cok karlı cıkmıssın bu adamı cok iyi bir fiyata satarsın sen ayrıca satmanada gerek kalmaz belki sende jübilesini bile yapabilir. İskandinav oyuncular cok sadakatli oluyor nedense.

gorkemyilmazkarasu
14.Mart.2006, 00:00
ya beyler bu demirhanın bahsettiği deivid denen (forvet demek istemiyorum çünkü ersen martinde forvet :D :D) biyonik adam tam bir gol makinesi herkese tavsiye ederim saol demirhan paylaşımın için

Selman Ozturk
14.Mart.2006, 00:23
ya beyler bu demirhanın bahsettiği deivid denen (forvet demek istemiyorum çünkü ersen martinde forvet :D :D) biyonik adam tam bir gol makinesi herkese tavsiye ederim saol demirhan paylaşımın için

Görkem o biyonik falan da değil başka birşey hatta insan olduğundan bile şüphe duyuyorum çünkü az önce Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda tek başına Olympiakos'u rezil etti :) Hele attığı son gol ayakta alkışlanacak cinstendi ;;)

http://img523.imageshack.us/img523/9053/adsz6wc.th.jpg (http://img523.imageshack.us/my.php?image=adsz6wc.jpg)

emregalatasaray
16.Mart.2006, 15:49
Abi bende barretto var mükemmel oynuyor.Onun kalitesinde oynayan başka adamım yok.macsherano yu dm oynatıyorum.ama ortada oynuyacak cok saglam bi adam lazım ve en önemlisi benle sözlesme imzalaması.60 milyon dolarım var sorun takımımı reddetmesi.Bana bi yardımcı olun arkadaslar!!söyle tuncay,barreto gibi takımı costurusun...:p

Hububat_Fiyatları
16.Mart.2006, 16:14
sergio agüero, celsinho, adu, ledesma vs vs

uvy
04.Nisan.2006, 13:25
Beyler Fenerbahçe ile oynuyorum ve sezon sonuna doğru yaklaşıyorum. lig şampiyonu oldum ve şampiyonlar liginde yarı finale kaldım.. sizden leo messi hakkında görüşlerinizi istiyorum. 68 mılyon dolar transfer butcem war. messi ye 15 mılyon dolara kadar verdim vermediler. sizce bu oyuncu bu parayı yada daha fazlasını hakedıyormu.almalımıyım. bununla beraber. çok iyi geleceği parlak dediğiniz genç yıldız oyuncular varmı. bir kaç isim verirseniz . sevinirim.

peker_553
04.Nisan.2006, 13:28
Ya zaten alamazsın.Sözleşmede anlaşamazsınızki gelmek istemez barcayı bırakıp fenere gelece ben sadece buna gülerim hatta başka arkadşlrla katula katula güleriz

TüMeR_yAğıZ
04.Nisan.2006, 13:37
niyeki başarılı olduktan sonra gelir.ayrıca bir çok save dosyamda ilk sezon başka kulüplere transfer oldu.

uvy
04.Nisan.2006, 13:42
beyler konu alıp alamam değil. messi oyunda ne kadar iyi. merak ettiğim bu. yabancı kontenjanını doldurmaya. ve 20 mılyon dolar vermeye değer bir futbolcumu..

LaKe
04.Nisan.2006, 14:19
messi işini görür. bence al derim. ayrıca konunun oyuncu platformuna açılması gerekiyordu ;)

barahir
04.Nisan.2006, 15:54
karakterden çok senin onu nerde oyanttığın ve hangi taktikle oynattığın önemli

zargı
04.Nisan.2006, 16:14
karakterden çok senin onu nerde oyanttığın ve hangi taktikle oynattığın önemli

nerde oynatcam abi ofansif orta sahanın solunda ve ortasında oynatıyom ama bi olumlu katkısı olmuyo bende anlamadım nie böle oynuyo ama herif sürekli 6 bazen nası oluyosa 7 oynuyo işte 27 maçta ilkonbir başlattım alışsın die adamın sadece 1 asisti var ortalamasıda 6.57 beni çok sinir etti bende satılıga koydum

enesao
04.Nisan.2006, 16:33
messi bi ara benim öğrencimdi bazen beni o kadar sinirlendiriyor diki fakat bunu gençliğine veriyodummm :D belki olgunlaştıkca iyi oynar sen bilirsin...

Selman Ozturk
04.Nisan.2006, 18:10
Leo Messi Hakkındaki görüşleriniz?
Beyler Fenerbahçe ile oynuyorum ve sezon sonuna doğru yaklaşıyorum. lig şampiyonu oldum ve şampiyonlar liginde yarı finale kaldım.. sizden leo messi hakkında görüşlerinizi istiyorum. 68 mılyon dolar transfer butcem war. messi ye 15 mılyon dolara kadar verdim vermediler. sizce bu oyuncu bu parayı yada daha fazlasını hakedıyormu.almalımıyım. bununla beraber. çok iyi geleceği parlak dediğiniz genç yıldız oyuncular varmı. bir kaç isim verirseniz . sevinirim.
Oyuncu Platformumuzda Oyuncu Tartışma bölümümüz var konuyu oraya taşıyorum.

paco
07.Nisan.2006, 16:52
orta sahaya iyi bir ve genç macherano macherano dm olarak gözüküyor ama amc oynuyor çok asist yapıyor ... ama savunmayada yardım ediyor ... bu oyuncu hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim ayrıca lens de oynayan diarra bu oyuncu iyimi kötümü hala çözemedim ...

eduraul
15.Nisan.2006, 13:32
Ben 2009 yılına geldim Kleberson'u Betis'e aldım, dörtlü orta sahanın ortasında oynatıyorum,yorgunluk harici onu hiç kesmedim yanında da Stilian Petrov, Kalström,Asunçao,Ibon Gutierrez'den birini oynatıyorum hepsiylede iyi anlaşıyor.

eduraul
15.Nisan.2006, 13:57
çok iyi geleceği parlak dediğiniz genç yıldız oyuncular varmı. bir kaç isim verirseniz . sevinirim.
Biseswar( defans sağ,sol - orta saha sağ,sol,orta - ofansif orta saha sağ,sol,orta - forvet orta oynuyor) yaşı 16 her mevkide denedim tam bir joker her yerde iyi oynuyor, özellikleri de çok iyi
Nuri Şahin(yalnızca orta saha ve defansif orta saha ) özellikler çok iyi oluyor ama gereken şansı tanıman gerekiyor
Vandelonaite(defans sağ,orta - orta saha sağ ) çok genç bende çok iyi oynuyor vakit geçtikçe oturuyor yerine alışıyor
Eddie Gaven(ofansif orta saha sağ,orta - forvet orta) orta sahanın sağında oynatırsın
Vitti(forvet orta) çok genç iyi iş çıkarıyor
Emrah Ekin(santrafor) İsviçreli 15 yaşında iki-üç yıl sonra çok iyi oluyor
Gonzalo(defans orta) çok kaliteli bir adam kesin al

Carlos_Kameni
21.Nisan.2006, 18:11
orta sahaya iyi bir ve genç macherano macherano dm olarak gözüküyor ama amc oynuyor çok asist yapıyor ... ama savunmayada yardım ediyor ... bu oyuncu hakkında görüşlerinizi yazarsanız sevinirim ayrıca lens de oynayan diarra bu oyuncu iyimi kötümü hala çözemedim ...

arkadaşım macherano'yu dm de oynat orda daha werimli oynuo ama 3lü defansın önü olsun bide uzun şutları aç we keyfine bak...

Bursaspor
23.Nisan.2006, 00:41
Beyler Messi yi üçlü forvetin sağına veya arkasına yerleştirin Messi hızlı bir oyuncu olduğu için içeri dalışları çok iyi ve dediğim yerde bunu çok iyi kullanıyor

metehanberber
26.Nisan.2006, 11:02
arkadaşlar david villa nasıl oynuyo?
hiç transfer edeniniz oldu mu?

besiktas1903
27.Nisan.2006, 17:13
hamit altintopu bu teklife alimmi. schalke benden 4,2milyon euro ve 2.2 milyon euro taksit(24 ay) istiyor ve mehmet akgunu istiyor. mehmet akgunun degeri 1.9 milyon ve daha genc ve promising midfielder yaziyor profilinde.

ermankacar
28.Nisan.2006, 13:34
hamit altintopu bu teklife alimmi. schalke benden 4,2milyon euro ve 2.2 milyon euro taksit(24 ay) istiyor ve mehmet akgunu istiyor. mehmet akgunun degeri 1.9 milyon ve daha genc ve promising midfielder yaziyor profilinde.

bence hamite değmez alma...

besiktas1903
28.Nisan.2006, 17:40
lyon daki fred nasil oyuncu 12 milyona alimmi?

master_ozzy
28.Nisan.2006, 18:25
fena deil alınır ama clinical striker olması kotu biraz bence umursamaz bi adam yane daha iisini istiosan yaklasık aynı fiyata Rafael Sobisi onerirrm Internacionalde oynuo

dr_dre
28.Nisan.2006, 21:01
arkadaslar gs ile 5. sezondayım orta sahaya adam lazım ama süper olması gerrekio bende baktım man utd. da obi mikel var özellikleri süper sizce alıymmı

paco
28.Nisan.2006, 21:04
sakın kaçırma bende man.utd ile harikalr yaratıyor hem çok genç mutlaka al ben kefilim ...:)

hakansimser
28.Nisan.2006, 21:05
tabıkıde o adamı hep m.u alıo saten

dr_dre
28.Nisan.2006, 21:16
eyvallah arkadaslar ilginiz için tesekkürler

alper_xxl
28.Nisan.2006, 23:16
al al manyak adam

cüneyt11
28.Nisan.2006, 23:32
ben bu adamın adını ilk defa duyuyorum.

The_Answer
29.Nisan.2006, 00:31
güsel adam alabilirsin tavsiye ederim

Berkaiser
29.Nisan.2006, 01:31
Mutlaka al.

crazy_aslan
29.Nisan.2006, 02:17
bence al bende 15 macta 7gol 9 asist le oynadi ayrica defansif oyuncu ariyorsan ali muntari var harika bir ön libero tek gecerim mascheranodan sonra tabiki

slayer34
29.Nisan.2006, 07:01
dostum ben ılk sezonumda aldım 900 k ya ıyı bır oyuncu muhtesem dıyemem ama mc olarak cok rahat bır sekılde oynatabılırsın...

cüneyt11
29.Nisan.2006, 10:12
ok bi bakıcam.

denizhann
29.Nisan.2006, 11:55
bence uğur yıldırım al veye sezer öztürk uğur yıldırım ın prfili süpper sezer öztürk te oynaya oynaya gelişio

EMRE22
30.Nisan.2006, 17:40
en iyi oyuncu serkan gedik ucuz birde tavsiye edeirm türkiye ligi için

crazy_aslan
01.Mayıs.2006, 01:12
bencede en iyi dm mascherano
en iyi defans:kompany ve lucio
en iyi orta saha sag kanat:juaqin
en iyi orta saha sol kanat:cristiano ronaldo
en iyi forvet:fernando torres ve iaquinta
en iyi dl-del horno
en iyi kalecide tabiki buffon

eser3131
01.Mayıs.2006, 11:35
Arkadaşlar Schalke ye Asamoah yi Satıp Carlos Tevez i Almayı Düşünüyorum.Tevez i Daha Önce Hiç Almamıştım.Nasıl Bir Oyuncu.Sizce ALMALIMIYIM

mertcan1304
01.Mayıs.2006, 11:38
tevez'İ kesinlikle almalısın.Mükemmel oynuyor.

besiktas1903
05.Mayıs.2006, 19:52
arkadaslar sezer ozturk bende oyun kurucu oldu :D, sizdede oluyor mu oyun kurucu.

mustangshelby
05.Mayıs.2006, 21:18
tevez alınmazmı yawas :D mükemmel...

eser3131
08.Mayıs.2006, 16:06
Ben Vasco Takımından Junior diye 19 Yaşında Ama Özellikleri Mükkemmel bi Oyuncu Alacaktım.Adamları zar zor ikna ettim.Ama 15 trilyondu.Son anda almakatn Vazgeçtim.Paraya Kıyamadım.Siz hiç bu oyuncuyu Aldınızmı.Nasıl Birisi.YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

EMRE22
08.Mayıs.2006, 17:31
tevez alınır ama asomah satılırmı dimi ya :)

zobar83
08.Mayıs.2006, 19:16
3gt formalar inmiyo bi bakıverin

IcedEarth
08.Mayıs.2006, 19:42
baba ben west bromwich takımına shabani nonda, alvaro recoba, richard wright, volkan babacan ve miquel buades i aldım biri yorumlayabilir mi

ayrıca bence;
chris kirkland, curtis davies (1-2 yıl bekleyin), michael brown, darren carter,robert earnshaw ve kesinlikle steffen iversen alınması gereken oyuncular

FuLL_MaNiAc
09.Mayıs.2006, 00:05
Yahu ArkadaŞlar Benİm Bjkde İlk Sezonum Bjkye Kİkİn Fonsecayi Aldim Adam HİÇ İyİ Oynamiyo Kaleciyle KarŞi Karsiya Kalinca Hep Kaciriyo Kafa Toplarinda İyİ GÖsterİo Fakat HİÇ İyİ Vuramiyor Sİzce Neden BÖyle?gİttİkÇe AÇilir Mi Yanİ Gİt Gİde Takima AliŞir Performansi İyİleŞİr Mİ?

FM_manyagi01
13.Mayıs.2006, 11:57
Fenerbahçe'yi çalıştırıyorum 4.szondayım İleri de Anelka il Cavenaghi'iyi oynatıyorum her maçta gol atıyor abartısız bi ara uzun sakatlık geçirdi o sakatken 6 maçta 2 beraberlik 1 mağlubiyet aldım.
İyi bir forvet arayanlara şiddetle tavsiye ederim!

FM_manyagi01
13.Mayıs.2006, 12:03
Özür dilerim konuyu yanlış yere açmışım mod'lar gerekli yere taşırsa sevinirim!

Burak Duran
13.Mayıs.2006, 12:18
bunu oyuncu tartışma bölümüne taşıyorum. Lütfen her oyuncu için ayrı konu açmayın

Aslan41
13.Mayıs.2006, 22:37
lokman diye bi futbolcu var oyunda onu antalyaspor a aldım fena değil.....

diğer takımlarda bu futbolcuyu deneyen biri var mı ??????????

cüneyt11
14.Mayıs.2006, 00:02

çok ucuza gitmiş be abi.

cüneyt11
14.Mayıs.2006, 00:03
arkadaşlar david villa nasıl oynuyo?
hiç transfer edeniniz oldu mu?

adam süper oynuyo.tavsiye ederim.

mgokalparslan
27.Mayıs.2006, 21:58
evra harika bır oyuncu defansın solunda oynat harıka oynuyor
actıgım butun oyunlarda gayet ıyı oynadı bırınde 2 sene ust uste ratıng ı 8 ın ustundeydı

Onur_gs
28.Mayıs.2006, 13:47
Ben Simaoyu Beğeniyorum Vander Borre İle Sağa Koyunca Çok İyi Anlaşıyorlar Solada Tuncayı Alıyorum Takım Çok İyi Oluyor Simaoyu K

sergenNn
28.Mayıs.2006, 16:42
Arkadaşlar aranızda Eugen Polanski'yi deneyeniniz var mı??
Ben aldım profiline bakarsak harika bir oyuncu hemde 19 yaşında ama yine de emin olmak istiyorum...

dick
28.Mayıs.2006, 17:04
Samaras-Cavenaghi

Samaras hava toplarında inanılmaz etkili bir oyuncu.Cuzi bir fiyata aldım 2. yılımda.Yanına da Cavenaghiyi koydum arkadalarında Le Tallec Uğur Yıldırım ve Var Der Meyde ile ikisi 44'er gol -toplam 88- gol attılar bir sezonda.Şiddetle tavsiye ederim

madden
28.Mayıs.2006, 17:07
denizliye türk forvet önerebilcek var mı ?

genç olursa iyi olur kiralama yapcam

sergenNn
28.Mayıs.2006, 17:24
bazı oyunlarda hasan kabze'yi kiralık yapıyo galatasaray
istersen onu alabilirsin ya da ilhan mansız boşta ise onu alabilirsin [ilk sezonunda..]

notformoney
28.Mayıs.2006, 18:59
leyrielton baya iyi bi adam olucak belli bu arada benim ferhat, uğur, mülayim, cafercan senin antremanlar sayesinde coştu valla :D
bu antrenman programı kimde ve nerden indire bilirim varsa paylasırsanız cok sevinirim

mummy
29.Mayıs.2006, 11:30
neymiş bu adam ya 2009 dayım 17 yaşında takımdan ümit karanı 18 yaşında necatiyi 19 yaşında yeni transfer ronaldoyu sildi attı ınanılmaz goller atıyor ...
ama eksığı sadece tek forvet oynatırsan ... bundan sonra vazgeçılmezlerımden bırısı bu oyuncu

Burak Duran
29.Mayıs.2006, 11:33
her oyuncu için yeni konu açmasak daha iyi olur

notformoney
29.Mayıs.2006, 16:42
Lanus adlı takımda oynuyor...Oyun başlangıcında 20 yaşında...İyi bir program ile Marking 20 Tackling 20 Heading 20 Positioning 20 oluyor çok rahat....

gioda yı ben pek fazla beğenmiyorum ama size ilk sezonda asla almamalısınız diyebilirim nedenleri ise

neden 1:

18 önünde çok gereksiz fauller yapıyo karşı takımda duran top ustası varsa ...

neden 2:

yavas oldugundan arkasına çok adam kaçırıyor sonuç: forvetin becerisine kalmış

neden 3 ve en onemlisi:

18 içinde girdiği ikili mücadelelerin %70inde penaltı yapıyo (bu oran gerçek)hemde en olmadık yerde

bu herifi aldım ilk maçında hem penaltı yaptırdı,penaltı yetmedi bide gol yedirdi
bitime 15 dk kala oyundan atıldı maç sonunda sovemedim bile

oyunda nefretimi kazanmayı ilk maçında başarabilen ender ve yegane oyuncudur

ama hakkını veriyim yaptıgı bu saçmalıkların yanında bu herifi as oynayacagı bi takıma kiralarsanız 3 sezon sora kendini afettire bilio
ama yanılmayın emin olunki eskiden gelen alışkanlıkları herzaman devam edio......

sergenNn
29.Mayıs.2006, 18:09
bu antrenman programı kimde ve nerden indire bilirim varsa paylasırsanız cok sevinirim
ya şimdi bende merak ettim :) hangi antreman programı bu??

lordEAGLE
29.Mayıs.2006, 18:34

2012 de milanda harikalar yaratıyor.En pahalı oyunculardan biri.Ben ne zaman milanla oynasam bütün highlightstaki atakları kesiyo.Harika oyuncu

neymiş bu adam ya 2009 dayım 17 yaşında takımdan ümit karanı 18 yaşında necatiyi 19 yaşında yeni transfer ronaldoyu sildi attı ınanılmaz goller atıyor ...
ama eksığı sadece tek forvet oynatırsan ... bundan sonra vazgeçılmezlerımden bırısı bu oyuncu

bayernde bile takır takır oynadı bende. Ama bir dünya starı beklemeyin. Oyunda tuncay ve nihat gerçek dünyastarları

tontonzolamoukoko
29.Mayıs.2006, 22:49
"Christian Alvarez" arkadaşlar bu adamı kesinlikle alın, river plate de oynuyo oyunun en yetenekli en inanılmaz defansı, müthiş bi adam, oyundaki en iyi defans ortalamalarına sahip, asla geçit vermiyo tek handikabı boyunun kısa olması 1.75, ama hava hakimiyeti süper cannavaro fln gibi, yanına uzun boylu bi adam alın defansınız muhteşem olur..

koray_capello
30.Mayıs.2006, 01:21
Valla ben hangi takımı alırsam alayim bu adamı ne zaman transfer etmek istesem edemedim.Sanırım ilk sezonda bu adamı almak imkansız.

barcelos
01.Haziran.2006, 14:22
mülayim erdem

bu sezon 47 gol 14 asist 14 m.a

bu sezon çook iyi oynadı.atığı golde inanılmaz.ama a takımda bu performensı gösterirmi diye şüpeliyim.sizde a takımda da böyle oynayabilirmi

fotoyu koyamadım

Burak Duran
01.Haziran.2006, 14:52
ya şimdi bende merak ettim :) hangi antreman programı bu??

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=4596 buyrun

abcd123
03.Haziran.2006, 12:29
Arkadaşlar acele hem sağ hemde solda oynayan hız ve bitiriciliği yüksek olan kanat oyuncuları söylermisiniz

gookhan
03.Haziran.2006, 12:45
simao we santana

Burak Duran
03.Haziran.2006, 13:04
oyuncu platformuna talıyorum böyle 100lerce oyuncu var bulabileceğin

e_mali
03.Haziran.2006, 13:30
daha once yazıldı mı bilmiyorum bu oyuncular ama ben ekliyeyim.
Fabio Santos (D/WB/M L) Brezilya U21 den bulmustum, super arkakanat
E. Ratinho(D/WB/M R) Brezilya U21 den bulmustum, super arkakanat
Rafinha(AM/F RC) Brezilya milli takımında yine ve sağ ve ilerde oynayabiliyor.
Diego Souza (DMC) alın size yetenek ;)
E. Farias (ST) iyi bir golcü

bu yazdıklarım ucuz değil, iyi takımlara giderler. (FB, BJK, GS alabilir)

thebest73
06.Haziran.2006, 14:49
FB için Zigic nası bi forvet....cavenaghi mi zigic mi yoksa daha yetenekli ve genç birimi...Haa bide aruone Kone mi ne vardı ktampala falan bunlar genç ama yabancı sınırlaması ve Anelkadan vazgeçemem yani 1 forvet alıcam ama hangisi kararsız kaldım...Tşk.

uguryasin
06.Haziran.2006, 15:14
ya arkadaslar anelkanın yanına iyi bi yerli forvet var mı ilk sezon için yoksa sonradan tevfik,caner falan super oluyo
eger yabancı alırsam da sag kanata yabancı alamıyorum cunku fenerde dl ve dr de yok oraya da yabancı aldım
ayrıca tuncayın sözlesmesini uzatan war mı adama dunyaları versen de nafile iki sezon sonra gidiyo
bi de ikinci lig olarak italyayı sectim ben hangi oyuncuya el attıysam en az 7-8 klup pesine dusuyo bu yuzden oyuncu bana gelmiyo ancak shortlist ten cıkartırsam teklif yaptıktan sonra bana geliyo bu konuda bi cozumunuz war mı

metehan1988
08.Haziran.2006, 12:03
arkadaşlar kim kallström(rennes) ve rafinha(schalke 04) bunlar nası oynuyoo hiç transfer aden oldumu...

SaMaNYoLu
08.Haziran.2006, 13:19
herkez fredy adu dedi ama transfer ettim adam 30 maçta 7 asist yaptı 1 gol attı bende anlamadım bundan birşey hasan sas ı satıp yerıne bunu almıştım hasan sası arar oldum şimdi.

Ribery 28
08.Haziran.2006, 23:53
GerÇek Te Bjk Ye Gİden Bu Adam Fm 2006 Da Da Bİ SÜper Çok Gol Atiyor Alin 1. Sene Paf Takima Alin 2. Sene Kİralik GÖn. 3. Sezonda 40 GolÜ Bulur İstersenİz BÜyÜk Bİ Takim Da DeĞİlsenİz İlk 11 Dede Oynatabİlİrsİnİz Her Sezon

SaMaNYoLu
08.Haziran.2006, 23:59
deneriz 3. sezondayız beşiktaş satarsa alır deneirz şu anda beşiktaşda

eXcitinG
09.Haziran.2006, 04:43
bende aLdım beşiktaşa ikinci sezonunda manyak geLişti adam kafa ve son vuruşLar iyi orta takımLarda çok daha fazLa iş yapar.

cüneyt11
09.Haziran.2006, 11:20
bi bakıcam.

eleftropoulos
09.Haziran.2006, 12:23
bakalımk nasılmışş..umarım dediğiniz kadar iyidir..

thebest73
09.Haziran.2006, 12:43
herkez fredy adu dedi ama transfer ettim adam 30 maçta 7 asist yaptı 1 gol attı bende anlamadım bundan birşey hasan sas ı satıp yerıne bunu almıştım hasan sası arar oldum şimdi.
Bende basta fazla beğenmiyodum ama yaşı ilerleyince çok iyi bi oyuncu oluyo....Genç daha zaman tanıman lazım yani...Saygılar.

SaMaNYoLu
09.Haziran.2006, 22:22
tanıyoruz zamandan çok ne var biz genciz o genç :)

ms1907
09.Haziran.2006, 22:54
ya yıldıray'ı fenere aldım kendi yerinde oynayamıyo(alex yüzünden) mr oynatıyom yedeği yasin karaça var kimi tercih edeyim??

dentaconstantin
10.Haziran.2006, 00:25
arkadaşlar gladbachta eugen polanski diye bi adam var dikkatimi çekti deneyen var mı almayı düşünüyorum da

Omerdinho
10.Haziran.2006, 12:58
ya arkadaslar anelkanın yanına iyi bi yerli forvet var mı ilk sezon için yoksa sonradan tevfik,caner falan super oluyo
eger yabancı alırsam da sag kanata yabancı alamıyorum cunku fenerde dl ve dr de yok oraya da yabancı aldım
ayrıca tuncayın sözlesmesini uzatan war mı adama dunyaları versen de nafile iki sezon sonra gidiyo
bi de ikinci lig olarak italyayı sectim ben hangi oyuncuya el attıysam en az 7-8 klup pesine dusuyo bu yuzden oyuncu bana gelmiyo ancak shortlist ten cıkartırsam teklif yaptıktan sonra bana geliyo bu konuda bi cozumunuz war mı
ayni sorun alextede var hicbir teklifi kabul etmiyor.

ozon
10.Haziran.2006, 13:35
arkadaslar bi sag kanat lazım bana turk olacak bide mr olsa iyi olur kaliteli olsun 17 milyon ytlbile veririm

thebest73
10.Haziran.2006, 14:00
ayni sorun alextede var hicbir teklifi kabul etmiyor.
Bende oyunu ilk açtığımda beğendiğim futbolcuların sözleşme tarihlerini uzattım...Alex kabul etti ama tuncay malesef.

barman
10.Haziran.2006, 14:11
arkadaslar bi sag kanat lazım bana turk olacak bide mr olsa iyi olur kaliteli olsun 17 milyon ytlbile veririm

türk olarak düşünürsek okan buruk ve hamit altıntop war
ben hamiti tercih ederdim;;)

Omerdinho
10.Haziran.2006, 17:37
Mehmet Yozgatliyi dene olmazsa kemal arslan hem sagda hem solda oynayabiliyor

ThersoN
10.Haziran.2006, 20:09
ben de galatasaray ile oynuorum ortasahada taktigim dogrultusunda biraz eksik war ozellikle atak yonu olup aynı zamanda playmaker gorevi yapabilecek basko balaban ve walter baseggio arasında kararsız kalıorum sizce ne yapmalıyım ...

ceZa_1905
13.Haziran.2006, 17:15
VOROBEY, eusebio, MOUTİNHO, ü.davala, srna, esquerdinha, fernandinho, KAVİEDES, liedson, özgürcan, ugur uçar, gladstone, iakovenko...

kaviedes ve vorobey harika oynuyolar!!!:eek: :eek:

SaMaNYoLu
13.Haziran.2006, 17:56
Yasin Karaça, Deniz Baykara, Okan Koç, Sabri Sarıoğlu

Azer
14.Haziran.2006, 17:53
önceden alan varmıı.matias fernanades yada mikeli alcam sizce hangisi

Omerdinho
15.Haziran.2006, 02:16
matias.........

Kara_Kartal1903
16.Haziran.2006, 00:03
Ya benim Zalayeta'nin yanina güzel bir forvet almam gerekiyor sizce kimi almaliyim?

Omerdinho
16.Haziran.2006, 00:34
Ya benim Zalayeta'nin yanina güzel bir forvet almam gerekiyor sizce kimi almaliyim?
Kerlon,Betinho

jee_han_86
16.Haziran.2006, 04:33
evandro roncattoyu al derim çünkü sol kanatta da oynayabiliyor. Ayrıca Kerlon ve Nadson BJKde favorimdi

Kara_Kartal1903
16.Haziran.2006, 11:14
Te_ekkürler dediiniz adamlara bi bakay1m

Silent Island
16.Haziran.2006, 14:12

ikisi de diyebilirim

bjk_melo_151
16.Haziran.2006, 17:43
Kerlon,Betinho
Kerlon'u ilk senede almak imkansız.Brezilya Federasyonu 20yaşından önce oyuncu göndermiyor.Onu en az 5sezon beklemek lazım.
Bence santrafta Aghahowa yada Voronin iş yapar;;)

Omerdinho
17.Haziran.2006, 03:49
Kerlon'u ilk senede almak imkansız.Brezilya Federasyonu 20yaşından önce oyuncu göndermiyor.Onu en az 5sezon beklemek lazım.
Bence santrafta Aghahowa yada Voronin iş yapar;;)
ne 5 senesi :D
ben ikinci sezonumda 7,5 € ya almistim kerlonu

Selman Ozturk
17.Haziran.2006, 12:45
ben de galatasaray ile oynuorum ortasahada taktigim dogrultusunda biraz eksik war ozellikle atak yonu olup aynı zamanda playmaker gorevi yapabilecek basko balaban ve walter baseggio arasında kararsız kalıorum sizce ne yapmalıyım ...

Balaban orta sahadan ziyade daha çok santrafor olarak görev yapan bir oyuncu. Walter Baseggio Balaban'dan daha uygun ancak onun da oyun zekası ve atak yönü biraz zayıf. Yine de Baseggio'yu almanı tavsiye ederim.

moku_jin
17.Haziran.2006, 23:58
Tabiki Fernandesss

RibeiRo
21.Haziran.2006, 18:17
Amc de Recoba mı Figo mu daha etkili olur.Daha önce denemiş olan varsa yardım ...

SaMaNYoLu
21.Haziran.2006, 20:07
http://www.enfes.net/gs/fernandezz.jpg

Fernandezi isteyen arkadaşlar inceleyebilirler.

robben.16
23.Haziran.2006, 15:17
Ya arkadaşlar Villarreal 'deyim 4 milyon gibi bir bütçem var sağlam amr arıyorum kontenjanım boş 2005'teyim gelecektede kullanabileceğim bir oyuncu olursa sevinirim bide bu bölgeye Yattarayı alacaktım benle birlikte mainz teklif yaptı adam mainze gitti inanırmısınız la liga yerine bundesliga yı tercih etti

SaMaNYoLu
23.Haziran.2006, 16:24
guarini al kanat takgıı uygula amr de inanılmaz işler yapıyor.

Silent Island
24.Haziran.2006, 13:32
bence de ya guarin'İ al ya da Carlos Magno.

SaMaNYoLu
24.Haziran.2006, 13:43
uğur yıldırımı unuttuk yada deniz baykara sağ bekde döktürüyorlar ;)

Silent Island
24.Haziran.2006, 17:49
uğur yıldırımı unuttuk yada deniz baykara sağ bekde döktürüyorlar ;)

ya uğur yıldırım ultraslan olduğu için fener'e gelmek istemedi sene başında.Auxerre'e gitti.Sezon ortasında Auxerre ile anlaştım yine gelmek istemiyor Uğur.Deniz Baykara'yı da Ts aldı.O kadar da hoşuma gitmedi özellikleri.

arkadaşlar anelka ilk senenin sonunda gitmek için kendini yırtıyor.şampiyonlar ligini aldığım halde fazla bir şey değişmedi anelka'da.Onun yerine Alex ile iyi bir ikili oluşturabileceğini düşündüğüm Kerlon ile anlaştım.Ama Alex de yan çizdi.Sizce Kerlon'un yanına kimi almalıyım?

Pro Soccer 5
24.Haziran.2006, 22:09
ya abi evandro roncatto ma müthiş teklifler gelior,:cool: sizce satmalı mıyım?satarsam onun yerini doldurabilcek oyuncu var mı..:confused:

tanimsiz
24.Haziran.2006, 22:45
Ya arkadaşlar Villarreal 'deyim 4 milyon gibi bir bütçem var sağlam amr arıyorum kontenjanım boş 2005'teyim gelecektede kullanabileceğim bir oyuncu olursa sevinirim bide bu bölgeye Yattarayı alacaktım benle birlikte mainz teklif yaptı adam mainze gitti inanırmısınız la liga yerine bundesliga yı tercih etti

Arkadasim sana cok yonlu bir adam onereyim. Futbolcu onerme bolumunde yazdim bi bak ordakilere.

Adi : Carlos Magno
Mevkisi : D/WB/AM R

Muthis birisi kesinlikle tavsiye ederim. Her oyunumdada mutlaka alirim. 3 milyon Euto civarina transfer edebilirsin.

Kolay gelsin.

ya uğur yıldırım ultraslan olduğu için fener'e gelmek istemedi sene başında.Auxerre'e gitti.Sezon ortasında Auxerre ile anlaştım yine gelmek istemiyor Uğur.Deniz Baykara'yı da Ts aldı.O kadar da hoşuma gitmedi özellikleri.

arkadaşlar anelka ilk senenin sonunda gitmek için kendini yırtıyor.şampiyonlar ligini aldığım halde fazla bir şey değişmedi anelka'da.Onun yerine Alex ile iyi bir ikili oluşturabileceğini düşündüğüm Kerlon ile anlaştım.Ama Alex de yan çizdi.Sizce Kerlon'un yanına kimi almalıyım?

Fellype Gabriel i tavsiye ederim. Oyuncu tavsiye bolumunde onerdigim birkac ortasaha var. Ama forvet istiyorsan eger kesinlikle Vucinic i almani oneririm. Gol Makinasi herif;)

robben.16
25.Haziran.2006, 00:47
Arkadasim sana cok yonlu bir adam onereyim. Futbolcu onerme bolumunde yazdim bi bak ordakilere.

Adi : Carlos Magno
Mevkisi : D/WB/AM R

Muthis birisi kesinlikle tavsiye ederim. Her oyunumdada mutlaka alirim. 3 milyon Euto civarina transfer edebilirsin.

Kolay gelsin.

Fellype Gabriel i tavsiye ederim. Oyuncu tavsiye bolumunde onerdigim birkac ortasaha var. Ama forvet istiyorsan eger kesinlikle Vucinic i almani oneririm. Gol Makinasi herif;)

sağol denerim vucinic'i de deniyeceğim bu forlan tam kazma(c)
vucinic'i deniyecektim sırpmış bende milli duygular yoğun o adamı getirmem

sorsecret
27.Haziran.2006, 13:31
http://www.enfes.net/gs/fernandezz.jpg

Fernandezi isteyen arkadaşlar inceleyebilirler.

dostum oyuncu süperde bende çıkmadı.bu adamın geçmişini öğrenebilir miyiz_=?
tabi kimliğini değiştirmediyse:D :D :D

ugur1905
28.Haziran.2006, 12:35
dostum oyuncu süperde bende çıkmadı.bu adamın geçmişini öğrenebilir miyiz_=?
tabi kimliğini değiştirmediyse:D :D :D

öncelikle 6.0.3 kullanman lazım vebütün şilili oyuncuları çıkartırsanda iyi olur..kesinlikle denemeniz gereken bir adam birazda p.a fazla olsa var ya amc de ronaldinho yu tanımaz..bi de uzaktan çok mükemmel vuruyo

mahoo
28.Haziran.2006, 14:29
kardeşler serkan gediğin kullandığı ayak sadece sol nerede oynatmam gerekio solda oynatıom da performansı düşük acaba yanlış yer mi...

ugur1905
28.Haziran.2006, 14:52
http://img63.imageshack.us/img63/2783/silvam0eu.th.png (http://img63.imageshack.us/my.php?image=silvam0eu.png)

arkadaşlar bu da benim silvam lütfen ronaldinho yla karşılaştırın adam dehşet bişi yaww

SaMaNYoLu
28.Haziran.2006, 15:04
fernandes mi çıkmadı :S ismini dogru yazdıgına emın ol her oyunda çıkar

Silent Island
28.Haziran.2006, 15:40
benim de bir oyunumda çıkmamıştı kafayı yemiştim.hatta delirmiştim.çünkü ingilterede league two'dan championship'e çıktıktan sonra öğrenmiştim onu.Bir baktım arıyorum arıyorum çıkmıyor.Database de large.Onun yerine Agüero'yu almştım.

merto873
28.Haziran.2006, 16:42
arkadaslar maxi rodriguez e 15 mlyn € saydım ama iyi oynayamıyor (orta saha sag orta) heryerde oynattım
ozellikleri forvete biraz yakın sizce forvet mevki calıstırsammı

ozon
28.Haziran.2006, 19:47
arkadaşlar yeni konu açmıyım dedim usta fmcilere sesleniyorum bu oyunun maradonası kimdir yani maradona dediysem ucuz maradonası:D

MaTRaKaN
28.Haziran.2006, 19:50
ilerde belki leo messi olur yok olmadı javi guerrero süper bi oyuncu 10 maçta 21 gol attı

arkadaslar maxi rodriguez e 15 mlyn € saydım ama iyi oynayamıyor (orta saha sag orta) heryerde oynattım
amc çalıştır iyi oynuyo bende öyle

ugur1905
29.Haziran.2006, 18:10
arkadaşlar yeni konu açmıyım dedim usta fmcilere sesleniyorum bu oyunun maradonası kimdir yani maradona dediysem ucuz maradonası:D

http://img63.imageshack.us/my.php?image=silvam0eu.png valla usta değilim ama bence silva dır adam bazen kendinden geçio monitöre bakakalıyorum

eyes-on-you
29.Haziran.2006, 21:55
arkadaşlar bu oyuncu hakikaten müthiş.İngiltere liginde 30 gol 9 asist yaptı hem de 30 yaşında iken.Adı Cristiano Lucarelli(İLK ADI YANLIŞ OLABİLİR)

ArkadaŞim Bu Oyunda Medya Tarafindan Maradona Olarak GÖsteren Ve Hatta Gelecekte GerÇekten MÜthİŞ Oyuncu Olan Sezer ÖztÜrktÜr

http://img63.imageshack.us/my.php?image=silvam0eu.png valla usta değilim ama bence silva dır adam bazen kendinden geçio monitöre bakakalıyorumbence oyunun maradonası sezer öztürk

IcedEarth
30.Haziran.2006, 00:46
pawel zuk -lechia gdansk
robert earnshaw -west bromwich
steffen iversen -valerenga (devre arasında west bromwich'e aldım gol kralı oldu)
lebohang mokoena -orlando pirates
curtis davies -west bromwich
chris kirkland -liverpool (west bromwich kira)
cesar delgado -cruz azul
rodrigo palacio -boca juniors
fahri tatan -ç.rizespor
rogerio -santos
yasin karaça -telekomspor
fernando cavenaghi -spartak moscow

şimdilik bu kadar umarım faydalı olurum ii fm'ler:) :) :)

Aycii
06.Temmuz.2006, 10:18
tungayı 30 milyon $ sattım simdi sag veya sol acık varsa güsel söleyebilirmisiniz?

tonifan30s
06.Temmuz.2006, 12:29

hayır onun yeri ortasaha ortadı oynatma bence ayrıca bende performansı oldukça iyi

FuLL_MaNiAc
06.Temmuz.2006, 15:05
yahu sezer öz<türk nasıl maradona olur ki ya saçmalamayın adamın butun özellikleri kötü bence belki cabuk gelışiodur geç olduğu için ama benım oyunda güç 3 gösterio bne bu oyuncuyu oynatsam maçta ölür gider bencede silva süper ama arkadaşım sen onu gsye nasıl getırdın kaç para bastın

Omerdinho
06.Temmuz.2006, 17:36
Carlos Tevez bence harika bir adam bu oyunun maradonasi odur!

efrasiyap26
06.Temmuz.2006, 21:49
kardeşler bende sindnei diie bi çocuk buldum kaç paraydı hemen hemen 300bin dolar adam DL--AML--DM hepsinde harikalar yaratıyor ve en sonunda 10milyon dolara auxxere sattım şimdi arıyorum aynı çesit bide DM mevkinde falvo galveo diie bi brezilyalı var bunuda sahalkeye tam tamına 14.75 milyon euroya gitti... byyyy

paardon fagner galvao elemanın adı bi üstte yazdığım yanlışmış özür dilerim

Nore196
06.Temmuz.2006, 23:40
kesinlikle tevez olabilir ama halil altintop bence ondan daha iyi nekarada fenerbahce yönetimi hasızlık yapsada ve benim tercihimi söylüyorum CAFERCAN AKSU(her nekadar fenerli olsamda adama hayranım mütis bi cocuk)

dentaconstantin
07.Temmuz.2006, 00:30
maradonanın kendi dedi messi tabiki

Burak Duran
07.Temmuz.2006, 10:42
beyler size süper bir oyuncu tavsiye ediyim belki bir çoğunuz biliyorsunuzdur ama Ahmet Faruk Akarçay pendiksporda oynuyor oyun başında yaklaşık 30kya falan alabilirsiniz. oyun açıldığında yaşı 16-17 gibi bir şey. şu anda 3. senemdeyim ve ligde sadece 3maçta ilk 11 1 maçta yedek başladı ama attığı gol sayısı 8. buyrun site oyuncunun profili:
http://img149.imageshack.us/img149/2087/ahmetfaruk7lm.th.jpg (http://img149.imageshack.us/my.php?image=ahmetfaruk7lm.jpg)

en alttaki istatistiklere bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız

evet bu ssyi koyduktan sonra bir maç daha yaptım ve o maçta hattrick yaptı ahmet faruk :D

evet bir maç daha yaptım ve o maçtada monacoya 4 gol attı. son durumu 6( 2 ) maçta 15gol 2 asisist 4 kez maçın adamı

Krusty
07.Temmuz.2006, 11:30
Harbiden süpermiş Burak Abi !
O yaşa rağmen özellikleri çok iyi..
Aynı Tsigalko gibi adam galiba bu :)
Alayım ben...

Burak Duran
07.Temmuz.2006, 13:28
10 maç 20 gol oldu

IcedEarth
07.Temmuz.2006, 14:20
Hiç deneyen var mı bu adamı hiçkimse bişey yazmamış bence çok iyi bi oyuncu defansın solunu teslim edin rahat edin izleyin ve görün iyi bir oyuncu

Burak Duran
07.Temmuz.2006, 14:20
ltfen her oyuncu için ayrı konu açmayın

MaTRaKaN
07.Temmuz.2006, 15:06
ben denemedim ama denerim

r_a_z_o_r
07.Temmuz.2006, 15:20
bende denemedim nasıl oynuyor iyimi.

IcedEarth
07.Temmuz.2006, 15:30
ben beğendim valla 20 yaşında polonyalı

Burak Duran
07.Temmuz.2006, 15:32
arkadaşım ben bu konuyu oyuncu tartışma platformuna taşıyorum sen yine açıyorsun

yusufcan41
07.Temmuz.2006, 15:52
yaa beyler sizce kocaelispora kimleri alayım bütcem 1.5 milyon$

taylo
07.Temmuz.2006, 16:05
ben fm 2005 te sol kanata bierofkayı aldım 3 mil. Atalantaya ve 1 sezon oynattım intere 30 mil. sattım abi adam canavar kimse solda adamı tutamıyo. ederson vardı brazilyalı 18 yaşında adam 220 bin dolara 24 ay taksitle aldım adam ilk görünüşte boş görünüyo ama idmandan sonra canavar oldu amc oynattım Kölnde bir sezon sonra a.madrid 6 mil. adamı sattım oda gitmek istediği için

Lim10
08.Temmuz.2006, 00:06
Ya arkadaşlar futbolcuları yazarken database nizi de yazarsanız iyi olur sonra bi çok arkadaş hayal kırıklığına uğruyor...:D

yuzbasi1905
10.Temmuz.2006, 12:36
arkadaşlar beşiktaşda oynayabilecek kaleci kim olabilir
mümkünse genç olmasın

dentaconstantin
10.Temmuz.2006, 13:10
arkadaşlar beşiktaşda oynayabilecek kaleci kim olabilir
mümkünse genç olmasın
benoit costile bak ochoa,lastuvka

RODEO_27
11.Temmuz.2006, 16:48
arkadaşlar ne kadar paramız olduğunu balance den mi bakıyo. anlatırsanız sevinirim(22) (cc)

tonifan30s
11.Temmuz.2006, 16:52
kardeş zaten homede yazıyı ne kadarın olduğunu

benoit costile bak ochoa,lastuvka

kardeş lavstuvka demişin ama hiç ii değil bence o ben onu gye almıştım çok büyük hayal kırıklığı yaşadım

beyler size süper bir oyuncu tavsiye ediyim belki bir çoğunuz biliyorsunuzdur ama Ahmet Faruk Akarçay pendiksporda oynuyor oyun başında yaklaşık 30kya falan alabilirsiniz. oyun açıldığında yaşı 16-17 gibi bir şey. şu anda 3. senemdeyim ve ligde sadece 3maçta ilk 11 1 maçta yedek başladı ama attığı gol sayısı 8. buyrun site oyuncunun profili:
http://img149.imageshack.us/img149/2087/ahmetfaruk7lm.th.jpg (http://img149.imageshack.us/my.php?image=ahmetfaruk7lm.jpg)

en alttaki istatistiklere bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız

evet bu ssyi koyduktan sonra bir maç daha yaptım ve o maçta hattrick yaptı ahmet faruk :D

evet bir maç daha yaptım ve o maçtada monacoya 4 gol attı. son durumu 6( 2 ) maçta 15gol 2 asisist 4 kez maçın adamı

harbiden çok iimiş aliim dursun bi köşede

SaMaNYoLu
11.Temmuz.2006, 16:59
Ahmet Faruk Akarçay ı Erzurumspora aldım Şu anda butun superlıg takımları peşinde teklif ettıklerı para 3.5mn aldıgım fıyat 35k yani süper bir adam. bütün kucuk takımlara şiddedle önerırırım bu futbolcuyu.

Cyzio
11.Temmuz.2006, 17:28
deneyecem bu adamı saol

HackSpays
11.Temmuz.2006, 22:22
yaw bu fm 2006 a cm 03 04 deki todorov gibi bir adam biliyormusunuz? :d

dentaconstantin
14.Temmuz.2006, 19:24
kardeş lavstuvka demişin ama hiç ii değil bence o ben onu gye almıştım çok büyük hayal kırıklığı yaşadım
ben lastuvka yı beşiktaş a aldım 3 sezon oynattım çok iyi oynadı ben de sen de kötü oynamışsa bilemem

AtaWorM
15.Temmuz.2006, 12:32
Arkadaşım Kaleye Al Jan Lastuvka'yı;
Sana Defansın Sağı : Mehmet Nas
Ortaya : Güngör Öztürk bir orta da sen koy
Defans Sol : Orhan Ak
Orta Sahanın Sağı : Hasan Şaş
Orta Sahanın Solu : Erman Özgür
Ortada : Zvonimir Vukic ( İleriye Dönük ) , Gökdeniz Karadeniz
Forvet : Ümit Karan - Pazzini
Yedek Kaleci : Gökhan Tokgöz
Yedek Defanslar : Mehmet Önür - İbrahim Toraman
Yedek Ortasahalar : Diego - Yasin Karaça
Yedek Forvetler : Serkan Gedik - Necati

morfinellus
16.Temmuz.2006, 01:18
İlk sezon sonunda Ümit Karanı bayerne 8.5 milyon dolara sattım hakan şükürüde 1.5 milyona trabzona sonra da haldır haldır forvet aradım tabi :) Romanyadan steau bükreşten andrei cristei aldım 1.5 milyona 21 yaşında tek başına ikisinede yetti valla :)

gsesinti
16.Temmuz.2006, 13:47
arkadaşlar türklerden YASİN KARAÇA ve SERKAN GEDİK'e baktınız mı?

crazy_engin88
16.Temmuz.2006, 19:11
serkan gediği almıştım fener e güzel değildi yyasin karaca yı denemedim henüz

Ilhan
19.Temmuz.2006, 14:17
ben de giodayo beğeniyorum ama fiziksel açıdan ii değil. bazı oyun açılışlarında hızı ve hızlanması, bazen de sıçraması çok düşük olabiliyor. bence castan cok ii bir defans oyuncusu. brezilyalı.

alpayozendi
19.Temmuz.2006, 19:14
türk olarak sezer öztürk yabancı vukcevic

arakadaşlar oyuna 3kez başladım hepsinde de yasin karaçayı aldım ama hiç memnun değilim sağ kanat oynatıyorum cvp yazarsanız sevinirim bide sencan kirikkayayı benden başka seben yok muuuu

dentaconstantin
19.Temmuz.2006, 19:26
türk olarak sezer öztürk yabancı vukcevic

arakadaşlar oyuna 3kez başladım hepsinde de yasin karaçayı aldım ama hiç memnun değilim sağ kanat oynatıyorum cvp yazarsanız sevinirim bide sencan kirikkayayı benden başka seben yok muuuu
okan koç ile uğur yıldırıma bakıver

Silent Island
20.Temmuz.2006, 22:18
arkadaşlar olivier deschacht'ı denemiş olanınız var mı?wbl'de nasıl oynar??

..JoaQuiN..
20.Temmuz.2006, 22:20
wbl o kadar ii deiL ama Defansın Ortasında ii ßi Arkada$ımıs wbl oynatcaksan Sana tawsiye vitoria da edilson die ßi adam war Ya Wbr yada Wbl ' ydi Tam HatırLamıOrm ßi ßak ßakaLım..

Silent Island
20.Temmuz.2006, 23:53
fabio santos'u aldım.Ama bana Alex'e patladı.Olsun Mülayim Erdem'i alabilirsem o da geleceğin ALex'i

KaPaLı
22.Temmuz.2006, 14:36
Fred İçin 500bin£ Peşin 15 milyon£ 24 ay taksit verdim kabul ettiler alıımmı fredi acele yardım edin adam gelio (//ü)

Atakan38
22.Temmuz.2006, 14:38
aL aL kacırma
cok ii adam

KaPaLı
22.Temmuz.2006, 14:41
Juventusa gitti :mad:

Silent Island
22.Temmuz.2006, 14:41
Abi sorman kabahat hiç durma getir hemen.Alışması 2 ay sürer.O 2 aydan sonra da coştukça coşar.Minimum 60-70 m €'ye satarsın.

kerlon-vitti-pazzini gibi alternatiflere bak o zaman.

mlt44
22.Temmuz.2006, 14:43
kesinlikle al ne bekliyorsun kardeş

lailaman
22.Temmuz.2006, 15:04
Kesin al!:)

JunkChorn
22.Temmuz.2006, 15:23
kardes kap hemen...

sanalkardes
22.Temmuz.2006, 15:24
al al bu fırsatı kaçırma

Silent Island
22.Temmuz.2006, 15:25
Juventusa gitti :mad:

abi adam kaçırmış bile yaf siz de benim gibi alternatif söyleyin bari.bu arada diğer alternatifler Pazzini-Vucinic-Kerlon-Sobis

JunkChorn
22.Temmuz.2006, 15:27
pazzini kardes pazzini

cüneyt11
22.Temmuz.2006, 15:37
al tabi ama pazzini daha yetenekli.

ALİ_can
22.Temmuz.2006, 16:46
ark. lar ben naptıysam yapayım bu adamı alamadım.satmadı klübü bi gs nin tapusunu vermediğim kaldı:D nese özellikleride aşırı ii deil ama 21 yaşında genç acaba deneyen oldu mu ii mi???:confused:

sanalkardes
22.Temmuz.2006, 16:49
Kardeş ben denedim çok iyi oynuyor.Verim alınacak bi futfolcu

JunkChorn
22.Temmuz.2006, 16:52
kesinlikle iyi bi adam al kullan

r_a_z_o_r
22.Temmuz.2006, 16:53
İyi antreman yaptırırsan playmaker forvet olur...

ALİ_can
22.Temmuz.2006, 16:56
alamıom ki:D klübü bırakmıo.bu arada ne hızlısınız siz daha demin açtım konuyu.bide fm 2007 den beklentim van persie nin dünya kupası performansını görüp daha iyi yapmaları.bide arsene wenger in faworisi olarak eklenmeli çünkü öle.maçlarda fln van persie arsene wenger in beyaz atlı prensi ve vazgeçemediği bi oyuncu diyo

Krusty
22.Temmuz.2006, 16:56
E gelmiyor diyor :) antremanını bırakın :n:
Vermiyorlarsa üstünde durma hiç gelmez sana artık ;)

ALİ_can
22.Temmuz.2006, 17:00
alacammmmmm zuhauahauahaua kimse önümde duramaz:D walla bi cl yi alam bu sene ilk alcağım adam olcak zlatan ı düşünüodum ama sinir oldum bunu alcam inat deil mi işte:D

sanalkardes
22.Temmuz.2006, 17:03
Kardeş biraz daha uğraş belki gelir.Bazen öyle oluyo

r_a_z_o_r
22.Temmuz.2006, 17:05
Medyaya ilgilendiğini açıkla olmadık paralar teklif et...

ALİ_can
22.Temmuz.2006, 17:07
olmadık paralar yok ki:D

sanalkardes
22.Temmuz.2006, 17:11
Kardeş sen o zaman bu adamı unut başka birilerine bak

ALİ_can
22.Temmuz.2006, 17:13
ewt keseme göre bi tane ama bu sene iddialıyım alcam cl yi aslında alırdım persie yi ama ondan önce camoranesi ile borre yi aldım

Silent Island
22.Temmuz.2006, 17:35
dostum Van Persie için 15'i aşan teklifler olmalı.Bir de oyuncunun san gelmeyi kabul etmesi var.Bence onun yerine 6 milyona Kerlon'u al.(ara transferde getirebiliyorsun)

SaMaNYoLu
22.Temmuz.2006, 18:04
ark. lar ben naptıysam yapayım bu adamı alamadım.satmadı klübü bi gs nin tapusunu vermediğim kaldı:D nese özellikleride aşırı ii deil ama 21 yaşında genç acaba deneyen oldu mu ii mi???:confused:

2008 yılında 13 Mn € Karşılıgında Gs ye aldım.. Avrupada başarın varsa kendıde gelmek ıstıyor klubu 11 ila 15 MN arasında satıyor.. Israr et mutlaka alırsın.. Sol bek AMC ve Forvette süper gerçekten tavsıye ederım.

JunkChorn
22.Temmuz.2006, 18:43
beyler forwete henry mi anelka mı arkadasla dunya kupsına katıldık fransa ile we tek forwetli amc li bi taktik kullanıyoruz hangisi kullanalım sizce???

Atakan38
22.Temmuz.2006, 19:08
bencede ii bı oyuncu ozeLLıkLe kendını geLıstırınce we bıraz zaman gecınce super oynuo ben 2007 yıLında fıorentına'ya 12.5 Mn £ aLmıstım

mlt44
22.Temmuz.2006, 19:16
bence iyi bir oyuncu

Silent Island
22.Temmuz.2006, 19:53
abi bana kalırsa 2 forvet tek amc daha iyi olur.çünkü anelka'nın favori adamı Henry.İkisi süper anlaşırlar.Arkalarına da daya zidane'ı olsun bitsin.

ALİ_can
22.Temmuz.2006, 22:17
ya kerlon öle abartılcak gibi durmuo özellikleri 17 yaşına göre iyi de ben öle pek oyuncu yetiştirme sabrı olan biri değilim.acaba yetiştirmek zevkli olur mu? kerlon u alıyım mı? van persie için başarıdan sora diretiyim mi? bu üçünü cvp ını alabilir miyim???:D:D

manwhowalksalone
22.Temmuz.2006, 22:19
Kardeş alamıyorsan biraz daha ucuz olanları dene ;) mesela damien lunayı dene sosa var ..

ALİ_can
22.Temmuz.2006, 22:21
yok alırım da artık yıldız istiorm bide büyük adam alınca forma satışı artıo,dahga çok maç izlenio ve taraftar seni sewio saygı duyuyo ondan

sasanargiz
23.Temmuz.2006, 00:49
hiç denemedim van perise'i ama methediyolardı ...

eytanfb
24.Temmuz.2006, 11:24
carrusca nasıl bir oyuncu daha evvel hiç duyan var mı

2007s
24.Temmuz.2006, 11:28
carrusca nasıl bir oyuncu daha evvel hiç duyan var mı
gerçekte soruyorsan
top cambazı tam bir frikikçi(alexten daha güzel kullanıyor)

tekin08
25.Temmuz.2006, 16:25
carrusca super adam bence kesin al derim

Universal
27.Temmuz.2006, 15:06
Arkadaşlar Tolga Seyhan oyunda nasıl alınmaya değermi?

TR.CaPTaiN
27.Temmuz.2006, 18:19
Bu oyuncuyu deneyen varmı ?

JunkChorn
27.Temmuz.2006, 18:20
denemiştim chealsede fena deil bazen sakat bazen cezalı orta duzey oyuncu

TR.CaPTaiN
27.Temmuz.2006, 18:23
denemiştim chealsede fena deil bazen sakat bazen cezalı orta duzey oyuncu
Yani fenerbahce de oynayabilir ?

JunkChorn
27.Temmuz.2006, 18:24
oynar oynar kardes!!!ant programlarıyla gelistirirsin

Ilhan
27.Temmuz.2006, 18:24
mental acıdan pek ii bir adam deil.

yerine daha kaliteli bir adam albilirsin...
mesela aaron lennon, rommedahl falan...

Hububat_Fiyatları
27.Temmuz.2006, 18:41
mental acıdan pek ii bir adam deil.

yerine daha kaliteli bir adam albilirsin...
mesela aaron lennon, rommedahl falan...rommedahl quaresma dan iyi mi bi daha düşün istersen

TR.CaPTaiN
27.Temmuz.2006, 18:41
Sneijder nasıl olur ? tabi gelirmi gelmezmi bilmiyorum ama 22 trilyon param var

JunkChorn
27.Temmuz.2006, 18:47
22ye gelir abi o en iyisi olur belkide kap hemen!!!

nekop
27.Temmuz.2006, 18:48
abi al quaresmayı pisman olmazsın adam korner cizgisinden alıyor topu taa diger cizgiye kadar iniyor ortalarıda cok iyi bence oyunun en iyi sag kanatlarından biri...

TR.CaPTaiN
27.Temmuz.2006, 18:49
22ye gelir abi o en iyisi olur belkide kap hemen!!!
İnş sneijder gelmeyi kabul eder

abi al quaresmayı pisman olmazsın adam korner cizgisinden alıyor topu taa diger cizgiye kadar iniyor ortalarıda cok iyi bence oyunun en iyi sag kanatlarından biri...
Klübü 17 trilyona veriyo ama kendi kabul etmiyo :(

:s_ajax::s_ajax:

Ilhan
27.Temmuz.2006, 18:50
rommedahl quaresma dan iyi mi bi daha düşün istersen

düşündüm ve belirteyim dostum:) .
hızı ve hızlanması 20.
off the ball 20
dribbling de antremandan sonra 17-18 oluyor..
arkadasımın takımında kesin basarılı olur..
türkiyeyi sallar
avrupada da basarılı olur(w)

Hububat_Fiyatları
27.Temmuz.2006, 18:52
özelliklere baksak ne yıldızlar çıkar :) ben potansiyele göre söylemiştim

JunkChorn
27.Temmuz.2006, 18:52
düşündüm ve belirteyim dostum:) .
hızı ve hızlanması 20.
off the ball 20
dribbling de antremandan sonra 17-18 oluyor..
arkadasımın takımında kesin basarılı olur..
türkiyeyi sallar
avrupada da basarılı olur(w)

captain istersen bunuda dikkate al saol kardes bilgiler için...

sanalkardes
27.Temmuz.2006, 19:00
Kardeş ben de denemiştim.İyi bi oyuncu

Atakan38
27.Temmuz.2006, 22:48
orta duzey bı adam
orta duzey takımda we turkıye gıbı lıgLerde ii iş yapar

M.Scofield
27.Temmuz.2006, 23:13
çok iyi bir oyuncu faydalı olur

redragon
28.Temmuz.2006, 13:21
Mikel i ßende aldım Galatasaray'a ve oldukça iyi oynuyor...

ßu da ss.
http://img212.imageshack.us/img212/8426/1smallpo9.png

KaPaLı
28.Temmuz.2006, 13:35
Dostum özelliklere baksana yaa süper adam

r_a_z_o_r
28.Temmuz.2006, 13:45
Adam iyi topçu tam playmaker.

spreew
28.Temmuz.2006, 14:31
ben quaresma'yı malatyaspor'a transfer ettim ligin assist kralı oldu çok iyi bir futbolcu!! :D

sanalkardes
28.Temmuz.2006, 14:49
Alabiliyosan hemen al kardeş

Ilhan
28.Temmuz.2006, 14:50
Alabiliyosan hemen al kardeş
adam mesajı 3 ay önce yazmıs cevap veriyosunuz

oyuna devam etmişse mikel futbolu birakmıstır

ahmetokur29
28.Temmuz.2006, 15:38
al tabiki gs'De ii iş çıkarır...

Caner4103
28.Temmuz.2006, 17:26
Ben Chelsea'deyken Ronaldo'yu almaya çalıştım.Man Utd satmadı.Onun yerine Ricardo Quaresma'yı aldım.Ama Ronaldo kadar olamadı.Ama ortalama bir futbolcu...Sneijder iyi transfer olur...Mc,Mr,Ml ve herhalde Amc de oynuyor...Uzaktan şutları çok iyi...Türkiye'de çok büyük iş yapar...

imajinaryworld
28.Temmuz.2006, 18:19
ben ilk defa duydum ve gördüm.kumaşı süper bir futbolcu takım dikişi tutturursa epey bi kupa görür obi mikelle ancak ben alamam bunu ya çok pahalı

TR.CaPTaiN
28.Temmuz.2006, 18:24
Ben Chelsea'deyken Ronaldo'yu almaya çalıştım.Man Utd satmadı.Onun yerine Ricardo Quaresma'yı aldım.Ama Ronaldo kadar olamadı.Ama ortalama bir futbolcu...Sneijder iyi transfer olur...Mc,Mr,Ml ve herhalde Amc de oynuyor...Uzaktan şutları çok iyi...Türkiye'de çok büyük iş yapar...
Evet sneijder dedigin gibi mc mr ml amc oynuo ama fenere gelmeyi ilk senede kabul etmedi:(

Ilhan
28.Temmuz.2006, 18:46
dediğimi yap dostum:
rommedahl veya aaron lennon....
bunlarda daha ii verim alabilirsin.
quaresma cabuk sakatlanan bir adamdı bilirim
eğer dilim yanmasa yazmazdım...

TR.CaPTaiN
28.Temmuz.2006, 19:40
ben quaresma'yı malatyaspor'a transfer ettim ligin assist kralı oldu çok iyi bir futbolcu!! :D
Abi ben Fenere alamadım sen malatyaya nasıl aldın:D

dediğimi yap dostum:
rommedahl veya aaron lennon....
bunlarda daha ii verim alabilirsin.
quaresma cabuk sakatlanan bir adamdı bilirim
eğer dilim yanmasa yazmazdım...
Kardeş lennon bile fenere gelmek istemedi yaf onuda alamadım :confused:

unique_bmw
29.Temmuz.2006, 02:40
walla ben ilk sezonda aldım ilk macta daha 4 tane gol attı söliyim :P

ermanozzy
29.Temmuz.2006, 18:12
gençlerbirliğine dr ve dc arıyorum 25 milyon bütçem var şampiyonlar liginde oynuyorum yerli veya yabancı farketmez.

de assis
30.Temmuz.2006, 12:15
Sizce defansın orta ikilisi hagileri olmalı? (Silvestre, Rio Ferdinand, Gabriel Heinze, John O'Shea, Gary Neville, Wes Brown)

Hububat_Fiyatları
30.Temmuz.2006, 12:22
ferdinand ve silvestre tabiki diğerleri bek zaten

spreew
30.Temmuz.2006, 15:59
Herkese söliiim hangi takımda olursanız olun galatsaray'dan ferhat öztorun'u transfer edin!!pozisyon dl fiyatıda ucuzz inanılmaz top oynuyor!!süper bi yetenek yani kaçırmayın derim!!Kamuoyuna duyrulurr :n:

ultra ozan
31.Temmuz.2006, 23:16
bence sen orta sahanın güçlendir şu isimlerle genç orta sahanın sağında :deniz baykara solunda:sezer öztürk ortada adu diğeri de senin kendi tavsiyen olsun :) :) :cool:

vamprichunter
01.Ağustos.2006, 16:14
ya beyler defans soluna emanuelsen dıe bırını aldım aklınız durur herıf manyak cıktı ya ev ra yanında halt etmıs valla

carsilican
02.Ağustos.2006, 15:09

bence arjantinli gonzalo hepsınden ıyı bı tercıh olur....

sanalkardes
03.Ağustos.2006, 17:30
Arkadaşlar boşu boşuna konu açmak istemedim.Mehmet Yunus diye bi kaleci var.Deneyen var mı?

Azer
04.Ağustos.2006, 20:54
Bu oyuncuyu medya geleceğin cresposu olarak gösteriyor.alimmi karar veremedim özellikleri pek iyi değil ama boştaymış uzun zamandır ondandır belki.bilen varmı

IcedEarth
05.Ağustos.2006, 02:36
Abi bu oyuncuyu çok merak edirum deniyen varsa bana biri bu adamı anlatabilir mi

Orc KiLLER
05.Ağustos.2006, 02:50
bende merak ediyorum ne zaman baksam adam transfer listesinde ve alt takıma atılmış durumda özellikleri de iyiye benzemiyo ama anlamadım..

unique_bmw
05.Ağustos.2006, 03:19
bir macı digerine tutmayan istikrarsız bir futbolcu!

Orc KiLLER
05.Ağustos.2006, 03:23
deme yaw.. tüh bak transfer etmeyi düşünüyodum.. madem öyle bizde almayız