PDA

View Full Version : Gerçekçi olaylar

peker_553
05.Mart.2006, 11:27
Arkadaşlar fm 2006 da başımıza gelen gerçekçi olaylar varmı(böylece fm nin özelliklerini öğreniriz)Mesela bir arakadaş doping var dedi bir ara neyse.sizin başınıza gelen olaylar varmı gerçekçi

meddah
05.Mart.2006, 12:25
Bir yerlerde Özhan Canaydın'ın Fenerbahçe camiasının favori personeli olduğu bir patchden bahsedildiğini duymuştum..

hakansimser
05.Mart.2006, 12:44
bence zaten oyun cok gerçekci ..Mesela ben sampiyon oldugumda takımın yaş ortalaması 24 bu başarıyı neye baglıyorsunuz gibi sorular geliyor ve cevap seceneklerıde türkiyede verilen cevaplar gibi:)

nart_susruko
05.Mart.2006, 13:31
bende şöyle bişey olmuştu...uğur yıldırımı transfer ettiğim zaman necati ve ümit karan "transfere gerek yoktu" tarzında söylemlere başlamışlardı haklı olarak çünkü formayı kaptırabilirlerdi...ama bir süre sonra ikisinde favori personeli uğur yıldırım oldu...
birde şöyle bir vakka...muslu yu bilirsiniz,adamı transfer ettim ama fazla forma şansı vermedim,baktım 1 sezon sonra adamın favori takımları arasında fenerbahçede var...siz de de böyle bişey oldumu...adam benim takımımda ezeli rakibim onun favori takımı...

ridvanu
05.Mart.2006, 17:11
bende de nereye oyuncu arasam soruştursam falan
o bölgenin elemanlarının moralleri düşüyo
ağlıyolar zırlıyolar falan

meric
05.Mart.2006, 17:22
saçmalık var o da şu:6,03 patchinde gs takımında murat murat die bi adam var mübarek özellikleri buffon kadar bişey yaw

ibo
05.Mart.2006, 19:50
cm serisiydi.. ben bjk yeğen de samsunspor du ve ben 3 veya 4 kırmızı kart gördüm yeğen e dedim "şimdi bu maçın hakemide cem papila dır" hakeme bir baktık. Gerçekten de Cem papila çıktı :)

TüMeR_yAğıZ
06.Mart.2006, 00:11
bende şöyle bişey olmuştu...uğur yıldırımı transfer ettiğim zaman necati ve ümit karan "transfere gerek yoktu" tarzında söylemlere başlamışlardı haklı olarak çünkü formayı kaptırabilirlerdi...ama bir süre sonra ikisinde favori personeli uğur yıldırım oldu...
birde şöyle bir vakka...muslu yu bilirsiniz,adamı transfer ettim ama fazla forma şansı vermedim,baktım 1 sezon sonra adamın favori takımları arasında fenerbahçede var...siz de de böyle bişey oldumu...adam benim takımımda ezeli rakibim onun favori takımı...
Oyun açılınca zaten Muslu'nun favori takımı Fenerbahçe olarak görünüyor.Sen dikkatsizce almışsın herhalde :)

TüMeR_yAğıZ
06.Mart.2006, 00:12
Bir yerlerde Özhan Canaydın'ın Fenerbahçe camiasının favori personeli olduğu bir patchden bahsedildiğini duymuştum..
Amma adamsın yaw :D

Hububat_Fiyatları
06.Mart.2006, 00:30
ben kimsenin favori personali olamadım :'(

kaiserkaan
06.Mart.2006, 01:34
ben de bi şey yapmamama ragmen durduk yere vucinic in favori personeli olmustum nie anlamadım

Universal
07.Mart.2006, 15:38
evet oluyor özellikle africadan aldığım oyuncular yaşama sorunu çekiyorlar anteramana felan gelmiyorlar takımdan özel izin istiyorlar eee örn olarak birzamanlar fenere gelen ortega