PDA

View Full Version : Hayatta yaptığınız en çılgın şey

ertyq
26.Mart.2004, 12:32
(itiraf) Bu forumu açma fikrini karıncanın forumundan aldım.
Şimdi ben düşünüyorum ne yaptım diye ama ya iğrenç ya da ayıp :mrgreen: doğru dürüst birşey aklıma gelince yazarım :mrgreen: :mrgreen:

ertyq
26.Mart.2004, 12:35
birtane hatırladım. Ortaokuldayken (Türkiye'de) tenefüste altın rengi sprey boyayla kafamı boyamıştım, derse de öyle girmiştim. :mrgreen:

Balnazaar
26.Mart.2004, 12:36
Modada Duvarlarda Duran Bez Den Yapılmış İlan Ları Yakmıştım Arkadaşımla Her Yeri Alevler Kapladı.

ertyq
26.Mart.2004, 12:37
Moskova metrosunda birine asılmıştım, sonrada o kadar insan arasında türke denk geldiğiöi öğrenince bi acayip olmuştum

FilippoInzaghi
26.Mart.2004, 12:37
inquisitor, copy topic icin tesekkurler :mrgreen: benimde yaptigim en cilgin sey surat motorlari ile yaris yapmak kumburgazda az yapardim beeeee

ertyq
26.Mart.2004, 12:39
Modada Duvarlarda Duran Bez Den Yapılmış İlan Ları Yakmıştım Arkadaşımla Her Yeri Alevler Kapladı.

aboooooooo..........tutun kaçmasın :mrgreen:

10_Osmanozc
26.Mart.2004, 13:49
Çemberlitaştaki sinemaya grup halinde gitmiştik filmden çıktık gidecez eve.Sinemanın çıkışında da normal merdiven ve yürüyen merdiven var 2 tane 1 tanesinden çıkıyon 1 metre yürüyon 2merdivenden çıkıyon neyse ben 1 merdivenden çıktım sonra 1.merdivenin duvar ile arasındaki boşluğundan aşağı doğru kaymaya başladım.O küçük aralıktan ben kayarken bizim fırlamalar merdivenin stop tuşuna basmasınalar görevli bir koşmaya başladı görsenizs bendeki kaçışı hemen ordan zıplaya zıplaya kaydım merdivenleri çabucacık koştum bi baktım kapı kapandı sonra azarıda işittik:)

e_mali
26.Mart.2004, 14:22
Ben annatayım...

EVLENDİM

karınca
26.Mart.2004, 14:47
:mrgreen: :mrgreen:

ablamla biranın tadını merak etmiştik,içtik ve ben küvete girip yattım :mrgreen:

sardokar
26.Mart.2004, 15:02
muahahahhahaahhahhaa bu iyiyimiş (ı)

Horus
26.Mart.2004, 15:06
Ben annatayım...

EVLENDİM

Bunu tuttum.Aman hanim duymasin.Yoksa odami aynisini dusunuyor :mrgreen:

ertyq
26.Mart.2004, 15:08
evliler sapır sapır dökülmeye başladı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sardokar
26.Mart.2004, 15:21
birde ben söliim
ewlenmedim :mrgreen: (d) (ı)

sardokar
26.Mart.2004, 15:40
küçüktüm orta okula gidiyordum okulun karşısında caminin yıkama yeri vardı ve camı kırıktı lan nolduysa sanki orda bir şey gödüm gibi geldi böleacaip bir şey giitim bütün milleti topladım olm burda bir şeyvar filan herkes aynı şeyi sölüyo ben bir taş attım arkamdam tüm sınıf taş atmaya başladı :mrgreen: sonra bizi disipline vermişlerdi :mrgreen:
vel hasılcami taşlamak gibi bir olayımız da oldu

Cengo
26.Mart.2004, 17:12
Lisedeyken hocaya kapıyı çektim çıktım.O hocaya hayatı boyu tek rest çeken benmişim.Millet yalakalık yapmış :mrgreen: Sonra gitti zaten,tayin oldu.Bütün okul seviyor zaten beni (b) Ne de olsa okul takımının guardıydık ve okulun en popüler öğrencisiydik.Yaptığım espriler ve geyikler halen konuşuluyormuş :mrgreen:

Annemi zaman zaman korkutuyordum.Artık yapmıyorum,çünkü zarar gelir,tansiyonu yükleri vs.. diye ben de korkuyorum (e)

FilippoInzaghi
26.Mart.2004, 17:15
ya cengiz cok alcak gönüllüymüssün

10_Osmanozc
26.Mart.2004, 21:45
Valla:)

aiRfLy
27.Mart.2004, 01:32
Walla bizim okulun basket takımı elimden öper heralde! (k) ! En keyifli dönem benim kaptanlığım dönemine denk gelmişti.
Türkiye şampiyonluğuna oynuyorduk. Son 5 saniye fln sayıyı yemişiz zaten milletin gözleri dolmuş gidiyo şampiyonluk diye !!
Neyse ben topu aldım orta sahadan ilk defa şut deniyordum ve girdi !!!
Soyunma odasında Koç bana dedi ki :
- O top girmeseydi elimden çekeceğin vardı !!

Atamasaydım ne olurdu acaba..
Ama o dönem çok güzeldi.
Antremanlar fln gır-gırdı. Elemanlar öyle bi alıştı ki beni ciddi görmek istemiyolar sanki.. (f)

10_Osmanozc
27.Mart.2004, 21:15
Orta Sondayım bu yaz okula geç. geldim baktım kimse yok dedim takılayım fln baktım hoca beni yoq yazmış aldım müdür yardımcısından tipexi tabi bütün hocalar fln tanıyor beni hala da halıs aha maçı fln yaparız neyse gittim öğretmenlerin oturduğu yere hocada ingilizce hocası genç bi hoca çekmediği kalmadı bizden gittim yanına hocam ben buradayım beni yok yazamazsın dedim banane sen sınıfta yoktun dedim hocam ben buradayım bakın dedim öbür hoca da Fahri Hocam beden hocası eşi annemin köyünden yazalrı bizim köyde görüyorum muhabeetimiz fln iyidir baamlada öğretmenin ylaan mı söylüyor fln dedi bende hocam tamamda ben buadayım dedim tam çıkıyordum oradan ki GERİZEKAlI demesin mi benim bende yüksek sesle sensin bir dedim AA fln dedi sonra Fahri Hoca geldi Özür Dileyeceksin dedi bende ne hayatımda özür dilememişim ondan mı özür dileyeceğim dedim oda dedi sonuxcuna katlarnırsın dedi bir mokta olmadı 4 yerine 3 geldi karneye.he bu arada yoklama kağıdına noldu derseniz kendimi de arkadaşımı da tipex ile sildim paşa paşa da sınıf defterine koydum

ToFy
28.Mart.2004, 00:24
çamaşır suyunu indirdim mideye :mrgreen: :mrgreen:

10_Osmanozc
28.Mart.2004, 01:13
Salla

Onura
28.Mart.2004, 03:04
sevdiğim kıza 114 sayfa mektup yazdım, 100 sayfa olsun diye "şöyle böyle, havadan sudan" bi yazı değildi, "sen benim güneşimsin, kalbimdeki pıtırcıksın" gibi saçmasapan romantik şiirsi bişeyde değildi. adam gibi herşeyi 3-4 sayfada anlatayım diye giriştiğim bi eylemdi, gece ve gündüz 5-6 günde bitirdim.. çılgınca olan şey ise (eğer öyle kabul ederseniz) yazıda isim vermememdi.. çok kastım kimlik vermemek için sayfalar boyunca. (lise anısı)

sonra onu kitap yapıp sattı mı, noldu netti bilmiyorum bilemem, kopya da almadan çantasına atıvermiştim mektubu (kitap gibi ya neyse ehe), çantanın ağırlığı yüzünden bel fıtığı oldu mu orası da tarihin bilinmeyen karanlığında gömüldü gitti.

Tarzania
28.Mart.2004, 11:43
karşıyaka çarşısında manisaspor atkısıyla dolaştım..bi allahın kuluda zıplamadı

PhotoGrapher
28.Mart.2004, 20:32
Geçen sene dershanede Türkçe hocasını tehdit etmiştim.(Neyime güveniyosam :mrgreen: )

Frank_Castle
28.Mart.2004, 20:58
dijital elektronik hocasıyla dalaştım ...

adam normalde kıl ama kimsede bişi demiyordu adama .... sonrasında laboratuardan atıldım (zaten sorun atılmamdı ...)

adam 1 hafta sonra geldi özür diledi ...ha bu çılgınlık mı :? yo bu benim normal halim ..bu kafayla gidersem askerde çok dayak yerim üstlerden..

Tarzania
28.Mart.2004, 21:32
dijital elektronik hocasıyla dalaştım ...

adam normalde kıl ama kimsede bişi demiyordu adama .... sonrasında laboratuardan atıldım (zaten sorun atılmamdı ...)

adam 1 hafta sonra geldi özür diledi ...ha bu çılgınlık mı :? yo bu benim normal halim ..bu kafayla gidersem askerde çok dayak yerim üstlerden..

bencede (ı)

Appiah
29.Mart.2004, 23:21
Beni kavga ettim diye hapise atmakla korkutan polise rüsvet ollarak eski bir alcatel telefon teklif etmistim yüzsüz herifte kabul etmisti cocukluk iste (b) :mrgreen:

Layblood
30.Mart.2004, 00:02
Torpili bilirsiniz.Bikerinde 5 arkadaş bi dükkanın önüne geldik.Ve arkadaşlar bizim haberimiz olmadan torpili dükkanın içine atmışlar bize kaçın dediler biz topuk yaptık tabi.O panikle ikili üçlü gruplara dağılıp kaçtık.Sonra durduk.Ama adam peşimizi bırakmamış bidaha koşmaya başladık bide yokuş yukarı tabi adam bizi kovalarken kim bilir ne demiştir. :mrgreen: .Bizde bi yere saklandık(yanımda iki kişi var).Saklandığımız yerde zemin kattaki bi evi penceresinin yanında.İçerdeki adam bize baktı ve bizden şüphelendi herald.Dışarı çıktı ve ne işiniz var falan dedi.(Saat gece 23:00 çünkü :mrgreen: ).Bizde abi yok bişey dedik.Nefes nefese oldugumuz için adam birinden mi kaçıyosunuz falan dedi.Gidin burdan falan dedi.Neyse bi düzlüğe çıktık geri kalan iki arkadaşımı aradım telefonla.Biri arabanın arkasına saklanarak kurtulmuş.Diğerinide köşeyi dönerken araba çarpmış ve adam yakalamış.Ama bişey yapamamış.BU olay aslında o o kadarda çılgınlık deil ama aklıma ilk bu geldi.
Başka aklıma gelirse yazarım sonra. :mrgreen:

kabus81
30.Mart.2004, 11:01
edited by inquisitor

kabus ! sevgili dostum bu mesajı 2. defa editliyorum. bir kere sildim tekrar yazmışsın. Forumumda kızlar var, küçükler var. Bu itirafını editlemek zorundayım malesef.

Appiah
31.Mart.2004, 13:36
Dün bana sesini yükselten hocaya bagirma lann diye karsilik verdim yani bu yaptigim hareketle kendim le ben bile gurur duydum

kabus81
31.Mart.2004, 15:15
napalım hoca sağlık olsun sen okudun ya yeter

Vieri
02.Nisan.2004, 03:21
lisedeyken topa bir vurdum gitti bayrak direğine vurdu, bayrak direği yıkılmıştı...
birde edebiyat dersinde hoca tahtaya yazarken milli maça kaçmak için ders anında camdan atlayıp kaçmıştım.

karınca
02.Nisan.2004, 14:37
lisedeyken topa bir vurdum gitti bayrak direğine vurdu, bayrak direği yıkılmıştı...
birde edebiyat dersinde hoca tahtaya yazarken milli maça kaçmak için ders anında camdan atlayıp kaçmıştım. :mrgreen: :mrgreen:

Çılgın Vieri (ı)

tolginho
02.Nisan.2004, 14:54
birde edebiyat dersinde hoca tahtaya yazarken milli maça kaçmak için ders anında camdan atlayıp kaçmıştım.

ilk okuldayken biriyle kavga ediyorduk, çocuğa yumruk salladım. Öğretmenin dolabına girdi kolum. Camı tuzla buz olmuştu, elim kan içinde kalmıştı.

Sonra gene ilkokulda iken büyük sınıflardan biri ayakkabımın tekini merdiven arasından atmış, bir hocanın başına gelmişti. Tek ayakta seke seke öğretmen odasına gitmiştim. Söylemiştim ben yapmadım diye. İnanmadılar.

Bu olaydan birkaç ay sonra 3. kattaki sınıftan aşağı kalem kutusu düşmüştü, gene bi hocanın kafasına gelmişti.

10_Osmanozc
02.Nisan.2004, 22:38

ilk okuldayken biriyle kavga ediyorduk, çocuğa yumruk salladım. Öğretmenin dolabına girdi kolum. Camı tuzla buz olmuştu, elim kan içinde kalmıştı.

Sonra gene ilkokulda iken büyük sınıflardan biri ayakkabımın tekini merdiven arasından atmış, bir hocanın başına gelmişti. Tek ayakta seke seke öğretmen odasına gitmiştim. Söylemiştim ben yapmadım diye. İnanmadılar.

Bu olaydan birkaç ay sonra 3. kattaki sınıftan aşağı kalem kutusu düşmüştü, gene bi hocanın kafasına gelmişti.

Güzelmiş bunlar :mrgreen:

Leqolas
03.Nisan.2004, 05:49
gecen yıl Genel Fizik finalinde baya asırılıklarım olmustu.
hoca "süperiletkenligi" sormus,bende cevap olarak "elektriği süper iletir" yazdım.. sınav sonundada baktım kagıt bombos,kagıda kocama KALspular18

El Diablo
03.Nisan.2004, 18:39
Bir hatuna basma arifesinde 6 birayı devirmişim dersten sonra yatılı okulda.Akşam etütte kafam bulanık bir halde kız bizim sınıfa gelince gidip öpmeye kalkmıtım sanırım.Tam hatırlamıyorum.Ertesi günden itibaren hatırlıyorum olanları...

rivas
03.Nisan.2004, 21:49
Ben yüzlerce kişinin ortasında norveçli kızarkadşaımla dakikalarca öpüşmüştüm.pek çılgınca degil ama ortama göre garip bişeydi :)

karınca
03.Nisan.2004, 21:52

:mrgreen: :mrgreen:

Hocalarını çok seviyomuşsun anlaşılan :mrgreen:

jackalsuat
15.Nisan.2004, 17:06
sInIfTaN atILdiGim icin dershane hocamin arabasinin tekerLigini patLattim. (d)

10_Osmanozc
22.Nisan.2004, 21:39
Ben kızların doğum gününde onları öpmek için hep hediye alırdıma yrıca oyularda ceza olarak Osman'ı öpün derdim kabul ederlerdi (d)

Cfksanal
23.Nisan.2004, 20:03
Evden kaçtım. Arada bir de deneyeceğim. Geceyi cafe de geçirmek harika oluyor.

Birde sınıf arkadaşım olan bir kıza seni bu okulda oros... görüyorlar dedim. Biraz açık sözlüyümdür de...

10_Osmanozc
23.Nisan.2004, 22:54
VAY Cfksanal (d)

Cfksanal
24.Nisan.2004, 15:36
VAY Cfksanal (d)

Usta hangisi için kaçma mı kızla konuşmam mı???

10_Osmanozc
24.Nisan.2004, 17:02
Kız

Cfksanal
24.Nisan.2004, 22:13
Kız

Biraz açık söylüyümdür.

Vieri
17.Kasım.2005, 18:05
:mrgreen: komikşeyler

Enjoy
17.Kasım.2005, 19:01
şu anda aklıma gelmiyor.. :mrgreen:

capriceman
18.Kasım.2005, 01:48
Şaka maka değil, hala yaşayabilmem :mrgreen:

yeniay
18.Kasım.2005, 22:13
Amator bir kulupte futbol oynuyorum kaleciyim 2 sene once falan neyse antranor sut cekiyor ayıptır soylemesi top kasıklarıma geldi ve kıvranmaya basladım neyse antremanı kaleci antranorunden izin alarak terk ettim ve ertesi gun beni teknik direktore kactı diye şikayet etmiş ve hocam bana iyi bir azar cekip 50 tur ceza verdi bende cezayı çektikten sonra kaleci antranörünün yanına gittim ve adama tekme tokat daldım ve sonra çekip gittim bir dahada ugramadım lisans falan yandı tabi ve futbolculukta bitti maalesef (1 sene sonra cagırdılar ama bende bel fıtıgı oldugundan gitmedim gerci heves falanda kalmadı ya) o gunden beri futbol topuna ayak surmedim artık sadece taraftarım.

akrepveumut
18.Kasım.2005, 22:55
Amator bir kulupte futbol oynuyorum kaleciyim 2 sene once falan neyse antranor sut cekiyor ayıptır soylemesi top kasıklarıma geldi ve kıvranmaya basladım neyse antremanı kaleci antranorunden izin alarak terk ettim ve ertesi gun beni teknik direktore kactı diye şikayet etmiş ve hocam bana iyi bir azar cekip 50 tur ceza verdi bende cezayı çektikten sonra kaleci antranörünün yanına gittim ve adama tekme tokat daldım ve sonra çekip gittim bir dahada ugramadım lisans falan yandı tabi ve futbolculukta bitti maalesef (1 sene sonra cagırdılar ama bende bel fıtıgı oldugundan gitmedim gerci heves falanda kalmadı ya) o gunden beri futbol topuna ayak surmedim artık sadece taraftarım.kötü olmuş be (f) (f)

Laz_Asker_61
18.Kasım.2005, 23:04
ankara gençlik parkında fıskiyenin altına girmemdir herhalde
tabi çıkınca 2 hafta hasta gezdim ama olsun insanın yanında 4 çıtır olunca hastalık insanın umrunda bile olmuyor

Legolas007
19.Kasım.2005, 03:20
ya alakası yok ama hoş bi anı baylaşmak istedim

öğretmen risk nedir konulu kompozisyon yazındedi ben kağıdı boş bıraktım altına bu bi risk tir dedim ve tam puan aldım (a) biras ineğimdirde :mrgreen:

yeniay
19.Kasım.2005, 21:05
ya alakası yok ama hoş bi anı baylaşmak istedim

öğretmen risk nedir konulu kompozisyon yazındedi ben kağıdı boş bıraktım altına bu bi risk tir dedim ve tam puan aldım (a) biras ineğimdirde :mrgreen:

hll be kesin sınıftaki herkes morarmıştır he!! :mrgreen: :mrgreen:

Legolas007
19.Kasım.2005, 23:30
ne gibi (ı)

yeniay
20.Kasım.2005, 00:46
ne gibi (ı)

Adamlar kesin kagıdı fuul doldurmustur e sende bos kagıtla iyi not alınca ee tabi insanın gucune gider dogal olarakta morarır

(l) (l) (l) (l)

gozgoz
20.Kasım.2005, 01:13
ne gibi (ı)

Adamlar kesin kagıdı fuul doldurmustur e sende bos kagıtla iyi not alınca ee tabi insanın gucune gider dogal olarakta morarır

(l) (l) (l) (l)

ehehe,kesinlikle.. gerçekten doğru :mrgreen:

batuhan673
20.Kasım.2005, 01:17
Abi deli bi kağıt vermişsin :mrgreen: (d)