PDA

View Full Version : veritabanı güncelleştirme 2.1 sebep?

bugreyquiento
23.Temmuz.2007, 15:21
merhabalar , sorunu bayagı bi denedim ama cözemedim öncelikle oyunu kurdum uzun zamandır oynamıyordum , sonra patchlerin hepsini indirdim ( 8.0.2) , masaüstü yazılım ve veritabanı güncelleştirmesi...

önce masaüstü yazılımı kurdum inmesi daha kısa sürdügü icin , arkasından 8.0.2 patch i kurdum üstüne veritabanı güncelleştirmesinde cıkan ilk klasörü attım db nin içerisine , guiza halen mallorca da lampard hala chelsea de....

sonra veritabanı klasöründen cıkan dosyanın icindekileri ayrı bir şekilde attım db nin icerisine tekrar actım , halen aynı guiza hala mallorca da....

ben bi galatasaraylı olarak guizalı fenerle nasıl mac yapacagım acaba?...

umarım kısa sürede problemimi söylersiniz.
teşekkürler....

ayrıca bir soru daha belgelerim icerisine atacagımdan eminsiniz degil mi? c nin icindeki programfiles icinden degil?... gerçi oraya atmadım aynen sizin belirttiğiniz gibi attım ama , sonuc negatif hiçbir değişiklik yok : (

ultraslanerdem
23.Temmuz.2007, 15:34
Oyunu ilk açarken veritabanı seçeneğini 8.0.2 diye seçtin mi acaba...

bugreyquiento
23.Temmuz.2007, 15:37
zaten direk o seçili halde oluyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
2 tane seçenek var 802 ile ilgili biri en başta digeri de en altta 802 update gibisinden bir secenek ama onu değiştiremiyorsun zaten.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
tamam oldu , v2.1 i v2 yapınca düzeliyor olay forumları gezdim buldum.....

wolf yada muhtemelen bu konuyu kilitleyecek olan arkadaşım rica ediyorum sizden anasayfadaki linke de v2.1 i v2 yapıp kopyalayın diye uyarı yaparmısınız 2,5 saattir cırpınıyorum saat 5 ten beri saat 8:30 olmuş hatta :S

SiR ToMaSRoSiCkY1
23.Temmuz.2007, 16:02
Arkadaşım böyle bir konu açmadan orayı biraz inceleseydin keşke.

ultraslanerdem
23.Temmuz.2007, 16:09
Hayırlı Uğurlu olsun...

bugreyquiento
23.Temmuz.2007, 17:24
abicim ben indirdiğim linkte turksportal.net adresinde bu yamanın verildiği link üzerinde yazan yazıya bakarım , orada not edilmiş db nin icine atın diye v2.1 i v2 yapın diye yazmamışki benim nereden aklıma gelsin böyle garip bir problemin oldugu.?

El Barto
23.Temmuz.2007, 17:29
Bizimde yapabileceğimiz birşey yok yamayı yapan arkadaş kendi için yapıyor Turksportal'da sadece yayınlıyor. Bende yamanın üzerinde yazana bakıyorum ve v2.1 yazıyor. Bizde bilemiyoruz böyle bir hatanın olduğunu. Hata oluyorsa konu altına bakacaksın cevap verilmiş mi yamanın sahibi ne demiş vs.

Eklenecektir bu uyarı.

Neyse konu hallolduğuna göre kapatılır konu.