PDA

View Full Version : Nasıl oyuncu satılır!!!

turknemesis
05.Mart.2006, 17:35
Arkadaşlar bilen varsa taktik söylesin elimdeki kadro cok şişti ama transfer teklifi yok nasıl oyuncu alınır degil nasıl oyucu satılırı tartısmak gerekmezmi

umutcanerkut
05.Mart.2006, 17:41
önerme yap ?

Zizou
05.Mart.2006, 17:42
satılık listesine koy ve klübün gereksiz elemanı yap

turknemesis
05.Mart.2006, 17:48
alakası yok okan koc dunya starı secildi satılık listesine koydum klublere önerdim ama ilgilenen yok

Cengo
05.Mart.2006, 17:56
Satılık listesine koyarken biraz fiyatlarını düşürün ve eğer çabuk satılmasını istiyorsanız gereksiz oyuncu tanımlamasını da ekleyebilirsiniz.Önerme seçeneğini de unutmayın.

alakası yok okan koc dunya starı secildi satılık listesine koydum klublere önerdim ama ilgilenen yok

Önemli oyuncular o şekilde satılmaya çalışılmamalıdır bence, oyuncunun morallerini düşürürsünüz.Satılık listesine koymadan fiyatını düşürün, biraz daha oynayın.İzleyenler çıkmazsa 1-2 gün satılık listesine eklersiniz ve geri çekersiniz sonra.Fiyatı düşük kalmalı yine..

Transfer hakkında bir haber gelirse bütün teklifleri düşünebilirim derseniz teklifler yağmaya başlar ve oyuncu otomatik olarak transfer listesine geçmiş olur.

Bir oyuncuyu satabilmek için oynatmanız gerekmektedir, çünkü rakiplerin ilgisini çekebilmek için performans göstermesi gerekiyor.

Çok formda yıldız bir oyuncuyu asla satılık listesine koymayın, zaten izleyenleri çıkacaktır arada.İsterseniz fiyatını az miktarda düşürün ve teklifleri bekleyin.Yoksa oyuncunun moralini bozabilirsiniz ve bütün taliplerin ilgisini de bir anda yok edebilirsiniz..

turknemesis
05.Mart.2006, 18:00
Ya satmak istemiyorum normalde ama adam yıllık 4 milyon istiyor.Şıldırmak üzereyim adam bide sözleşme imzalamıyor sanki onu alacak biri cıkacak 4 milyon dolara

turknemesis
05.Mart.2006, 18:06
Vir maradonayı Vir Porto da maradona diye bir oyuncu var inanılmaz derecede iyi ama fiatı cok komik 150000 dolar :D

francesco10
05.Mart.2006, 19:18
Arkadaşlar bilen varsa taktik söylesin elimdeki kadro cok şişti ama transfer teklifi yok nasıl oyuncu alınır degil nasıl oyucu satılırı tartısmak gerekmezmi

benm klasik politikam satılığa 0 bedelle koymam, ozman baya bi klüp sıraya dizilio sonra bende futbolcuya istediğim fiyatı çekip, klüplere öneriorm

başarı şansı 100% dür, adamın standartların üstündeyse her türlü teklif alırsn

turknemesis
05.Mart.2006, 19:52
Valla saol kardeş mantıklı taktik..