PDA

View Full Version : Spiker Sorununun Çözümü

ayaz1907
27.Temmuz.2007, 05:56
Günler süren uğraşlarım sonucu bu problemin çözümünü buldum. 2 farklı bilgisayarda denedim ve ikisindede problem bitti. ''Combo Fix'' ve ''CCleaner'' ile bilgisayarınızı taratın. reg edit ve diğer antivirüslerin bulamadığı 2 tane farklı virüs kaldıracaklar bilgisayarınızdan. ondan sonra fm niz normal olarak çalışmaya devam edecek. alt yazı ve maç motorunda uyuşmazlık olmayacak. haydi kolay gelsin.

http://www.ccleaner.com/download

http://www.tamindir.com/program/18628/ComboFix.htm

El Barto
27.Temmuz.2007, 05:58
Sorunu yaşayan arkadaşlar deneyip konu altına yazarlarsa seviniriz. Umarım kesin bir çözümdür.

ayaz1907
27.Temmuz.2007, 06:03
kesin çözüm bence. bendeki durum enteresandı. flash disk imin içinde virüslü dosya varmış. flashdisk i taktığım anda laptop a virüs bulaşıyordu. yaklaşık 7 saat uğraştıktan sonra virüsleri bu programlarla sildim. bunları yapmadan önce oyunu yaklaşık 10 kere uninstall edip tekrar kurmuştum. bu programları kullanıp virüslerden arındıktan sonra bir daha flashdisk i takmadım ve iki gündür normal olarak oyunumu oynayabiliyorum. sorun varsa yardımcı olurum.

El Barto
27.Temmuz.2007, 06:06
Sorunu olan arkadaşlar denedikten sonra burada yazarlar yardımcı olmaya çalışırız.

Teşekkür ediyoruz.

Leprek0n
27.Temmuz.2007, 07:23
Çözüm işe yarıyor fakat oyunun yarisi ing.ce oldu?

poggerpohl
29.Temmuz.2007, 03:48
Bende de sorun çözüldü gibi görünüyor. İnşallah bir daha çıkmaz bu sorun.

Teşekkürler ;)

Şimdilik oyun sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Umarım böyle devam eder...

DisCo
29.Temmuz.2007, 04:15
Önemli bir sorun olduğunu sanırım hepimiz biliyoruz. Duruma göre konuyu sabitleyebiliriz.

ForeverGs
29.Temmuz.2007, 04:31
bende ccleaner ve tuneuputulities ile temizlememe ragmen hala devam etmekte hatta ilk once gol oluyor sonra goruntusu bile geliyor eskiden o olmuyodu en azından:)

serhat16
28.Ağustos.2007, 20:36
oluyomu ki
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bnde ses hiç çıkmıo

kerimbaskan
27.Kasım.2007, 20:16
bu ccleaner ve diğer program maç devam ederken ansızın oluşan goller ve benzeri olaylar sorununu çözüyor mu? oyundan soğudum resmen senkronsuzluk var maç içnde adamlar oynuyor gözüküyorken skor tabelasına bi bakıyosunuz 2 gol olmuş....bu o sorunu çözüyor mu?

NeFoOo
18.Şubat.2008, 20:51
2 gündür bu sorunla uğraşıyoduk, neyse ki bu konuyu gördüm, denilenleri yaptım, 4 5 maç sorunsuz geçti, sorun düzeldi galiba. Çok teşekkürler...

Ama bi sorum daha var. Bu virüs flashdisklerden bulaşıyo demişsiniz, sizce flashdiski pcye her taktığımdan sonra yine aynı taramaları yapmalı mıyım ?

siyahxx
10.Mayıs.2009, 06:09
sağol valla gözüme uyku girmiyordu tam 6 mactır oynuyorum su an sorunum yok massallah :)