PDA

View Full Version : Çalışma izni hakkında.

sukruatil93
28.Temmuz.2007, 23:30
selam.
konuyu nereye açacağımı bilemedim. yanlış yere açtıysam özür dilerim...

sorunum şu;
bir futbolcu transfer etmek istedim, transfer de ettim, bütün anlaşmalar yapıldı, her şey tamam, ama sonra bi mesaj geldi, çalışma izni alınamadı dedi ve futbolcu gelmedi, farklı futbolcular almak istedim, her seferinde aynı şey oldu.
lütfen yardım edin.

eğer bir sebepten dolayı bu konu kapatılırsa, kapatmadan önce bu sorunun çözümünü bulabileceğim konunun linkini atmanızı rica ediyorum.

hepinize şimdiden teşekkürler...:)

SiR ToMaSRoSiCkY1
28.Temmuz.2007, 23:43
Arkadaşım bu bir sorun değil ki.Gerçek hayattada olan bir şey.Kulüp oyuncuyu Federasyona bildirir.Federasyonun kararıylada oyuncuya izin çıkar veye çıkmaz.Gelecek senelerde aynı oyunculara teklif yap.Büyük olasılıkla izin çıkar.Çıkmazsa itiraz et izin çıkar alır oynatırsın.Ama gelecek sezonlarda ilk sezon çıkmayınca itiraz etsende oynıyamaz.

sukruatil93
29.Temmuz.2007, 00:05
Arkadaşım bu bir sorun değil ki.Gerçek hayattada olan bir şey.Kulüp oyuncuyu Federasyona bildirir.Federasyonun kararıylada oyuncuya izin çıkar veye çıkmaz.Gelecek senelerde aynı oyunculara teklif yap.Büyük olasılıkla izin çıkar.Çıkmazsa itiraz et izin çıkar alır oynatırsın.Ama gelecek sezonlarda ilk sezon çıkmayınca itiraz etsende oynıyamaz.

teşekkür ederim. ama hiçbir oyuncu transfer edememekten korkuyorum:(

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Temmuz.2007, 00:11
teşekkür ederim. ama hiçbir oyuncu transfer edememekten korkuyorum:(

İlerleyen yıllarda olur.Başka oyunculara yönel.Bu arada önemli değil.

GReeN BeReT
29.Temmuz.2007, 00:15
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=53441

Buradaki rehberden nasıl oyuncular seçebileceğin neler yapabileceğin hakkında bilgi edinebilirsin.

DisCo
29.Temmuz.2007, 00:23
Konu teknik bir problem değildir. Bu sebeble kilitliyorum.