PDA

View Full Version : Brezilya Milli Takımı

bologna
06.Mart.2006, 13:38
Arkadaşlar sizlerden bir bilgi istiyorum.

Brezilya milli takımına neden yardımcı hoca alamıyoruz. Herkes İş teklifini reddediyor. Bilenler cevap yazarsa süper olur.

ridvanu
06.Mart.2006, 15:08
manager olan adama teklif yaparsan gelmez

Zizou
06.Mart.2006, 19:51
arkadaşım normalde yardımcı antrenör vardır her milli takımın başında. demekki sen oyununu açarken brazilya ligini seçmedin. önerime gelince çok pahalı antrenör almaya çalışma gelmezler. genç bir antrenör alsan sana yeter;)

nekop
06.Mart.2006, 21:16
arkadaşım normalde yardımcı antrenör vardır her milli takımın başında. demekki sen oyununu açarken brazilya ligini seçmedin. önerime gelince çok pahalı antrenör almaya çalışma gelmezler. genç bir antrenör alsan sana yeter;)
arkadas benim yazcaklarımı yazmıs zaten

cipy
06.Mart.2006, 21:36
ben her açtığımda anteniucci yi alırım... gayet yararlı oluyor kendisi...
ank.spor a bile geldi...(w)

Kerim Kerimov
06.Mart.2006, 21:39
Arkadaşlar sizlerden bir bilgi istiyorum.

Brezilya milli takımına neden yardımcı hoca alamıyoruz. Herkes İş teklifini reddediyor. Bilenler cevap yazarsa süper olur.

Bu sorunu Arjantin milli takımında yaşamıştım. U21 ve 19 takımlarına bir süre koç bulamamıştım ve bu takımları turnuvalara ben kendim hazırlamak zorunda kalmıştım. Esasında zevkliydi ama çok hata var oyunun oralarında. Anlatmıyım şimdi, merak eden olursa anlatayım.

FAKAT daha sonra koç buldum, yani gelmiyor değiller. Özellikle normal(süper olmayan) Brezilyalı menejerler teklifini kabul ediyor.