PDA

View Full Version : Osasuna Toraman için geliyor!..

zemlinskis
31.Temmuz.2007, 02:55
Takım arkadaşı İbrahim Üzülmez ile yaşadığı kavganın ardından Beşiktaş Kulübü tarafından kadro dışı bırakılıp satış listesine konulan İbrahim Toraman'a, İspanya'nın Osasuna kulübü talip oldu.

İbrahim Toraman'ın menajeri Ahmet Bulut, yaptığı açıklamada, İspanya Birinci Ligi'nde (La Liga) mücadele eden Osasuna'nın, İbrahim Toraman'ı kadrosuna katmak istediğini belirterek, "Osasuna, İbrahim'i transfer etmek istiyor. Bonservisi için görüşmeler yapmak üzere önümüzdeki hafta İstanbul'a gelecekler" dedi.
İbrahim Toraman'ın Beşiktaş ile 2 yıllık sözleşmesi bulunduğunu kaydeden menajer Bulut, "Kendisi aslında Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyordu. Ancak şu anda kulübün kararları doğrultusunda yönünü belirleyecek. Osasuna da kendisine talip oldu. Gelecek hafta yapılacak görüşmeler sonunda anlaşma sağlanabilirse İbrahim Toraman gelecek sezon Osasuna forması giyebilir" diye konuştu.

DEMİRÖREN'DEN AF DİLEDİ!
Öte yandan LİG TV'den Atakan Kurt'un verdiği habere göre bu sabah İbrahim Toraman Yıldırım Demirören'in Şişhane'deki ofisine gitti. Demirören'den af dileyen ve futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istediğini söyleyen İbrahim Toraman'a başkan "Olay biraz soğumalı. Benim kararım değil, yönetimin kararı önemli" dedi.

"AYRILMAYI İSTEMİYORUM"
Beşiktaş'tan ayrılmayı istemediğini belirten deneyimli futbolcu, "Olmaması gereken, üzücü bir olay yaşandı. Bundan dolayı çok üzgünüm. Böyle bir olay yüzünden Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyorum. Burası benim yuvam ve burada kalmak istiyorum" diye konuştu.

Menajerinin, İspanya'nın Osasuna kulübünden bir transfer teklifi geldiği yönünde kendisini bilgilendirdiğini kaydeden İbrahim, "Ben Beşiktaş'ta kalmaktan yanayım" dedi.

Bunun yanı sıra İbrahim Toraman'ın yarın BJK Nevzat Demir Tesisleri Basın Merkezi'nde konuyla ilgili basın toplantısı yapacağı açıklandı

deniz.91
31.Temmuz.2007, 02:58
transfer haberlerine yazabilirdin

GeNç KaRTaL
31.Temmuz.2007, 19:17
Bu tür haberlerimiz için Transfer Haberleri bölümümüzdeki ilgili takımın konusu kullanabilirsiniz.Kno GMA'ya gider..