PDA

View Full Version : takım bozuldu

juanov
01.Ağustos.2007, 07:17
isveçte helsinborg takımını yönetiyordum.(ben her zaman iyi bir asistan menajer alıp yönetimi ona bırakırım)ilk 17 maçta 11 galibiyet aldım 1 maç eksikle 3.ydüm.sonra ne olduysa oldu son 13 maçta sadece 3 galibiyet alabildim.ve ligi 4. bitirdim.2.sezona güzel transferlerle girdim ama yeni sezonda bırakın 4.lüğü ilk 5 maçta sadece 1 galibiyet 4 yenilgi aldım bunun devamı da pek parlak değildi ve sinirlenip oyunu sildim sizce bunun nedeni ne?

merty_fb
01.Ağustos.2007, 08:19
taktikler bir süre sonra çözülüyor... taktik değiştirmeyi dene..

juanov
01.Ağustos.2007, 08:29
hayır bu öyle birşey değil maçları zaten taktik değiştirdim başarıyı yakalayamamadım asistan menajere bıraktım gene olmadı ne yapabilirim

Knightmare
01.Ağustos.2007, 08:47
kendin yönetmeyi dene...asistanın bu işten pek çakmıyor anlaşılan :D

juanov
01.Ağustos.2007, 21:55
kendim de yönettim ben de pek iyi sonuçlar alamadım yani en iyi taktiğimle bile anca 7. olmuştum daha önceki kariyerimde ve kovulmuştum (yine helsinborg du takımım)şimdi ne yapacağımı bilmiyorum

ERSELKULALI
01.Ağustos.2007, 22:48
en iyi taktik diye bişey yok peluk un total dominasyonu ile başarılı olamadığım bile oldu :D

yani takıma göre bi taktik yap

MURATTAYMAZ
03.Ağustos.2007, 07:02
bnce oyunda doğal bişey her sezon ole oluyo hangi takımda olursan ol düşüş kaçınılmaz

kral_67
03.Ağustos.2007, 07:04
asistanı değiştir demekki senin asistanın taktiği çözülmüş...:)

sitte
03.Ağustos.2007, 07:30
Kendinin oynamanda fayda var yeni taktikler dene eğer en kaliteli antrenörü alırsan mutlaka kazanırsın...

Universal
03.Ağustos.2007, 18:26
Takım oyuncularını değiştirmeni öneririm. Performansı düşük olanları sat ve ligindeki en iyi oyuncular al. Aldığın oyuncular ile beraber takıma bak, bu takıma uyacak en iyi taktiği bul ve asistana değil takımı kendin yönet. O zaman başarı gelir. Hiçbir asistan bizden daha iyisini yapamaz.:)

Hugo
03.Ağustos.2007, 18:35
Kadroda rotasyona git ve bir iki oyuncunun yerlerini değiştri. Ya dataktiği toptan değiştir. O zaman düzelir. Bir de en çok nasıl gol yediğine bak. Ona çözüm bul.