PDA

View Full Version : Fm 2007 Acilmiyo

pegasus18
02.Ağustos.2007, 06:22
arkadaslar fm 2007 yi acmaya calisiyorum ama butun reklamlar bittikten sonra siyah bir ekran geliyor ve oyun a.iilmioyor nlur bi yardimci olun bu arada dilide ing. yaptim ama yine olmuyor

Fosi
03.Ağustos.2007, 20:52
arkadaşım oyuna girmeden önce cache klasörünü sildin mi?

Mirza
08.Ağustos.2007, 04:42
Fosi adlı arkadaşımın da dediği gibi
C:/Documents And Settings/Application Data/Sports Interactive/cache => cache klasörünü sileceksiniz.

Dipnot: Klasör Seçeneklerinden, gizli klasörleri göster seçeneği aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

redlight
20.Ağustos.2007, 23:11
daha önceden oynadığım oyundu uzun zmandır girmiyordum.Girmeyi denedim açılmadı.ccahe klasörünü sildim klavye dili ingilizce fakat reklamlardan sonra siyah ekran geliyor ve oyun açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim.

ziyababa
23.Şubat.2008, 17:56
C:/Documents And Settings/Application Data/Sports Interactive/cache bendebura gözükmüyor klaser seçeneklerinden gizli dosya ve klasörleri seçiyorum ginede olmuyor arkadaslar ne olur yardım edin

BeeTLeJuiCe
23.Şubat.2008, 21:50
Vista için:
Herhangi bir pencere açıkken, 'Düzenle'->”Klasör ve Arama Seçenekleri”->'Görünüm'-> ve “Gizli dosya ve Klasörleri Göster” Seçeneğini seçiniz.

XP için:
Herhangi bir pencere açıkken, 'Araçlar'->”Dosya Seçenekleri->'Görünüm'-> ve “Gizli dosya ve Klasörleri Göster “seçeneğini iseçiniz.

Tekrar deneyin, bir yere hata yaptığınızı düşünüyorsanız ss yardımı ile sorarsanız daha kolay ve net yardımcı oluruz.

ilkersagdic
26.Şubat.2008, 04:33
arkadaşım gizli dosyaların gözükmüyorsa bilgisayarda virüs vardır format atman gerekebilir