PDA

View Full Version : DK.75 - Yenik Durumdan Maç Çevirin!

Flawless Victory
05.Ağustos.2007, 02:48
Bu taktiği yeni buldum. Senelerdir bu oyunu oynarım ama maç sonunda nasıl baskı kurulacağını yeni çözdüm. Taktiğin özeti şu, maçın son 20 dakikasına yenik durumda girdiyseniz veya maç berabere ve kazanmak zorundaysanız, bu taktikle maçı tek kaleye çevirip gol bulma imkanınız çok fazla, tabi kaderin önüne geçilemez ama... :)

Taktikte uzun toplar en önemli ayrıntıdır. Ancak sadece takım taktiklerinde değil, oyuncu taktiklerinde de (4 forvet dışında) uzun top özelliği en sona getirilmiştir. Oyuncuların top kapma komutu en sona getirilmiştir. Diğer tüm takım ve oyuncu komutlarını dikkatle inceleyin ve taktiği uygulayın! Artık son dakikalar rakipleriniz için bir cehennem!

Hepiniz son dakikalarda maçı çevirmek için takım ve oyuncu komutlarını iki saat ayarlamaya çalışıyorsunuzdur.. Bu taktiği, sağ üstteki taktikler bölümünden oyun içinde yükleyerek anında bu taktiğe dönebilirsiniz. Eski taktiğinizi de kaydedin, böylece gol bulduğunuzda daha defansif olan o taktiğinize hemen geçiş yapabilirsiniz.

Emrah44 gururla sunar!

İlgili Görüntüler :

http://img176.imageshack.us/img176/8246/gorunumpo3.jpg

http://img102.imageshack.us/img102/6374/ttail4.jpg

İşte Maç Çevirici Linkiniz :

Skor Sizin Elinizde! (http://rapidshare.com/files/134799165/DK.75_-_S__305_ra_Sizde___Ma___305___evirme_Takti__287_i_ .rar)

futbolog37
05.Ağustos.2007, 03:09
Evet dediğin gibi son dakikalarda ne yapacağını sapıtıyorsun.İki saat düşün nasılm baskı yaparım diye.Ondan sonra ayarlarla uğraş falan.Zor oluyordu.Emeğine sağlık bu yüzden.Teşekkürler.

MaTRaKaN
05.Ağustos.2007, 03:11
işe yararsa bu taktik kesinlikle çok tutulur

KaF KeF
05.Ağustos.2007, 03:12
İnşAlah işe yarar..Sağol Abi...

El Barto
05.Ağustos.2007, 03:14
Emrah sen bu kadro ile maçı 75'ten sonrasına mı bırakıyorsun? :) Ayıp vallahi. :D

Bakalım deneyelim bende Barcelona'yı yönetiyorum şu anda ihtiyaç olmuyor ama. :icon_cool:

garydelgadov
05.Ağustos.2007, 03:33
güzeL bir düşünce,ayrıca ev sahibiyken bu taktikLe yeniLmek imkansız biLirsiniz oyunda ev sahibiyseniz ve yenikseniz 4-2-4 le kazanıyorsunuz.:)

Flawless Victory
05.Ağustos.2007, 04:33
Emrah sen bu kadro ile maçı 75'ten sonrasına mı bırakıyorsun? :) Ayıp vallahi. :D

Bakalım deneyelim bende Barcelona'yı yönetiyorum şu anda ihtiyaç olmuyor ama. :icon_cool:

Yok 75'e bırakmıyorum çoğu zaman ama bazen geriye düştüğümde son dakikalarda 15 tane pozisyona giriyorum bu taktikle. Hatta oyun hayatımda ilk defa "7 korner üstüste" kullandım bu taktikle. :)

Tabi kadronuz ne kadar iyi ise bu taktik o kadar işe yarar. 4-2-4 oynarken top kapma ve hız özellikleri iyi olan DC mevkiinde oynayan oyuncuların olması çok önemlidir. Kontra yediğinizde bu oyuncular sizi kurtaracaktır ama pek kontra da yapamıyorlar, çünkü kale alanından çıkamıyorlar ki! :D

overkill
05.Ağustos.2007, 04:41
bu kadroyla ilk yarı 4 fark olması lazım en az, ilginç...

Flawless Victory
05.Ağustos.2007, 05:04
Yav ben bu kadroyla geri düştüğümü söylemedim ki.. :) Yanlış anlaşılma var herhalde. Siz bu taktiği kullanın, faydasını göreceksiniz..

Az sonra Machine Team Taktik sizlerle olacak. Bu yeni taktiğimizdeki hedefimiz çok daha zevkli birşey.. Lütfen bir yere ayrılmayın..

El Barto
05.Ağustos.2007, 05:08
Benim yaptığım espirinin kurbanı olacak gibi konu. :)

Emrah sen bu kadro ile maçı 75'ten sonrasına mı bırakıyorsun? Ayıp vallahi.

Bakalım deneyelim bende Barcelona'yı yönetiyorum şu anda ihtiyaç olmuyor ama.

Arkadaşlar bu mesajda yazdıklarım tamamen gırgırına şeyler. Ciddiye alıp. O takımla anneannemde kazanır falan yorumları yapmayın lütfen. :)

Kusuruma bakma Emrah sende :)

Flawless Victory
05.Ağustos.2007, 05:11
Benim yaptığım espirinin kurbanı olacak gibi konu. :)

Arkadaşlar bu mesajda yazdıklarım tamamen gırgırına şeyler. Ciddiye alıp. O taktikle anneannemde kazanır falan yorumları yapmayın lütfen. :)

Kusuruma bakma Emrah sende :)

:) :) :) Puahaha! (::)

qawsedrftgyhuj
05.Ağustos.2007, 05:25
valla arkadaşım dedigin gibi yenik durumdayken takım komutları oyuncu komutları baya bi ugraştırıyordu. inşallah kullanmak nasip olmaz:P teşekkürler

Nedvedmania
05.Ağustos.2007, 05:40
Hadi bakalım deniyorum sonuçları buraya yazarım :)

Flawless Victory
05.Ağustos.2007, 05:44
Arkadaşlar Porto 3-2 Barcelona maç sonucu ama son dakikalarda yine tek kale oynadım. Kaybetmemin sebebi, 60. dk'ya kadar Cem Yılmaz'ı dinliyor olmamdı. :D Meğer adamlar iyiymiş. :) Dalga geçersen olacağı bu tabi. :) Fakat taktik tutuyor.. Son dakikalarda forvetler biraz daha dikkatli olsaydı yenerdim. Olacak olacak. :)

Nedvedmania
05.Ağustos.2007, 06:39
Çok güzel taktikmiş gerçekten.

Uefa grup maçında 1-0 gerideyken dk 66 dan sonra bu taktiği uygulamaya başladım ve olağan üstü bir şekilde ardarda pozisyonlar ve direkten dönen şutlar bulmaya başladım :)

DK 90 + 2,5 de de Ümit Karanın golü ile 1-1 berabere bitirdim ve 1 puanı aldım :)

Yanlız şöyle bir durum var takım atağa çıkarken ani bir kontradan gol yiyebilirsiniz. Yememeniz içinde geride kalan DC oyuncularınızın çok iyi olması lazım ( Servet ve song ikilisi gibi :) ) Bende 2 kez çok büyük kontraya yakalandım fakat servet geçit vermedi :)

http://img216.imageshack.us/img216/2416/adszyb1.png (http://imageshack.us)
http://img216.imageshack.us/img216/2416/adszyb1.83e7eb329a.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=216&i=adszyb1.png)

Flawless Victory
05.Ağustos.2007, 06:51
Yani sonuçta risk alıyorsunuz, pozisyon vermemek olmaz ama sanırım birkaç küçük ayarla daha güvenli bir taktik olabilir. Tam zamanında uygulamışsın taktiği bence. Forvet oyuncuların formda olursa daha etkili olacaktır tahminime.

Aslında taktiği uygulamaya başlamadan önceki ve maç sonundaki oyuncu istatistiklerini de versem daha güzel olacaktır.

Nedvedmania
05.Ağustos.2007, 06:55
Yani sonuçta risk alıyorsunuz, pozisyon vermemek olmaz ama sanırım birkaç küçük ayarla daha güvenli bir taktik olabilir. Tam zamanında uygulamışsın taktiği bence. Forvet oyuncuların formda olursa daha etkili olacaktır tahminime.

Aslında taktiği uygulamaya başlamadan önceki ve maç sonundaki oyuncu istatistiklerini de versem daha güzel olacaktır.

Ben normalde

4-1-4-1 taktiği ile oynuyordum ve bu taktiği uygulayınca ek olarak ümitide koydum rakip yorgunken o dinç dinç attı golünü :)

Flawless Victory
05.Ağustos.2007, 07:01
O taktik daha riskli bence. :) Savunmanın önünü açmak tehlikeli gibime geliyor. Ben ne zaman savunma önünde tek adamla oynasam gol yiyorum.

Bi de şunu belirteyim. Maç çevireyim derken takımı 3 savunmayla oynatmayın sakın. Hiçbir etkisi olmuyor, gerçi size gol yediren bir etkisi var ama.. :D Taktiklerde bir diğer önemli nokta oyuncuların sabit değil dinamik oynaması. Yani mesela, kanatlarda oynayan iki oyuncuya aralarında pozisyon değiştirme komutunu vermek, oklarla oyuncunun atak yönünü mutlaka belirlemek (forvetler ise çapraz koşu yaptırmak çok etkili oluyor), kısa paslarla oyun hakimiyetini almak gibi komutlar ve stratejiler önemli. Tabi bu taktik işini ancak genel ifadelerle söylüyoruz. Takımdan takıma değişiyor doğru taktik dediğimiz şey.

Nedvedmania
05.Ağustos.2007, 07:31
Gene bu durumla karşılaştım 1-1 oldu dk 77 de bu taktiğe geçtim gol attım ama hakem ofsaytten golü vermedi :)

Taktik için tekrar saol işe yarıyor gerçekten.

wolfson
05.Ağustos.2007, 18:20
Ciddiden ilginçim nasıl göremedim linki :D

MaTRaKaN
05.Ağustos.2007, 18:42
Real madrid'e 2-0 yenilirken bunu kullandım 2-1 bitti takım gençlerbirliği :D

Flawless Victory
05.Ağustos.2007, 18:57
Ee mucize beklememek lazım tabi. :) Sonuçta bize karı şu, maç sonuda yarım saat taktik ayarlamak zorunda kalmıyorsunuz. Oyunun hızını kesmiyorsunuz. Bundan daha ofansif bir taktik yapmak da zor. Hani savunmayı 2'ye düşürürsünüz tabi de işe yaramaz. :)

Nedvedmania
05.Ağustos.2007, 20:49
Peki maçın başında bunu yapsak ne olur ?

Flawless Victory
05.Ağustos.2007, 21:03
Herhalde hüsran olur. :) Gerçi ben Manchester'a karşı oynarken adamlara 3 gol lazım olduğu için 70 dk bu taktikle oynadılar ve maçı aldılar ama savunmanın god modda olması lazım galiba. :D

Machine Team Taktiğini de foruma ekledim, yakında onaylanır inşallah.

Nedvedmania
05.Ağustos.2007, 21:14
Bi sn deniyip geliyorum :D

futbolog37
05.Ağustos.2007, 21:16
Machine Team Taktiğini nereye ekledin göremedim.

Nedvedmania
05.Ağustos.2007, 21:29
Evet hüsran oldu gaziantepe 3-1 yenildim :D

Flawless Victory
05.Ağustos.2007, 22:07
Evde denemeyin. :D Yeni taktiğimiz de onaylanmış. Link aşağıda :

Machine Team Taktiği (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=65161)

MaTRaKaN
06.Ağustos.2007, 04:52
Maça bu taktikle çıktım dk 18 3. golü buldum sonra takımı 4-4-2 ye aldım ve maç öle bitti :D

Flawless Victory
06.Ağustos.2007, 07:03
Ne güzel ne güzel işe yaradığını görmek çok hoş. Az önce ben de Orlando Pirates'in başındaykene rakibe karşı 50. dakikada bu taktiğe geçtim 30 saniye sonra Mokoena 1-0 yaptı, sonra tekrar Machine taktiğime döndüm ve 3-0 aldım maçı. O ana kadar pozisyon yoktu.

merty_fb
07.Ağustos.2007, 00:37
75. dakikaya 2-0 yenik girdiğim maçta 90dan sonra(6 dakika uzatma vardı) 2 gol atıp kurtardım maçı :D işe yaradı sanki..

wolfson
07.Ağustos.2007, 01:23
Abi 76'da kullandım.77'de 1-0 90'da 2-0 oldu çook saol.

Nedvedmania
07.Ağustos.2007, 02:16
75. dakikaya 2-0 yenik girdiğim maçta 90dan sonra(6 dakika uzatma vardı) 2 gol atıp kurtardım maçı :D işe yaradı sanki..
Sanki mi :D

El Barto
07.Ağustos.2007, 03:28
Yalnız taktiği kullanırken bekler ileri çıkıyor orta sahalarla beraber forvetler stopere geliyor falan. :D Benim normalde kullandığım taktikten sonra. Yine ayar çekiyoruz yani.

KaF KeF
07.Ağustos.2007, 03:49
Evet Emre Abi..:D

Flawless Victory
07.Ağustos.2007, 06:12
Yalnız taktiği kullanırken bekler ileri çıkıyor orta sahalarla beraber forvetler stopere geliyor falan. :D Benim normalde kullandığım taktikten sonra. Yine ayar çekiyoruz yani.

Futbol dinamiktir. Herkes her işi yapmalıdır. :D

faylozof
07.Ağustos.2007, 20:45
tmm yenik durumdan geriye çevirmek iyi de bu kadroyla geri çevirmek çok da taktik istemez bence :D:D

Her026
07.Ağustos.2007, 20:50
Takımın çok iyide olsa çok kötüde olsa son dklar key modda su gibi akıp geçiyor takımla alakası yok.Yapay zekayla alakası var.

ShevAnil
07.Ağustos.2007, 20:52
Emrah Abi Ben Bu Taktiği Kullandığımda Gol Atarsam Arkasından Taktiği Değiştirene Kadar Mutlaka 1 Gol Yiyorum :D

Flawless Victory
07.Ağustos.2007, 21:22
tmm yenik durumdan geriye çevirmek iyi de bu kadroyla geri çevirmek çok da taktik istemez bence :D:D

Kardeş ya ben kadromu upload etmedim taktiği ettim. :D

Emrah Abi Ben Bu Taktiği Kullandığımda Gol Atarsam Arkasından Taktiği Değiştirene Kadar Mutlaka 1 Gol Yiyorum :D

O da senin güzelliğin. :)

carizzmafb
08.Ağustos.2007, 09:44
fenerle 90 dakka kullandım bunu :D barcayı 5-3 yendım :D

Flawless Victory
08.Ağustos.2007, 21:20
Yav maç boyunca kullanmayın arkadaşlar. Sonra yenileceksinzi benden bileceksiniz. Sonra kulaklarımız çınlamasın. :) Arkadaşlar bir önerim var. Taktiğin işe yarayıp yaramadığını size online maçta göstermek istiyorum. Eğer taktiklerime inanmayanlar olursa online oyunda deneyelim. :D

Aykan19o3
09.Ağustos.2007, 04:34
Atak oyuncu kimi yapacam mesajında yazmamışsın ?

garydelgadov
09.Ağustos.2007, 04:39
Takımın çok iyide olsa çok kötüde olsa son dklar key modda su gibi akıp geçiyor takımla alakası yok.Yapay zekayla alakası var.

arkadaşım ne aLakası var ?
takımını süper yaptıysan rakipten güçLüysen sürekLi atak yaparsın ve akıp gitmez.Sonuçta o o dakikaLarda atak yapıLmadıgını gösterir.Rakibin tempoyu düşürmüştür zaman geçirmeyi fuLLemiştir ve istedigini aLmıştır.Bu kadar basit.O dakikaLarda pozissyon oLuyorda oyunmu sana göstermiyor ?

Flawless Victory
09.Ağustos.2007, 04:52
Atak oyuncu kimi yapacam mesajında yazmamışsın ?

Bütün forvetleri, kalitesine göre, atak oyuncu listesine ekle.

Az Önce yine 80. dakikada taktiğe geçtim ve 3-0 kazandım. :D

nujman
09.Ağustos.2007, 05:53
Madem bu taktik bu kadar iyi neden maça bu taktile baçşamıyorsunuz

Flawless Victory
09.Ağustos.2007, 08:21
Madem bu taktik bu kadar iyi neden maça bu taktile baçşamıyorsunuz

Sorunun cevabı konunun isminde saklı. Bu taktik son dakikalarda son çare olarak kullanılmalıdır. Aksi taktirde firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. :D Skor olumlu ise bu taktiği kullanmak zararlı olur.

leonXxX
09.Ağustos.2007, 19:56
taktik süper evimdeki maçlara ilk 2o dakika bununla başlıyorum sonra 4-4-2 ama kanatlar önde öyle bir sistemim var ona dönüyorum.75 ten sonra artık hızlı oyuncularla kontra için geriye çekiliyorum gayet mükemmel işliyo.ellerine sağlık aslında bu tip gol taktiği hep düşünmüşyüm ama forveti 4 yapmaya cesaret edememiştim ava giderken avlanmayayım diye bu taktik cesaretlendirdi beni

Flawless Victory
10.Ağustos.2007, 02:43
60. dakika Barcelona maç çevirme taktiğine geçiyor veeeee dk. 61 Cristiano Ronaldo gooool! :)

akyoliverpool
10.Ağustos.2007, 03:07
Emrah 44 bişey sorcam bu taktiği milanda nasıl hayata geçirecez onlinede :D
kaka nerde oynayacak bi 11 yazarmısın 4-4-2 ninde bununda :D

Flawless Victory
10.Ağustos.2007, 03:45
Sen Milanın kadrosunun ss'sini koy ben de 11'ini yazayım sana. :)

garydelgadov
10.Ağustos.2007, 04:03
şaka tabiki
dedigimi görmedin herhaLde.:)

Flawless Victory
10.Ağustos.2007, 06:55
taktiğe daLmışım son dakikaLarda oynanacağını unutmuşum milana karşı 90 dk uyguLadım 7-0 yeniLdim.:(

şaka tabiki taktiğin asLında her zaman yapıLanın kısa yoLdan yapıLan versiyonu oLdugunu unutmamaLısınız arkadaLar.:)

3 mesaj önce yazdıklarım bir uyarı yazısıydı. Firmamız kullanım hatalarını garanti kapsamına almamaktadır. Puahahaaa.. (h)

GodfatheR
10.Ağustos.2007, 06:59
Abi tamam çok iyi baskı kuruyosun ama çok gol kaçırıyosun yani gol atamıyosun buna daha çok gıcık oluyorum napsak yaratıcılığımı kısıtlasak acaba.

akyoliverpool
10.Ağustos.2007, 07:08
Sen Milanın kadrosunun ss'sini koy ben de 11'ini yazayım sana. :)
oyunun başındakı milan kadrosu pato ve ronaldo yok gerisi duruyor.

Flawless Victory
10.Ağustos.2007, 08:07
Abi tamam çok iyi baskı kuruyosun ama çok gol kaçırıyosun yani gol atamıyosun buna daha çok gıcık oluyorum napsak yaratıcılığımı kısıtlasak acaba.

Bu durum forvetlerinin form durumuyla alakalıdır. Veya çok iyi forvet değildirler. Bence taktikte oynama yapma elbet bir maçta patlama yaparsın gerisi gelir zaten.

oyunun başındakı milan kadrosu pato ve ronaldo yok gerisi duruyor.

Kaka'yı forvetin sağında oynat. Ortasaha oyuncularından biri defansif diğeri ofansif olsun.

nekop
10.Ağustos.2007, 08:45
Taktiği indireli 2-3 gün oluyor ama indirdigimden beri oyunda 1,5 sezon geçti genelde maçın ilk dakikalarında golümü atıp kontralarla işi bitirdigim için çok fazla yaşamam bu yenik kalma durumunu bugün Galatasaray maçında son 30 dk'ye 1-0 yenik girdim taktigi kurdum ve 72-92 dakikalarda attığım gollerle çevirdim 2-1 aldım maçı dedigin gibi çıkamadılar ceza sahalarından ve hazin son kaçınılmaz oldu Galatasaray adına :D

akyoliverpool
10.Ağustos.2007, 20:19
Kaka'yı forvetin sağında oynat. Ortasaha oyuncularından biri defansif diğeri ofansif olsun.

Dida
Cafu-Nesta-Kaladze-Janvulovski

?????-Pirlo-Gattuso-Seedorf

---Kaka-inzaghi(gilardino)

?= kimi oynatmalıyım

inzaghimi gilardinomu

Flawless Victory
11.Ağustos.2007, 01:40
Ama bu benim taktiğim değil ki.. Sen 4-4-2'ye göre soruyorsun. 4-2-4'e göre forvetin sağında oynat demiştim.

Ayrıca Gilardino tabi kii..

akyoliverpool
11.Ağustos.2007, 02:28
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=65161

Bu taktiğine göre sordum:D

Flawless Victory
11.Ağustos.2007, 07:19
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=65161

Bu taktiğine göre sordum:D

Bu konuyla ilgili soruları da orda mı soracaksın. :D Dediğim gibi kadronun bir fotosunu koy sana ideal kadronu yazayım. Ben üşeniyorum şimdi bakmaya. :)

Ilhan
11.Ağustos.2007, 16:56
Zaten yapay zeka da geri düşünce 79-80. dakikalardan itibaren bu dizilişe geçiyor. Forvetlerin oklarının çokluğu takıma fayda sağlayabilir. Tebrikler Emrah.

eXcitinG
11.Ağustos.2007, 17:00
FM2008 de ne kadar ok o kadar yapay zekayı aLt etmek demektir. Yapay zeka kendisi 424 e geçtiği zaman mübarek Dünya kadar pozisyona girer, ama biz geçtiğimizde zaman akar gider, bunun önüne de anca böyLe boL okLar iLe karşıLık veriLir.

Flawless Victory
12.Ağustos.2007, 02:30
FM2008 de ne kadar ok o kadar yapay zekayı aLt etmek demektir. Yapay zeka kendisi 424 e geçtiği zaman mübarek Dünya kadar pozisyona girer, ama biz geçtiğimizde zaman akar gider, bunun önüne de anca böyLe boL okLar iLe karşıLık veriLir.

O kadar teknik tabir kullanamıyorum ben. :) Taktik üretmek birkaç mouse darbesinden başkası değil, ancak ben bu mouse şekillendirmelerini hep oynayarak yapıyorum. Uzun bir süre başarılı olmadıkça da siteye eklemiyorum. Şimdilik taktiğin keyfini çıkartmak lazım. Daha önce söylediğim gibi bu taktiği birinin üzerinden denemek isterim. :D

Yakında Anti-Maç Çevirici Taktik sizlerle!!! Belki bu daha çok hoşunuza gider! :)

ZIP_ZIP
12.Ağustos.2007, 03:44
kutsal bi taktik eleştirmeni olarak mutlaka deneyeceğim :D

Flawless Victory
12.Ağustos.2007, 04:27
Arkadaşlar bu kez son 20 dk. değil tam 60 dakika tek kale oynadım. İlk 13 dakikada Valencia 2-0 öne geçti ve maç çevirici taktiğe döndüm. Hemen 2-1 yaptım. Sonra da kaleyi bombaladım da bombaladım ama 2. gol gelmedi bir türlü. Olsun keser döner sap döner gün gelir hesap döner Valencia. :D

Nedvedmania
12.Ağustos.2007, 05:59
Fenere karşı 8 kişi iken bu taktiği uyguladım onda bile baskı kurdum ama gol atamadım :)

ZIP_ZIP
12.Ağustos.2007, 07:13
ilk deneyimimi yazayım :D

tottenham takımı ile oynuyorum. rakip evimde aston villa. 4-1-3-2 taktiği ile başlıyorum. Resmen tek kale top oynuyorum ama beklenen meyve bir türlü olmuyor :D

dakka 79 diyor. Tamam vakti geldi diyorum. Geçiyorum bu taktiğe, dakka 90*2, penaltı, gol, 1-0 :D

ellerine sağlık, bence çözümlenemeyen maçlarda güzel netice verecek.
borcum ne kadardı :D

barahir
12.Ağustos.2007, 08:04
Kusura Bakmayın Arkadaşlar Açıklama Yapmadan Edemicem..

@Delirium

Eğer Taktiğini Bizimle Paylaşmak İstiyorsan Diğer üyelerimiz gibi kendi konunu açarsın biz de onaylarız beğenen indirir.. Ama bu şekilde Başkasının konusunu adeta " Baltalayarak" taktiğini paylaşmaya izin vermeyiz kusura bakma..

Ayrıca bu Sitede yazabilen tüm üyelerin TC kimlik numaraları sadece ve sadece Admin ve Üst yöneticilerimiz tarafından görülebilmektedir.. Bu konuda İçiniz rahat olsun..

Emrah Arkadaşımdan tekrar özür diliyorum.. Bunu Sadece okuyup geçin.. Kaldığınız yerden Devam edin..

Flawless Victory
13.Ağustos.2007, 00:00
ilk deneyimimi yazayım :D

tottenham takımı ile oynuyorum. rakip evimde aston villa. 4-1-3-2 taktiği ile başlıyorum. Resmen tek kale top oynuyorum ama beklenen meyve bir türlü olmuyor :D

dakka 79 diyor. Tamam vakti geldi diyorum. Geçiyorum bu taktiğe, dakka 90*2, penaltı, gol, 1-0 :D

ellerine sağlık, bence çözümlenemeyen maçlarda güzel netice verecek.
borcum ne kadardı :D

Valla gönlünden ne koparsa. Artık bir DVD mi olur bilmem. :)

nekop
13.Ağustos.2007, 01:08
Az önce Arsenal karşısında dk 67'de golü yedim döndüm bu taktige ve 3-1 kazandım gerçekten bu taktik maç kazandırıyor. :D

ZIP_ZIP
13.Ağustos.2007, 02:36
Valla gönlünden ne koparsa. Artık bir DVD mi olur bilmem. :)

dvd'ler mvd'ler feda olsun bu taktiğe :D

barahir
13.Ağustos.2007, 03:17
Anti maç çeviriciyi deen kısa zamanda bekliyoruz.. Şahsen çok ihtiyacım var:)
Ayrıca taktik için de tebrik ederim..

DenizlispoR
13.Ağustos.2007, 04:06
Arkadaşım çok saol senin sayende bu skor oldu
CL Finalinde 3.dk modric çakıyor milana 91de kaka senin sistemi uyguluyom
93Arshavin çooooooook saol :D

Flawless Victory
13.Ağustos.2007, 04:24
Vay vay vay herkes kazanmaya başlamış. :) Hmm ama bunu online oyunda yasaklamak lazım "Maç çevirici taktiği kullanmak yasaktır!".. :n:

Anti maç çevirici taktik çalışmaları tüm hızıya devam ediyor. Kim bilir belki de bu akşam. :)

Nedvedmania
13.Ağustos.2007, 05:21
2 rakip birbirine aynı anda yaparsa kontra ataktan çok fazla gol olur sanırım :)

akyoliverpool
13.Ağustos.2007, 05:59
bu taktikle online oynadım milan juve tek kale oynadık ama gilardinonun etkisizliği ve buffon yüzünden gol atamadık tam 45 dk bu taktikle oynadık ama gol yemedik çok güzel bi taktik

Flawless Victory
13.Ağustos.2007, 06:01
2 rakip birbirine aynı anda yaparsa kontra ataktan çok fazla gol olur sanırım :)

İlginç bir düşünce denemek lazım. :) Tabi normalde çok pozisyon olabileceği aklımıza geliyor ama oyun kitlenebilir de. FM bu ne yapacağı belli olmaz. :)

Arkadaşlar az sonra Anti-Maç Çevirici taktik sizlerle.. Birazdan konuyu yazacağım ve artık onayı bekleyecek. Bu gece onaylanır sanırsam. Şimdiden hayırlı olsun. Bu taktik de tutarsa çok ciddi bir avantaj olacak bizler için.

RaSenGan
13.Ağustos.2007, 06:28
Bir maçta denedim sadece.Son 15 dakika.Son saniyede duran toptan attım bir tane :) İyi bir taktiğe benziyor.Anti Maç Çeviriciyi de bekliyoruz.

Flawless Victory
13.Ağustos.2007, 06:36
dvd'ler mvd'ler feda olsun bu taktiğe :D

Tüh keşke büyük birşey isteseydim. :n: :k:

pacifist179
14.Ağustos.2007, 23:36
denedim 10 dk da maçı juveyle romaya karsı maçı 2-1 den 3-2 ye çevirdm işe yarıo koca maç pozisyon buldgm kadar pozisyonu 10 dk da buldm eywallah ;)

Flawless Victory
15.Ağustos.2007, 02:29
En büyük sürprizi Aygün yapmış galiba. 4-1 yenikken 4-4 yapmış maçı. Şu ana kadar olumsuz bir tepki almadık. Tabi bu taktiği kullandıktan sonra gol yerseniz üzülmeyin, çünkü hiçbir şey mükemmel değildir. Ama büyük oranda skoru çevirirsiniz garanti veriyorum.

Sirius Black
15.Ağustos.2007, 03:35
Abi, 3-0 yeniliyordum, bu taktiğe geçtim 5-0 oldu. :D

Takım Tottenham, rakip West Ham. :D

ShevAnil
15.Ağustos.2007, 04:12
Arada Olru Böyle Vakalar Bende Taktiği İlk Kullandığımda Mutlaka Gol Yiyordum bir Süre Sonra Takım Taktiğe Alıştı ve Maçları Çevirmeye Başladım. :)

Flawless Victory
15.Ağustos.2007, 04:36
Demek ki o gün çok formsuzmuşsun 3-0 geriye düştüğünde, seni maç çevirici taktik bile kurtaramazdı. :)

BeaT
15.Ağustos.2007, 08:00
indirip deniycem umarım işe yarar.

Delirium
16.Ağustos.2007, 05:38
Kusura Bakmayın Arkadaşlar Açıklama Yapmadan Edemicem..

@Delirium

Eğer Taktiğini Bizimle Paylaşmak İstiyorsan Diğer üyelerimiz gibi kendi konunu açarsın biz de onaylarız beğenen indirir.. Ama bu şekilde Başkasının konusunu adeta " Baltalayarak" taktiğini paylaşmaya izin vermeyiz kusura bakma..

Ayrıca bu Sitede yazabilen tüm üyelerin TC kimlik numaraları sadece ve sadece Admin ve Üst yöneticilerimiz tarafından görülebilmektedir.. Bu konuda İçiniz rahat olsun..

Emrah Arkadaşımdan tekrar özür diliyorum.. Bunu Sadece okuyup geçin.. Kaldığınız yerden Devam edin..

Ben son dakkalarda kullanılan bi taktik olduğu için buraya koydm alakasız bi taktik koyup bu daha iyi demedim niye baltalim konuyu açan kişinn taktiğini?????
neyse bi daha da koymam ztn hevesim kaçtı :cool: