PDA

View Full Version : Acil yardım!

Ralph
05.Ağustos.2007, 23:22
arkadaşlar sağlık raporu nasıl çıkarılır ? acil cevaplarsanız çok sevinirim.

El Barto
05.Ağustos.2007, 23:45
Sağlık ocağına git. Sağlık raporu alacaktım de. Bir form doldurturlar. SOnra doktorun yanına gidersin. Eğil doğrul kollarını uzat falan der. Sonra raporu imzalar veriri. :)

ama bazen verem savaş dispanserinden isterler. Onun içinde dispansere gidip ciğer filmi çektirmen lazım formaliteden. :)

Ne için lazım?

Ralph
06.Ağustos.2007, 02:29
ya ben İTÜ konservatuvara giricem de oradan istediler.Ciğer filmi flan yazmıyo ama sadece sağlık raporu diyo.Sağlık ocağı işini yaptım çok sağolasın.Ama dispanser lazımmı bilmiyorum.

Universal
06.Ağustos.2007, 03:43
Rahat ol, bir düz çizgi üzerinde yürütüyorlar. Oturtup kaldırıyorlar. Gerekirse göz sağlığı içinde bir iki şey okuturlar biter. Herkes sağlam raporu alıyor. :)

El Barto
06.Ağustos.2007, 03:43
Sağlık ocağından aldıgın yeterlidir. Diğer türlü olsa onu belirtirlerdi zaten. Genelde de onu işe alırken istiyorlardı ama artık istemiyorlar sanırım en son işe girerken bende sağlık ocağı raporuyla hallettim. :)

İTÜ içinde başarılar. ;;)

ShevAnil
06.Ağustos.2007, 03:59
Rahat ol, bir düz çizgi üzerinde yürütüyorlar. Oturtup kaldırıyorlar. Gerekirse göz sağlığı içinde bir iki şey okuturlar biter. Herkes sağlam raporu alıyor. :)
Benim Lisansım Çıkarken Onu Bile Yapmamışlardı.. :D:D Sağlık Ocağındaki Doktor Sağolsun 1 Kere Nefes Alışımı Verişimi Dinledi Herşeyi Çözdü Sağlam Raporunu Verdi :D

deniz.91
06.Ağustos.2007, 17:30
Sağlık ocağından aldığın kağt yeterlidir

Ralph
08.Ağustos.2007, 02:48
Sağlık ocağından aldıgın yeterlidir. Diğer türlü olsa onu belirtirlerdi zaten. Genelde de onu işe alırken istiyorlardı ama artık istemiyorlar sanırım en son işe girerken bende sağlık ocağı raporuyla hallettim. :)

İTÜ içinde başarılar. ;;)
Sağol çok teşekkürler =)