PDA

View Full Version : Rakip Takım Komutları

sakary Ali
06.Ağustos.2007, 03:37
arkadaşlar siz oyunda maçtan önce rakip komutları çıkıyor siz ordan birşeyler seçiyormusun seçmiyormusun yararı oluyormu bir tartışalaım dedim:)

Wesley Sneijder
06.Ağustos.2007, 05:46
Oluyor. Rakip takımın forvetlerine ve kalecisine markaj uygulatırım ben genelde...

RoNNiE91
06.Ağustos.2007, 05:48
Bende önemli maçlarda rakip forvete sıkı markaj ve zayıf ayağını kullandırma yaptırırım.

sakary Ali
06.Ağustos.2007, 06:10
bende bazen zayıf ayağa zorluyom rakibi

garydelgadov
06.Ağustos.2007, 06:13
hep ayrıntı oLarak geçiyordum söyLedikLerinizi uyguLayacağım konu için eşekkürLe sakaryaLı.;)

aliCHaN_FM
06.Ağustos.2007, 19:02
Herzaman Forvetlere zayıf ayağa oynuyorum. bazen işe yarıyo

dberksu
06.Ağustos.2007, 20:29
Forvetlere nefes aldırtmıyorum,ters ayağıyla oynattırıyorum ama çoğu zaman işe yaramıyo
forvete sıkı markaj kaleciye ise az markaj yapıyorum ama kaleciye bir oyuncu pas atarsa o top gol oluyor yinede:)

KaPaLı
06.Ağustos.2007, 21:25
en önemli oyuncularına. Hızlı forvetlere karşı markaj - ters ayağa oynama zorunluluğu - Sert top kapma yaptığımda çoğu zaman başarılı oldum.

amasyali
07.Ağustos.2007, 02:58
Ben kesinlikle yaparım ayarları ama her mevki adamına göre ayarlamalısınız . Mesela Forvetlere sıkı markaj ve alan daraltma ve zayıf ayağa zorlayı seçerim . Ama karşınızdaki rakibin forvetinde ibrahimovic agüero gibi adamlar varsa o zayıf ayağa zorla ters tepiyor çünkü böyle adamlar iki ayağıyla da gol atabiliyor . Zayıf ayağa zorlama yarar getireceğine zarar getirir yoksa ... Orta sahadaki adamlara sıkı markajı sık sık yaparım ama alan daraltmayı seçmem . çünkü orta saha gepgeniş yer adamın alanını daraltsan bile pas atacağı birçok kişi olur verkaçlarla defansınızı kolayca geçer . Kaleciye de sıkı markaj diyorum ara sıra ama pek işe yaramıyor ...

Nedvedmania
07.Ağustos.2007, 03:27
Bende Forvetlere ve AMC ye (veya maç analizindeki çıkan rakip adama) Sıkı markaj ve sert müdahale yapıyorum İşe yarıyor maç boyunca çok etkisiz kalıyor

sakary Ali
10.Ağustos.2007, 16:06
yorumlarınız için saolun artık bende yapacağım :)

Sir FRD
10.Ağustos.2007, 19:21
bi keresinde charlton-arsenal uefa finali ben charlton'um.90 dk berabere bitti uzatmalarda kaleciye sert girin dedim.Kaleci sakatlandı kaleye ortasahadan bi adam geçti 2 gol attım 4-2 kazandım:Doyuncular regendi isimlerini hatırlamıyorum

cemir05
10.Ağustos.2007, 19:23
arkadasşlar size bri tüyo veriyim. (at yarışı tüyou zuhahan:D)

maçta sarı kart gören bir futbolcuya hemen taktiklerden sıkı markaj ayarlayın. adam sıkı markaja girince faul yapıyor ve ikinci sarı karettan kırmızı kartı afiyetle ham ediyor ;)

ben çok yapıyorum. çok işe yarıyor... deneyin... yorumlarınızı bekliyorum...

sakary Ali
11.Ağustos.2007, 03:11
bi keresinde charlton-arsenal uefa finali ben charlton'um.90 dk berabere bitti uzatmalarda kaleciye sert girin dedim.Kaleci sakatlandı kaleye ortasahadan bi adam geçti 2 gol attım 4-2 kazandım:Doyuncular regendi isimlerini hatırlamıyorum
çok güldüm ya :D:D :D :D :D :D :D

OnuldinhoHizmet
11.Ağustos.2007, 03:37
tabikide işe yarıyor hemde çok

El Barto
11.Ağustos.2007, 04:50
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=52590

Sabit başlıkları kullanınız.