PDA

View Full Version : Kolay yoldan para kazanma[8.0.0]

juanov
06.Ağustos.2007, 06:42
ben 8.0.0 ile oynuyorum ve şunu farkettim oyuncularımızı değerinin 1000lerce katına satabilirsiniz.İşte bunun yolu:
1- oyunun başında takımına potansiyeli fazla ne kadar adam varsa toplayın(genie scout veya oyundaki scoutlarınızla araştırın)
2- 1 sene sonra biraz geliştikten sonra şansınız varsa 12 ay vadeyle 8-9 m gibi bir fiyat isteyin değeri ne kadar az olursa olsun şansınız varsa teklif gelecektir.
3-isterseniz birkaç sene sonra daha da geliştirilmiş oyuncularınızı maksimum 38 m lik bir fiyata satabilirsiniz

işte sonuçlar:

http://img81.imageshack.us/img81/6167/transferkk0.jpg

http://img242.imageshack.us/img242/6720/hiftransferrn7.jpg

işte zengin olmak bu kadar kolay.

NOT:Antrenman programıyla alakası olduğunu düşünmüyorum ki antrenman programı ayarlamadan da böyle satmak kolay.
ss lerdeki para birimi $'dır

Nedvedmania
06.Ağustos.2007, 06:50
Yoo ben Bilmiyordum
Teşekkürler paylaşım için (1-2 yıl sonra ilk defa bu klasik lafı söylüyorum :D )
Ama ben genede hakkımla oynamayı düşünüyorum :)

juanov
06.Ağustos.2007, 07:01
evet genelde bunu çoğu kişi biliyor ama"hakkımla oynayacağım" lafını anlamadım sonuçta bu adamları takıma katıosun satıp para kazanmak da senin hakkın ben de hile olmasın diye genie scout kullanmıyorum ama buna hile derseniz hiç oynamamak lazım

Nedvedmania
06.Ağustos.2007, 07:22
Hayır onu demiyorum :) Scoutla felan adamın kaç potansieli olduğuna felan bakmak bana ters :) Adamı alan varsa alır yoksa da bu yolla aldırtmam :)

juanov
06.Ağustos.2007, 07:25
öyle diyorsan evet ben de bıraktım genie scout u kendim araştırmaya çalışıyorum

aliCHaN_FM
06.Ağustos.2007, 19:01
Oyuncum ne kadar ederse o fiyata satarım. Parada gözüm yok :)

garydelgadov
08.Ağustos.2007, 06:18
zaten potansiyeLi varsa büyük tekLifLer geLmiyormu ?

OnuldinhoHizmet
09.Ağustos.2007, 00:38
yaw kardeş;
1-bu kadar yabancıyı nasıl oynatıyorsun oynatmazsan değeri oldukça az artıyor
2-bu kadar oyuncuyu nasıl alıyorsun pa yüksek oyuncular zaten pahalı oluyor pa 165 in üstü olanlar genç bile olsa genelde 5-6 milyon$ birde işin içine pazarlık giriyor en azından 2-3 katına alıyorsun ucuz ve genç ve pa yüksek oyuncular çok nadir...

juanov
09.Ağustos.2007, 03:26
1-eğer oyuncu potansiyeli fazlaysa özellikleri gelişir ve özellikleri çok fazla olmasa bile ilgilenen takım çok olur ve değerinden kat kat fazla fiyata satabilirsin inanmayabilirsin ama deneyerek öğrenebilirsin
2-yanılıyorsun oyunnun başında bile cahais,aaritalo,formigoni,filipenko,chris james(yeni zelandalı) gibi oyuncular dahi maksimum 1 m ye kadroya katılabilir(%95 ihtimalle daha az bir fiyata alınabilir) ve unutma benim bu yazdıklarım 8.0.0 versiyonu için geçerli

Flawless Victory
09.Ağustos.2007, 19:53
yaw kardeş;
1-bu kadar yabancıyı nasıl oynatıyorsun oynatmazsan değeri oldukça az artıyor
2-bu kadar oyuncuyu nasıl alıyorsun pa yüksek oyuncular zaten pahalı oluyor pa 165 in üstü olanlar genç bile olsa genelde 5-6 milyon$ birde işin içine pazarlık giriyor en azından 2-3 katına alıyorsun ucuz ve genç ve pa yüksek oyuncular çok nadir...

Eğer regen oyuncular ilk çıktığı zaman teklif yaparsanız, çoğunu ücretsiz transfer edebilirsiniz.

Ben bunu yıllardır uyguluyorum. Aslında başlarda hiçbir tadı olmuyor. Ancak 7-8 sezon sonra artık çok zevkli olmaya başlıyor. Ne zamandır en az 7-8. sezonda olan, tek lig açık, database küçük olan bir kayıtlı oyun arıyorum ama bulamıyorum. Onun için ben kendim oluşturmaya başaldım. Şimdi 4. sezondayım. Oyun hileli ama birkaç sezon sonra çok güzel olacak. Ayrıca bir sıkıntınız olmadığı için taktiklerde ve yönetimde uzmanlaşıyorsunuz zamanla. Gereksiz işlerle uğraşmadığınız için yeni açacağınız hilesiz oyunda çok daha başarılı oluyorsunuz.