PDA

View Full Version : Oyunum aniden kapanıyor ama hata vermiyor?

miharbi
08.Ağustos.2007, 23:29
2010 yılındayım dunyakupası maçım war ve oyuna devam et dediğimde yada taktikler bölümüne girmeye çalıştığımda oyun kapanıyor.(hiçbir hata bildirimi gelmiyor.) Tekrar tekrar giriyorum oyuna aynı şekilde oyun yine kapanıyor.Çözüm önerileriniz nedir?

tayfunturp
08.Ağustos.2007, 23:33
benim sorunumda seninkine benziyo fakat benimkinde bir oyuncunun mevkiler bölümüne tıklarsam kapanıyor vede hata falan vermiyor..yetkililere duyrulur forumda çok aradım ama bulamadım..

King_91
10.Ağustos.2007, 06:19
benim sorunumda seninkine benziyo fakat benimkinde bir oyuncunun mevkiler bölümüne tıklarsam kapanıyor vede hata falan vermiyor..yetkililere duyrulur forumda çok aradım ama bulamadım..

temayı değiştirmeyi denedin mi belki dosyaların birinde eksiklik vardır . ya da temada oynama yaptıysan belki yalnışlıkla bir yerleri silmiş olabilirsin .

miharbi
10.Ağustos.2007, 21:36
temayı değiştirmeyi denedin mi belki dosyaların birinde eksiklik vardır . ya da temada oynama yaptıysan belki yalnışlıkla bir yerleri silmiş olabilirsin .

benim sorunumun tema ile alakası olmadını düşünüyorum çünkü orjinal tema ile oynuyorum.

kelletospa
11.Ağustos.2007, 05:12
aynı sorun bende de var mac esnasında veya biseyler karıstırırken kut oyundan atıyo hata raporu filande vermiyo 2011 e geldim tam heycanı yakalım derkenbu oldu bi cozum lutfen

El Barto
11.Ağustos.2007, 05:14
Oyunu tamamen kaldırıp farklı bir dizine kayıt etmeyi deneyebilirsiniz.

King_91
11.Ağustos.2007, 05:17
benim sorunumun tema ile alakası olmadını düşünüyorum çünkü orjinal tema ile oynuyorum.

alıntı yaptığım kişinin ismine bakarsan sana cevap yazmadığımı görebilirsin ;)

El Barto
11.Ağustos.2007, 05:22
Birde şunu sormak istiyorum. Açtığınız her yeni oyunda mı bu hatayı alıyorsunuz yoksa sadece kayıtlı oyunlarınızda mı?

kelletospa
11.Ağustos.2007, 05:22
İllegal içerik ile ilgili paylaşım yapmak forumlarımızda yasaktır.

ekran kartından supeleniyorum ama fm de grafik namına bisey yok ayrıca ilginize tesekkur ederim yeni oyun acmadım kariyerim cok iyi ondan devam etmek istiyorum sorun save dosyasında mı

El Barto
11.Ağustos.2007, 05:25
Yeni oyun açıp denersen kayıt dosyasında olup olmadıgını anlayabilirsin. Muhtemelen kayıt dosyasındadır sorun ama değilsede oyunu kaldırıp tekrar kurmak çözüm olabilir.

kelletospa
11.Ağustos.2007, 05:28
tmm tesekkur ederim deniycem

tayfunturp
11.Ağustos.2007, 09:14
temadan değil sanırsam bu değişik bişey ekran kartından da olmaz ama temayı değiştirmeyi denicem tşk ederim ... :yildiz:

miharbi
14.Ağustos.2007, 03:14
Birde şunu sormak istiyorum. Açtığınız her yeni oyunda mı bu hatayı alıyorsunuz yoksa sadece kayıtlı oyunlarınızda mı?

Ben sadece kayıtlı olan oyunumda bu sorunu yaşıyorum yeni açtığım oyunlarda bişe olmuyor.

El Barto
14.Ağustos.2007, 03:16
Ozaman kayıtlı oyununda problem var ve kayıtlı oyunlardaki problemleri gidermenin bir yolu yok. Kayıtlı oyunun bozulduysa bozulmuştur. Fakat farklı bir isimle kaydedip açmayı dene çözüm olmaz ama hani belki. :)

miharbi
14.Ağustos.2007, 03:24
Fakat farklı bir isimle kaydedip açmayı dene çözüm olmaz ama hani belki. :)

Denemiştim çözüm olmadı ama pc ye format atmayı deniycem belki düzelir. İlgilendiğin için Teşekkürler.

El Barto
14.Ağustos.2007, 03:27
Eğer sadece bunun için atacaksan format yine çözüm olacağını sanmıyorum. Sen iyisi mi yeni oyuna başla..

miharbi
14.Ağustos.2007, 03:41
Oyunun en zevkli zamanında oldu bu olay kariyerim çok iyiydi o yüzden kopamıyorum saveli oyunumdan.