PDA

View Full Version : ilginç bir hata?

muratgoktas
08.Ağustos.2007, 23:37
oyuncularımın hepsine kadro numarası verdim kaydettim ama hepsi bir sonraki maç için uygun değil diyor sadece paflarla oynayalibiyorum anlamadım bomba gibi transferlerle yeni sezona bi girecem oyuncular oynayamıyo:O şaşırdım kaldım sadece şampiyonlar liginde oynatabiliom as takımı neden acaba acil yardım;)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bİlen Yok Muu:(

Addolorato
09.Ağustos.2007, 04:36
Bu oyunun yazılımından kaynaklanan bir hata sanırım geçmiş olsun benim bildiğim bu sorunun çözümü yok

King_91
09.Ağustos.2007, 19:38
forumda bu sorun çok olmuştu çözümünü tan bilmiyorum ama bir geçmiş konulara göz atarsan ne cevaplar verildiğini görebilirsin .

El Barto
10.Ağustos.2007, 02:09
Oyuncu kayıt tarihi gelmeden tatile çıkıp sonra tarih geçtikten sonra gelince asistanın kayıt ediyor ve sorun olmuyor diye söylüyordu bazı arkadaşlar ancak başıma hiç gelmediği için bilemiyorum. Yukarıda yazdıgımı bir denersen belki hallolabilir.

sudi
15.Ağustos.2007, 02:56
asistan kaydedior ama asistan takımdaki en kaliteli oyuncuları seçior pafdaki adamları kaydetmior hiçbir zaman ben denedim kaç defa ama sorun olarak yardımcı olamıcam

jitane
17.Ağustos.2007, 06:02
ya abi bu hata fln deil hepiniz şunu yapıyosunuz kayıt günü geldiğinde yeni treasferide kaydedyorsunuz sonra onuylamöıyosunuz maç günü onaylıyosunuz sonra bir sonraki maça adamlar cıkmıyo çünkü gün gecmediki listeler federasyona illetilsin sonrada paf takımla cıkmak zorunda kalıyonuz türkiye ligi için 1 agustostu galiba bu tarihten sonra trensfer yapaıpğ kaydettinizde oluyo yaa şimdi düzgün acıklayamadım tam biliyorum ama biraz karmasık bi mevzu buu neyse anlıyanlar anlamıyanlarra anlatsın

ParduS
17.Ağustos.2007, 18:27
jitane dediğin doğru görünüyoda,ben transferleri son güne bırakmıyorum.İlk günlerde bitiririm transferimiki oyuncular kayıt olsun die.Ama alıyoz oyuncuyu bende son gün Turkcell Süper Lig kayıtları dedi oyuncu kaydetmeme izin vermedi.Üstelik yeni oyuncuları kaydetmediği gibi bilgisayar kendine sadece 22 kişilik bir kadro kuruyor.Birçok oyuncumu oynatamıyorum ve bu da fena halde canımı sıkıyor.(Bu arada 800 la oynuyorum)

Çok konuştum ama anlatabilmişimdir umarım.