PDA

View Full Version : Formalar gözükmüo!!!

jacke
08.Mart.2006, 15:34
Arkadaşlar lütfen bana biri yardimci olsun.Ne yapsam olmuyor kafayi yicem Lütfen!!!

6.0.3Data güncellemesi update indirdim indirdikten sora nedense fenerbahçenin bjk nin gs nin ve diğer süperligdeki tüm takımları formaları ya yarim yamalak çıkıyo yada hiç çıkmıo.Geçen fenerbahçenin formaya bi bakiom 1. forma çıkıo 2 ve 3 ünçü çıkmıo daha sora bi baktm 3.üncü forması gözüküo 1 ile iki yok kafasina göre forma değiştirio.Bunun nedeni nedir.Bide hiç çıkmıo bazen forma bu formaların gözükmesi için ne yapabilirim.Nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edinnn

ridvanu
08.Mart.2006, 16:28
skin kullanıyosan
default skine geç
ondan sonra tekrar kendi skinini kullanmaya devam edebilirsin

Selman Ozturk
08.Mart.2006, 17:29
"data/cache/english" içindeki tüm dosyaları sil...Daha sonra "belgelerim/sports interactive/football manager 2006/cache/english" içindeki dosyaları da sil...Sonra oyunu aç...Prefences(ayarlar)'den "Use Skin Cache" özelliğini kapat...Daha sonra skinini değiştir...Sonra tekrar eski skinine dönebilirsin...Sorunun böylece çözülür...

jacke
08.Mart.2006, 17:30
skin kullanıyosan
default skine geç
ondan sonra tekrar kendi skinini kullanmaya devam edebilirsin

Yok ya hiçbir skin kullanmiorm normal sigames yani oyunu yüklediğimden beri başka hiçbi skin kullanmadm oyunu sildim yükledim yine aynı Bu en son 6.0.3 date süperligi güncellemesini yükledikten sora oldu bu sorun nasil düzeltebilirim?

barahir
08.Mart.2006, 17:31
ya ben o dediğiniz yerdeki leyleri silmeden direk skin cache yi kapadım oldu yane

jacke
08.Mart.2006, 17:32
"data/cache/english" içindeki tüm dosyaları sil...Daha sonra "belgelerim/sports interactive/football manager 2006/cache/english" içindeki dosyaları da sil...Sonra oyunu aç...Prefences(ayarlar)'den "Use Skin Cache" özelliğini kapat...Daha sonra skinini değiştir...Sonra tekrar eski skinine dönebilirsin...Sorunun böylece çözülür...

iyide orda sadece Metallic2006 var yani orjinal skinin FM 2006 nın onu mu sileyim ?

Selman Ozturk
08.Mart.2006, 17:34
iyide orda sadece Metallic2006 var yani orjinal skinin FM 2006 nın onu mu sileyim ?

evet onu sil..hatta varsa başka dosya onu da sil...yani klasörün içi bomboş olsun :)

jacke
08.Mart.2006, 17:45
evet onu sil..hatta varsa başka dosya onu da sil...yani klasörün içi bomboş olsun :)

yaşasınnn saol valla allah tuttuğunu altın etsin:) allah ne muradın varsa versin.oldu ellerin dert görmesin.bide use cache skin işaretlememe gerek varmı yani "tik"işareti koyayı mı yanına ?

Selman Ozturk
08.Mart.2006, 17:51
yaşasınnn saol valla allah tuttuğunu altın etsin:) allah ne muradın varsa versin.oldu ellerin dert görmesin.bide use cache skin işaretlememe gerek varmı yani "tik"işareti koyayı mı yanına ?

Koyabilirsin ama koymasan daha iyi olur gibime geliyor :) :)

meric
09.Mart.2006, 01:18
allah razı olsun ben de sorunumu çözmüş oldum.müthişsiniz yaw(öö)

greenbluedream
15.Nisan.2006, 01:21
arkadaşlar bende cache klasörü yok yaa onun yerine başka bişey mi yazıyo acaba

dnz498
17.Nisan.2006, 15:21
cache klasörü vardır
doğru yere baktığına eminmisin
belgelerim/sportsinteractive/fotbaalmanager/

cüneyt11
05.Mayıs.2006, 20:20
oyunu yüklerken yapmışsındır hatayı.veya oyunda prefrences seçeneğiden de olabilir ayarları.