PDA

View Full Version : 5 Senede türk olması beklenen oyuncular hala yabancı kontenjanı içinde gösteriliyor

in2u
13.Ağustos.2007, 21:50
Takımıma Yattara'yı transfer ettim ve yattara Türk olmaya hazır hale geldi yani gerekli günlerini doldurdu yalnız hala yabancı statüsünde.Acaba gelecek seneye mi Türk olacak yoksa Gine milli takımında oynadığı için asla Türk olmayacak mı?:uzgun:
Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim teşekkürler...

El Barto
13.Ağustos.2007, 21:51
Türk olacaktır ancak senin buna bir müdahele şansın yok. Olmama ihtimali de var mıdır bilmiyorum ancak ben bugüne kadar hiç rastlamadım.

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Ağustos.2007, 21:52
Arkadaşım bu teknik sorun değil ama sorunu yanıtlayayım.Evet Gine'de oynadığı için Türk olmıyacak.

El Barto
13.Ağustos.2007, 21:53
Türk olamayacak derken Milli takımda forma giyemeyecek demeye çalıştın sanırım Yusuf Can. Arkadaşın sorduğu sanırım Türk statüsünde oynayıp oynayamayacağı.

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Ağustos.2007, 21:58
Türk olamayacak derken Milli takımda forma giyemeyecek demeye çalıştın sanırım Yusuf Can. Arkadaşın sorduğu sanırım Türk statüsünde oynayıp oynayamayacağı.

Yok oynayamaz Emre Abi.Her türlü oynayamaz.

ShevAnil
13.Ağustos.2007, 21:58
Yattara Eylül Ayının Başında Türk Olacak, Milli Takımda Oynayamayacak Sadece.

El Barto
13.Ağustos.2007, 22:00
Yusuf'cuğum Milli Takımda oynamayacak zaten. Sadece 2. milliyeti Türk olacak ve Türk statüsünde oynayabilecek.

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Ağustos.2007, 22:06
Yusuf'cuğum Milli Takımda oynamayacak zaten. Sadece 2. milliyeti Türk olacak ve Türk statüsünde oynayabilecek.

Bende onu diyorum.Türk olmayacak gibi.%100 değilsede büyük olasılıkla olmıyacak.Çünkü bir çok oyuncunun profilini inceliyorum.Çoğu oyuncu 3-4 ülkede vatandaşlık gününü doldursada olmuyor.Ondan diyorum:D

El Barto
13.Ağustos.2007, 22:11
Olmayabilir gibi bir şey var mı yok mu bilmediğim için kesin bir cevap veremiyorum ona.

ShevAnil
13.Ağustos.2007, 22:12
Yattara Oluyor.. Güney Amerika Ülkelerinin Futbolcuları Genelde Avrupa Vatandaşı Olamıyor Sadece...

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Ağustos.2007, 22:15
Yattara Oluyor.. Güney Amerika Ülkelerinin Futbolcuları Genelde Avrupa Vatandaşı Olamıyor Sadece...

Bir çok Afrikalı oyuncu gördüm 2015'li yıllarda çoğu vatandaşlık hakkı kazansada olmuyor.Nedenini bilmiyorum.Şansın varsa olur.Güney Amerika ülkelerinin çoğu oyuncusuda oluyor:)

ShevAnil
13.Ağustos.2007, 22:20
Demekki Oyun Karışık Birşey Bendede Afrikalılar Oluyor, Güney Amerikalılar Olmuyor :D Neye Göre Belirlenmiş Anlıyamıyorumda

SiR ToMaSRoSiCkY1
13.Ağustos.2007, 22:26
Bu herkese göre değişiyor.Aynı sende bir oyuncuya transfer izni çıkıyor bende aynı oyuncuya çıkmıyor.