PDA

View Full Version : 7 maçta taktik çözülür mü?

juanov
16.Ağustos.2007, 03:15
arkadaşlar bugüne kadar çok fazla kariyer açtım ve çok azında başarıyı yakalayabildim ve bu da son kariyerimdeki son durum
http://img60.imageshack.us/img60/6344/rezillikry6.jpg

şahane bir taktiğim olsa bile hemen çözülüyor 6-7 bilemedin en fazla 12 maç sonra taktiğim çözülüyor ve gerilemeye başlıyorum taktik çözülünce ufak değişiklikler yapıorum ama etki etmiyor sizce ne yapmalıyım 8.0.0 ile oynuyorum ve şunu merak ediyorum aranızda 8.0.0 ile küçük bir takım ile çok büyük başarı yakalayan var mı?

MaTRaKaN
16.Ağustos.2007, 03:42
Senin taktiğine bağlı bu birazda ben çok karmaşık bi taktik yapmıştım 50 maç sonra çözülmeye başladı.Kolay bi taktik olursa 3 maçta da çözülür

juanov
16.Ağustos.2007, 04:12
tamam da her taktik mi çözülür be kardeşim hangi takımla oynarsam oynayayım başta 1. gidiyorum ligi 4. tamamlıyorum.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bir sorum daha 8.0.0 diğer versiyonlardan daha mı zor

ThersoN
16.Ağustos.2007, 07:04
8.0.0 da daha eksik var tabi, mantıklı olan oyunun daha yatkın olması gereken yaması 8.0.2 olması lazım, yani burdan 8.0.0 daha zor gibi bi kanı çıkartabiliriz. Zor değilde saçmalama oranı daha fazla, bu da zorluk olarak karşımıza çıkabilir. 7 maçta taktik çözülemeyecegi gibi 7 maçta taktik de oturtulamaz, bence ilk 7 maçtaki başarının da taktikten oldugunu düşünmemen lazım

kaiserkaan
16.Ağustos.2007, 08:41
8,0,0 da ayni sey her seferinde bana da oluyordu . patch i indir duzelir

garydelgadov
16.Ağustos.2007, 09:29
Bence direkt yamayı indir.:)
Ama diyorsan hayır,sana önerim şu:
kuLLandığın taktikte mümküm oLdugunca özeLLikLe orta sahada çok fazLa ok kuLLan.MeseLa orta sahanın göbeğinde oynayan oyuncuyu dmye çek iLeri ok çıkar.KanLarda aynı şekiLde.ŞöyLe düşün.Bir taktik 7 maçta çözüLüyorsa,kuLLandığın ok sayısıyLa çarp.Eminim bu süre içinde taktiğin çözüLmeyecektir-ki iyi bir taktikse-...:)

Delirium
16.Ağustos.2007, 20:03
8.0.0 ile oynuyorsan sen fm falan oynamıyorsun abuk sabuk bişey oynuyosun demektir o versiyonda bi kere closing down diye bişey yok boşuna oynama bi de konu açmışsın niye olmuyor diye...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

tamam da her taktik mi çözülür be kardeşim hangi takımla oynarsam oynayayım başta 1. gidiyorum ligi 4. tamamlıyorum.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bir sorum daha 8.0.0 diğer versiyonlardan daha mı zor

daha zor falan deil maç motoru baştan sona hatalı nasıl oynuyosun anlayamadım ben oynayıp küfrederek 2. maçtan sonra silmiştm
sonra baktm 8.0.2 ile düzeltmişler yeniden yükleip oynamaya başladm

juanov
16.Ağustos.2007, 22:54
sanırım haklısın gerçekten 8.0.0 çok kötü ben de zaten zaman geçsin diye oynuyorum ama faydası yok umarım fm 2009 ilk versiyonundan itibaren hatasız olarak piyasaya çıkar

sowkay
10.Ocak.2008, 02:23
Fm 2008 8.0.2 yi yükle orda oyun hataları vs. çoğu çözülmüş şekilde olur.. Ben taktik çözülmesi diye bişeye katılmıyorum mesela ilk 7 maç iyi gittin sonra tökezledin neden acaba her takıma karşı aynı taktikle maç kazanılmaz rakibine göre , oyuncularına göre taktik yapmayı dene her maçta aynı oyuncularını oynatma kadroyu kullan yedekleri :)

Deniz
10.Ocak.2008, 08:45
Taktik çözülmesi diye bir şey yok.Rakip maçına göre taktiklerle çıkar.Her maç yenceksin diye bir kuralda yok.1 maç yenilirsin elbet,bu 1 yenilmen takımı formsuzluğa sürekleyebilir.Taktikle alakası yok.