PDA

View Full Version : Futbolcu historyleri(geçmişte oynadığı külüpler)hep bozuk!!!

jacke
09.Mart.2006, 17:22
Arkadaşlar ya bişey dikkatimi çekti.ben valencianın başındaym geçen gün Pablo Aimar'ın history sine ölesine bi bakaym dedim bakmaz olaydm geçmişte oynadığı kulüpleri pc saçmalamış dinamo bucresht falan yazio bu adam river plate den geldi river die bişey bile yazmio.Sora diğer tüm oyuncalara baktım oyundaki hiçbir history düzgün değil hepsi abuk zubuk takımlar rasgele gelmiş.Bu benden kaynaklanan bi sorunmu yoksa FM de mi böle bi hata var.Eskidende mi böleydide ben dikkat etmedim 6.0.3 versionu kullaniyorum.Bu futbolcu özgeçmişleri sizde doğrumu nasil?Eğer yapılabiliosa nasil yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar

tolgahan132t
10.Mart.2006, 20:50
evet ya haklısın şimdi hatırlamıyorum ama bende birkaç futbolcuda aynısını yaşadım

aLka
10.Mart.2006, 20:53
Oh be sonunda aynı hatadan başkasındada çıktı evet arkadaslar ya bendede öyle bi baktım sadece 2005-2006 sezonunda oynadıgı yazıyo gerisi silinmiş ama sonra serious error hatası verdi ve oyundan çıktı oyuna tekrar girdim historyisi geri gelmiş bende anlamadım walla nası oluyo bitiyo eskiden mcfm kullandıgımdan oluyo derdim ama editör kullanmıyorum yine oluyo :( ayrıca 6.0.2 kullanırkende böyle oluyodu sonra her yeni oyunumda gelmeye başladı 6.0.3 çıkınca onu kurdum ama 6.0.3'de de gelmeye başladı ama şans iste oyundan çıktı

mutlee
10.Mart.2006, 21:00
Save Game cleaner den falan kaynaklanmasin?

aLka
10.Mart.2006, 21:04
Save Game cleaner den falan kaynaklanmasin?
Save game cleanerle bence ilgisi yok onu bu son oyunumda hiç kullanmadım ama geçmişleri yine bozuldu

jacke
11.Mart.2006, 15:49
Save game cleanerle bence ilgisi yok onu bu son oyunumda hiç kullanmadım ama geçmişleri yine bozuldu

Arkadaşlar sanırım yine birbirimize biz yardım edicez.Görüorumki Sorunumuzla ilgilenen yok kaç gündür burda bu topic.

Ben olayı çözdüm databease de oluşan bi hata yüzünden history ler karişio.Oyunu tamamen silin tekrar kurun sorun halloluo.Unutmayın progam ekle kaldırdan silseniz bize program files taki fm nin kuruluo olduğu dosyayi silin sora windowstaki templeri silin ve ardindan belgerimde yer alan sporst interactive klasörünüde silin yani fm ile ilgili hiçbşy brakmicaksiniz.Sorun halledilior.Herkese iyi eğlenceler...

aLka
12.Mart.2006, 00:48
Arkadaşlar sanırım yine birbirimize biz yardım edicez.Görüorumki Sorunumuzla ilgilenen yok kaç gündür burda bu topic.

Ben olayı çözdüm databease de oluşan bi hata yüzünden history ler karişio.Oyunu tamamen silin tekrar kurun sorun halloluo.Unutmayın progam ekle kaldırdan silseniz bize program files taki fm nin kuruluo olduğu dosyayi silin sora windowstaki templeri silin ve ardindan belgerimde yer alan sporst interactive klasörünüde silin yani fm ile ilgili hiçbşy brakmicaksiniz.Sorun halledilior.Herkese iyi eğlenceler...
Sen denedinmi? Kesin ise yarıyor mu?

jacke
13.Mart.2006, 00:40
Sen denedinmi? Kesin ise yarıyor mu?

evet kardeş kesin işe yarior denedim.ben yaptm oldu.

eXcitinG
13.Mart.2006, 12:27
evt. sorun kaLmior basta bende de oLe idi ama sonradan siLip kaLdırınca düzeLdi.