PDA

View Full Version : install

kazma
24.Ağustos.2007, 02:35
fm 2008i yüklerken yükleme %99a gelince "yükleyiciyi genişletmek için başka bir yer seçin"diye bi hata veriyo seçiyorum yine aynı şey sorun ne?

El Barto
24.Ağustos.2007, 02:51
Sabit diskinde yeterli alan oldugundan emin misin?

Yada başka bir yere yüklemeyi dene mesela C'ye yüklüyorsan D'ye yükle.

kazma
24.Ağustos.2007, 02:54
o dediğini yaptım ikisindede 10 gb boş yer var

El Barto
24.Ağustos.2007, 03:07
Biraz araştırdım ancak orijinal oyunlarda böyle bir soruna rastlanmıyor . Genellikle korsan oyunlarda karşılaşılan bir sorun gibi duruyor.Oyununuz orijinal mi?

kazma
24.Ağustos.2007, 03:13
hayır orjinallerdede rastlanıyor mesela demoda sürekli oluyodu yani korsan la tayfayla ilişkili bişey değil

nerazzuri
24.Ağustos.2007, 17:27
Bence başka bir cd almayı dene sorun oyununuzun korsan olmasından kaynaklanıyor.

kazma
25.Ağustos.2007, 08:25
bu işi çözmüş olanlar mesaj yazarsa sevinirim(yoksa konu kitlenebilir) bu sorun her cdde olabiliyor ayrıca...

El Barto
25.Ağustos.2007, 15:59
Bizde bildiğimizi söylüyoruz işte.

CD'yi başka bir makinede dene yine aynı hatayı veriyorsa CD'den kaynaklı bir problemin vardır ve CD'yi değiştirmen gerekir. Yoksa ben herhangi bir çözüm yolu bulamadım bu konu ile alakalı.

Mirza
25.Ağustos.2007, 15:59
Baktım internet'e biraz. Problemin Windowstan kaynaklanıyor. Başka başka oyunlarda da oluyor mu acaba ?
Çözümünü bulamadım, bulunca buraya yazarım; ama zor gibi gözüküyor.

SiR ToMaSRoSiCkY1
25.Ağustos.2007, 16:30
Korsan oyun hatası.Orjinal oyunlarda karşılaşılmıyor:)Orjinal oyunda karşılaşırsan sadece Hard diskteki alanın azlığından kaynaklanır.Bundan daha da başka hata vermez.

kazma
25.Ağustos.2007, 20:27
YA ewt kardeşim tamam tsi super site güzel ortam ama herşeyi korsana bulmanız yokmu süpersiniz dün arkadaşımın evine sırf bu iş için gittim çocuk
muhtemelen şu anda barcelonayla clyi almışttır(yani oyun yüklendi) ben diyorum ki çözenler mesaj atsın lütfen yoksa kitleyin konuyu ;)

nerazzuri
25.Ağustos.2007, 21:28
YA ewt kardeşim tamam tsi super site güzel ortam ama herşeyi korsana bulmanız yokmu süpersiniz dün arkadaşımın evine sırf bu iş için gittim çocuk
muhtemelen şu anda barcelonayla clyi almışttır(yani oyun yüklendi) ben diyorum ki çözenler mesaj atsın lütfen yoksa kitleyin konuyu ;)

C.rack ve Muhteviyatı
- Turksportal, SIGames' in Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi' dir. Forumlarımızda c.rack veya benzeri yöntemleri sormak, hakkında bilgi verici konular açmak, cevaplar vermek yasaktır.

korsan olduğu için diyoruz inanmıyorsun napalım daha fazla. konu kitlenir illegal sorun git ilacını başka yerde ara.

Mirza
25.Ağustos.2007, 21:30
korsan olduğu için diyoruz inanmıyorsun napalım daha fazla. konu kitlenir illegal sorun git ilacını başka yerde ara.

Bir kullanıcıya bu üslupta konuşma hakkını kimse sana vermez, lütfen üslubuna dikkat et.
Bu sorun orjinal oyunlarda da çıkıyor, yukarıdaki mesajımda belirttiğim gibi; çünkü bu problem windowstan da kaynaklanabiliyor.

Memedov
25.Ağustos.2007, 21:33
Konu Gma gider, illegal içerik paylaşmak ve hakkında bilgi vermek yasaktır.