PDA

View Full Version : yeni bir hata...

nart_susruko
10.Mart.2006, 15:29
oyuna giriyorum...yeni maça 2 gün var...2 gün ilerliyor...maç da başlıyor fakat daha 5 dk olmadan bu hatayı veriyor...
yardımcı olursanız sevinirim...

http://img103.imageshack.us/img103/5161/adsz8of.png (http://imageshack.us)

nart_susruko
10.Mart.2006, 15:47
yok mu yardımcı olacak bi arkadaş ya...

ridvanu
10.Mart.2006, 16:00
yama falan ekledinmi

nart_susruko
10.Mart.2006, 16:04
6.0.3.
FM2006 Türkçe
forma-logo-top
bunlar var...

ridvanu
10.Mart.2006, 16:05
yani söylemek istediğim bunları yükledikten sonramı oldu bu sorun
bunlarla bi alakası olabilirmi
yada yamaları silip tekrar denedinmi?

nart_susruko
10.Mart.2006, 16:08
bunları yükleyip oyunu açtım ve oynadım...sonra kaydedip çıktım...4-5 saat sonra tekrar açmak istedim...ilk mesajda anlattığım şeyler oldu işte..

ridvanu
10.Mart.2006, 16:29
muhtemelen patch lerden kaynaklanan bi sorun
bence onları sil oyna bi kaç maç
sonra tekrar yüklersin olmazsa

nart_susruko
10.Mart.2006, 16:31
silsem bile diğer dosyaların yedeklerini almamıştım...oyunu baştan mı yüklemem lazım şimdi...

ridvanu
10.Mart.2006, 16:39
o zaman save dosyanın yedeğini en azından al
ondan sonra sil

gurhancel
10.Mart.2006, 16:40
geçmiş olsu kardeş bende bu saçma sapan top forma güncelleştirme yaması yüklemiştim belli bi süre sonra heralde oyunun bünyesi kaldırmıyo heralde türkçe yamasıyla birlikte sadece bir yamayı yükle türkçe forma veya güncelleştirme yaması artık onada sen karar verirsin oyunu kurtarmak mı o oyun artık game over olmuş hiç bişey yapamazsın hatta oyunu en baştan kurman gerek birde oyunu program ekle kaldırdan sildikten sonra başlat çalıştırda regedit yaz düzen den bul sekmesine sports interaktif yaz alt taban dosyaları kalıyo osalak yamaların yoksa ****** tools o ind mdf uzantılı dosyayı okumuyo bendede oldu ohata çok kişiye sordum bunu ben hadi iii managerlikler sana...

nart_susruko
10.Mart.2006, 16:42
o zaman save dosyanın yedeğini en azından al
ondan sonra sil
eyvallah kardeş sagolasın...yapacak bişey kalmadı artık...yeniden yükleyeceğiz...

nart_susruko
10.Mart.2006, 16:44
geçmiş olsu kardeş bende bu saçma sapan top forma güncelleştirme yaması yüklemiştim belli bi süre sonra heralde oyunun bünyesi kaldırmıyo heralde türkçe yamasıyla birlikte sadece bir yamayı yükle türkçe forma veya güncelleştirme yaması artık onada sen karar verirsin oyunu kurtarmak mı o oyun artık game over olmuş hiç bişey yapamazsın hatta oyunu en baştan kurman gerek birde oyunu program ekle kaldırdan sildikten sonra başlat çalıştırda regedit yaz düzen den bul sekmesine sports interaktif yaz alt taban dosyaları kalıyo osalak yamaların yoksa ****** tools o ind mdf uzantılı dosyayı okumuyo bendede oldu ohata çok kişiye sordum bunu ben hadi iii managerlikler sana...
türkçe yama+forma
başka bişey yok bundan sonra...

ridvanu
10.Mart.2006, 16:50
türkçe yama+forma
başka bişey yok bundan sonra...
tabiiki turksportal türkçe yama;;)

nart_susruko
10.Mart.2006, 16:52
tabiiki turksportal türkçe yama;;)
tabii ki ;;)

Nedvedmania
10.Mart.2006, 17:47
e sende sadec o maçı yardımcına bırak ğeğeeer bir sonra ki maç ta da aynı hatayı verirse yine yardımcına bırak maçın tekrarını izlersin sende ;)

nart_susruko
10.Mart.2006, 17:51
e sende sadec o maçı yardımcına bırak ğeğeeer bir sonra ki maç ta da aynı hatayı verirse yine yardımcına bırak maçın tekrarını izlersin sende ;)
ne yaptın sen ya...resmen maçlarda hak mahrumiyeti verdin bana... :n:

ridvanu
10.Mart.2006, 17:54
hehehe
tribünden seyret sen maçları en iisi

kral_67
11.Mart.2006, 17:07
bu hata arasıra bendede çıkıyor ama sadece maç başlarında değil benim 3-4 arkadışmdada sürekli çıkıyor ama bizdeki hata bir yamadan dolayı sendekide daha önce yüklediğin bir yamadan doılayı olabilir...

nart_susruko
11.Mart.2006, 17:11
evet arkadaşım...bende(daha doğrusu bizde...bu sorun için cevap yazan arkadaşlarla) öyle bir sorun olabileceği kararına vardık...save gamelerin yedeğini alıp oyunu sildim...ama daha oyunu yükleyemedim...cd yi arkadaşa verdim daha getirmedi...bekliyorum işte...