PDA

View Full Version : 5 lig ama çok yavaş

mclorf
30.Ağustos.2007, 03:58
arkadaşlar bende
1.la liga
2.serie a
3.turkcell super lig
4.tff1. ligi
5.tff 2. ligi açık
bilgisayaramın ram'i 1gb ama o kadar yavaş ilerlioki devam et tuşuna basıorum benm maçıma tekrar gelene kadar inanın 15 dk bekliorum normalde de böylemi yoksa sorun bnm bilgisayarda mı yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden teşekkürler

Nocna Mora
30.Ağustos.2007, 04:04
Oyun çok yüksek özellikli bir sistem istiyoyor herkezde bu kadar yavaş

mclorf
30.Ağustos.2007, 04:07
ama şu da var bazı maçlar çok çabuk geçio yani skoru verip geçio bazılarında ise 5-6 saniye beklio bnm kafam biraz da oraya takıldı

gungorbdk
30.Ağustos.2007, 04:28
Ben 512 ram ile, 3 oynanabilir, 2 görülebilir lig oynuyorum. Bence tamamen kaldırıp yeniden kur. Başka bir iş var. Tabii ki yavaş olmasının nedeni bilgisayarında çalışan diğer programlarda olabilir. Mesela bende FM oynarken hiç program açık olmaz ve arka planda çalışan gerekliler dışında herşey kapanmıştır.

mclorf
30.Ağustos.2007, 04:34
3 oynanabilir 2 görülebilir lig derken neyi kastettin?

gungorbdk
30.Ağustos.2007, 04:38
3 oynanabilir 2 görülebilir lig derken neyi kastettin?

Bu 3 ligde herhangi bi takım yönetebilirim ve o ligin istatistiklerini vs. durumlarını görebilirim. Ancak diğer 2 ligde takım alamam sadece istatistiklerini vs. durumlarını görebilirim. Normalde biliyorsun ki seçmediğin ligde hiçbir şey göremezsin.

mclorf
30.Ağustos.2007, 04:40
Bu 3 ligde herhangi bi takım yönetebilirim ve o ligin istatistiklerini vs. durumlarını görebilirim. Ancak diğer 2 ligde takım alamam sadece istatistiklerini vs. durumlarını görebilirim. Normalde biliyorsun ki seçmediğin ligde hiçbir şey göremezsin.
anladım o zaman sorun bnm bilgisayarda veya oyunda teşekkürler

gungorbdk
30.Ağustos.2007, 04:41
anladım o zaman sorun bnm bilgisayarda veya oyunda teşekkürler

Kesinlikle ve giderilebilir bi sorun. 1 gb ram mükemmel. İyi oyunlar. :)

Raten
30.Ağustos.2007, 08:14
Ben de sorunun senin bilgisayarında olduğunu düşünüyorum
Çünkü bende de 1,25 gb ram var ve 8 ligle dahi kasmadan oynayabiliyorum oyunu düşün ;;)

isimsiz
30.Ağustos.2007, 08:38
bnce sorun bilgisayarında 1 gb ram var ve 14 ten fazla lig en alt liglerine rahil acık hepsindede oynuyabililiyorum üstelik buna ragmen kasmıyor 1 sezonu bitti bile:D

DisCo
30.Ağustos.2007, 15:10
Verilen örneklerden görüldüğü üzere sisteminizin 5 ligi kaldırması gerekiyor. Sorun nerede derseniz kesinlikle budur diyemeyiz. Ancak oyunu oynarken açık olan programlar, bilgisayara bulaşmış bir virüs oyunun yavaş ilerlemesine yol açabilir. Bunları kontrol ettikten sonra deneyin.

mclorf
31.Ağustos.2007, 04:10
yani kaldırmak derken şu anlamda oyun çok güsel ilerliyor ancak benim gıcık olduğum konu şu günler geçerken arlarda verilen maçlar yav bütün maçların sonuçlarını görmek zorundamıyım genellikle de o maçların bir tanesi 5 sn kadar sürüyor oda bnm bi sonraki haftaki maçıma gelene kadar 5-6 dk ediyor bu normal mi.bir de ben mesela real madrid 18A nın ne biliiim ispanya ingiltere liglerindeki maçları izlemek zorundamıyım o maçlarda uzatıyor bazen süreyi

isimsiz
31.Ağustos.2007, 08:41
tabikide normal ama onun olmamasını istiyorsan ayarlar a gir fixtur işleme diye bi yer var ilk ekranda ordan hcok hızlı az cevap veren de hiç bir mac göstermez:D

mclorf
31.Ağustos.2007, 17:38
valla dediini yaptım hala şu günler geçerken beşiktaş18a-galatasaray18a maçını veriyo çıldıracam.yani veriyo derken orda sonucunu yazıp geçiyor o anlamda yani.ben onu istemiorum.ss de koydumhttp://img370.imageshack.us/img370/2978/buneyadg0.th.jpg (http://img370.imageshack.us/my.php?image=buneyadg0.jpg)

gungorbdk
31.Ağustos.2007, 18:50
Hmm onu ayarlardan değiştireceksin. Tam olarak aklıma gelmiyor ama hız ayarı işte bulursun. Bide seçipte oynamadığın ligler için skorların gösterilmemesi diye bi ayar vardı herhalde, neyse sen kurcala bul.

Nocna Mora
31.Ağustos.2007, 18:58
Oyuna girince Ayrıntı Seviyesi diye bir bölüm olması lazım oradan istemediğin ligleri Hiçbiri yaparak kapatabilirsin....

isimsiz
31.Ağustos.2007, 23:57
o nu herkeste gösteriyor mecbursun onlara bakmaya:)) oyundan soğuma sen devam et işini gör yeter

enis81
01.Eylül.2007, 08:08
Bazi Pc lerde oyun anlasilmaksizin yavas arkadaslar bunun kac ligle kurdugunuzun bi alakasi olmuyo oyun bu cok oynamak istediginiz icin yavas calisyo:)

mclorf
02.Eylül.2007, 06:32
Oyuna girince Ayrıntı Seviyesi diye bir bölüm olması lazım oradan istemediğin ligleri Hiçbiri yaparak kapatabilirsin....

arkadaşıma cevabından dolayı teşekkür ediyorum onun verdiği cevapla sorunum çözüldü.diğer arkadaşlarıma da ilgilendikleri için sonsuz teşekkürler

tosunpasa
02.Eylül.2007, 07:20
Sorun çözüldüğüne göre konuyu kilitliyorum :)