PDA

View Full Version : T.İ.O.K.O (Efsane Geri Döndü)

Pages : [1] 2

ultraslanerdem
31.Ağustos.2007, 05:00
http://img523.imageshack.us/img523/8550/king20senzangakhona20stfc4.jpg (http://imageshack.us)
http://img523.imageshack.us/img523/king20senzangakhona20stfc4.jpg/1/w675.png (http://g.imageshack.us/img523/king20senzangakhona20stfc4.jpg/1/)

Öncelikle açiklayayim TIOKO ne demek. TIOKO Türkiye'nin Ilk Ortak Kariyer Oyunculari sözünün açilimi. Evet yanlis duymadiniz Türkiye'nin hatta belkide Dünya'nin ilk ortak kariyerini bu üçlü yani Ben,Murat ve (Maalesef :D) Aygün açti. Murat'in fikri ile baslayan bu çilginlik bir hayli çogaldi ve çok sevildi. Simdi ise bu üçlü tekrar bir arada ve TIOKO ile sizin karsinizda...

Simdi kahramanlarimizi tanitiyoruz ve TIOKO'ya basliyoruz. Not : Burada anlatilanlarin tamami hayal ürünüdür.

Murat Özdemir : Tam bir futbol düskünü. Henüz 14-15 yaslarinda Rizespor alt yapisinda oynadi. Gelecegin yildizlarindandi belki ama sanssizlik onun pesini birakmadi ve ayaginda çikan bir problem yüzünden futbolu birakmak zorunda kaldi. Buna bagli olarak hayallerinin pesinden kosamadi (Ayagi kirik ya :D ) ve genç yasta hayata atildi. Su anda 23 yasinda , sagda solda ikinci el cep telefonu satiyor..:D.

Aygün Solak : Ne oldugu belli degil :D. Bazi söylentiler onun çingen çocugu oldugunu söylüyor, bazilari ise melez.:D. Onun hakkinda tam olarak bilinen tek sey bebekken çöp tenekesinin içinde aglayarak bulundugu :D. Mahallenin esnafi ona sahip çikmis ancak aile terbiyesi görmedigi için serseri olmus çikmis. Futboldan hiç anlamaz. Önüne futbol topu koysan topu keser yarisiylada kafasina sapka yapar..:D.

Erdem Kazan : Ne biz anlatalim ne siz sorun. Kisiliginin özetini çikarin deseniz sadece bir kelime çikar o da ;PARAGÖZ (Karagöz gibi oldu :D). Nerede para kokusu varsa oraya damlar. Aslinda futboldan anlamaz ancak bu iste çok para oldugu için hemen atlamis. Futbolculuk yapamayacagini anlayinca da teknik direktörlüge soyunmus. Su anda Türkiye'de hiç bir takima gidemeyecegini anladigi için Avrupa'ya açilmanin hayalini kuruyor..

"O gün Murat'la birlikte hayallerimizi gerçeklestirmek için Ingiltere'ye dogru yola çikmistik. Bizim gibileri vizeyle filan almayacaklarindan mülteci teknesiyle denizden gidiyorduk. Bizden toplam 7.5 Bin dolar alan adamin bizimle ayni tekneye binmemesi beni biraz tedirgin etmisti dogrusu. Ancak aldigi paralarin sahte olmasi bu durumu biraz hafifletiyordu:D. Ne yapalim canim sen kanunsuz is yap bizde sana maddi yardim yapalim olurmu hiç öyle.:D. Neyse.

Tekne baya bi ilerlemisti. Murat tuvalete gitmek istedi. Bende "yürü beraber gidelim" dedim. Tuvalet çok karanlik bir yerden girince karsimiza çikti. Tuvalette aydinlik sayilmazdi hani. Ben deligi görmeden rastgele yaptim gitti iste :D:D. Murat'in da isi bitmisti ve geri dönüyorduk. Tam o sirada karanliklarin içinden bir gürültü geldi. Biz hemen sese dogru gittik. Güverteye dogru yaklastigimizda çöplüklerin içinde çocuk gibi bir sey vardi.(Bu Aygün oluyor :D). Murat hemen " Vay kaçak vay. Kaçak gemisine kaçak bindin ha :D." dedi. Çocukdan çit çikmadi. Murat bu sefer adini sordu yine cevap alamadik. Ben hemen atladim tabi "Bu yabanci olum görmüyormusun hem Türkçe bilmiyor hemde zenci" dedim.:D. Çocuk hemen "ne zencisi be kafayimi yedin birader" deyince omzundan tuttugum gibi çektim konusmaya basladim. Isminin Aygün oldugunu ancak kisaca mayg. diyebilecegimi söyledi. Megersem o da hayalleri için Ingiltere yolunu tutmus ancak parasi yokmus kaçak binmis. Bende hemen "alalim bunu yanimiza sevdim keratayi" dedim ve yanimiza aldik.

3 gün süren yolculuk sonrasi adaya varmistik. Issiz bir sahiline indik ve hemen oradan uzaklastik.Simdi ise aklimizda tek soru vardi ; Eeeeee peki simdi :D".

"Aradan tam 2 ay geçmisti ve biz hala bosta geziyorduk. Artik futboldan da ümidi kesmis baska is ariyorduk. Açliktan Aygün'ün agzi lagam gibi kokuyordu :D. Newcastle caddelerinde dolasirken birden marketin önündeki gazetelerde o muhtesem haberi okudum ; "PREMIER LIGDE SOK." Sunderland , Reading ve Wigan sike yaptiklari gerekçesiyle 1 yil boyunca profesyonel bir teknik direktör ile çalisamayacaklar...

Birden elim ayagim titremeye basladi. Sanki Aygün'ün agiz kokusu feslegen kokusuna dönmüstü benim için. (Çiçekçi hemen yandaydi :D). Aygün'le Murat'da haberi görünce benimle ayni seyi düsündüler adeta. Ikisi birden bana bakip "iyi olmus yapmasalardi" demezler mi :D. Hemen durumu anlattim ve o takimlarla çalisacak amatör teknik direktörlerin bizler olacagini söyledim. Kafa kafaya vererek plan kurmaya basladik ve o gece hayallere dogru güzel bir uyku çektik...
Ertesi sabah kolları sıvadık ve birkaç Ali Cengiz oyunuyla takımların başına biz geçtik. Şimdi hayallerimize (bu para kazanmak oluyor:D) bir adım daha yaklaşmıştık."..

D E V A M E D E C E K

kuralları okudum ve kabul ediyorum :
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538[/FONT][/FONT]

garydelgadov
31.Ağustos.2007, 05:06
TİOKO geLdi sonunda.:D
HayırLı oLsun.

Rais
31.Ağustos.2007, 05:07
Kariyerinizin takipcisiyim :D.:D.:D maşşallah :D

DenizlispoR
31.Ağustos.2007, 05:10
Hadi ilk defa aygünü desteklicem yanıltma genel favorim murat abidir.

ultraslanerdem
31.Ağustos.2007, 05:18
Hadi ilk defa aygünü desteklicem yanıltma genel favorim murat abidir.

Bence ikiside güme gidecek :D...

Varonil
31.Ağustos.2007, 05:24
Bu seferki ilkinden daha uzun surmesi dilegiyle,basarilar dilerim.Takipcinizim ;)

Estranged
31.Ağustos.2007, 05:26
Murat En yukarıda bitirir :) transfer konusunda yardıma gerek yok,aygünün sonuncu olacağını da hepimiz biliyoruz,o zaman No comment :D

Corpus
31.Ağustos.2007, 05:27
Haydi bakalım merak diyordum bu ne bune diye sonunda anladım hadi bakalım başlayında zevkle izleyelim bu aralar çok kaliteli kariyerler başlıyor 3-4 tane ortak kariyer var örnek bizimki :)

dead game
31.Ağustos.2007, 05:28
favorim aygün

Papi44
31.Ağustos.2007, 05:30
Heycanla Bekliyoruz favorim Murat abi..

ThersoN
31.Ağustos.2007, 05:37
Hayırlısı olsun, takipçinizim, zevkli olacak :)

amasyali
31.Ağustos.2007, 05:38
Bende murat abiyi destekliyorum başarılar . ne zamandır bekliyoduk tioko'yu :)

King_91
31.Ağustos.2007, 05:40
demek tioko sonunda geldi hayırlı olsun kariyer . bence aygün bu kariyerde patlama yapacak ve kariyerinin zirvesine ulaşacak ;)

Clayman
31.Ağustos.2007, 05:41
Ne olduğu belli olmayan çocuk Aygün favorim:D:D:DGiriş kısmına bittim:D

sakary Ali
31.Ağustos.2007, 05:48
tioko geldi sonunda hayırlı olsun favorim murat abi

cemre29
31.Ağustos.2007, 05:48
benim favorimde murat abi basarılar herkese

Addolorato
31.Ağustos.2007, 05:59
İçimden Bir ses bu 3lünün küme düşeceğini söylüyor :D başarılar dilerim ..

El Barto
31.Ağustos.2007, 06:33
ilk mesajdaki yazı stilini değiştirme imkanınız var mı acaba bozuk gözlü arkadaşlar adına mesajı okuyamadığımı söylemek isterim. yazı boyutu çok küçük.

Bu arada tioko nedir bilmişiz. ;;)

başarılar dilerim üzerine alınmak isteyenlere.

ultraslanerdem
31.Ağustos.2007, 06:46
Şimdi nasıl iyi olmuş mu yazı tipi ve boyutu abi...

KaF KeF
31.Ağustos.2007, 06:46
Aygün En büyük Küme Düşme Adayım ...:icon_cool:

El Barto
31.Ağustos.2007, 06:49
Ahh ahh birde italik olmasa su gibi okunurdu ya neyse. ;;)

Ilhan
31.Ağustos.2007, 06:56
Aygün tam takımını almış:)

LaigLeNoiR
31.Ağustos.2007, 06:56
http://img1.loadtr.com/b-212431-.gif

http://www.fmscreenshots.com/images/mdb76qknew5rgydzmnbz.png (http://www.fmscreenshots.com/)http://www.fmscreenshots.com/images/tvxjqg6ki8jykrm2zq8b.png (http://www.fmscreenshots.com/)http://www.fmscreenshots.com/images/thl2bg5ofv9kwozu6tb.png (http://www.fmscreenshots.com/)

AYGÜN SOLAK ~ ERDEM KAZAN ~ MURAT ÖZDEMİR

RaSenGan
31.Ağustos.2007, 06:58
Aygün tam takımını almış:)

Tam takımı derken.İyi mi kötü mü abi :D

Addolorato
31.Ağustos.2007, 07:01
Tam takımı derken.İyi mi kötü mü abi :D

Diyoki Nasılsa Sunderland düşmemeye oynuyo :D aygünde düşürcek %100:Dyani düşürsede fazla göze batmaz :zuhaha

Ziya38
31.Ağustos.2007, 07:11
Herkese basarilar dilerim , takip etmeye calisacam ...

Saygilar..

GeNç KaRTaL
31.Ağustos.2007, 08:11
Newcastle Sunderland olmuş.Zaten kariyere girmeden önce merak ettim Newcastle kim oldu acaba diye.Değiştirilmiş.En doğrusu yapılmış.

Uzun soluklu,bol çekişmeli,çok zevkli bir kariyer olur umarım.Hepinize başarılar..

garydelgadov
31.Ağustos.2007, 08:16
SunderLand araLarında en iyisi gibi duruyor.SunderLand iLk 10da bitirir diğer takımLarı biLmiyorum.:p

JunkChorn
31.Ağustos.2007, 08:16
Herkese başarılar.
Bu kariyerde çook başarılı çıkmasada başarısızlığıyla aygün çok göze batar:)

RaSenGan
31.Ağustos.2007, 08:33
Herkese başarılar.
Bu kariyerde çook başarılı çıkmasada başarısızlığıyla aygün çok göze batar:)

Oylamada bana veriyosun oyunu burda böyle yazıyosun :D

Hedefimiz İlk 5 :p

El Barto
31.Ağustos.2007, 08:46
Wiganlı Gençler Erdem Kazan'a sonuna kadar güveniyor ;)

sakary Ali
31.Ağustos.2007, 16:45
Reading ve Murat abi çok daha iyi yerlere gelir

nekop
31.Ağustos.2007, 17:54
Aygün'e gelecek sene Championship'te başarılar diliyorum. :D

Clayman
31.Ağustos.2007, 18:08
Favorim Aygün demiştim ama Sunderland ile pek favori gibi durmuyor:D:DArtık favorim Reading...

GodfatheR
31.Ağustos.2007, 18:24
Şükür başladı TİOKO :)

Takımların içinde en sevdiğim Sunderland olduğu için Aygün'e rağmen Sunderland'i destekliyorum:)

maNga 33
31.Ağustos.2007, 18:35
T İ O K O nun ne olduğunu merak ediyordum.oyunun başlarına bakılırsa çok zevkli geçecek.ben Reading'i tutuyorum.herkese başarılar..........

I3esiktas
31.Ağustos.2007, 18:50
Favorim Murat Abi BoL ŞanSLar..

jay-jay
31.Ağustos.2007, 19:26
Favorim Aygün Sunderland başarılar hepinize arkadaşlar elimden geldiğince takip edicem :)

bugra 1905
31.Ağustos.2007, 19:27
Hepinize Başarılar Abi Favorim Reading

kaydırı kuppak
31.Ağustos.2007, 20:31
başarılar favorim sunderland..Birde oyunu yamayla mı oynuyorsunuz(yani güncelleştirmeyle mi?)

ultraslanerdem
31.Ağustos.2007, 20:34
Evet 8.0.2 datası ile oynayacağız...

LaigLeNoiR
31.Ağustos.2007, 20:39
Herhangi bir güncelleme paketi yok 8.02 yamasıyla oynuyoruz :)

kaydırı kuppak
31.Ağustos.2007, 20:41
zor olmuyor mu 3 kişi aynı oyunda benim pc ortadan ikiye ayrılır:)birde kotayı yiyo mu bu??

GReeN BeReT
31.Ağustos.2007, 21:11
Aygünüme küme yolunda başarılar :zuhaha
Murat abi ve Erdem abinin takımları gelişmeye oldukça müsait.Herkese başarılar dilerim.

Universal
31.Ağustos.2007, 21:16
TİOKO bu mu? Peh. :cool:

Erdem'i destekliyorum.

anil luque
31.Ağustos.2007, 21:16
murat abi diğer ikiliden daha yukarıda bitirir.. basarılar herkese

ultraslanerdem
31.Ağustos.2007, 22:46
Wiganlı Gençler Erdem Kazan'a sonuna kadar güveniyor ;)

Ne bitmez bir Wigan aşkıymış bu gençlerdeki. :icon_biggrin:

RaSenGan
31.Ağustos.2007, 23:36
*(DEFOE)*, Aydoğan, dead game, EreN, Fernando Gago, jay-jay, JunkChorn, kaydırı kuppak, King_91, memii, Notts County96, poggerpohl, skinclub ve diğer destekleyenlere teşekkürler.Küme düşmemi isteyenler daha çok beklerler :D

Addolorato
31.Ağustos.2007, 23:58
Transferleri Bekliyoruz :) Hem Transferlerle Burası Çok Daha Fazla Hareketlenir =)

King_91
01.Eylül.2007, 00:00
daha kariyer başlamadan 50 mesaj :D rekor geliyor sanırım ;)

yunusgs
01.Eylül.2007, 00:13
Herkese başarılar dilerim.Favorim Murat abi.Aygün ise küme düşer :D

Rais
01.Eylül.2007, 00:14
Wigan'a başarılar :).

a.arıcı-11
01.Eylül.2007, 00:19
Erdem'in Wigan kariyeri hala hafızalarda :D:D umarım o günleri tekrar yaşatır bize:zuhaha

Fietra 10
01.Eylül.2007, 00:22
Reading kadro kalitesi olarak bir adım önde .. Doyle gol kralı our :p :) Reading Avrupa'ya gider..Sunderland ve Wigan hakkında transferler sonrası yorum yapmak mantıklı .. Dediğim gibi Reading üçlü arasından öne çıkan olur ..

sakary Ali
01.Eylül.2007, 01:34
bekliyoruz ne zmn başlıyacak

kaydırı kuppak
01.Eylül.2007, 01:37
bi kariyer vardı liverpool falan vardı gazete yazıları çıkarmışlardı liverpool'la diğer takımın taraftarları arasında kavga falan çıkıyodu o kariyeri yapan siz miydiniz??

RaSenGan
01.Eylül.2007, 03:29
bi kariyer vardı liverpool falan vardı gazete yazıları çıkarmışlardı liverpool'la diğer takımın taraftarları arasında kavga falan çıkıyodu o kariyeri yapan siz miydiniz??

Hayır.

bekliyoruz ne zmn başlıyacak

Bu akşam Erdem abi işten gelince (:

LaigLeNoiR
01.Eylül.2007, 07:14
http://www.fmscreenshots.com/images/thl2bg5ofv9kwozu6tb.png (http://www.fmscreenshots.com/)

Reading'de Yolcular Belli Oldu

http://www.fmscreenshots.com/images/dba3wc9767kdct8p77w.jpg (http://www.fmscreenshots.com/)

Takımın başına geçen Murat Özdemir ilk önce mevkiilerdeki bol ve gereksiz oyuncular ile yollarını ayıracağını açıkladı.Bu isimleri kafasında hemen hemen netleştiren Özdemir'in kimleri göndereceği alınan kaynaklara göre yukarıdaki resimde belirtilmiş durumda.

Addolorato
01.Eylül.2007, 07:19
Murat Abi Bence Lita'yı Satma ;;)

scream_06
01.Eylül.2007, 07:23
Beyler herekese başarılar gönlüm sunderland den yana aranızdaki en güçlü takımda o zaten maddi yöndende iyi transferleri ve maçları sabırsızlıkla bekliyorum takipcinizim

LaigLeNoiR
01.Eylül.2007, 07:46
Murat Abi Bence Lita'yı Satma ;;)

Long,Kitson ve Doyle'da var zaten ve Lita ile Kitson'un özellikleri hemen hemen aynı Kitson daha iyi durumda ve aynı özelliklerdeki oyunculardan çok sayıda var.Lita'yı satıp daha kaliteli bir forvet alacağız.

Suicider
01.Eylül.2007, 09:41
başarıalr diliyorum hepinize favorim Reading :D

sakary Ali
01.Eylül.2007, 13:32
Murat abi temizliğe başlamışsın iyi bir takım oluşturursun bence

ultraslanerdem
01.Eylül.2007, 16:41
http://de.kingofsat.net/jpg/eurosport-hd.jpg

Sayın seyirciler Eurosport'dan hepinize merhaba. Ben spikeriniz Colman. Bu akşamki konuklarımız ise Ligin cezalı takımlarının yeni menajerleri Erdem Kazan, Murat Özdemir ve Aygün Solak.

Spiker : Aygün Bey sizinle başlayalım. Daha düne kadar nerelerdeydiniz şimdi ise neredesiniz. Zor olmadımı bu acaba. Ne gibi zorluklar çektiniz.?
Aygün Solak : Abi dün Londra'daydım şimdi bugün ise Glasgow'dayım.:D Çok zorluklar çektim. Mesala gelirken acayip trafik vardı.:D.Ayrıca otobüsde tekerlek üstüne oturmuşum kendimi bi acayip hissediyorum.:D.
Spiker : Peki Aygün Bey bu sene ligdeki beklentileriniz nedir acaba ?
Aygün Solak : Abi Manchaster'in şampiyon olmasını istiyorum. Ama Chelsea'nin de onu zorlamasını istiyorum. Diğer yandan Arsenali'de çok seviyorum ama bakıcaz işte :D.
Spiker : Son olarak bu sene ki transfer düşüncelerinizide alalım.
Aygün Solak : Amcamın oğlu Karabükspor'da oynuyor onu alıcam. Onun bide arkadaşı varmış iyi oynuyomuş öyle dedi bide onu alırım heralde. :D:D.

Spiker : Murat bey siz ne gibi bir transfer politikası izleyeceksiniz.?
Murat Özdemir : Şu an için herhangi bir transfer politikasını izlemeye almadım.:D. Ama illede bir şeyler izlemem isteniyorsa İngiltere'de çok güzel fashion kanalları var :zuhaha:zuhaha
Spiker : Murat bey takımdan gönderilecekeleri açıklamışsınız. Sizcede biraz erken davranmadınızmı. Yani belki vazgeçersiniz ama oyuncunun morali bozuk olduğundan eski performansı ile oynayamaz.
Murat Özdemir : O zaman o oyuncuyu tekrar gönderme listesine alırım olur biter.:D. Bize oyuncumu yok canım. Mesala bi Asena. Çok güzel dans eder :zuhaha Hiç izledinmi .:D
Spiker : O kim Murat bey yeni bir oyuncumu. Hangi mevkiide oynuyor. İyi dans ettiğine göre Brezilya'lı sanırım.:D.
Murat Özdemir : Mevkii olarak Antalya taraflarında çok çıkıyor.:D.Ama parayı basarsan buralara kadar gelir.:D.Ne dersin ayarlayayımmı :D.
Spiker : Eğer iyi oynuyorsa getirin derim. Ligimizin böyle oyunculara daha çok ihtiyacı var.:D.
Murat Özdemir : Daha çokmu. Ben başka bilmiyorum ki. Bildiğim dansöz sadece bu.
Spiker : Murat bey bende oyuncu derken futbolcu zannetmiştim:D.Neyse konumuza dönelim.

Spiker : Sayın Erdem Bey siz takıma ne gibi takviyeler yapacaksınız.
Erdem Kazan : ING bankı dolandırmayı başarırsam 15-20 Milyon Sterlinlik bi takviye yaparım:D.
Spiker : Transfer durumları nedir peki.
Erdem Kazan : O işdede çok para dönüyor. Bi el atsam iyi olur. Hatırlattığın iyi oldu.:D.
Spiker : Yani pahalı bir transfer mi düşünüyorsunuz.
Erdem Kazan : Pahalı gösterip ucuz transfer yapmayı düşünüyorum:D. Bu işten bizde ekmek yiyelim dimi ama :D.
Spiker : Peki merak ettiğim diğer konu şu. Cezalı takımların üçününde başında birbirlerini tanıyan arkadaşlar geçti. Nasıl oldu bu.
Erdem Kazan : Şöyle oldu ; Önce Türkiye'den İngiltere'ye mülteci olarak üç arkadaş geli.......
Murat Özdemir : OHA.:D.İstersen bide takımların başına geçerken çevirdiğimiz dolaplarıda anlatsaydın.:D.
Aygün Solak : Hatta geçmişte ki banka soygunlarını, kumarhane üç kağıtlarını ve aslen teknik direktör olmadığımızı da . :zuhaha
Erdem Kazan : Bana pek gerek kalmadı zaten.:D. Hepsini açıkladınız. Sağolun beni yormadığınız için :D.

Spiker : Sayın seyirciler bu akşamlık bu kadar. Erken bitirdik ama olsun. İdare edin bu haftalık...:D.

:k: BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN :k:

Hugo
01.Eylül.2007, 16:45
Sonuna kadar Sunderland diyorum başka da birşey demiyorum :)
Sunderland sonra da Wigan tabii ki :p

El Barto
01.Eylül.2007, 17:15
Formdan düşmüşsünüz. ;)

eXcitinG
01.Eylül.2007, 17:24
Jb iLe oLan bağLantısından doLayı Wigan :D

ultraslanerdem
01.Eylül.2007, 17:27
Jb iLe oLan bağLantısından doLayı Wigan :D

Oda olmasa batmıştık zaten :D.

sakary Ali
01.Eylül.2007, 18:17
Güzel olmuş diyalog transferler bu akşam gelir herhade:)

Corpus
01.Eylül.2007, 18:38
Reading en kültürlü takım olduğu için reading i destekliyorum :)

şaka maka bana göre en iyi kadro onda

mclorf
01.Eylül.2007, 18:50
ben kimin kazanacağını bilmem ama en eğlenceli kariyer olcağından eminim,başarılar

kaydırı kuppak
01.Eylül.2007, 21:04
başarılar biraz hızlı koyarsanız ssleri iyi olur..;)

Revolution
01.Eylül.2007, 21:27
Erdem abi'yi destekliyorum..Herkese başarılar.

yunusgs
02.Eylül.2007, 03:41
Dialog kısmının son kısmı süperdi hele hele Murat abinin OHA deyişi :zuhaha

Corpus
02.Eylül.2007, 03:51
Oha ' dan itibaren yazı kopuyo zaten:D

Hugo
02.Eylül.2007, 04:14
Flaş Flaş Flaş!!!..
Hakan Şükür Reading'te!...
http://www.kamerazzi.tv/scripts/news/img/news/hakan_sukur08.jpg

Leroy Litaya kapıyı gösteren Reading yönetimi Hakan Şükür'le Masaya oturdu. Prensip anlaşmasına varılan Şükür'ün önümüzdeki birkaç gün içerisinde kendisini resmen Reading'li yapacak olan sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Bu gelişmelere sonrasında yaptığımız röportajda Şükür: " 5 yaşımdan beri Reading taraftarıyım. Bu forma altında mücadele edeceğim için inanılmaz derecede heyecanlıyım. Elime geçen bu fırsatı iyi değerlendirip uzun yıllar bu camiaya hizmet etmek isterim." şeklinde açıklamalarda bulundu.

http://www.samanyoluhaber.com/images/resim/hakan_19.jpg

Şükür, Galatasaray forması altında UEFA Kupası şampiyonluğu da yaşamıştı.

http://www.bbc.co.uk/berkshire/content/images/2006/05/01/pic3_400x300.jpg

Reading taraftarları böylesine büyük bir dünya yıldızını kadrolarında görmekten dolayı mutluluk duyacaklarını dile getirdiler.

(*) FotoPremierLig Gazetesi özel haberidir.

Addolorato
02.Eylül.2007, 04:23
Gereksiz Oldu Gibi Biraz Ama Sen bilirsin Murat Abi :)

RaSenGan
02.Eylül.2007, 04:27
Almadı ki daha :D

Addolorato
02.Eylül.2007, 04:31
Aman Almasın Zaten :D

Hugo
02.Eylül.2007, 04:33
Süper yayıncılık anlayışıyla hemen ikna ettim taraftarı gördüğünüz gibi. Yarın FotoGol'de başlıyom çalışmaya :n:

Corpus
02.Eylül.2007, 05:17
5 yaşımdan beri Reading taraftarıyım

uzun yıllar bu camiaya hizmet etmek isterim

hahahaha süpermiş bu ya :D:D:D

Fietra 10
02.Eylül.2007, 05:17
Reading'e oyumu verdim ama geri alma durumu söz konusu olabilir mi..:D

Şaka bir yana pivot santrafor arıyorsan Iversen'ı al daha iyi be abi..:) 07'nin kralı :D

Estranged
02.Eylül.2007, 05:23
Bir saniye,JB bildiğimiz Jack Black mi yoksa J&B var o mu :D Her türlü tebrikler :D maçları da bekliyoruz :)

Revolution
02.Eylül.2007, 05:24

hahahaha süpermiş bu ya :D:D:D

Aynen ya koptum.. :zuhaha:zuhaha:zuhaha Oyum Erdem abi'ye...

bySilver
02.Eylül.2007, 05:31
diyaLogun son böLümü süper

:zuhaha

Suicider
02.Eylül.2007, 06:12
ehuehueuh :D süper :D

Addolorato
02.Eylül.2007, 06:26
Bir saniye,JB bildiğimiz Jack Black mi yoksa J&B var o mu :D Her türlü tebrikler :D maçları da bekliyoruz :)

JJB Yahu Adidas Gibi Bişey :D

mclorf
02.Eylül.2007, 06:35
süper bir kariyer ayrıca arlardaki konuşmalarada gülmekten ölüyorum:D:D:D:D:D

ultraslanerdem
02.Eylül.2007, 06:50
http://www.radyospor.com/pic_lib/25.06.2008_arshavin12.jpg

Wigan'da Arshavin toplantısı.
Klüp yöneticileri oyuncuyu almak için bütün imkanları kullanacağını belirtti. Forvet sıkıntsı çeken Wigan bu oyuncuyu alarak taraftarlarını coşturmayı hedefliyor...

LaigLeNoiR
02.Eylül.2007, 06:53
http://d.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/20080511/16/2381330871-soccer-barclays-premier-league-derby-county-v-reading-pride-park.jpghttp://www.nancarrow-webdesk.com/warehouse/storage2/2008-w19/img.216662_t.jpg
http://reading.theoffside.com/files/2008/05/blubbing-reading-fan.jpghttp://www.nancarrow-webdesk.com/warehouse/storage2/2008-w19/img.216659_t.jpg

Reading taraftarı ağlıyor

Basında çıkan Hakan Şükür isimleri üzerine Reading taraftarları çok üzüldü.

Bu haberi okuyan taraftarlar gözyaşlarına engel olamazken klubün resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre Hakan Şükür ile ilgili herhangi bir girişim olmadığı ve Murat Özdemir'in bu habere sadece güldüğü söylendi.

garydelgadov
02.Eylül.2007, 06:58
Wigan Arshavini aLırsa bu konuda TKye gider.:n:
Adamı kim aLırsa kariyeri bi anda bitiyor ya save bozuLuyor yada takım kötü gidiyor.:zuhaha

RaSenGan
02.Eylül.2007, 08:49
Ada'da Servet Sesleri

http://www.radyospor.com/pic_lib/10.04.2008_servet_cetin.jpg

Sunderland kulübü olarak Servet Çetin isimli oyuncu için 1.5 Milyon Ytl verdik fakat Galatasaray yönetimi reddetti.Servet'i almak için 5 Milyon Ytl'yi gözden çıkarabiliriz :D Diğer mevkiiler için ise bir çok oyuncuyla görüşüyoruz ve 3 oyuncuyla her an sözleşme imzalayabiliriz.Bu isimler yarın açıklanacaktır.(:

garydelgadov
02.Eylül.2007, 08:56
Ne Serveti yahu.:)

BeaT
02.Eylül.2007, 09:06
reading taraftarı 1 transfere aglıyorsa ohooo işin var murat :D

ozgur.sener51
02.Eylül.2007, 17:04
süper bi kariyer başlangıcı olmuş...
bende istiyorum ortak kariyer kim yapar benimle ortak kariyer... :D:D:D başvuruları bekliyorum çıkan olacak mı bilmiyorum ya !!!

El Barto
02.Eylül.2007, 17:12
Eddie Johnson'u tekrar Wigan Athletic formasıyla mabedimiz JBB'de görmek en büyük dileğimiz. ;;)

Hugo
02.Eylül.2007, 17:30
.....3 oyuncuyla her an sözleşme imzalayabiliriz.Bu isimler yarın açıklanacaktır.(:

TRANSFERFOTOPREMİERLİG DEN İZLENİR!..

FotoPremierLig Sunderland'ın transfer listesini ele geçirdi!!!

İşte O Adları Sır Gibi Saklanan Üçlü!!!...

Deco - Xavi - İniesta

3 süper bücürü alarak orta sahayı bitirmeyi hedefleyen Sunderland çalışmaları sıklaştırdı.
Bu oyuncular için Barca'ya toplamda 50 Milyon Euro öneren yönetim yeni hoca Aygün Solak'tan da görüş aldıktan sonra harekete geçti.
Yeni takımlarında Deco'nun 20, Xavi'nin 6, İniesta'nın ise 24 numaralı formalaraı giyecekleri elimize geçen haberler arasında. Trafatarlar şimdiden formalarına isimleri yazdırmaya başladılar bile.

En çok rağbet gören ise Deco oldu.

http://img151.imageshack.us/img151/5161/decosunderoy2.jpg

FotoPremierLig'den ayrılmayın. Transferi Kaçırmayın.

El Barto
02.Eylül.2007, 17:34
Kolpa basın :zuhaha

ultraslanerdem
02.Eylül.2007, 17:39
Eddie Johnson'u tekrar Wigan Athletic formasıyla mabedimiz JBB'de görmek en büyük dileğimiz. ;;)

Niye olmasın. Listemde dolaşıyor kendisi.:D.

Hugo
02.Eylül.2007, 18:08
Kolpa basın :zuhaha

Çaktırma abi. O da zaten Stoke City forması :n:

DenizlispoR
02.Eylül.2007, 18:14
100. msj bnden olsun.Ya bari sunderland forması kullan o kdr fakir bi gaztemisiniz FotoPremier.

El Barto
02.Eylül.2007, 18:15
Sunderland'de şok!!!

Bugün sabah saatlerinde kendilerine "Sunderland'lı ağaçkakanlar" adını veren bir grup taraftar kulüp binası önüne gelerek yönetime ve teknik kadroya protestoda bulundular. Sunderland'lı ağaçkakanlar adına basına bir demeç veren Gary McBirdie, kulübün sezon başında aldığı cezadan ve kulübün başına getirilen teknik direktöre karşı duyulan kaygıdan bahsederken, yönetim ve teknik heyeti istifaya çağırdı.

Y.H.A

ultraslanerdem
02.Eylül.2007, 18:24
Y.H.A :zuhaha (Yalan haber ajansı) :D.

El Barto
02.Eylül.2007, 18:33
Maçlara Gitmeyiz!!!

Wigan Athletic kulübüne yakın kesinlerden alınan bilgiye göre, Wiganlı gençler olarak tanınan, Avrupa'nın en büyük taraftar grubu olarak kabul edilen Wigan taraftarı yönetim ile restleşme içerisine girmiş. Ya Eddie Johnson kulübe geri gelir yada Wiganlı Gençler grubunu feshedip maçlara gitmeme kararımıza sezonun başından itibaren başlayoruz dedikleri öğrenildi.

Konu ile ilgili Wigan yönetimi ve teknik heyetinden bir açıklama gelmezken Eddie Johnson'un Wigan'da seve seve oynarım demeci akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Y.H.A.

Hugo
02.Eylül.2007, 18:36
Sunderland Woodpeckers: Stadı yıkarız!..

http://img75.imageshack.us/img75/1822/woodpeckersak2.jpg

sakary Ali
02.Eylül.2007, 18:38
Noluyo yaa:)

El Barto
02.Eylül.2007, 18:46
Hayvanseverlerden Sezon Açılışına Balta!!!

Her yıl Sunderland Kulübü'nün sezon açılışında takımın en ateşli taraftarları olarak bilinen "Sunderland'lı Ağaçkakanlar" grubunun geleneksel sezon açılış töreninin bu yıl gerçekleştirilmesini önlemek için hayvan hakları dernekleri harekete geçti.

Kendilerine ağaçkakan diyen bu grup her yıl geleneksel olarak sezon açılışlarında 50 tane ağaçkakanı uçurarak yaptıkları şovu bu senede ne pahasına olursa olsun gerçekleştireceklerini savundu.

Ancak Hayvan Hakları savunucuları buna asla müsade etmeyeceklerini, ağaçkakanların şehirde salınmasının onların ölümüne neden olacağını ve doğal ortamlarından ayrılmamalarının gerektiğini söyledi.

Bu gergin ortamda transfer çalışmalarını sürdüren Sunderland henüz transfer yapablmiş değil.

Y.H.A.

DenizlispoR
02.Eylül.2007, 19:10
:D süper kariyer.YHAyı mı diriltceniz yine.

hekozja
02.Eylül.2007, 19:18
:D:D konuşamalr süper hakan şükürün lafına bayıldım.ben reading götürür diyorum diğerleri kümeye:D.

ultraslanerdem
02.Eylül.2007, 19:25
http://images.habervitrini.com/haber_resim/bbc_logo.jpg

SON DAKİKA !!!

Sayın Seyirciler şimdi Sunderland takımı klüp binası önüne bağlanıyoruz...

http://www.dunyabulteni.net/images/news/29473.jpg

Eee merkez şu an burada durum hiç iç açıcı değil. Hayvanseverler derneği Sunderland klüp binası önünde protestoya başladı. Klüpden yapılan açıklamaya göre ise "ağaçkakanları bırakacağız. Onlar olmazsa taraftar grubumuzun bi anlamı kalmaz "dedi. Hayvanseverler ise aşırı kızgın bir şekilde protestoya devam ediyorlar. Polis olaya müdahale edemiyor durum nereye kadar gider tahmin etmek gerçekten zor...

İŞTE GÖRÜNTÜLER ;

http://img.mynet.com/ha2/filipinler_protesto.jpg

http://resimler.haberler.com/haber/570/almanya-da-buyuk-ayiba-buyuk-protesto_o.jpg

http://www.renkhaber.com/haberresim/cp139414_7020157407_3.jpg

Hugo
02.Eylül.2007, 19:28
BU HABERLER BAŞKA YERDE YOK!..
Wigan Tansferde Bombaları Patlatmaya Hazırlanıyor!!..

Varan 1 - Andrei Arshavin

http://www.bbc.co.uk/blogs/euro2008/arshav438.jpg
Rus golcü ile her konuda anlaşıldıu ve imzalar artık an meselesi.

Varan 2 - Mehmet Topuz

http://www.radyospor.com/pic_lib/22.01.2008_mehmet_topuz.jpg
Kayserispor'un başarılı oyuncusu milli takımda d ayer alıyor. Sağ kanatta ve orta sahada yapamadığı iş yok!

Varan 3 - Albert Luque

http://imagenes.hola.com/noticias-de-actualidad/2007/07/09/luque.jpg
Albert Luque(Sağdaki :n:)
İspanyol oyuncu sol kanatta ve forvette görev alabilir. Altın yıllarını Deportivo'da yaşadıktan sonra sakatlıklardan kurtulamayan Albert, yeni takımında tertemiz bir sayfa açacak. İmzalar yakında atılacak.

Varan 4 - Francisco Guillermo Ochoa

http://gatorblog.files.wordpress.com/2007/10/ochoa.jpg
Genç kaleci bir kaç gün içerisinde Wigan JJB Stadyumu çimlerinde top oynamaya başlayacak.

ve Taraftarı Coşturacak Haber..

Eddie Johnson Geliyooooor!...
http://i.a.cnn.net/si/2005/writers/grant_wahl/07/12/ej.salary/p1_ej_0711.jpg

Erdem hoca çok yakın zamanda yaklaşık 4 Milyon Euro karşılığında Amerikan golcüye imzayı attıracak.

FotoPremierLig Gazetesi Özel Haberidir..

Varonil
02.Eylül.2007, 19:50
Eddie Johnson'u tekrar Wigan forması ile seyretmek çok güzel olur gerçekten :) Bekliyoruz Eddie transferini Erdem Hocam :D

MaTRaKaN
02.Eylül.2007, 20:04
Eddie Wigan'a
Eddie Wigan'a
Eddie Wigan'a

mclorf
02.Eylül.2007, 20:32
müthiş bişi ya wigan transfer bombalarını patlatmış aynısını sunderland'den de bekliyoruz

King_91
02.Eylül.2007, 20:34
müthiş bişi ya wigan transfer bombalarını patlatmış aynısını sunderland'den de bekliyoruz

sakin dostum gazetelerin her dediğine inanmıycan türkiye burası :D

Hugo
02.Eylül.2007, 21:08
sakin dostum gazetelerin her dediğine inanmıycan türkiye burası :D

hieeyyyt. Benim gazetemde yalan haber olmaz arkadaşım. Biz doğru bildiğimizi yazarız, dürüst habercilik yazarız. Mesela Sunderland Trezeguet ile 4 yıllığına anlaştı.

Addolorato
02.Eylül.2007, 21:11
Reading'ten Transfer Harekatı

http://image.haber3.com/haber/145612.jpg

Beşiktaş'ın Gordon'u Alın Üstüne para veririm ifadesinden sonra harekete geçen uyanık teknik direktör Sir Murat Özdemir' Klübümüzün paraya ihtiyacı var' diye konuştu Kulislerde Murat Özdemir'in 100 bin euroyu yeni ingiliz sevgilisiyle balayına gitmek için kullanılacağı konuşuluyor

Eralp Ergin özel Haberidir kaynak gösterilmeden kullanılamaz

DenizlispoR
02.Eylül.2007, 21:33
Reading'ten Transfer Harekatı

http://image.haber3.com/haber/145612.jpg

Beşiktaş'ın Gordon'u Alın Üstüne para veririm ifadesinden sonra harekete geçen uyanık teknik direktör Sir Murat Özdemir' Klübümüzün paraya ihtiyacı var' diye konuştu Kulislerde Murat Özdemir'in 100 bin euroyu yeni ingiliz sevgilisiyle balayına gitmek için kullanılacağı konuşuluyor

Eralp Ergin özel Haberidir kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Murat abi bizede ayarla birini :D.Eralp sen YHAdan beter çıktın Sana UHB&SHA&OHA(Olmaz Haber Ajansı):0:

RaSenGan
02.Eylül.2007, 21:34
hieeyyyt. Benim gazetemde yalan haber olmaz arkadaşım. Biz doğru bildiğimizi yazarız, dürüst habercilik yazarız. Mesela Sunderland Trezeguet ile 4 yıllığına anlaştı.

Evet hatta 1 alana 1 bedavaymış yanında da Del Piero'yu verdiler :D

Addolorato
02.Eylül.2007, 21:41
Bomba Patladı Del Piero Sunderland'te

http://www.yeniresim.com/data/media/182/del_piero.jpg

Aygün Solak Adlı Çaylak Menejerin Basın Açıklamasından Sonra Del Piero'ya böyle bir durum olup olmadığını sorduk kendisi ' Transfer haberini Milli Maçteyken Aldığını ve Uçarak Sunderland'e Geliyorum' dedi

İşte Yukardaki Resimde Gördüğünüz Gibi Del Piero Uçarak Geliyor

QaaN-07
02.Eylül.2007, 22:23
@ galatasaray12

Kariyeri kirlettiğini düşünüyorum,sıkıcı olmaya başladın..

jay-jay
02.Eylül.2007, 22:53
@ galatasaray12

Kariyeri kirlettiğini düşünüyorum,sıkıcı olmaya başladın..

Katılıyorum...Türk medyası gibi davranarak espri yapmaya çalışıyosnda bazen ipin ucu kaçıyo senin transfer haberlerinde....

Addolorato
02.Eylül.2007, 23:24
2 Tane Haber Ekledik Dahada Eklemeyi Düşünmüyodum Zaten Sanki Burdaki Bütün Haberleri Ben Yapmışım Gibi Konuşuyosunuz Yakıştıramadım

DenizlispoR
02.Eylül.2007, 23:25
ipin ucu kaçmıo bnce espriiler olmasa kariyer kitapları derlerdi bu konuya.

ShevAnil
02.Eylül.2007, 23:29
5 Sayfa Olmuş Kariyer Yok Ortada. Aygün Küme Düşer. Wigan daha Üst Sıralarda Bitirir.

hekozja
02.Eylül.2007, 23:32
ya galatasaray12 bu arkadaştan ne alıp veremediğiniz var.kariyerlere renk katıyor beğenmiyorsunuz.türk medyasıda böyle değilmi sanki herhalde akrabalarınızdan gazeteci olan var

nikomedya71
02.Eylül.2007, 23:39
Galatasaray12 ye karşı özel bir düşmanlık var gibi hissetmeye başladım,Fenerbahçe kariyeride aynı şekilde bitirildi eğer beğenmiyorsanız görmezden gelir bitirirsiniz çokta zor bir şey değil

Neyse Reading diğerlerine göre ön sıralarda bitirir diye düşünüyorum,sonra Wigan ve Aygün kusura bakma ama Sunderland :icon_biggrin:

Hugo
02.Eylül.2007, 23:42
Oyuna başladılar ama biraz yavaş ilerliyorlar galiba. Wigan ın flaş transferleri olabilir. Ama transfer sezonu bitince hızlanacağını düşünüyorum.

Addolorato
02.Eylül.2007, 23:44
Yok Bana Değil Bulunduğu Yer Yazısının Altındaki Sayıdan Dolayı Böyle Yapıyolar .. Bu Arada Kariyer başlasın bence murat abi iyi tranfer yapıcaktır

maNga 33
02.Eylül.2007, 23:44
QaaN-07 ve jay jay adlı kişilerin yaptıklarını kendilerine yakıştıramıyorum.kariyer dediğin espirili olmalı.fikrinizi söylemeniz güzel ama bunu kırıcı sözle söylemek pek iyi olmamış

bySilver
02.Eylül.2007, 23:53
Bu kadar koLpa haber oLur mu ya etraf doLdu taştı bu ne koLpa hayat ya :D

Revolution
03.Eylül.2007, 00:04
Bence gayet güzel espriler devam et Eralp.. :D

hekozja
03.Eylül.2007, 00:18
eralp sen dvm et lütfen:D.kariyeri bekliyoruz hala :@:)

jay-jay
03.Eylül.2007, 00:21
Bana göre abartı gelen birşeyi söylemenin neresi yanlıştır anlamış değilim 5 sayfalı bi konu var güzel bi kapışma olucak diye bekliyoruz bi arkadaş hakan şükürle iyi bi espri yapmış ilk okudugumda banada keyif verdi tamam ama devamında sürekli aynı şekilde tekrarlamak bu fasa fiso haberleri ne kadar eğlencelidir bana pek gelmedi o yüzden rahatsızlığımı dile getirdim herkes beğenicek diye bişey yok eleştirilere açık olmayacak bunları kaldıramayacaksak böyle bir platformda ne ararız?

Ne yaşla ne başla ne nickle ne isimle ilgisi vardır tamamen bir kişinin düşüncelerini ve rahatsızlığını açıkça belli etmesidir(Nasıl beğenenler yapıyorsa beğenmeyenlerinde yapması gayet normaldir)...

DenizlispoR
03.Eylül.2007, 00:42
Walla herkes komediye karşı mı bu forumda öyleyse grup oluşturalım walla.:(

Hugo
03.Eylül.2007, 01:16
Birisi gelip burayı düzeltse iyi olacak. Kariyerin dışına çıkılmaya başladı. Birbirimizin yazdığı mesajları eleştrimeye çok meraklıyız çünkü..

Rais
03.Eylül.2007, 01:18
Kariyer başlıcak dimi bu yaz ? :)

garydelgadov
03.Eylül.2007, 01:22
İllaki başLar.:)
SchiLdenfieLdi aLırsa iyi oLur EraLp,Kafa 19 adamın.:zuhaha

dead game
03.Eylül.2007, 01:38
haberleri esirgemeyin gayet renkli oluyor ..

LaigLeNoiR
03.Eylül.2007, 01:53
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42621000/jpg/_42621885_cop300.jpg

Gordon ve gelecek paraya ihtiyacımız yok

Yeni sezonda Reading başkanı transfer bütçesini açıkladı ;

Yeni sezonda transfer bütçesi 32.5 Trilyon.

BeaT
03.Eylül.2007, 01:58
murat o menejerı at senin olman gerek orda :D

Hugo
03.Eylül.2007, 02:15
32,5 Trilyon çok iyi paraymış. Bu parayla en azından inter-totya gidecek bir takım yapabilirsin Murat abi. Var olan oyuncularla birlikte tabii ki.

ultraslanerdem
03.Eylül.2007, 02:25
Kariyere başladık aslında. Ama belirli bir mesafe kat edemediğimiz için buraya koymaya gerek bulmadık. Transferler filan daha gerçekleşmedi. Ben bu akşam Isparta'ya gdiyorum kayıt için. Büyük ihtimalle Perşembe günü ilk veriler gelir...

Corpus
03.Eylül.2007, 02:35
Tioko geldi de kendisini pek göstermiyor gibi utanıyo mu ne :)

kaydırı kuppak
03.Eylül.2007, 03:40
yav ne zaman maçları oynuyosunuz bari bi program koyunda bizde ona göre davranalım:)örneğin T.İ.O.K.O'da yarın; :) gibi..

Revolution
03.Eylül.2007, 04:18
Bence reklam yapıyorlar..Tek birşey konmamış 5 sayfa yorum yapılmış..Bizim kariyerlerde 15 tane ss 1 sayfa yorum..Bırakın reklamcılığı..:zuhaha

RaSenGan
03.Eylül.2007, 04:33
Tioko geldi de kendisini pek göstermiyor gibi utanıyo mu ne :)

yav ne zaman maçları oynuyosunuz bari bi program koyunda bizde ona göre davranalım:)örneğin T.İ.O.K.O'da yarın; :) gibi..

Bakın ne demiş Erdem abi :)

Kariyere başladık aslında. Ama belirli bir mesafe kat edemediğimiz için buraya koymaya gerek bulmadık. Transferler filan daha gerçekleşmedi. Ben bu akşam Isparta'ya gdiyorum kayıt için. Büyük ihtimalle Perşembe günü ilk veriler gelir...

LaigLeNoiR
03.Eylül.2007, 05:09
Bence reklam yapıyorlar..Tek birşey konmamış 5 sayfa yorum yapılmış..Bizim kariyerlerde 15 tane ss 1 sayfa yorum..Bırakın reklamcılığı..:zuhaha

Eee TİOKO (Türkiyenin ilk ortak kariyer oyuncuları) olmak kolay değil :D O kadar olacak ama :)

kaydırı kuppak
03.Eylül.2007, 06:19
hakkaten yav 100 ss koyarsın 10 yorum olur bakarsın 1.000 kere bakılmış..Ama buraya giren yazıyor yahu:)

RaSenGan
03.Eylül.2007, 06:24
Delgado Sunderland'e Çok Yakın !

32 yaşındaki golcü Agustin Delgado'yla büyük ölçüde anlaştık.Oyuncuya birçok teklif geldi fakat bu teklifleri veren kulüplerin içindeki en iyi teklifi veren ve en iyi takım biziz.Büyük ihtimal 3 Milyon Ytl karşılığında bu oyuncuyla anlaşıcaz. Yoksa siz Matias Delgado mu zannetiniz :n:

kaydırı kuppak
03.Eylül.2007, 06:32
bence matias delgado daha iyi agustinden :n:

dead game
03.Eylül.2007, 08:50
sunderland

sunderland

sunderland

sunderlandlı taraftarlar eleştirilere rağmen takıma güvenior....:D

RaSenGan
03.Eylül.2007, 08:50
Tezahürata gerek yok :zuhaha

KODEST
03.Eylül.2007, 11:58
yaŞasın wigaN

sitte
03.Eylül.2007, 15:18
Haydi Reading , Haydi Murat Abi :P

DenizlispoR
03.Eylül.2007, 16:26
Sundeland Fan!!!!!!!!!

deniz.91
03.Eylül.2007, 17:01
Haydi Wigan Haydi Wigan Haydi tam zamanı tam zamanı şimdi

Hugo
03.Eylül.2007, 17:09
AGUSTİN DELGADO SUNDERLAND'DE!!..

http://img141.imageshack.us/img141/5872/delgadojt1.jpg

Revolution
03.Eylül.2007, 18:17
Kolpa haber hikayesi oldu bu TİOKO..Haydi başlasın veya başladıysanız birazcık ss koyun bişeyler yapın.:)

Hugo
03.Eylül.2007, 18:18
Gerçekten alıyorum dedi ya Aygün. Ona binaen yaptım haberi. delgado uçaktaymış İngiltereye inecekmiş birazdan :D

SiR ToMaSRoSiCkY1
03.Eylül.2007, 18:27
Şu kolpa haber işi kalksa daha daha iyi olucak.Çünkü sıkmaya başladı.Favorim Wigan'lı Erdem abi:)JBB sağolsun:D

C h A o S
03.Eylül.2007, 18:29
Arkadaşlar 6 sayfa var ama bir tane maç yok.Sizce biraz abartı olmadı mı?Bence artık başlamalı...

Rais
03.Eylül.2007, 19:49
Maç yapılcak dımı :) 6 sayfa olupda maç ss olmayan başka bir konu oldugunu sanmıyorum :).

kaydırı kuppak
03.Eylül.2007, 19:56
perşembe günü başlıyomuş..biraz sabredin 6 sayfa ss yokmuş o zaman yorum yazmayın 6 sayfa olmasın..!

sitte
03.Eylül.2007, 20:06
Haydi efsaneler başlayın artık :p

LaigLeNoiR
03.Eylül.2007, 20:20
Arkadaşlar bir açıklama yapayım.

Kariyerimize başladık ancak transfer çalışmaları vs sırasındayız ve Erdem'in Üni. Kayıt işleri var ve Şehir dışında en kısa sürede dönecek ve bizde devam edeceğiz.

Bazı arkadaşlar isyan ediyor ss eklensin diye ama şu anda ekleyecek ss yok :) Ekleyebildğimiz kadar ekliyoruz zaten.Bu kariyerin amacı da bu.Sadece bizler değil hep beraber yapıyoruz kariyeri.Herkes haber ekleyebilir biz kimseye kızmıyoruz veya uyarmıyoruz bir daha eklemeyin diye.Bazı arkadaşlar sahiplenmiş kariyeri ve "şunu ekleme bunu ekleme sen çok oldun" gibilerinden laflar söylenmiş.Ben onlar adına sizlerden özür diliyorum.Herkes özgürdür ve bizler tarafından ve yönetim tarafından sıkıntı olmadıktan sonra herkes istediği haberi yapabilir.

kaydırı kuppak
03.Eylül.2007, 20:37
Arkadaşlar bir açıklama yapayım.

Kariyerimize başladık ancak transfer çalışmaları vs sırasındayız ve Erdem'in Üni. Kayıt işleri var ve Şehir dışında en kısa sürede dönecek ve bizde devam edeceğiz.

Bazı arkadaşlar isyan ediyor ss eklensin diye ama şu anda ekleyecek ss yok :) Ekleyebildğimiz kadar ekliyoruz zaten.Bu kariyerin amacı da bu.Sadece bizler değil hep beraber yapıyoruz kariyeri.Herkes haber ekleyebilir biz kimseye kızmıyoruz veya uyarmıyoruz bir daha eklemeyin diye.Bazı arkadaşlar sahiplenmiş kariyeri ve "şunu ekleme bunu ekleme sen çok oldun" gibilerinden laflar söylenmiş.Ben onlar adına sizlerden özür diliyorum.Herkes özgürdür ve bizler tarafından ve yönetim tarafından sıkıntı olmadıktan sonra herkes istediği haberi yapabilir.

bende katılıyorum sonuçta insanların biraz sabırlı olması gerek konuya tahammülün yoksa konuya girmezsin olur biter..!

El Barto
03.Eylül.2007, 20:49
Sır Transfer

Sunderland'ın adı sır gibi saklanan bir transferi bugün bitireceği söylentileri ayyuka çıkınca ulaşmaya çalıştığımız minik menajer Aygün bizlerden, farenin kediden kaçtığı gibi kaçtı. Son olarak Madam Bovary havalimanında Fransa'ya gitmekte olan bir uçağa kabin görevlilerinin yardımlarıyla binmeye çalışırken görüntülenen minik menajer'in Fransa'da bu sır transferi noktalayacağı belirtildi.

Minik menajerin Fransa'ya gidiyor olmas,ı adı sır gibi saklanan oyuncunun Samir Nasri olabileceği ihtimali ağaçkakanlarda sevinçle karşılandı.

Y.H.A.

bySilver
03.Eylül.2007, 20:53
Govou mu geLiyor :p

El Barto
03.Eylül.2007, 21:31
Samir Nasri'den bomba açıklamalar!!!
Adı Sunderland'e transfer haberlerine karışan Nasri açtı ağzını yumdu gözünü. Sunderland'in minik menajeri Aygün'ü reklam yapmakla suçlayan Nasri şöyle devam etti;
"Sunderland menajerini tanımıyorum. İsmini ilk kez sizden duyuyorum ve kendisini hiç görmedim. Kendisi benim ismim üzerinden ününü arttırmaya çalışan biri. Sunderland'e gitmeye niyetim yok. Bir gün Ada'da futbol oynamak istiyorum ancak bu takım ASLA Sunderland olmayacak."
Bu zehir zemberek açıklamaların üstüne minik menajerden bir yanıt gelmezken, Nasri'den gelen yalanlama üzerine kulislerde Sakho isminin ön plana çıktığı ve minik menajer Aygün'ün bugün Sakho'nun menajeriyle yemekte transferi konuşacağı gelen bilgiler arasında.

Y.H.A.

Rais
03.Eylül.2007, 21:40
perşembe günü başlıyomuş..biraz sabredin 6 sayfa ss yokmuş o zaman yorum yazmayın 6 sayfa olmasın..!
yorumların yarısı kolpa haber.O kadar övülüyor tioko hali ile insan merak ediyor.Arkadaş acıklama yapmıs hala kolpa haber yaparak sayfaları doldurmanın luzumu yok..

sakary Ali
03.Eylül.2007, 21:42
Delgado'dan Sunderland'e'e yeşil ışık !
http://img.mynet.com/spr2/Delgado17.jpgBeşiktaş'ta forma giyen Delgado, Sunderland'de oynamak istediğini söyledi.

Delgado, Sunderland' transferinin "çok yakın" olduğunu, ancak henüz detayların sonuçlanmadığını kaydetti. Transferin 24 saat içinde netlik kazancağını ifade eden Arjantinli futbolcu, "Sunderland gibi bir takımda oynamak istediğini eğer kulübümle anlaşılırsa seve oynarım" şeklinde konuştu.

Hugo
03.Eylül.2007, 21:42
Arkadaş aynı zamanda özgürsünüz de demiş.. "Kolpa" haber yapmayın knouyu kirletmeyin yazmayın çizmeyin dememiş..

ShevAnil
03.Eylül.2007, 21:45
Sunderland Menejeri Aygün'ü En Son Fransa'da Öxer! :D Yakınlarında Gördüm :p

El Barto
03.Eylül.2007, 21:49
yorumların yarısı kolpa haber.O kadar övülüyor tioko hali ile insan merak ediyor.Arkadaş acıklama yapmıs hala kolpa haber yaparak sayfaları doldurmanın luzumu yok..

Üzerimize vazife olmayan işlere karışmanın da bir lüzumu yok. ;)

Forum kurallarını ihlal etmediği sürece isteyen istediği mesajı yazmakta özgür olduğu gibi isteyen istediği mesajı okuyup okumamakta da özgürdür. Konu sahipleri bunu dert etmezken bazı arkadaşların neden bukadar takıldığını da anlamıyorum. Eğlence amaçlı yapılan birşey ve eğleniyoruz. Perşembeye kadar resim eklenemeyecekmiş boş boş duracağına eğleniyoruz. Eğer siz eğlenmiyorsanız konuya girmezsiniz bukadar...

Yeterince anlaşılır oldu sanırım.

KODEST
03.Eylül.2007, 22:00
ya biri bana siteye nasıL resim eKLenir desn ya:Dkariyerimi paYLasıcam

sakary Ali
03.Eylül.2007, 22:12
ya biri bana siteye nasıL resim eKLenir desn ya:Dkariyerimi paYLasıcam
şu linkten 3.maddeye tıkla!
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538

QaaN-07
03.Eylül.2007, 22:16
Katılıyorum...Türk medyası gibi davranarak espri yapmaya çalışıyosnda bazen ipin ucu kaçıyo senin transfer haberlerinde....

Neyse boşver..

2 Tane Haber Ekledik Dahada Eklemeyi Düşünmüyodum Zaten Sanki Burdaki Bütün Haberleri Ben Yapmışım Gibi Konuşuyosunuz Yakıştıramadım

Bir arkadaş ile karıştırmışım seni de
Espri yapılır,gülünür geçilir
Ama onun da sıkıcı olduktan sonra manası kalmaz
Seni kırdıysam kusura bakma ;)

ipin ucu kaçmıo bnce espriiler olmasa kariyer kitapları derlerdi bu konuya.

espriler olsun zaten çok daha güzel olur kariyerler
ama kariyerin 5 sayfası sırf kolpa haberse o zaman ben ona espri demem

ya galatasaray12 bu arkadaştan ne alıp veremediğiniz var.kariyerlere renk katıyor beğenmiyorsunuz.türk medyasıda böyle değilmi sanki herhalde akrabalarınızdan gazeteci olan var

Bu arkadaşla ilk defa diyaloğa girdim,öyle bir şey söz konusu olamaz

Galatasaray12 ye karşı özel bir düşmanlık var gibi hissetmeye başladım,Fenerbahçe kariyeride aynı şekilde bitirildi eğer beğenmiyorsanız görmezden gelir bitirirsiniz çokta zor bir şey değil

Neyse Reading diğerlerine göre ön sıralarda bitirir diye düşünüyorum,sonra Wigan ve Aygün kusura bakma ama Sunderland :icon_biggrin:

Bence siz abartıyorsunuz ;)

Yok Bana Değil Bulunduğu Yer Yazısının Altındaki Sayıdan Dolayı Böyle Yapıyolar .. Bu Arada Kariyer başlasın bence murat abi iyi tranfer yapıcaktır

Ne alakası var ki şimdi?
Sana küçüksün senin burda işin yok falan mı denildi?
Alt tarafı bu kadar çok kolpa haber yapmayın,kariyer kirleniyor dedik

QaaN-07 ve jay jay adlı kişilerin yaptıklarını kendilerine yakıştıramıyorum.kariyer dediğin espirili olmalı.fikrinizi söylemeniz güzel ama bunu kırıcı sözle söylemek pek iyi olmamış

Ne yapmışım ki?
Kariyer dediğin esprili olmalı bunu ben de biliyorum
Ama o kariyerin 5 sayfası da espri olursa anlamı kalmaz

Bana göre abartı gelen birşeyi söylemenin neresi yanlıştır anlamış değilim 5 sayfalı bi konu var güzel bi kapışma olucak diye bekliyoruz bi arkadaş hakan şükürle iyi bi espri yapmış ilk okudugumda banada keyif verdi tamam ama devamında sürekli aynı şekilde tekrarlamak bu fasa fiso haberleri ne kadar eğlencelidir bana pek gelmedi o yüzden rahatsızlığımı dile getirdim herkes beğenicek diye bişey yok eleştirilere açık olmayacak bunları kaldıramayacaksak böyle bir platformda ne ararız?

Ne yaşla ne başla ne nickle ne isimle ilgisi vardır tamamen bir kişinin düşüncelerini ve rahatsızlığını açıkça belli etmesidir(Nasıl beğenenler yapıyorsa beğenmeyenlerinde yapması gayet normaldir)...

Aynen katılıyorum

El Barto
03.Eylül.2007, 22:41
Süpriz İsim
Wigan menajeri Erdem Kazan bu sabah süpriz bir şekilde Isparta uçağına binerken görüntülendi. Sorulan soruları yanıtsız bırakan Erdem Kazan'ın Isparta'ya niçin gittiği hala gizemini korurken, kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre Erdem Kazan'ın Isparta Amatör küme takımlardan biriyle flört halinde olduğu ve her an Wigan'dan istifa edebileceği bildirildi.

Bir diğer söylentide, Erdem Kazan'ın, Ispartaspor altyapısında oynan Cevat Kelle'nin transferi için Isparta bulunduğu şeklinde.

Y.H.A.

Clayman
03.Eylül.2007, 23:08
Reading Taraftarı İsyan Etmek Üzere !

Premier Lig'de her takımın bir oyuncuyla adının piyasaya çıkması, arka arkaya transferler yapmalarının ardından Reading taraftarı çileden çıkma noktasına kadar geldi. Takımlarının hiçbir oyuncuyla görüşmemesi ve transfer piyasasında suskun kalması, Reading taraftarını isyana doğru sürüklüyor. Avrupa'nın önde gelen medya organlarından olan AP'de Reading taraftarlarının çok yakın bir zamanda kulüp binasını basacağı ve eylem yapacakları yazıldı.

Önde gelen Alman gazetesi Bild ise bugünkü manşetinde bu habere yer verirken Reading menajeri Murat Özdemir'i suçladı. Özdemir'in hiçbir oyuncuyu yakın takibe almamasının, onun geçmişinde futbolla alakası olmayan biri olduğu söylentileri ile alakalı olabileceğini yazdı.

kaydırı kuppak
04.Eylül.2007, 00:09
yav bu haberleri siz mi uyduruyonuz yoksa oyunculardan talimat mı var?

Clayman
04.Eylül.2007, 00:58
Biz uyduruyoruz..

MaTRaKaN
04.Eylül.2007, 02:06
http://blogportista.com/wp-content/uploads/2008/02/piatti.jpg
Pablo Piatti İddası

Uzun zamandır transfer çalışmalarını sürdürün ingiliz Ekibi Wigan'ın En son Hedefi Pablo Piatti olarak açıklandı.Wigandan daha resmi bir açıklama gelmemesine rağmen bazı basın mensupları bu transferde sona yaklaşıldığını açıkladı...

Kaynak: KHB (Kolpa haber ajansı)

Hugo
04.Eylül.2007, 02:10
yav bu haberleri siz mi uyduruyonuz yoksa oyunculardan talimat mı var?
Benim Wigan haberlerim doğru. İçerde adamım var :D
Daha doğrusu kendisi söyledi :D

Corpus
04.Eylül.2007, 02:10
İddiaları bırakalımda transferleri yapalım ya! kısalisteyi açık mı unuttunuz naptınız!

RaSenGan
04.Eylül.2007, 03:23
Fransa'ya gittik.Birkaç transfer görüşmesi yaptık önceden.Bir isimle anlaştık başka oyuncuları da takibe aldık.Bugün yarın attırırız imzaları :p

kaydırı kuppak
04.Eylül.2007, 03:38
Mahşerin 3 Atlısı(!)'ndan Sunderland Bombası!!

BENJANİ SUNDERLAND'A!!.

http://img365.imageshack.us/img365/9241/benjanimwaruwariofmanchux4.jpg (http://imageshack.us)
http://img365.imageshack.us/img365/benjanimwaruwariofmanchux4.jpg/1/w400.png (http://g.imageshack.us/img365/benjanimwaruwariofmanchux4.jpg/1/)

Bu süper Yıldızı transfer etmek için Aygün'ün ne kadar para harcıyacağı ise merak konusu..Sunderland eğer bu transfer gerçekleştirirse ki gerçekleştirmeye çok yakın gerek formalar gerekse kombinelerde fırlama olacağı belirtildi..Taraftarların "Aygün Buraya Benjani Getir!!" diye tezahuratlarda bulunduğu ve Sunderland menejerininde bu tepkileri karşılıksız bırakmayacağını söylediği öğrenildi..

Kaynak: KHA (Kolpa haber ajansı)

LaigLeNoiR
04.Eylül.2007, 03:48
http://www.sporx.com/images/1/187/404_B_Podolski002b.jpg

Taraftar'a Sus Mesajı

Taraftarların isyanları üzerine harekete geçen Reading yönetimi Bayern Münih'in Polonya asıllı Alman golcüsü Lukas Podolski ile her konuda anlaştığını açıkladı.

Tüm gelişmeler daha sonra burada...

kaydırı kuppak
04.Eylül.2007, 03:52
podolski???:S

Revolution
04.Eylül.2007, 03:57
Bence baymaya başladı artık başlamaması..Yalan haberler de bir yere kadar gider..Başlasın artık.

dead game
04.Eylül.2007, 03:58
http://img339.imageshack.us/img339/4871/29042008sennavillareal1ip5.th.jpg (http://img339.imageshack.us/my.php?image=29042008sennavillareal1ip5.jpg)

SENNA İDDİASI!!!

FLAŞ FLAŞ FLAŞ! sunderland beklenilen bombayı patlattı

euro 2008 de transfer piyasasının en gözdesi haline gelen marcos senna fenerbahçenin uğraşmasına rağmen villareal de kalacağını açıklamıştı ancak sunderland ın son anda devreye girdi ve senna yı bitirdi villareal e 14mn euro verileceği söylentiler arasında

kaynak : KHA (kolpa haber ajansı)

RaSenGan
04.Eylül.2007, 04:02
Bence baymaya başladı artık başlamaması..Yalan haberler de bir yere kadar gider..Başlasın artık.

Başlıycaz.Keyfimizden başlamıyor değiliz ya.Erdem abinin üni.işleri bitince yani yarın başlıycaz.

Revolution
04.Eylül.2007, 04:14
Tamam o zaman.:) Kolpa haberleri kessek iyi olacak yalnız suyu çıkmaya başladı da biraz..

El Barto
04.Eylül.2007, 04:16
Tamam o zaman.:) Kolpa haberleri kessek iyi olacak yalnız suyu çıkmaya başladı da biraz..

Okumayınız efendim rahatsızsanız ;)

Sen keyif almıyor olabilirsin ben eğleniyorum. Sana kimse ille okuyacaksın demiyorsa ikide bir konuya baydı sıktı of aman puf yazmanın alemi ne?

Rahatsızsanız okumazsınız bu kadar basit.

Ayrıca senin namında seninle aynı fikri paylaşan herkesedir lafım sadece sen alınma üstüne.

LaigLeNoiR
04.Eylül.2007, 04:17
Sen mi karar veriyorsun kaanali ? Biz rahatız ses etmiyoruz.

Beğenmek zorunda değilsin.Konuya girip okumak zorunda da değilsin.Eğer beğenmediysen konuya girip okumassın olur biter.Konuyu baltalamassan seviniriz.

Tekrar söylüyorum herkes istediği haberi yapabilir ;)

I3esiktas
04.Eylül.2007, 04:32
Podolskİ Güzel Transfer Murat Abi.

hekozja
04.Eylül.2007, 05:18
ya bende eğleniyorum.ama biraz abartı oldu gibi.yani haberler değil.şöyle podolski fln biraz abartı gibi bare dişine göre transferler olsa daha iyi olur :D

yunusgs
04.Eylül.2007, 06:30
Podolski gelirse Reading coşar :D

garydelgadov
04.Eylül.2007, 06:40
ya bende eğleniyorum.ama biraz abartı oldu gibi.yani haberler değil.şöyle podolski fln biraz abartı gibi bare dişine göre transferler olsa daha iyi olur :D

PodoLski koLpa değiL,TD açıkLadı transfer bitmiş.

Corpus
04.Eylül.2007, 06:44
podolski çok iyi oyuncu çok para istiyolar genelde alamıyodum

CeNTeR_TR
04.Eylül.2007, 08:17
25 Ağustos 2008

Reading Teknik Drektörü Murat Özdemir'den eski arkadaşına Telefon..

Bu sene sıkıntılı günler geçireceği düşünülen Murat Özdemir şimdiden tedbir almaya çalışıyor.Ve ilk iş olarak çocukluk arkadaşı oLan Turgut Baş'ı aradı..Yeni aldığı telefonuyla :D ilk aramasını yapan Murat Özdemir Turgut Baş'dan birkaç oyuncu tavsiye etmesini ve hatta varsa bonservisi elinde olan birkaç oyuncuyu İngiltereye yollamasını istedi.Bakalım ilerleyen günlerde ne olacak? Acaba Turgut Baş Murat Özdemir'e destekçi olacakmı ?

4 Eylül 2008

Ve Turgut Baş açıklıyor..

Geçen telefon görüşmesi ;

Turgut Baş ; Muratcım öncelikle telefonun hayırlı uğurlu olsun duydumki yeni telefon almışsın :D Nasılsın diye sormayacağım kontorum yok bide telsimsin hemen gidiyor benim kontorler :p Hemen konuya geçeyim ; Öncelikle sana bizim mahalleden 2 tane çok yetenekli topçu buldum parada istemezler karın tokluğuna oynayacaklar..Birde üst mahalleden 3 tane çocuk var ama yaşları biraz geçti İngiltere ligini kaldırırlarmı bilemem ama sana asıl bombam yarın gazetelerde..Sakın birşey deme kontorum bıtmesın :p Konuşdukça devamı geliyor çünkü :D hadi görüşürüz..

5 Eylül 2008

Yoksa genç golcü Wagner Lowe Reading yollarındamı ? Turgut Baş'ın devreye girmesiyle transferi halledilen Lowe acaba reading ile imzalayacakmı ?

Stancu
04.Eylül.2007, 11:39
Beckham Sunderland Yolunda Mı ?

http://www.haberturk.com/2008/04/29/kuturesim/beckham_yeniimaj.jpg

takımın başına geldiği ilk günden beri eleştirilen sunderlandın teknik patronu katıldığı televizyon programında "kumarahane" Kelimesini kullandıktan sonra hemen akıllara amerikada los angeles galaxy takımında top koşturan beckham yoksa sunderland'emi geliyor sorusu geldi :confused: henüz sunderland menejerinden bir açıklama gelmezken beckham ingiltere konusuna çok sıcak bakıyor

Kaynak KHA:KoLpa Haber Ajansı(dd)

Hugo
04.Eylül.2007, 18:39
Podolski en gerçek haber gibi gözüküyor şu anda.
Bu arada Wigan haberlerim doğrudur. Luque, Eddie J,Arshavin, Topuz geliyor.

ultraslanerdem
04.Eylül.2007, 18:47
Bu akşam hangi haberlerin doğru hangilerinin sahte olduğu anlaşılacak :D.

kaydırı kuppak
05.Eylül.2007, 01:20
başarılar bir an önce ss koymanız dileğiyle bari 1-2 tane koyunda onlarla yetinelim:)

bugra 1905
05.Eylül.2007, 02:52
Podolski Çok İyi Transfer Olur Reading Uçar SSleri Sabırsızlıkla Bekliyorum:yildiz:

RaSenGan
05.Eylül.2007, 03:11
Bu akşam gelicek ssler inş.:)

yunusgs
05.Eylül.2007, 03:27
Şu anda oyundamısın Aygün?

RaSenGan
05.Eylül.2007, 03:28
Hayır Erdem abi yok onu bekliyoruz.

C h A o S
05.Eylül.2007, 03:43
Favorim, Sunderland [ Ayg.22 ]. SSleri ve transferleri merakla bekliyoruz.Galiba bu kariyer mesaj ve görüntüleme rekoru kıracak.:)

maNga 33
05.Eylül.2007, 04:19
İŞTE O'AN

http://img375.imageshack.us/img375/3722/3865004413soccerbarclaylz8.jpg

ekranda gördüğünüz Readingli taraftar acaba ne düşünüyor? Readingin transferler sessiz kalması sadece Podolskiyi alması herhalde bu Readingli genç taraftarı üzmüş olmalı.Artık Readingli taraftarlar TRANSFER diye bağıyorlar ama Sir Murat Özdemir bu isyana nasıl cevap verecek ??

Kaynak:Taraftar Gazetesi

kaydırı kuppak
05.Eylül.2007, 04:26
artık kimse başarılar demiyor:)

barahir
05.Eylül.2007, 04:34
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/04_03/keaneDMp802904_468x495.jpg

Roy Keane Bombaladı!

Sunderland takımının eski menajeri Roy Keane, takımın yeni menajeri hakkında verdi veriştirdi..

Sunderland takımının bu sezon küme düşmeye aday takımlardan olduğunu belirten Keane, "Aygün Solak, takımı Premier Lig'de tutabilecek yeteneğe, kabiliyete, özveriye ve tecrübeye sahip değil. Transfer bile yapabilecek kulisi olmadığı kanaatindeyim. Zaten şu ana dek biriyle anlaşamamış olması da benim dediklerimi doğruluyor" diyerek adeta Sunderland'ın çiçeği burnunda menajeri Aygün Solak'açamur attı..

Roy Keane'in bu açıklamalarının nedeni koltuğunu Aygün Solak'a kaptırmış olmasından mıdır bu bilinmez. Ancak Aygün Solak'ın bu demecin altında kalmayarak en kısa zamanda bir basın açıklaması yapması bekleniyor..

Kaynak: YHA

King_91
05.Eylül.2007, 05:19
Nihat’nın gönlü Sunderland’de

Villareal'in forveti Nihat Kahveci, ilerde bir gün İngiltere'ye giderse ilk tercihinin Sunderland olacağını söyledi.
Antremandan arda kalan zamanda, UHA'ya konuşan Türk Forvet , geleceği hakkında bilgi verdi.
“Eğer birgün İngiltere'ye gidersem, ilk tercihim Sunderland olur”
“Sunderland en sevdiğim kulüp”
"Aygün Solak bence dünyanın sayılı menejerlerinden"
Sözlerinin manipüle edilmesinden çekinen Nihat, “Şu an herhangi bir transfer söz konusu değil, Villareal'i Sunderland için bırakmam” dedi. Bu sözlerine rağmen , Sunderland derken bile gözleri parlayan Nihat acaba Sunderland'e mi geliyor sorusu akıllara geldi .
Transfer çalışmalarını sessiz sedasız sürdüren Aygün Solak'ın ise Türk olmasının avantajını kullanarak transfer çalışmalarını son aşamaya getirdiği öğrenildi . Transferin 1-2 gün içinde netlik kazanması bekleniyor .

UHA(uydurma haber ajansı)

hekozja
05.Eylül.2007, 06:14
transfer dönemi başlasada şu haberler bitse ya:).kariyeri bekliyoruz artık

King_91
05.Eylül.2007, 06:16
artık kimse başarılar demiyor:)

kariyer şu an gayet başarılı çünkü :D

LaigLeNoiR
05.Eylül.2007, 06:20
http://www.4thegame.com/media/00/03/79/christopher_samba.jpg

İlk Resmi İmza Samba'dan

Blackburn Rovers'ın Kongo'lu defans oyuncusu Reading'li oldu.Bonservis bedeli olarak 24 ayda 4,1 Trilyon ödenecektir Blackburn Rovers'a.

Revolution
05.Eylül.2007, 06:24
Samba müthiş transfer..Çok yararlı olacaktır.

bySilver
05.Eylül.2007, 06:26
Samba' yı goL kraLı yaparsın artık Murat Abi :D

Clayman
05.Eylül.2007, 06:28
İkinci West Ham Vakası Mı ??

Reading'in Podolski'yi kadrosuna dahil etmesi, beraberinde "Reading Podolski'ye verecek parayı nerden buldu ?" sorusunu da getirdi. Geçtiğimiz senelerde yine Premier Lig ekibi olan West Ham da Arjantinli yıldızlar Carlos Tevez ve Javier Mascherano'yu kadrosuna katarak aynı şekilde bir şüphe uyandırmıştı. Bu sene de Reading'in Podolski'yi satın alması, kafaları karıştırdı.

İngiltere'de yerel yayın yapan bir gazetede Reading teknik direktörü Murat Özdemir, kankaları Aygün Solak ve Erdem Kazan ile İngiliz bankalarını soydu dedikoduları gün ışığına çıktı. Son günlerde İngiltere'de sık sık yaşanan banka soygunlarında, görgü tanıklarının sürekli "3 kişiyi gördük" demeleri akılları karıştırdı.

K.H.A.

LaigLeNoiR
05.Eylül.2007, 06:31
http://img.emol40.elmercurio.com/2007/10/06/File_2007106134426.jpg

Jorge Valdivia'da Reading'de.

Transfer sezonunda Samba'dan sonra orta saha için aranılan 10 numara bulundu.Brezilya'nın Palmeiras ekibinden transfer edilen Şili'li orta saha oyuncusu için kulübüne 24 ayda 17 trilyon bonservis bedeli ödenecek.

poggerpohl
05.Eylül.2007, 06:32
ooo... Samba :D

Kornerlerde Samba'ya, kaleciyi sıkıştır komutu ver Murat Abi. Sonra komediyi izle. :D Rakip takım seferber oluyor onu tutmak için. :D

ShevAnil
05.Eylül.2007, 06:33
Güzel Transferler Murat Abi. Diğer Takımlardanda Transferlerini Bekliyoruz

LaigLeNoiR
05.Eylül.2007, 06:39
http://www.goal.com/resultsimg/5871.jpg

Ön Libero'ya Banega !

Ön libero mevkiisi için oyuncu arayan Murat Özdemir'li Reading kulübü Valencia'nın genç yıldızını bir yıllığına kiraladı.

http://www.goalvideoz.com/images/players/31338pennant.jpg

Sağ Kanat'a Pennant !

Sağ kanat için de oyuncu arayışlarını sürdüren Reading Liverpool'un büyük yıldızı Jermaine Pennant ile 1 yıllık kiralık olarak anlaştı.

ultraslanerdem
05.Eylül.2007, 06:53
http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00522/Arshavin_280x390_522920a.jpg

VE BEKLENEN OLDU. ARSHAVİN 5 YILLIĞINA WİGAN'DA

Arshavin 8.5 Milyon Dolara 5 yıllığına Wigan'da. Oyuncu aylık 28.500 Dolar alacak. "Wigan'lı Gençler" bu transfer sonrası her tarafı JJB yazılarıyla donattı...

http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/Nicolae_Dica.jpg

O ARTIK WİGAN'LI

Wigan Nicolae DİCA'yı kadrosuna katmayı başardı. Erdem Kazan 2. bombasını patlattı.

http://resimler.haberler.com/haber/229/mehmet-topuz-ayin-altin-adami-secildi_o.jpg

KAYSERİ'DEN İNGİLTERE'YE

4 Büyüklerin ısrarla istediği Mehmet Topuz 5 yıllığına Wigan Athletic klübünde !!!

http://www.weltfussball.de/bilder/spieler/12226.jpg

LEQUİ BOMBASI

Wigan'ın Flaş transferlerine bir yenisini ekledi. Lequi 3.4 Milyon Dolara Wigan'a geldi. Wigan hedefini Avrupa kupaları olarak belirledi...

Revolution
05.Eylül.2007, 06:58
Murat abi'nin transferleri muhteşem..Arshavin de yararlı olacaktır.

RaSenGan
05.Eylül.2007, 06:59
Sunderland Transferleri

Cuthbert Sunderland'te

http://www.goal.com/resultsimg/8060.jpg

188'lik stoperi 140 Bin YTL'ye Celtic'ten aldık

Dev Kule Sunderland'te

http://d.yimg.com/eur.yimg.com/ng/sp/empics/20071104/16/789195076-soccer-clydesdale-bank-scottish-premier-league-hibernian-v-heart-midlothian.jpg

201'lik dev stoperi 2.5 Milyon YTL'ye Hibernian'dan aldık.

İbrahim Tall Sunderland'te

http://www.soccertower.com/IBRAHIM%20STANDS%20TALL%20AGAINST%20HEARTS.jpg

Sağ bek için İbrahim Tall'u(Uzun İbo) :D kadromuza 3.7 milyon YTL'ye kattık.

Genç Yıldız Traore Sunderland'te

http://www.noga.pl/pilka_nozna/zd/pilkarze/auxerre/traore_alin.jpg

Gerçekten çok iyi bir gücü var.Bunu maça da yansıtırsa çok iyi olur takımımız adına.4.6 Milyon YTL'ye Auxerre'dan aldık.

Anichebe'yi kiraladık

http://www.4thegame.com/media/00/03/98/victor_anichebe.jpg

Anichebe'yi sezon sonuna kadar kiraladık.

Agustin Delgado Sunderland'te

http://images.askmen.com/men/celeb_profiles_sports/44_agustin_delgado.jpg

3 Milyon YTL'ye Delgado'yu takımımıza kattık.

Olembe Sunderland'te

http://www.wiganlatics.premiumtv.co.uk/javaImages/c/b8/0,,10429~3389452,00.jpg

1.2 Milyon YTL'ye Wigan'dan transfer ettik Olembe'yi.

Salvador Cabanas Sunderland'te

http://www.cuarto-poder.com.mx/cuartopoder/2006/05/19/c1-1.jpg

12.5 Milyon YTL'ye renklerimize bağladık Cabanas'ı.Çok can yakıcak bu sezon :p

ShevAnil
05.Eylül.2007, 07:01
Aygün Kadroyu Şişirmişsin Bayaa :D Çoğunu Tanımıyorum, Yararlı Olurlar Umarım :)

Addolorato
05.Eylül.2007, 07:02
Murat Abi ;

Transferlerin Son Derece İyi Bu Sene Avrupa Kupalarını Seni Bekliyor :)

Erdem Abi ;

Arshavini Ben Pek Beyenmiyorum Ama Umarım Başarılı Olur

Aygün ;

Delgado ve Olembe Gereksiz Olmuş Biraz :D Bu Arada Dev Kule'Nin Adı Nedir ?

poggerpohl
05.Eylül.2007, 07:08
Murat Abi çok güzel transferler yapmış. 5 üzerinden 5 veriyorum. :D
Erdem'e 5 üzerinden 3, Aygün'e 2 veriyorum. :D

Corpus
05.Eylül.2007, 07:11
Ayg.22 (http://forum.turksportal.net/vb/member.php?u=82281) yaş ortalaması kaç takımın sanki 30 a falan çıkmış gördüm :)

Uchiha Itachi
05.Eylül.2007, 07:14
Eğer 8,0,2 yse Ayg transferlerın bir kaçı çok kötü :S Yani Cabanas mesela özellikler berbat 8,0,2 de tabi.

Corpus
05.Eylül.2007, 07:14
İkinci West Ham Vakası Mı ??

Reading'in Podolski'yi kadrosuna dahil etmesi, beraberinde "Reading Podolski'ye verecek parayı nerden buldu ?" sorusunu da getirdi. Geçtiğimiz senelerde yine Premier Lig ekibi olan West Ham da Arjantinli yıldızlar Carlos Tevez ve Javier Mascherano'yu kadrosuna katarak aynı şekilde bir şüphe uyandırmıştı. Bu sene de Reading'in Podolski'yi satın alması, kafaları karıştırdı.

İngiltere'de yerel yayın yapan bir gazetede Reading teknik direktörü Murat Özdemir, kankaları Aygün Solak ve Erdem Kazan ile İngiliz bankalarını soydu dedikoduları gün ışığına çıktı. Son günlerde İngiltere'de sık sık yaşanan banka soygunlarında, görgü tanıklarının sürekli "3 kişiyi gördük" demeleri akılları karıştırdı.

K.H.A.

zuahahaah en çok güldüğüm mesaj bu oldu ya bravo :D:D:D

ultraslanerdem
05.Eylül.2007, 07:21
http://img211.imageshack.us/img211/3221/wiganhazrlkmalarlk7.jpg (http://imageshack.us)

İlk maçımız Nottm.Forest İle. Daha transferler yapılmadığı için yenilgi normal.

http://img46.imageshack.us/img46/5968/nfwganlg1.jpg (http://imageshack.us)

İkinci Maç Queen's Park. Transferler yavaş yavaş gerçekleşti ve sonuç.

http://img211.imageshack.us/img211/5769/qpwganev6.jpg (http://imageshack.us)

Sonraki Maç Dunfermline.Küçükde olsa zorlamadı değil.Ama kadro ortada

http://img46.imageshack.us/img46/130/dunfwganip5.jpg (http://imageshack.us)

Bir sonraki durak ise ST.Miren.Buradada zorlandık ama kazanan yine biziz.

http://img216.imageshack.us/img216/7919/smwganur4.jpg (http://imageshack.us)

Artık Motherwell maçında takım iyice hazırlandı. Skorboard herşeyi söylüyor.

http://img211.imageshack.us/img211/1525/mothwganhl7.jpg (http://imageshack.us)

Ve son maç. Sheff. Uni. Zor karşılaşma bekliyordum ancak kolay kazandık.

http://img46.imageshack.us/img46/6725/suwganmn0.jpg (http://imageshack.us)

İŞTE PREMİER LİGDEKİ İLK 10 KARŞILAŞMALARIMIZ

http://img211.imageshack.us/img211/6076/lkonwgandb8.jpg (http://imageshack.us)

SON TRANSFERLER, HAZIRIK MAÇLARI, İLK KARŞILAŞMALAR, YORUMLAR VE ÇOK DAHA FAZLASI YARIN AKŞAM 5401. SANİYE PROGRAMINDA. BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN

garydelgadov
05.Eylül.2007, 07:36
Arshavin yine uğursuzLuk getirir,Wiganda işLer tesrs gider.SunderLand ve Readingin transferLeri güzeL.Hangisi daha iyi bitirir biLemem.

RaSenGan
05.Eylül.2007, 07:40
Aygün Kadroyu Şişirmişsin Bayaa :D Çoğunu Tanımıyorum, Yararlı Olurlar Umarım :)

Bende tanımıyorum boşver :D

Aygün ;

Delgado ve Olembe Gereksiz Olmuş Biraz :D Bu Arada Dev Kule'Nin Adı Nedir ?

Onları niye aldım bende bilmiyorum.:D 201'lik stoperin adı Rob Jones.

Ayg.22 (http://forum.turksportal.net/vb/member.php?u=82281) yaş ortalaması kaç takımın sanki 30 a falan çıkmış gördüm :)

Yok canım :p Taş çatlasa 26 :D

@PcGamer

Cabanas 802'de baya iyi özellikleride maçta yaptıklarıda.İyi oynuyor.Ligte görücez yapıcaklarını :)

Hazırlık Maçları

http://img515.imageshack.us/img515/8858/fiksj2.jpg (http://imageshack.us) http://img515.imageshack.us/img515/fiksj2.jpg/1/w713.png (http://g.imageshack.us/img515/fiksj2.jpg/1/)

LaigLeNoiR
05.Eylül.2007, 07:50
http://server103.kucukresim.com/uploads/19d86e.jpg (http://www.kucukresim.com)

İlk Karşılaşmalarda eski takımla oynadık.İlk maçı farklı kazandık.

http://server103.kucukresim.com/uploads/24b6f0.jpg (http://www.kucukresim.com)

İkinci maçta bol gollü geçti ancak kazanan çıkmadı.

http://server103.kucukresim.com/uploads/3738f3.jpg (http://www.kucukresim.com)

Üçüncü maçta kazanmasını bildik.

http://server103.kucukresim.com/uploads/419fc4.jpg (http://www.kucukresim.com)

Yine Hazırlık Maçı yine galibiyet.Takım form tutmaya başladı...

http://server103.kucukresim.com/uploads/5e02b8.jpg (http://www.kucukresim.com)

Belkide en ciddi hazırlık maçında Roma'yı kendi evimizde devirdik.Lige hazır olduğumuzu tüm otoritelere gösterdik.

http://server103.kucukresim.com/uploads/6a6c4f.jpg (http://www.kucukresim.com)

Son Hazırlık maçımızıda galibiyetle tamamlayıp hazırlık kampımızı müthiş noktaladık.

http://server103.kucukresim.com/uploads/7f3e93.jpg (http://www.kucukresim.com)

http://www.turkspor.net/images/news/ingiltere%20logosu.gif

İlk Hafta Rakip Liverpool

http://img1.blogcu.com/images/w/a/x/waxwhine99/liverpool_logo_400.jpg

Premier Ligin ilk haftasında kendi sahamızda Liverpool'u ağırlayacağız.Takımda kalecimiz Hahnemann'ın,defansta İbrahima Sonko,Orta sahada Banega'nın sakatlıklarının yanısıra Liverpool'dan kiralanan Pennant'ın da sözleşme gereği bu maçta oynayamayacak olması teknik direktör Murat Özdemir'i düşündürüyor.

4 as oyuncu olarak düşündüğü ismin eksik olması yine de takımın moralini bozmazken sürekli moralleri yüksek tutmaya çalışan Murat Özdemir'in tüm oyuncularına hazır olun emri vermesi her an her oyuncuyu oynatabileceği anlamına geliyor.

RaSenGan
05.Eylül.2007, 09:20
İlk Rakip ManU

Hedefimiz ManU'yu devirmek fakat çok zor olucak.Oyuncularımın çoğu ilk kez Premier Lig'te maç yapıcaklar ve şanslarına ilk rakip ManU :) Hemde Old Trafford'ta. Bakalım nasıl bir maç olacak.Fark yememeye uğraşıcaz :D

SiR ToMaSRoSiCkY1
05.Eylül.2007, 16:16
Erdem vede Murat abi çok iyi transferler yapmış.Aygün paso İskoçya çıkartması yapmış:D.Hazırlık kampı hepiniz için iyi geçmiş.İlk haftada Murat abiden sürpriz beklerken,Aygün'nün Manchester United ile yenişemeyeceğine inanıyorum.

Hugo
05.Eylül.2007, 16:39
FotoPremierLig

Biz Demiştik!...

Agustin Delgado'yu 03.09.2008 tarihli yayınımızda (http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=1240478&postcount=158)

Topuz ve Arshavin'i de 02.09.2008 tarihli yayınımızda (http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=1239285&postcount=111) duyurmuş ve bu transferleri sizlere günü gününe aktarmıştık.

** Ayrıca aldığımız istihbaratı yanlış anlayıp Lequi yerine Luque yazmışız. Onu da bildik sayılır yani :n:

TRANSFER FotoPremierLig'DEN İZLENİR..

DenizlispoR
05.Eylül.2007, 16:43
KHT gibisiniz:D
Murat Abi;
Transferler süper seni ilk 19a sokar merak etme:P
Erdem Abi;
Yaptığın(!)süper transferlerle ilk 20 bekliyorum :D
Aygün Abi;
Samba kadar adamlar almışsın bu sene senden 14-13.lük bekliom.Cabanas gol kralıdır.:D
Forza SUNDERLAND

RaSenGan
05.Eylül.2007, 16:49
FotoPremierLig

Biz Demiştik!...

Agustin Delgado'yu 03.09.2008 tarihli yayınımızda (http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=1240478&postcount=158)

Topuz ve Arshavin'i de 02.09.2008 tarihli yayınımızda (http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=1239285&postcount=111) duyurmuş ve bu transferleri sizlere günü gününe aktarmıştık.

** Ayrıca aldığımız istihbaratı yanlış anlayıp Lequi yerine Luque yazmışız. Onu da bildik sayılır yani :n:

TRANSFER FotoPremierLig'DEN İZLENİR..

Onları asıl Biz Demiştik :n:

KHT gibisiniz:D
Murat Abi;
Transferler süper seni ilk 19a sokar merak etme:P
Erdem Abi;
Yaptığın(!)süper transferlerle ilk 20 bekliyorum :D
Aygün Abi;
Samba kadar adamlar almışsın bu sene senden 14-13.lük bekliom.Cabanas gol kralıdır.:D
Forza SUNDERLAND

Sağol (: 18 yaşında falan değilim abi deme bana istersen :D

El Barto
05.Eylül.2007, 16:55
Ayg daha 12 yaşında. :p

İngiltere'de menajerler için yaş sınırı yok mu yahu :confused: :n:

Kariyere akşama göz atacağım bakalım ne yapmışsınız.

RaSenGan
05.Eylül.2007, 16:58
Ayg daha 12 yaşında. :p

İngiltere'de menajerler için yaş sınırı yok mu yahu :confused: :n:

Kariyere akşama göz atacağım bakalım ne yapmışsınız.

Emre abi sabah sabah espri yapma lütfen :D

DenizlispoR
05.Eylül.2007, 17:39
14 yaşındayım zuhahahaha aygüncüm abin oluyorum.Samba kadar adamlar almışın başarı bekliyorum başarı senden.Murat abi yeteneğiyle küme düşmekten kurtulurda erdem abiye şans tanımıom o süper transferlerle(!) kesin 20.liği zorlar :D

Trabzonspor
05.Eylül.2007, 17:53
samba cok ıyı trnsfer olmus ıyı bı korner atan adam olursa takımda o adam gol kralı bıle olur ben aldıgımda her sezon en az 20 gol atardı o adam :D zaten ılerde doyle var oda cok ıyı murat lıgı en iy yerde bitren olur heralde.

kaydırı kuppak
05.Eylül.2007, 19:54
sunderland'a bu dev yolculukta başarılar..!(çok ii oldu:))

ultraslanerdem
05.Eylül.2007, 20:13
http://img56.imageshack.us/img56/7917/footbalhb3.jpg (http://imageshack.us/)

5401. SANİYE

Sayın seyirciler bir 5401. Saniye programından tekrar merhaba. Bu hafta transferleriyle heyecan yaratan Wigan, Reading ve o kadar da heyecan yaratamayan :D Sunderland'i masaya yatıracağız.

Öncelikle Wigan'ın transferlerinden başlıyoruz. Bildiğiniz gibi Wigan Arshavin, Lequi, Dica ve Mehmet Topuz gibi flaş isimleri transfer etmişti. Şimdi spikerimiz Colman'ın bu oyuncularla yaptığı röportajlara gidiyoruz.

WİGAN
http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_504626523.JPG (http://www.resimupload.com/ds504626523_ARSHAVİn.html)
ARSHAVİN

Spiker : Sayın Arshavin Wigan'la imzaladığınız sözleşme konusunda ki düşünceleriniz nedir.?
Arshavin : Bu sadece ön mukavele. Oynadığım takım Zenith'in benim maaşıma zam yapmasını istediğim için onlara göz dağı verdim. Transfer filan yok aslında.
Spiker : İyi ama klübün resmi sitesinde imza attığınız resim var. Ayrıca transferin 8.5 M dolar olduğu borsaya da bildirilmiş.
Arshavin : Olurmu yaa. Erdem Kazan'a ısrarla dedim ön mukavele mi diye oda; "hehe tabi tabi.Sen imzala yeterki" dedi.:D. Bak şimdi transfer ücreti de vermediler zaten. Yok abi o transfer sözleşmesi değildir. Para da alamadık şimdi. Abi şaka yapıyorsunuz değilmi :D. Kamera nerde, gerçi karşımda da :D. Benim ne işim var Wigan'da manyakmıyım ben yaa :D

http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_863226669.JPG (www.resimupload.com/ds863226669_TOPUZ.html)
MEHMET TOPUZ

Spiker : Mehmet Bey Wigan'a gelişinizi değerlendirebilirmisiniz.
Mehmet Topuz : Hayalimde hep İngiltere vardı. Premier lig olsunda hangi takım olursa olsun diyordum. Şimdi hayalim gerçek oldu.
Spiker : Peki aldığınız ücrete ne diyeceksiniz. Size yeterli mi?
Mehmet Topuz : Aslında resmi olarak aldığım para az gözüküyor. Ama Erdem Kazan bana "İngiltere'de vergileri oyuncular ödüyor onun için sana resmiyette az bir miktar verelim, ben sana el altından fazla fazla veririm" dedi.:D Bende bunu duyunca takıma ve Erdem Hocaya bir kere daha ısındım.
Spiker : Yalnız orada yanlış var. İngiltere'de oyuncular vergi filan ödemez. Bu gibi işleri klüb halleder.:D:D.Neyse büyük geçmiş olsun. :D

http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_959274515.jpg (www.resimupload.com/ds959274515_LEQUİ.html)
LEQUİ

Spiker : Sayın Lequi neler söyliyeceksiniz.
Lequi : Bilmiyorum. İyimi ettim kötümü hala kararsızım.
Spiker : İsteyerek gelmediniz mi yani Wigan'a.
Lequi : Hayır. Sadece sevgilim İngiltere'de yaşamak istediğini söyledi. Bende mecburen kabul ettim burada oynamayı.:D. Umarım sene sonunda küme düşmeyiz.:D

http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_695364727.jpg (www.resimupload.com/ds695364727_691404653-soccer-uefa-champions-league-group-h-steaua-bucharest-v-arsenal.html)

DİCA

Spiker : Sayın Dica Wigan gibi hatta Wigan'dan daha iyileri varken neden Wigan'ı seçtiniz.
Dica : Aslında bu sorunun aynısını Erdem Hoca bana da sordu ; "Piyasada senin gibi hatta senden daha iyileri varken neden sen ?" Hatta inanmıyacaksınız ama çaycı bile aynısını sordu. :D. "Tepside onun gibi hatta daha iyileri varken neden o çay" :D:D Bilmem anlatabildim mi.
Spiker : Ehehe evet gerçekten çok açıklayıcı :D.

Evet bu ilginç açıklamardan sonra Reading'in transferlerine yöneliyoruz.

READİNG

http://pic1.resimupload.com/r7/thumb_286760805.jpg (www.resimupload.com/ds286760805_christopher_samba.html)

SAMBA

Spiker : Samba bey Reading'e transferinizden mutlumusunuz
Samba : Hedefim gol kralı olup büyük takıma gitmek.
Spiker : Yok mutlumusunuz diye sordum :D
Samba : Evet evliyim bir çocuğum var :D:D.

http://pic1.resimupload.com/r1/thumb_136888096.jpg (www.resimupload.com/ds136888096_VALDİVİA.html)

VALDİVİA

Spiker : Sayın Valdivia Reading transferi hakkında bir açıklama alabilirmiyiz
Valdivia : Brezilya'da o sıcağın altında oynamaktan iyidir. Ama şimdiden özledim Brezilya'yı.
Spiker : İyi ama zaten Brezilya'dayız.:D. Daha gitmediniz ki :D.
Valdivia : :D Pardon arkadaki kıza bamaktan sizi umursamı.... :D.Yani şey bak sıcaklara nasıl etki yapıyor :D:D.

http://pic1.resimupload.com/r5/thumb_179260031.jpg (www.resimupload.com/ds179260031_PENNANT.html)

PENNANT

Spiker : Sayın Penant bir açıklama alabilirmiyiz.
Pennant : Beni en zayıf anımda yakalayıp imzayı bastırdılar.
Spiker : Neymiş o en zayıf anınız.
Pennant : Gece 11'den sonrası. Genelde o saatlerde sızmış olurumda:D. Bana Chelsea'den geldiklerini söylemişlerdi.:D.Renklerde uyuşuyor ya.Neyse zaten kiralık geldim. Şafak 364:D.

http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_430093825.jpg (www.resimupload.com/ds430093825_BANEGA.html)

BANEGA

Spiker : Sayın Banega ne diyeceksin transferin hakkında.
Banega : Murat Hoca hiç birşey söyleme dedi medyaya
Spiker : Bizden birşey olmaz canım. Sen merak etme bizimle konuştuğun Murat Hoca'nın kulağına gitmez.:D.
Banega : Tamam o zaman. Benim için geçiş dönemi olacak bu yıl. Kiralık geldim ya. Ayrıca madem Murat Hoca duymaz size söyleyeyim. Hocamızı hiç sevmiyorum. Defolup gitsede 1 yıl rahat oynasak bari :D:D.

ultraslanerdem
05.Eylül.2007, 20:17
Şimdi ise Sunderland transferlerindeyiz

SUNDERLAND

http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_497840946.JPG (www.resimupload.com/ds497840946_CABANS_copy.html)

CABANAS

Spiker : Sayın Cabanas yorumlarınızı alalım.
Cabanas : Takım iyi gibi geldi bana. Sonuçta İngiltere herkesin istediği bir yer. Ama teknik direktör ilginç geldi. 12-13 yaşlarında çocuk gibi biriydi.:DBilmiyorum bakıcaz işte duruma göre.
Spiker : Peki gol krallığında iddianız varmı
Cabanas : Nasıl olsa demiri attım İngiltere'ye. Çokta para alıyorum. Sence gerek varmı uğraşmaya :D:D

http://pic1.resimupload.com/r2/thumb_613152938.jpg (www.resimupload.com/ds613152938_HİBERNİNAN.html)

HİBERNİAN

Spiker : Hibernian transfer yorumlarınız nedir.
Hibernian : Açıkçası buraya gelebilmek büyük şans. Düşünsenize bir gün çocuk gibi bir teknik direktör geliyor ve size sadece uzun boylusunuz diye hayran kalıyor.:D Ertesi gün bir bakıyorsunuz ki Sunderland'desiniz :D:D

http://pic1.resimupload.com/r1/thumb_112393520.jpg (www.resimupload.com/ds112393520_TALL.html)
İBRAHİM TALL

Spiker : Sayın Tall görüşlerinizi alabilirmiyiz
Tall : Ben aslında mülteci filan değilim. Lisansımda sahte değil. Kim uyduruyor bunları analamadım.:D
Spiker : Açıkçası bizde birşey anlamadık :D.
Tall : Yani şey tabi canım ben aslında orta saha değilim. Kramponlarım da sahte filan değil. :D.Kim uydurmuşsa artık dimi canım :D.

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_228133812.jpg (www.resimupload.com/ds228133812_TRAORE.html)
TRAORE

Spiker : Traore son olarak sendende bir açıklama alabilirmiyiz. (Of ulan bu ne biçim iş. Sora sora öldüm :D)
Traore : Abi ben okulun bahçesinde top oynuyordum 11. sınıflara karşı :D Ben iki gol attım. Karşı takımdaki Aygün diye biride bana bir tane kart verdi beni ara dedi." Hem ben sana orada arkadaşlık ederim birlikte misket filan oynarız ":zuhaha dedi Bende kabul ettim geldim buraya :D:D:D

EVET Bir 5401. Saniye programının daha sonuna geldik. Bizi İzlemeye devam edin...

Sirius Black
05.Eylül.2007, 20:21
Forza Aygün,
Forza Sunderland,
Alayına gider...
Aygün hoca, sen bizim herşeyimizsin!! :D

Salvador Cabanas güzel... En az 20 gol atar. :)

Uchiha Itachi
05.Eylül.2007, 20:38
Ben Cabanası Ricardo Cabanas sandım :D Salvador Cabanas çok iyi Aygn kusura bakma :)

yunusgs
05.Eylül.2007, 20:39
Özellikle Erdem abinin transferi süper.Murat abi yerine göre ve ihtiyacına göre kaliteli transferler yapmış.Aygün ise kadroya doldurmuş bütün kötü oyuncuları :D

El Barto
05.Eylül.2007, 20:47
Abi ben okulun bahçesinde top oynuyordum 11. sınıflara karşı Ben iki gol attım. Karşı takımdaki Aygün diye biride bana bir tane kart verdi beni ara dedi." Hem ben sana orada arkadaşlık ederim birlikte misket filan oynarız " dedi Bende kabul ettim geldim buraya

:zuhaha Koptum buna :n: :n: :n:

LaigLeNoiR
05.Eylül.2007, 20:47
Arkadaşlar daha transferlerim bitmedi.Paramız da var.

Toplamda 20 Trilyon transfer bütçemiz kaldı geriye.1 kaleci,1 forvet ve geriye paramız kalırsa eksik gördüğümüz bir mevkiiye daha transfer yapabiliriz.

bugra 1905
05.Eylül.2007, 20:54
Transferler Harika Reading Ve Wiganın Transferleri Çok İyi Sunderlandinde İyi Hepinize Başarılar

Sirius Black
05.Eylül.2007, 21:14
Şokunuz Şokunuz Şokunuz!

Murat Hoca Yönetimindeki Transfer Ekibinden Top Secret değerinden sızan bilgiler:

Kaleye, Dudu Aouate geçiyor. An itibariyle 30 yaşında olan yıldız, Reading'in kendisiyle ilgilendiğini düşündüğünü düşünüyormuş. :p
http://img242.imageshack.us/img242/9602/610xxb5.jpg (http://imageshack.us)
http://img242.imageshack.us/img242/9602/610xxb5.493ee2eb08.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=242&i=610xxb5.jpg)

kaydırı kuppak
06.Eylül.2007, 00:02
herkese başarılar..!

dead game
06.Eylül.2007, 01:31
bnce 3 takımda ilk 10 da bitirir

FORZA SUNDERLANd

sakary Ali
06.Eylül.2007, 01:55
Transferler güzel çekişmeli olacak maçları bekliyoruz

LaigLeNoiR
06.Eylül.2007, 06:45
http://www.golpozisyonu.com/wp-content/uploads/2008/04/djibril-cisse.jpg

Cisse Reading'e doğru mu ?

Fransız yıldız Djibril Cisse ile her konuda Reading'in anlaştığı ve imzaların çok kısa sonra atılacağı söyleniyor.

Daha önceden Podolski'ninde adı geçen forvet hattında Murat Özdemir'in yüksek maliyetinden dolayı Podolski'den vazgeçtiği öğrenildi.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/42214000/jpg/_42214898_hilario220.jpghttp://emaramures.ro/UserFiles/Image/Sport/Bogdan_Lobont1.jpg

Hilario mu ? Lobont mu ?

Kaleci olarak ise Hahnemann'a yedek aranılan ismin Chelsea'li Hilario olabilceği konuşuluyor.Kulislerdeki bir başka dedikodulara ise sık sık sakatlandığı düşünülen Hahnemann'ın yerine Lobont geçecek Hahnemann ise yedek bekleyecek...

İlerleyen günlerde tüm transferler detaylarıyla beraber burada olacak...

Fietra 10
06.Eylül.2007, 06:58
Cisse Sunderland ile anlaştı gerçekte..Aygün girişimde bulunsa fena olmaz aslında..:)

Reading alırsa Doyle ile beraber ligin tozunu atarlar .. Kaleci konusunda ise Lobont diyorum .. Hilario ile oynamışlıgım var kesinlikle alma bence..:)

RaSenGan
06.Eylül.2007, 10:03
Para var mı diye soran yok tabii :D 2.5 Milyon YTL'ye satıcaklarsa alırız :p

PaVLeNKo
06.Eylül.2007, 10:46
Gerçekten ilgi çekici bir kariyer..Okunmaya ve takip etmeye değer ;) Başarılar..

DenizlispoR
06.Eylül.2007, 17:49
Forza Aygün!!!!!!!!!!!!!!!
2.5 Milyona istediğin mevkiiyi söyle biz buluruz :D

LaigLeNoiR
06.Eylül.2007, 18:34
http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41992000/jpg/_41992872_pod3.jpg

Reading'li taraftarlar Memnun

Sezon başında transfer konusunda çok fazla sessiz kalması üzerine ayaklanan taraftarlar bu günlerde oldukça mutlu.

Murat Özdemir ise ; "Şu ana kadar 4 tane kaliteli oyuncu aldık ve 2 tane daha yıldız almak istiyoruz bu yıldızlarla transfer borsasından çekileceğiz.Sezonun ilk maçlarında sorun yaşayabiliriz ancak ilerleyen haftalarda takımın oturacağından ve başarının geleceğinden eminiz." dedi.

kaydırı kuppak
06.Eylül.2007, 18:37
herkese başarılar..bu kariyer kaçıncı sayfada biticek merak ediyorum:)

Revolution
06.Eylül.2007, 20:18
Hibernianin konusmasina bittim.. :D Bekliyoruz kariyeri..

deniz.91
06.Eylül.2007, 22:44
Ölümüne Wigan Alayına Memmet Topuz Hadi Erdem Abi Coştur bizi

LaigLeNoiR
06.Eylül.2007, 23:55
http://emaramures.ro/UserFiles/Image/Sport/Bogdan_Lobont1.jpg

Lobont Reading'de !

Kale bölgesinde sıkıntı çekeceğini düşünen Murat Özdemir kaleye Dinamo Bükreşin kalecisi Bogdan Lobont'u transfer etti.

Toplamda 2.9 Trilyon bonservis bedeli ödenecek olan kaleci çok mutlu olduğunu söyledi.

http://img.skysports.com/07/11/218x298/Steve_Sidwell_602864.jpg

Sidwell 1 Yıllığına Yuvaya Döndü

Daha önceden Reading'de yıldızı parlayıp Chelsea'ye transfer olan Stewe Sidwell 1 yıllığına eski takıma Reading'de forma giyecek.

Transfer sezonu sona erdi.Transferin son saatlerinde bir çok yıldız forvet ile temas halindeydik fakat bir türlü bu transferi gerçekleştiremedik.Satış listesine koyduğumuz Lita'ya da bir şans daha vermek istedik.Forvet hattında ; Lita,Long,Kitson ve Doyle şu anda bulunan oyuncular.Devre arasında gerektiğinde bir yıldız golcü alabileceklerini söyleyen Murat Özdemir " Takımda uyum sorunu var bu sorunu en kısa sürede aşıp üst sıralarda yer edinmek istiyoruz." dedi.

Hugo
06.Eylül.2007, 23:59
Reading mükemmel bir transfer atağı yaptı. Tebirkler Murat abi.

Revolution
07.Eylül.2007, 00:14
Bence Derleiyi de kiralayin derim forvet sikintisi olan biri varsa..Cok iyi oynuyor gercekten.Adeta derleip toparliyor forvet hattini.. :zuhaha

Fietra 10
07.Eylül.2007, 00:14
Reading zaten Sunderland ve Wigan'dan daha iyi olan kadrosuna inanılmaz güç kattı .. Rakibi kesinlikle Sunderland ve Wigan değil ..:D

MaTRaKaN
07.Eylül.2007, 01:17
Forza Wigan her yerde her zaman Forza Wigan...

ultraslanerdem
07.Eylül.2007, 01:55
WİGAN'IN TRANSFER GÜNDEMİNDEKİ BU OYUNCU KİM

http://img110.imageshack.us/img110/5445/55gc3.jpg (http://imageshack.us)

Wigan 19 yaşındaki bu oyuncuyla ilgilendiğini açıkladı. Ancak oyuncunun ismi sır gibi saklanıyor. Oyuncu 19 yaşında ve transfer maliyeti 700Bin dolar olarak açıklandı. Ancak resmi imzalar daha atılmadı...

kaydırı kuppak
07.Eylül.2007, 03:18
bilmem sana sorsalar ne derdin:):D

Revolution
07.Eylül.2007, 04:13
Oha kim bu yahu?:D Kimse de insan değil. :)

fenerbahce_1907
07.Eylül.2007, 04:14
O adam ingilterde bişi yapamaz ya fiziksel özelliklere bak ayakta duramaz o adam.

The.Joker
07.Eylül.2007, 04:15
Mario mu:icon_razz:

bySilver
07.Eylül.2007, 04:45
harbi kim o ya aLacagım takımıma hemen söyLeyin :D ama fizkseL özeLLikLeri 0 :)

Fietra 10
07.Eylül.2007, 04:45
Oyuncu kim bilmem ama 7 gol atarsa öp başına koy :)

RaSenGan
07.Eylül.2007, 08:09
O adam ingilterde bişi yapamaz ya fiziksel özelliklere bak ayakta duramaz o adam.

Bende diyorum ama dinlemiyo (: Regen bu adam Regen :D

garydelgadov
07.Eylül.2007, 08:25
Resmi yok.:p
Sıçrama 6 kafa 19 kamera şakası gaLiba.:D

Raten
07.Eylül.2007, 10:43
Bir de boyu 1.67 sıçrama 6 ama kafası 19 :D

yunusgs
07.Eylül.2007, 18:12
Oyuncuya bak hız 8 hızlanma 6 güç 8 çeviklik 8 bunu İngiltere'de ezerler :D

ultraslanerdem
07.Eylül.2007, 18:35
1. HAFTA

Wigan Deplasmanda 1 Puana Razı
http://img76.imageshack.us/img76/3986/mborowigannh9.jpg (http://imageshack.us)

ManU Sunderland'e Acımadı

http://img354.imageshack.us/img354/4413/manusunl4.jpg (http://imageshack.us)

Reading'den Büyük Başarı

http://img372.imageshack.us/img372/6356/adsztk4.jpg (http://imageshack.us)

2. HAFTA

Wigan Zorlu Deplasmandan Karlı Çıktı

http://img372.imageshack.us/img372/7432/avwigankf1.jpg (http://imageshack.us)

Sunderland Chelsea Tarafından Ezildi

http://img354.imageshack.us/img354/8461/suchelseaxi2.jpg (http://imageshack.us)

Reading M.City'ye Boyun Eğdi

http://img76.imageshack.us/img76/1343/52216513un9.jpg (http://imageshack.us)

3. HAFTA

JJB Stadında Tothenam'a Futbol Dersi

http://img76.imageshack.us/img76/6100/wigantothwb5.jpg (http://imageshack.us)

Sunderland Galibiyete Hasret

http://img354.imageshack.us/img354/1917/derbysuyl6.jpg (http://imageshack.us)

Fulham Reading'i Yıktı

http://img354.imageshack.us/img354/7048/82140529af9.jpg (http://imageshack.us)

4. HAFTA DA BÜYÜK KAPIŞMA.
SUNDERLAND - READİNG

Wigan'ın teknik direktörü Erdem Kazan bile, federasyona sırf bu maçı izleyebilmek için maçının ertelenmesini talep etti.:D ve talebi kabul edildi. Nefesler tutuldu. Herkes bu maçın sonucunu bekliyor. Maçın detaylı bilgileri yarın akşam sizlerle...

GeNç KaRTaL
07.Eylül.2007, 19:05
Transferleri okudum şimdi.Çok iyi transferler var.Ayrıca röportajlarda çok komik.:icon_biggrin:

Lige Erdem abi rakiplerine oranla çok iyi başlamış.Büyük kapışmadan Murat abi galip çıkar diye düşünüyorum.

LaigLeNoiR
07.Eylül.2007, 19:16
Daha öncelerden de belirttiğim gibi uyum sorunu var şu anda takımda.En kısa sürede bu sorunu aşıp galibiyetlere başlayacağız.

MaTRaKaN
07.Eylül.2007, 20:13
Wigan harika başlamış

sakary Ali
07.Eylül.2007, 20:16
Aygün noluyo ya:D bi galbiyet alsan

DenizlispoR
07.Eylül.2007, 20:22
Aygüncüğüm artık galibiyet bekliyoruz.
Dünya parçalansa bile
Ölümüne Sunderland!!!!!!!!!!

GReeN BeReT
07.Eylül.2007, 20:22
Aygün beklediğim gibi gidiyor böyle devam Aygün tebrik ederim,bakalım ne tür bahanelerle ortaya çıkacaksın :n:
Erdem abi ve Murat abi ilerleyen vakitlerde var olan eksikliklerini halledip çıkışa geçecektir.Başarılar dilerim.

hekozja
07.Eylül.2007, 20:35
reading:'(. FORZA READİNG.yensende yenilsende kalbimiz seninle(ama yensen iyi olur:D)

a.arıcı-11
07.Eylül.2007, 22:14
Murat önümüzdeki maçtan galip ayrılacak diye düşünüyorum.Aygün'ün üstünüde bu kadar gitmeyin Derby maçı hariç diğer rakipleri Chelsea ve Man Utd. bence kendisini Man Utd maçından 2-1 gibi zorlu bir maç havası veren yenilgisinden dolayı tebrik etmek lazım:zuhaha

Revolution
07.Eylül.2007, 22:18
Wigan güzel gidiyor..Forza Wigan ve Erdem Kazan diyoruz. :)

DenizlispoR
07.Eylül.2007, 22:26
Ölümüne sunderland bak aygün oyların çoğu senin artık başarı bekliyoruz

Clayman
07.Eylül.2007, 22:36
Sunderland kümeye, Sunderland kümeye:D:D:D

Revolution
07.Eylül.2007, 22:40
Ya bırakın Aygün'ü kümeye kucak açtı. :D

yunusgs
07.Eylül.2007, 23:00
Aygün tam tahmin edildiği gibi gidiyor :D Murat abiden biraz daha iyi olmasını bekliyoruz

deniz.91
08.Eylül.2007, 00:49
Aydün düştü bence:D wİGAN İLK 10A:)

DenizlispoR
08.Eylül.2007, 02:09
Sunderland taraftarı nerde yaw :D:D forza AYGÜN oylarla üstünlüğümüz ortada :P