PDA

View Full Version : bıktım ben bu adamdan

isimsiz
31.Ağustos.2007, 20:50
arkadaşlar ben fenerbahcede 1 sezon bitirdim bu kejman denen mahlukatı sadece 2 maç oynattım 1 i kupa macı 1 iside semih sakattı guizanın yanına tecrübeli diye ŞL macında koydum ve sadece 1 gol attı bütün sezon hiç şans vermedim süresiz kadro dışı bıraktım arada sırada profiline bakıyorum ne düşme var ne artma ufak kaygıları: klüpte olmaktan mutlu falan diyor adam bütün sezon oynamadı mutsuzluk bile duymuyor sonra sözleşmeyi fesh ediyim diyorum olmuyor 1.5 senedir satılık listesinde 1 tane ile klüp ilgilenmedi

üstelik gıcığıma giden tarafı 105Mlyar L haftalık maaş ödüyoruz bu *****a pilot klübe göndermek istedim gitmiyor salatalık herif sözleşme fesh edilmiyor ilgileneni yok süresiz kadro dısı zaten ama 105 haftalık maas vermekte sarsıyor beni klübün en cok para alan oyuncusu ve faydası bile yok değeri zaten 9m YTL idi suanda 2.m ytl oldu

ama ilgilenen yok bi kişi istese bedava vericem ama yok bıktım bunu klüpten nasıl uzaklastırırımm:S

acilen yardıma ihtiyac gördüm bıktım:D:schaf:

jerikox
31.Ağustos.2007, 21:47
Transfer durumunu ayarladığın yerde oyuncu durumu var.Orda takımın ihtiyacı yok(not needed by club) seçeneğini işaretle birde o şekilde dene satılığa çıkarmayı .
Oyuncu değerini 0 yap klüplere öner ..
Bu şekilde de satamazsan oyuncu malesef elinde kalmış demektir ..
Legal yollar bunlar :)
Birde illegal yollar var onları tavsiye etmem :)

isimsiz
31.Ağustos.2007, 23:43
1 milyon YTL den öneriyodum kbl etmemişlerdi zaten oyuncu klübün ihtiyacı yok ta suanda illegal yolları tercih etmem zaten etsem coktan yapmıstım:D ne uğrasıcam forumla

yunusgs
31.Ağustos.2007, 23:51
2 hafta maaş kesintisi yap.

QaaN-07
01.Eylül.2007, 04:29
2 hafta maaş kesintisi yap.

Konuyla alakasız olucak benim de bir sorunum var
Oyuncuma istediğim herhangi bir zamanda ceza veremiyorum
Oyuncu cezalandırda No Action yazıyor

karlkani23
01.Eylül.2007, 04:53
Göndermek yerine yararlanmayı dene bence. Kezman oyunda baya etkili olabiliyor.

tosunpasa
01.Eylül.2007, 04:59
İlk sezon yararlanabildiğin kadar yararlanmaya çalışmalıydın Kezman'dan. Böylece hem fiyatında düşüş olmayacak, hemde aldığı maaşın karşılığını verecek.. Daha sonra iyi bir performans göstermiş ise -ki genelde çok kötü oynamıyor- ikinci sene iyi bir fiyata satabilirdin..

Konuyla alakasız olucak benim de bir sorunum var
Oyuncuma istediğim herhangi bir zamanda ceza veremiyorum
Oyuncu cezalandırda No Action yazıyor

Oyuncun ceza almayı gerektirmeyen bir hareket yapmadıkça ceza veremiyoruz FM 2008'de..

RaSenGan
01.Eylül.2007, 07:38
Kezman'ı 0'a bile alan yok oyunda.Kontratta iptal etmiyor.Sezon sonu alt takımına yolla başka çare yok.

sakary Ali
01.Eylül.2007, 13:44
Kezman'a bak adamı kimse istemiyo belki üstüne para ver kabul ederler:D

isimsiz
01.Eylül.2007, 19:14
haha sonunda sattım ilginc bi şekilde 0 YTL istedim beleşe önerdim partizan dan gelen cevap sizce ne olabilir:D

FİYATI BİRAZ DAHA AŞAĞI ÇEKERSENİZ İLGİLENECEKLERİNİ SÖYLEDİLER YAZIYODU::D:D

AMA SONUC OLARAK KİRALIK VERİCEM 4-5 KLÜP İLGİLENİYODU KBL ETTİM HEMEN TEKLİFLERE BAKMADAN :) MASSINI YARISINI ÖDESELER YETER

Hugo
01.Eylül.2007, 22:16
Serbest bırak.. Hiç istemiyorsan.

El Barto
02.Eylül.2007, 00:03
Bu konular için oyuncu platformunu kullanınız.

Ayrıca yazdığınız kelimelere biraz daha özen gösterirseniz sevinirim. Ayrıca büyük harf kullanmak yasaktır, forum kurallarını tekrar okumanızı tavsiye ediyorum.

Anlayışınız için teşekkürler.