PDA

View Full Version : Türkiye ligi saçmalığı!!!

oguzzz
02.Eylül.2007, 09:41
siagames resmen türkiye ligine düşman gibi davranıyo ve çok basite indirgiyo ve oynanılmaz hale getiriyo T.liginden avrupa şampionu imkansız... ve çok özenilerek hazırlandığına inanmıyorum zaten türkiyedeki oynıyanlara biraz saygısı olsaydı türkçe yapardı.türk oyuncuları çok kötü yapıolar, mesela benim kiraya verdiğim genç oyuncu ispanya liginde wonderkid bana gelince deişiyo neden türkiye liginde wonderkid yok ve yabancı oyuncu almak ölümm pc yi parçalıyasım gelio.. artık beni sıkmaya başladı illa yabancı ligde oyna dio bize..

Oghuse
02.Eylül.2007, 09:52
gerçekte her sezon bir Cl şampiyonu çıkarmıyoruz..Her yabancıyı zaten alamıyorsun genç yeteneklere yönelirsen ancak başarı gelir..Bunun için oyncu platformuna göz gezdir..

El Barto
02.Eylül.2007, 17:29
Şimdi anlattığın durum gerçektete pek farklı değil ve bu oyunun önemli özelliklerinden biri gerçekçi olması. Türk oyuncuların profillerini resmi araştırma sitesi olarak Turksportal yapmaktadır. Eğer bir katkınızı olacağını düşünüyorsanız araştırma bölümünü ziyaret ediniz. Araştırma ile ilgili sorunlarınızı araştırma forumuna, oyuncularla ilgili sorunlarınızı oyuncu platformunda dile getirmeniz daha yerinde olacaktır.

Konu kilitlenmiştir.

Anlayışınıza teşekkürler.