PDA

View Full Version : Fm 2008 **aysberg** 2008-2009 Databesi v2 Gururla Sunar ...

ayberk228
04.Eylül.2007, 19:28
Ve Beklenen An geldi...İşte o gerçek databe...Gerçekle yüzleştiren databe...

FM 2008 **AYSBERG** 2008-2009 DATABESİ GURURLA SUNAR...

Evet bu databe öyle bir databe oldu ki indirenler bilecek sadece.Neler oldu neler.Şöyle bir sıralayım;

*Yaptığım bu databe bütün transferleri kapsamakta(Bunu daha önce yayınladığım versiyonlarda indirenler zaten bilir)

*Robinho'nun Man City'de,Murat Hacıoğlu'nun Kocaeli'de olduğunu belirtmeme gerek yoktur umarım:D

*Transferlerin yanında oyuncuların yanlış olan mevkileri düzeltildi.(Örn;Serkan Kurtuluş,Erkan Sekman ve daha nicesi)

*Futbol yaşantısını noktalayanlar oyunda da sonlandırıldı(Örn;Hasan Özer,Mert Korkmaz,O.Kahn ve daha nicesi)

*Sakat olan oyuncular gerçeğe uygun olarak ayarlandı.(Örn;Ersen Martin,B.Özbek ve daha nicesi)

*TFF'nin ve FİFA'nın ceza verdiği oyuncular ayarlandı.(Örn;Yusuf Şimşek 3 maç ceza,Sinan Turan 1 yıl men ve daha nicesi)

*Stadyumlatımızın çimleri gerçeğe uygun olarak ayarlandı.İyiyse iyi,kötüyse kötü,Sentetikse sentetik.(Örn;19 Mayıs vs.)

*Turkcell Süper Lig Son Şampiyonu ve Fortis Türkiye Kupası Son Şampiyonu ayarlandı.

*Bank Asya 1. Lig'deki Şampiyon ve 2. ve 3. olan takım ayarlandı.

*Turkcell Süper Lig'deki takımların kadro NO'ları ayarlandı.

*TFF 2. Lig'e çıkan takımlar ayarlandı.

*Fortis Türkiye Kupasına giden takımlar ayarlandı(alt liglerde olanlar)

*Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'deki takımların 2007-2008 yılında ligi kaçıncı bitirse onlar ayarlandı.

*Avrupaya giden takımlarımız Ayarlandı.(Sİvas İNTER-TOTO ,Kayseri UEFA Elemeleri,BJK UEFA,GS 3.tur ve FB 2.tur Şampiyonlar Ligi)

*Takımların Yardımcı Antrenörleri ayarlanmaya çalışıldı.(fizyoterapistleri,Doktorları vs.)

*Takımlarımızın Pilot takımları ayarlandı..(Trabzon-Trb Karadenizspor,GS-Beylerbeyi,Gençlerbirliği-Kastamonu vs.)

*Oyunda olmayan oyuncular eklendi.

*Klüplerin finansları gerçeğe yakın hale getirildi.(Örn;Trabzon'un iyileştirildi vs.)

*Oyuncuların ve Klüplerin Sevdiği ve Sevmediği Takımlar,Oyuncular vs. eklendi.

*Medya kuruluşları eklendi.(Besiktas Forum,Galatasaray As. Resmi Dergi,Fenerbahce Televizyonu,Lig Tv,Ntvspor ve daha nicesi)

*Türkiye'mizin Şili ile oynadığı hazırlık maçı eklendi.Stadyumla birlikte.(Kocaeli İsmet Paşa)

*İtalya,Hollanda,Almanya,İngiltere,Fransa liginden düşen ve çıkan takımlar ayarlandı.

*Hava durumları ayarlandı.

*Şehirlerin Popülerliği düzeltildi.(Şehir ne kadar iyi veya kötü olursa Oyuncu ona göre gelir yada gelmez)

*Ve aklıma gelmeyen yazmakla sonu olmayacak muhteşem bir databe ile buluşmak üzeresiniz.

*Databe ile bizzat kendim ilgilendim.Tamamen bana aiitir.

İYİ OYUNLAR...

Oyun İçi Bir Kaç Görüntü:http://i34.tinypic.com/spbzw8.jpg

Link:FM_2008_AYSBERG_2008-2009_DATABES_GURURLA_SUNAR....rar -- FileFactory.com - free file hosting -- (http://www.filefactory.com/file/218c86/n/FM_2008_AYSBERG_2008-2009_DATABES_GURURLA_SUNAR_rar(No) Rapid)

Link Rapid:RapidShare: Easy Filehosting (http://rapidshare.com/files/142518291/FM_2008_AYSBERG_2008-2009_DATABES__304__GURURLA_SUNAR....rar.html)
Bu siteden yüklemek için:Açılan sayfada altta Download with FileFactory Basic tıklayın,sonra bir kutucuk çıkacak ona kodu girin ve kodu girdikten sonra Begin Download'a tıklayın hepsi bu kadar.

Fm 2008 **aysberg** 2008-2009 Databesi v2

Evet bu V2'de Şöyle değişiklikler oldu

*Man City'nin Başkanı,Finansı,Medya Tahmini değiştirildi.

*Turkcell Super Lig'deki küçük hatalar giderildi.

*Fatih Terim'in kontratı 2012 yılına kadar uzatıldı.

*Ümit Milli Takım Antrenör'ü Hami Mandıralı olarak ayarlandı.

*Ermenistan'ın şimdi oynadığı 55.000 kişik stad ayarlandı(daha önce 15000 kişil bir stadda oynuyordu)

*İngiltere Ligi'nde Newcastle'de forma giyen J.Barton'a 12 maç ceza verildi.

*Spartak Moskova'nın Manager'i M.Laudrup olarak ayarlandı.

*Fatih Ceylan'a sakatlık eklendi.

*Oyuncu güçleri,pozizyonları,sakatlıkları tekrar güncellendi.(örn;Linderoth ve daha nicesi)

*TFF 2. Lig'deki gözden kaçan oyunculular gerçek takımarına transfer edildi.(gerçekten ayarlaması çok zor)

V2 V2 V2 V2 Linki:http://rapidshare.com/files/144073497/db_v2.rar.html

V2 linkini indirenler yeni yeniliklerle karşılaşacak.İyi Oyunlar...

mamili
05.Eylül.2007, 02:52
eywallaahhhhhh

hell_bjk
05.Eylül.2007, 03:03
kardeş çok güzel olmuş yama saol

dead game
05.Eylül.2007, 08:13
kardeş attık oyunu acınca gözülmüyo

Tommy22
05.Eylül.2007, 12:12
evet yaa bende yeni oyun dıyorum ama transferler olmamıs olarak baslıyo neden acaba??? Cache klasorunude sılıyorum ama yıne aynı??? Lutfen yardımcı oolurmusunuz......

serdar010101
05.Eylül.2007, 17:41
indiriom kardes ellerine saglık

hekozja
05.Eylül.2007, 19:02
dediğin yere attım ama oyunda gözükmedi.cachedi sildim.nedeni ne olabilir

semhfenerbahce
05.Eylül.2007, 20:33
hocam çok güzel olmuş çok uğraşmışsın eline sağlık

goshawk77
05.Eylül.2007, 22:13
Emeğine sağlık kardeşim.

vincenzo1903
05.Eylül.2007, 23:01
yama hangi versiyona 8.0.2 yemi

fbfarukyakut
06.Eylül.2007, 01:03
ya bende açılmıyor yardımcı olun lütfen yani inmiyor link hatalı değil dimi

hekozja
06.Eylül.2007, 01:12
bu arada ben problemimi çözdüm güzel bir yama olmuş tşkrler.

rooney_1907
06.Eylül.2007, 01:17
eline sağlık

vincenzo1903
06.Eylül.2007, 04:51
yama hangi versiyona 8.0.2 yemi

cevap verin

Onurap
06.Eylül.2007, 04:55
Tebrikler güzel çalışma olmuş..

Raten
06.Eylül.2007, 12:12
cevap verin

evet yama 8.0.2 için

ismail57
06.Eylül.2007, 20:57
emeğine sağlık teşekkürler.oyun inio..yalnız bi sorum olacak yamada man.cty nin finansı düzeltilmişmi?

hakanyilmaz1984
06.Eylül.2007, 21:39
Tesekkürler indiriyorum emegine sağlık

ayberk228
07.Eylül.2007, 19:41
arkadaşlar linkler sağlam kusura bakmayın.şehir dışındaydım.Geldim konuya el attım.Versiyon 8.0.2 ile uyumludur.Db'yi dediğim yere atarsanız olur ama 8.0.2 yoksa oyun direkt açılır yani yayınlanan databe açılmaz.İlk önce buna dikkat edin.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

emeğine sağlık teşekkürler.oyun inio..yalnız bi sorum olacak yamada man.cty nin finansı düzeltilmişmi?

evet kardeş tam yayınlıcaktım ki yamayı onada el attım valla yayınlamadan önce.Finansı gerçeğe yakın seviyeye çıkarıldı.Güzel oldu yani.Gönül rahatlığıyla alabilirsin Man City'i
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bu arada indiren arkadaşlar olumlu yada olumsuz yönlerini yazabilir bunuda belirteyim.

yusufemree
07.Eylül.2007, 19:53
update denilen 2 yere de atıorum genede olmuo..
yardımcı olursanız sevinirim..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
update'i denilen 2 yere de atıorum genede olmuo..
yardımcı olursanız sevinirim..

exenonline
07.Eylül.2007, 23:37
Database açıklamalara göre çok güzel olmuş emeğine sağlık arkadaşım. Hemen indiriyorum.

Küçük bir düzeltme: Mesajlarda yazılan databe değil database olacak. Ama bana sorarsanız veritabanı daha hoş olur. Saygılar...

hekozja
08.Eylül.2007, 00:47
arkadaşlar bn belgelerim-sports interactivite-fm-db içine atıyordum yanlışlıkla.ama db içine atılmayacak belki sizde öyle yapıyorsunuzdur diye söyledim.

iceman00
08.Eylül.2007, 03:55
dosyadan cıkan db klasorunu nereye atacagız..ben beceremedım

spike2910
08.Eylül.2007, 04:03
C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data

ya atıyer

hekozja
08.Eylül.2007, 04:09
belgelerim\sports interactivite\football manager 2008 burayada atabilirsin

iceman00
08.Eylül.2007, 04:29
belgelerim\sports interactivite\football manager 2008 burayada atabilirsin

buraya attım ama olmadı..versiyon 8.02 ondada sorun yok..cache ide sildim..

iceman00
08.Eylül.2007, 05:04
tamam arkadaslar sorunu cozdum..saolasın ayberk saglamcalısma olmus

kousam74
08.Eylül.2007, 05:08
arkadaşlar ilk kez yama indireceğim bana bi yardımcı olurmusunuz yamayı indirdikten sonra ne yapacağım konusunda?
şimdiden teşekkürler

murkant
08.Eylül.2007, 11:04
emeklerinize sağlık.teşekkürler.bu arada sorun yaşayanlar için ben indirilen db klasörünü belgelerim\sports interactivite\football manager 2008 klasörüne attım içeride var olan db ile değişikliğe onay verdim açılışta yeni oyun aç kısmında aysbergi seçip oyuna girdim.

ayberk228
08.Eylül.2007, 18:34
emeklerinize sağlık.teşekkürler.bu arada sorun yaşayanlar için ben indirilen db klasörünü belgelerim\sports interactivite\football manager 2008 klasörüne attım içeride var olan db ile değişikliğe onay verdim açılışta yeni oyun aç kısmında aysbergi seçip oyuna girdim.

evet arkadaşım doğru yapmışsın yapamayan arkadaşlar;belgelerim\sports interactivite\football manager 2008 klasörüne atın.var olan dosya değiştirilsin mi diye soru soracak tümüne evet deyin hepsi bu.

JeieJey
08.Eylül.2007, 21:44
ellerine sağlık kardeşim..

Paylaşım yapan herkese teşekkürler..

Unutmayalım ki bi insanlar bizim için bişeyler yapmaya çalışıyorlar onlara bi teşekkürü çok görmeyelim..

sentugo
08.Eylül.2007, 22:20
Abi üç büyüklerin kadrolarınıda yayınlarmısın ?

narquez
08.Eylül.2007, 22:30
teşekkrürler güzel çalışma

hbpylmz
09.Eylül.2007, 04:23
gırıste aysberg'i nerden secıyosunuz bıraz daha acık olalım

jeref7
09.Eylül.2007, 09:52
cok teşekkürler

Rais
09.Eylül.2007, 11:55
gırıste aysberg'i nerden secıyosunuz bıraz daha acık olalım

indirdiğin şeyin etkin kılınabilmesi için.Ortaya farklı database ler cıkıyor ve arkadasınkini seçmen gerek.

Bu arada Robinho nun m.city e gelmesinden sonra m.C denemek istedim ve klub bütcesini bilmediğim için bunda bir iyileştirme yaptınmı aysberg ? ve Medyanın tahmını bu klub için 13veya14 dü acaba bunlar edit ten düzeltilebiliyorsa bence bunları da düzeltmelisin....

tşk indirdim kullanıyorum.

ayberk228
09.Eylül.2007, 18:24
indirdiğin şeyin etkin kılınabilmesi için.Ortaya farklı database ler cıkıyor ve arkadasınkini seçmen gerek.

Bu arada Robinho nun m.city e gelmesinden sonra m.C denemek istedim ve klub bütcesini bilmediğim için bunda bir iyileştirme yaptınmı aysberg ? ve Medyanın tahmını bu klub için 13veya14 dü acaba bunlar edit ten düzeltilebiliyorsa bence bunları da düzeltmelisin....

tşk indirdim kullanıyorum.

evet man city şu anda en zengin klüplerden biri(hatta en zengin).ama medyanın tahmini değiştirilemiyor benim bildiğim kadarıyla.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Abi üç büyüklerin kadrolarınıda yayınlarmısın ?

nasıl yani.resim olarak mı tam olarak anlayamadım

Razor332
10.Eylül.2007, 06:17
aga davids'in kocaelide işi ne ayrıca schinfeld bjkden kiralık gitti biraz daha dikkatli olmak lazım databese hazırlarken :D ama yinede güzel çalışma ellerine sağlık

krapinovic
10.Eylül.2007, 06:45
ya yazmiym dedim, dayanamadım... biri Allah aşkına şu başlığı düzeltsin...:)

denizgfb23
10.Eylül.2007, 07:38
baya bi hata var ama yinede teşekkürler ;);)

ayberk228
10.Eylül.2007, 16:31
Arkadaşlar 10 eylül Tarihinde yani bugün yepyeni bir veritabanı geliyor.Bazı arkadaşların dediklerini dikkate aldım.Kusura bakmayın o kadar ince işlerle uğraştım ki bazı şeyleri unutmuşum gerçekten.Ama Bugün Öğle saatlerinde yayınlayacağım 2. versiyonda herşey daha iyi ve daha güzel olcak.Bir kaç örnek vereyim.Mesela Man City'nin başkanı artık Mansour oldu.Medya tahmini değişti vs. (Bu dediğim sadece Man City için bir örnek).2 versiyonda mini hatalar giderildi ve giderilecek.Gerçeğe uygun hala getirilecek..Az kaldı...

ayberk228
10.Eylül.2007, 19:34
Ve Beklenen An geldi...İşte o gerçek databe...Gerçekle yüzleştiren databe...

Evet bu databe öyle bir databe oldu ki indirenler bilecek sadece.Neler oldu neler.Şöyle bir sıralayım;

*Yaptığım bu databe bütün transferleri kapsamakta(Bunu daha önce yayınladığım versiyonlarda indirenler zaten bilir)

*Robinho'nun Man City'de,Murat Hacıoğlu'nun Kocaeli'de olduğunu belirtmeme gerek yoktur umarım:D

*Transferlerin yanında oyuncuların yanlış olan mevkileri düzeltildi.(Örn;Serkan Kurtuluş,Erkan Sekman ve daha nicesi)

*Futbol yaşantısını noktalayanlar oyunda da sonlandırıldı(Örn;Hasan Özer,Mert Korkmaz,O.Kahn ve daha nicesi)

*Sakat olan oyuncular gerçeğe uygun olarak ayarlandı.(Örn;Ersen Martin,B.Özbek ve daha nicesi)

*TFF'nin ve FİFA'nın ceza verdiği oyuncular ayarlandı.(Örn;Yusuf Şimşek 3 maç ceza,Sinan Turan 1 yıl men ve daha nicesi)

*Stadyumlatımızın çimleri gerçeğe uygun olarak ayarlandı.İyiyse iyi,kötüyse kötü,Sentetikse sentetik.(Örn;19 Mayıs vs.)

*Turkcell Süper Lig Son Şampiyonu ve Fortis Türkiye Kupası Son Şampiyonu ayarlandı.

*Bank Asya 1. Lig'deki Şampiyon ve 2. ve 3. olan takım ayarlandı.

*Turkcell Süper Lig'deki takımların kadro NO'ları ayarlandı.

*TFF 2. Lig'e çıkan takımlar ayarlandı.

*Fortis Türkiye Kupasına giden takımlar ayarlandı(alt liglerde olanlar)

*Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'deki takımların 2007-2008 yılında ligi kaçıncı bitirse onlar ayarlandı.

*Avrupaya giden takımlarımız Ayarlandı.(Sİvas İNTER-TOTO ,Kayseri UEFA Elemeleri,BJK UEFA,GS 3.tur ve FB 2.tur Şampiyonlar Ligi)

*Takımların Yardımcı Antrenörleri ayarlanmaya çalışıldı.(fizyoterapistleri,Doktorları vs.)

*Takımlarımızın Pilot takımları ayarlandı..(Trabzon-Trb Karadenizspor,GS-Beylerbeyi,Gençlerbirliği-Kastamonu vs.)

*Oyunda olmayan oyuncular eklendi.

*Klüplerin finansları gerçeğe yakın hale getirildi.(Örn;Trabzon'un iyileştirildi vs.)

*Oyuncuların ve Klüplerin Sevdiği ve Sevmediği Takımlar,Oyuncular vs. eklendi.

*Medya kuruluşları eklendi.(Besiktas Forum,Galatasaray As. Resmi Dergi,Fenerbahce Televizyonu,Lig Tv,Ntvspor ve daha nicesi)

*Türkiye'mizin Şili ile oynadığı hazırlık maçı eklendi.Stadyumla birlikte.(Kocaeli İsmet Paşa)

*İtalya,Hollanda,Almanya,İngiltere,Fransa liginden düşen ve çıkan takımlar ayarlandı.

*Hava durumları ayarlandı.

*Şehirlerin Popülerliği düzeltildi.(Şehir ne kadar iyi veya kötü olursa Oyuncu ona göre gelir yada gelmez)

*Ve aklıma gelmeyen yazmakla sonu olmayacak muhteşem bir databe ile buluşmak üzeresiniz.

*Databe ile bizzat kendim ilgilendim.Tamamen bana aiitir.

İYİ OYUNLAR...

Oyun İçi Bir Kaç Görüntü:http://i34.tinypic.com/spbzw8.jpg

http://img161.imageshack.us/img161/6830/bankasy**f8.th.png (http://img161.imageshack.us/my.php?image=bankasy**f8.png)
Link:FM_2008_AYSBERG_2008-2009_DATABES_GURURLA_SUNAR....rar -- FileFactory.com - free file hosting -- (http://www.filefactory.com/file/218c86/n/FM_2008_AYSBERG_2008-2009_DATABES_GURURLA_SUNAR_rar(No) Rapid)

Link Rapid:RapidShare: Easy Filehosting (http://rapidshare.com/files/142518291/FM_2008_AYSBERG_2008-2009_DATABES__304__GURURLA_SUNAR....rar.html)
Bu siteden yüklemek için:Açılan sayfada altta Download with FileFactory Basic tıklayın,sonra bir kutucuk çıkacak ona kodu girin ve kodu girdikten sonra Begin Download'a tıklayın hepsi bu kadar.

evet versiyon 2 geldi linkler az sonra:versiyon 2 içerik;
Evet bu V2'de Şöyle değişiklikler oldu

*Man City'nin Başkanı,Finansı,Medya Tahmini değiştirildi.

*Turkcell Super Lig'deki küçük hatalar giderildi.

*Fatih Terim'in kontratı 2012 yılına kadar uzatıldı.

*Ümit Milli Takım Antrenör'ü Hami Mandıralı olarak ayarlandı.

*Ermenistan'ın şimdi oynadığı 55.000 kişik stad ayarlandı(daha önce 15000 kişil bir stadda oynuyordu)

*İngiltere Ligi'nde Newcastle'de forma giyen J.Barton'a 12 maç ceza verildi.

*Spartak Moskova'nın Manager'i M.Laudrup olarak ayarlandı.

*Fatih Ceylan'a sakatlık eklendi.

*Oyuncu güçleri,pozizyonları,sakatlıkları tekrar güncellendi.(örn;Linderoth ve daha nicesi)

*TFF 2. Lig'deki gözden kaçan oyunculular gerçek takımarına transfer edildi.(gerçekten ayarlaması çok zor)

V2 V2 V2 V2 Linki:http://rapidshare.com/files/144073497/db_v2.rar.html

V2 linkini indirenler yeni yeniliklerle karşılaşacak.İyi Oyunlar...

kelebek100
11.Eylül.2007, 03:55
kardeşim bu yamada eskide kalan sakatlıkların tümü silindimi ve yenileri eklendimi? (barış özbek sabri gibi) vs.almanya ligi fransa ispanya italya liglerindeki tüm takımların finansları gerçeğe uygun olarak ayarlandımı kardeşm mesela ben almanya liginden dortmund alıorm 499$ yazıyor finansta ve bu datanın hatalarından biri çok saçma 8.02 yamasını kullanıorm
birde uefaya intertotoya giden gerçek takımlar oyuna yansıdımı tamamen bir yanlışlık varmı bunlarda bunları cevaplarsan sevinirim
yamayı indiriorm şuan bakıcam incelicem.

Razor332
11.Eylül.2007, 07:09
davids'i kocaelinden aldınmı birde gordonu bjk kiralık olarak ayarladınmı kardeş seninde işin zor hatırlatayım dedim ellerine sağlık çalışmaların için

kelebek100
11.Eylül.2007, 07:35
bu arada uefa intertoto ve şampiyonlar ligine giden takımları gerçeğe uygun olarak kendi düzenledim.almanya ingiltere italya ispanya ligleri.bunlar eksik söyleyim baştan.saha fulhamda değil evertona transfer oldu ben kendim extradanm bunlarıda yapıp qüncelledim şimdi oyun zamanı.

ugler
11.Eylül.2007, 08:23
Yama İniyo Ellerine Sağlık Gerçektende...

ayberk228
11.Eylül.2007, 17:41
davids'i kocaelinden aldınmı birde gordonu bjk kiralık olarak ayarladınmı kardeş seninde işin zor hatırlatayım dedim ellerine sağlık çalışmaların için

davids kocaeli'de yok.Gordon Duisburg'da Kiralık.Ayarlandı artık
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

kardeşim bu yamada eskide kalan sakatlıkların tümü silindimi ve yenileri eklendimi? (barış özbek sabri gibi) vs.almanya ligi fransa ispanya italya liglerindeki tüm takımların finansları gerçeğe uygun olarak ayarlandımı kardeşm mesela ben almanya liginden dortmund alıorm 499$ yazıyor finansta ve bu datanın hatalarından biri çok saçma 8.02 yamasını kullanıorm
birde uefaya intertotoya giden gerçek takımlar oyuna yansıdımı tamamen bir yanlışlık varmı bunlarda bunları cevaplarsan sevinirim
yamayı indiriorm şuan bakıcam incelicem.

evet arkadaşım sabri ve barış sakat.hatta kayserisporlu Fatih Ceylan'ın bile sakatlığı eklendi oyuna.Uefaya-İntertotoya ve Şampiyonlar Ligine giden takımlarımız ayarlandı.Son Şampiyonlar ayarlandı.Burdan çıkan sonuç TFF Süper Kupa Finalinde Galatasaray ve Kayserispor karşılaşıyor.

memocannn
11.Eylül.2007, 22:29
tesekkurler

ismail57
11.Eylül.2007, 22:46
ya önceki aysberg te şampiyonlar ligindeki galibeyetlerde kazanılan para miktarı yenilenmemişti acaba bu v2 de bu sorun giderildi mi?

sanalkaos
12.Eylül.2007, 03:11
Çok güzel bir veritabanı...

ayberk228
12.Eylül.2007, 16:50
ya önceki aysberg te şampiyonlar ligindeki galibeyetlerde kazanılan para miktarı yenilenmemişti acaba bu v2 de bu sorun giderildi mi?

o editörden olmuyor bildiğim kadarıyla.ben daha böyle bişi hiç duymadım.eğer duyan,bilen varsa söylesin.

eldiabloo1989
12.Eylül.2007, 19:17
beyler burda 2 tane link var hangisinden indircez sekopej v2 linki vermiş aysbergin düzeltilmiş halimi buu??

maNga 33
13.Eylül.2007, 00:29
bende V2yi indirdim ama oyunda gözükmüyor......

feanorringeril
13.Eylül.2007, 02:13
Ellerine sağlık, uzun süren bir iş olduğunu biliyorum..
İnce detaylarda hata gören arkadaşlara ise tavsiyem indirdikleri veritabanını FM-Editor ile açıp, takıldıkları hataları - atlanan kısımları kendilerinin ayarlaması - düzeltmesi yönünde. O program orada kullanalım diye var.

the berat
13.Eylül.2007, 04:15
eyvallah koçum =)

ayberk228
13.Eylül.2007, 19:32
Ellerine sağlık, uzun süren bir iş olduğunu biliyorum..
İnce detaylarda hata gören arkadaşlara ise tavsiyem indirdikleri veritabanını FM-Editor ile açıp, takıldıkları hataları - atlanan kısımları kendilerinin ayarlaması - düzeltmesi yönünde. O program orada kullanalım diye var.

evet arkadaşlar ufuak tefek hatalar hepimizin olur.ben türkiye liglerine çok önem verdim.ama elbette vardır hatalar.arkadaşımın dediği gibi ayarlayabilirsiniz.ince işleri
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bende V2yi indirdim ama oyunda gözükmüyor......

v2 diye yamıyacak arkadaşım.yine aysberg diye yazacak.+ sende 8.0.2 var mı? yoksa hemen onları hallet sonra oyunun tadını çıkar

maNga 33
13.Eylül.2007, 19:56
bende 8.0.2 var

kobeee
13.Eylül.2007, 20:14
güzel bi çalışma olmuş sağol ama bence semih biraz abartılmış geldi özellikleri

maNga 33
15.Eylül.2007, 05:23
güncellemen güzel olmuş yalnız oyuncu özelliklerine karışmasaydın iyi olurdu.semih çok abartılı olmuş.juventus şampiyonlar liginde milan ise UEFA kupasında olması lazımdı galatasaray'ın finansı düşmüş bu hataları düzelterek yeni güncelleme yaparsan daha iyi olur.......

ayberk228
17.Eylül.2007, 04:51
güncellemen güzel olmuş yalnız oyuncu özelliklerine karışmasaydın iyi olurdu.semih çok abartılı olmuş.juventus şampiyonlar liginde milan ise UEFA kupasında olması lazımdı galatasaray'ın finansı düşmüş bu hataları düzelterek yeni güncelleme yaparsan daha iyi olur.......

galatasaray'ın finansı düşmedi aksine yükseldi.Semih tam semih oldu fırsatçı,bitirici.Daha n'olsun.V3 gelecek ama daha var.

BiLGeN90
18.Eylül.2007, 00:26
oyuncu özellikleriyle oynanmamış güncel bir database bilen var mı

oyuncu özellikleriyle sadece araştırmacılar açık açık birşey yazdıysa. o puanlara göre değiştirmeden yanayım. yoksa hiç ellemeyin çünkü duygusal davranabiliyoruz veya bazı hatalarımız oluyor dengeler bozuluyor bence değişmesi gereken 2-3 oyuncu var ki onlar bariz gözüküyor onun dışındakileri ellemeseniz daha iyi 1. aydın yılmaz 2. semih şentürk bunlarda değiştirilecekse forumdaki gözlemcilerden fikir alınmalı IMHO

çalışman için teşekkürler

feanorringeril
18.Eylül.2007, 01:55
IMHO
Şimdi sevgili "Bilge90" ,
IMHO; "in my humble opinion" sözünün kısaltması ancak gördüğün üzere gayet dilimizde olmayan, ingilizce bir kısaltma. Üstelik anlamayanlar da olacaktır.
"Bence" diyerek başlayabilirsin cümlene, ya da "Benim naçizane fikrim" diye yazabilirsin ancak hiç gerek yok bu şekle..
Bu da benim naçizane görüşüm bu arada : )

BiLGeN90
19.Eylül.2007, 02:34
alışkanlık diyelim geçelim uyardığınız için sağolun (:

Tonguc86
19.Eylül.2007, 08:14
arkadaşım yamanı kurdum vae nottingham forestle oynamak içim inglitere championsip ligini açtım fakat nottibgham forest halen 1. ligte gozukuyo :( emegine saglık cok heveslenmıstım ama malesef olmadı :(

lacivert25
19.Eylül.2007, 17:13
arkadaşlar ilk olarak v2 çalışması için v1 ide yüklememiz gerekiyormu ikici olarakta bu dosyayı nereye atacağımızı vede oyunda nerden neyi seçeceğimizi tam olarak söyleyebilirmisiniz açık olaraktan çünkü çok denedim yapamadım şimdiden sağolun

ayberk228
21.Eylül.2007, 04:04
arkadaşlar ilk olarak v2 çalışması için v1 ide yüklememiz gerekiyormu ikici olarakta bu dosyayı nereye atacağımızı vede oyunda nerden neyi seçeceğimizi tam olarak söyleyebilirmisiniz açık olaraktan çünkü çok denedim yapamadım şimdiden sağolun

db dosyasını belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2008 içine at.hepsi bu

maNga 33
22.Eylül.2007, 03:07
galatasaray'ın finansı düşmedi aksine yükseldi.Semih tam semih oldu fırsatçı,bitirici.Daha n'olsun.V3 gelecek ama daha var.

ben Galatasaray kariyeri açtığımda 34MN finansı vardı.

firefoxx
22.Eylül.2007, 04:16
Merhaba ekli versiyon vistada çalışır mı? Birde 8.0.2 yüklemek mi gerekir?

wayner
22.Eylül.2007, 18:04
indirilmiyor kardeş bu

forevermesut
22.Eylül.2007, 21:03
Bunlara gerek yok beya GUIZA yı almışın Mallorca da fenere koymuşun hiç bi değişiklik yok gereksiz işlerin adamı olmayın bekleyin kasımı alın 2009

kokoge
22.Eylül.2007, 22:12
kardeşim saolasın tşkler

Razor332
22.Eylül.2007, 22:32
Merhaba ekli versiyon vistada çalışır mı? Birde 8.0.2 yüklemek mi gerekir?

8.0.2 yüklemek gerekir

Razor332
25.Eylül.2007, 11:18
v.3 ne zaman gelecek ?

ayberk228
25.Eylül.2007, 18:33
arefe günü gelir.een son ayarlamalar yapılıyır.V3 zaten son olacak.bilginize...

tarik_orkun
27.Eylül.2007, 17:19
Emeğinize sağlık.
Bir hatırlatma,,,
Trabzon da Gustavo Colman sakat gözüküyor. Düzeltimesi gerekecek.
Kolay gelsin.

BuraKSK1912
28.Eylül.2007, 05:02
v3 yamasında Bank Asya 1. Lig deki transferler de yer alırsa sevinirim

Veritabanı güncelleştirme yamalarında 1. Lig hep ihmal ediliyor

Son kadrolar için TFF.org dan ve bankasyabirincilig.com.tr den yararlanılabilir

akcakil
28.Eylül.2007, 15:44
arkadaşlar bu yama turksportal masaüstü 2008 son yamasında sorunsuz çalışırmı?

akcakil
28.Eylül.2007, 16:48
db yi fm 2008 e attım fakat değiştirilsinmi diye bir soru çıkmadı direk attı fakat datanın içindeki db de duruyor sorun çözülmedi olmadı yardımcı olabilirmisiniz

akcakil
28.Eylül.2007, 20:43
arkadaşlar her şeyi denedim bu yamayı yüklemenin bi yolu varsa bi zahmet bi yardım edin

Oghuse
28.Eylül.2007, 20:50
Akcakil;

Yamayı indirdikten sonra Belgelerim/Sports İnteractive/Football Manager 2008/db içindeki klasör aç..Eğer db klasörü yoksa kendin oluştur..Ve bu yamanın çalışması içinde oyununun 8.0.2 versiyonunda olması gerekir..

akcakil
28.Eylül.2007, 20:52
bu söylediklerinin hepsini yaptım ama olmadı oyuna giriyorum yeni oyun açta çıkmıyor database ta bende turksportal masaüstü yazılımı da kurulu aynı zamanda onunla bir ilgisimi var acaba

Razor332
01.Ekim.2007, 07:47
Aga arefeyide geçtik v3'ten ses yok ya :)

alexdesouza_fb
01.Ekim.2007, 07:59
yamayı indirdim güzel bi çalışma ama sanırım küçük hatalar var. ben gördüğüm bir tanesini paylaşmak istiyorum. kocaelispor'a edgar davids'i almışsın:) çok güzel de kocaeli'nin o transfer işi olmadı... v3'te bu hatayı düzeltirsen sevinirim :)

Trabzonspor
01.Ekim.2007, 23:49
semıhı super yaspmıssınız adama ıkıncı yılda real talıp

ayberk228
02.Ekim.2007, 03:50
evet arkadaşlar v3'ü sizler için sunuyorum.İstek gelirse v4'de çıkabilir.

V3 Özellikler

*Oyuncu özellikleri tekrar gözden geçilirdi

*Teknik adamlar yapıldı

*Gerçekleşen transferler yapıldı.(Mineiro,yattara,vs..)

*2.Ligleri yapması gerçekten zor ama son transferleri yapılmaya çalışıldı.Muhakkak eksikler vardır.(elimden geleni yaptım)

*Stadlar,taraftar sayıları,yöneticiler,sakatlar,medya tahminleri vs..

*Avrupa Liglerine giden takımlar ayarlandı.Düşen-Çıkan takımlar ayarlandı. (2 Ligleri vs..) (Yani Avrupa'daki ve Avrupa Kupalarına giden takımların eksikliği hissediliyordu bu artık tamamdır)

*Aslında çok şey yaptım ama aklıma gelmiyor.

Ama değdi güzel,gerçeğe benzer bişi oldu.

**BY AYSBERG**

İŞTE LİNK:http://rapidshare.com/files/150020378/Aysberg.rar.html

BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN...

akcakil
02.Ekim.2007, 04:45
emeğine sağlık fakat 2 gündür kurmaya çalışıyorum fakat bir türlü olmuyor belgelerimdeki db ye atıyorum oyunun kurulu olduğu yerdeki db ye atıyorum fakat oyunu açıp yeni oyuna başla dediğimde bir türlü çıkmıyor gözükmüyor acaba turksportal masaüstü kurulu olduğu içinmi bi yardımcı olursan sevinirim teşekkürler
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
v1-v2 hepsini denedim şimdi de v3 ü indiriyorum

Razor332
02.Ekim.2007, 08:34
Teşşekürler birde v3 deniyelim :D

akcakil
02.Ekim.2007, 09:28
oyunu silip tekrar yükledim daha sora dediğin gibi klasörü belgelerim db nin içine attım fakat yine oyunu açtıımda bişey çıkmadı 2 gündür bununlka uraşıyorum ve artık vazgeçiyorum sanırım yamadan

ayberk228
03.Ekim.2007, 03:27
oyunu silip tekrar yükledim daha sora dediğin gibi klasörü belgelerim db nin içine attım fakat yine oyunu açtıımda bişey çıkmadı 2 gündür bununlka uraşıyorum ve artık vazgeçiyorum sanırım yamadan

arkadaşım versiyon 8.0.2 var mı?

Bak bir daha söylüyorum Aysberg'i Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2008/db içine atın.Eğer versiyon 8.0.2 yoksa oyun açılmaz.Onu edinin sonra tekrar yapın işte o zaman olur.

hekozja
03.Ekim.2007, 03:33
davidsi kocaeliden almıştın deme?

Raten
03.Ekim.2007, 07:23
v3 ü indiriyorum şu anda bakalım eksik gördüğüm yerler olursa burada belirtirim.Çok fazla hata yoksa v4 çıkartmana gerek kalmaz zaten.

ysrcn67
03.Ekim.2007, 08:12
s.a beyler..bende indiriyorm şimdi.cok yama indirdim ama ya futbolcunun ayarları cok düşük mesela baroş yada transferler fln eksik..inş. bu noksansız cıkarda emekleriniz boşa gitmez bizde yararlanmş oluruz saygılar emeği gecen herkeze...

wolkanrx8
04.Ekim.2007, 00:14
v3 ü indiren arkdaslar nasıl olmus güzelse bizde indirelim

bangbangstar88
04.Ekim.2007, 03:42
v3 ün çalışması için v1 & v2 yide indirip atmamız gerekirmi db ye acaba? ayrıcada uğraştığın için teşekkür ederim emeğine sağlık...

isimsiz
04.Ekim.2007, 21:37
v3 ü indiriyorum bakalım denyicem emeğine sağlık

Razor332
05.Ekim.2007, 11:25
v3 ün çalışması için v1 & v2 yide indirip atmamız gerekirmi db ye acaba? ayrıcada uğraştığın için teşekkür ederim emeğine sağlık...

direk v3 indirip girebilirsiniz diğerlerine gerek yok

Vale
05.Ekim.2007, 18:43
haco bişi sorucam ben indirdim db ye attım,oyun başlarkende seçebiliyorum aysberg'i ama transferler yok gözüküyo ??

ayberk228
05.Ekim.2007, 22:22
haco bişi sorucam ben indirdim db ye attım,oyun başlarkende seçebiliyorum aysberg'i ama transferler yok gözüküyo ??

olmaz mı yaw.sen bir daha yap, yapamamışsındır.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

davidsi kocaeliden almıştın deme?

evet.kardeşim davids falan kalmadı.oyun full yenilik.iyi oyunlar

wolkanrx8
06.Ekim.2007, 17:59
emegine saglık ben indirdim türkiyedeki bazı futbolcular bazilari abartili olmus

Tim Duncan21
07.Ekim.2007, 07:37
Ben İndiriyorum Kardeşim.Emeğine Sağlık.Çalışsa Da Çalışmasa Da Sağoalsın...Bu Editör İşleri Hiç De Kolay Değil...Saatlerin Günlerin Getirdiği Bir Çalışma Bu.Başarılarının Devamını Dilerim...Kolay Gelsin...

nicola
07.Ekim.2007, 17:01
2. versiyon 1 olmadanda çalışıyor mu

Oghuse
07.Ekim.2007, 17:42
Evet çalışır..

tarik_orkun
07.Ekim.2007, 22:32
Arkadaşlar;

V3'ü denedim. bir kaç küçük problem hariç, oyun mükemmel. Orijinal fm 08'e 8.01. ve 8.02 yüklendikten sonra çalışıyor.
Bu versiyonları kurduktan sonra yapacağınız tek işlem;
Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db içerisine Aysberg v3'ü yüklemek.
Eğer problem varsa; C içerisindeki FM ile ilgili tüm dosyaları ve ayrıca Belgelerim içerisindeki FM ile ilgili tüm dosyaları silin. FM'yi yeniden yükleyin. 8.0.1. ve 8.0.2'yi yükleyin. Daha sonra
Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db içerisine Aysberg v3'ü kopyalayın...
İyi oyunlar.
NOT:^Aysberg V3 ile ilgili küçük pürüzleri bir kaç gün içerisinde bildireceğim.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arkadaşlar;
1-Aysberg'in daha önceki V1 ve V2 versiyonlarını yüklemenize gerek yoktur.
2-V3'ün geçerli olabilmesi için mutlaka yeni oyun açmanız gerekmektedir.
SON OLARAK;
Şu ana kadar yapılmış en iyi güncelleme.
Emeğine sağlık.
---------------------------------------
Ritm-Futbol-Horon-Trabzon

ayberk228
08.Ekim.2007, 18:00
Arkadaşlar;

V3'ü denedim. bir kaç küçük problem hariç, oyun mükemmel. Orijinal fm 08'e 8.01. ve 8.02 yüklendikten sonra çalışıyor.
Bu versiyonları kurduktan sonra yapacağınız tek işlem;
Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db içerisine Aysberg v3'ü yüklemek.
Eğer problem varsa; C içerisindeki FM ile ilgili tüm dosyaları ve ayrıca Belgelerim içerisindeki FM ile ilgili tüm dosyaları silin. FM'yi yeniden yükleyin. 8.0.1. ve 8.0.2'yi yükleyin. Daha sonra
Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db içerisine Aysberg v3'ü kopyalayın...
İyi oyunlar.
NOT:^Aysberg V3 ile ilgili küçük pürüzleri bir kaç gün içerisinde bildireceğim.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arkadaşlar;
1-Aysberg'in daha önceki V1 ve V2 versiyonlarını yüklemenize gerek yoktur.
2-V3'ün geçerli olabilmesi için mutlaka yeni oyun açmanız gerekmektedir.
SON OLARAK;
Şu ana kadar yapılmış en iyi güncelleme.
Emeğine sağlık.
---------------------------------------
Ritm-Futbol-Horon-Trabzon

güzel şeyler duymak güzel.gerçekten zor oldu ama deydi galiba.

xuq
09.Ekim.2007, 11:31
galatasarayla yeni başladım ama mali kriz devam ediyor daha bir ay olmamasına rağmen klüp 2.5 milyon dolar zararda enteresan :(
fenerbahçeli oyuncularda abartılmış gibi geldi bana:)
türkiye ligi haricinde mükemmel
emeğin için teşekkürler

semih düzelmiş ama mehmet topal,arda turan bunlar hep aynı kalmış

ayberk228
10.Ekim.2007, 23:13
galatasarayla yeni başladım ama mali kriz devam ediyor daha bir ay olmamasına rağmen klüp 2.5 milyon dolar zararda enteresan :(
fenerbahçeli oyuncularda abartılmış gibi geldi bana:)
türkiye ligi haricinde mükemmel
emeğin için teşekkürler

semih düzelmiş ama mehmet topal,arda turan bunlar hep aynı kalmış

ben galatasaraylıyım ve fenerbahçeli futbolcuları abartmam imkansız.gerçeğe gere yansıtmaya çalıştım.Galatasaray'ın finansına gelince onu düzeltmiştim daha önceki versiyonlarda da ama batıyo yinede.Biraz daha düzeltsem Man City yada Real Madrid'e falan yaklaşcak:D

sulo366
11.Ekim.2007, 03:52
hocam ben 8.0.2 yi indirdim ana sayfadan. ama CD istiyor. bunu nasıl yaparız yaw ? yardım edin plzz. CD istemesini nasıl engelleriz

ayberk228
12.Ekim.2007, 21:54
hocam ben 8.0.2 yi indirdim ana sayfadan. ama CD istiyor. bunu nasıl yaparız yaw ? yardım edin plzz. CD istemesini nasıl engelleriz

8.0.2'nin *****'ini bulman lazım.araştır bulursun.bunu burda paylaşmak yasak

Tim Duncan21
13.Ekim.2007, 06:34
Hocam Herşey Mükemmel...Bence Arda Ve Mehmet Topal Da Gayet Yerinde Gibi...Bende Galatasaraylıyım.Ama Fanatiliği Bir Yere Bırakırsak Çok Dengeli Bir Database Olmuş...İlk Sezonumda Baros 23,Bobo 26,Guiza 20 Gol Attı.Gördüğünüz Gibi Kafa Kafaya...Bunlara Ek Olarak Gol Kralı Mehmet Yıldız Ve Gçkhan Ünal (26 Gol)Sadece Bir Kaç Abartılı Oyuncu Var Data Da...Bunlar Da Cem Atan Ve Eren Derdiyok Bana Göre...Geri Kalan Herşey İçin MasterCard... :D

xuq
13.Ekim.2007, 06:43
ben galatasaraylıyım ve fenerbahçeli futbolcuları abartmam imkansız.gerçeğe gere yansıtmaya çalıştım.Galatasaray'ın finansına gelince onu düzeltmiştim daha önceki versiyonlarda da ama batıyo yinede.Biraz daha düzeltsem Man City yada Real Madrid'e falan yaklaşcak:D

pardon kardeş ben fenerbahçeli sandımda seni bi an fenerbahçede oyuncuları görünce özellikler hep kırmızı :D
fener bu sene küme düşme mücadelesi veriyor bunuda yansıtsaydın oyuna :)

ayberk228
13.Ekim.2007, 22:36
pardon kardeş ben fenerbahçeli sandımda seni bi an fenerbahçede oyuncuları görünce özellikler hep kırmızı :D
fener bu sene küme düşme mücadelesi veriyor bunuda yansıtsaydın oyuna :)

daha neler:D

oosmankaplan
14.Ekim.2007, 05:19
bendekinin versiyonu 8.0.0 nasıl 8.0.2 yapacağım ?

ayberk228
17.Ekim.2007, 21:50
bendekinin versiyonu 8.0.0 nasıl 8.0.2 yapacağım ?

biraz araştır.sitede versiyon 8.0.2 var önce onu indir yükle.sonrasını benim yamayı yap.sonra eğer orjinalsa oyun,sorun çıkmz.

aykut1921
18.Ekim.2007, 23:08
bank asya 1. liginde 01.01.1987 ve daha sonra doğmuş 2 tane yabancı oyuncu oynatma hakkı var ama ama bu yamaların hic birinde bole bisey yok tesekkurler.

ayberk228
19.Ekim.2007, 03:38
bank asya 1. liginde 01.01.1987 ve daha sonra doğmuş 2 tane yabancı oyuncu oynatma hakkı var ama ama bu yamaların hic birinde bole bisey yok tesekkurler.

onun oyun yapımcılarının yapması lazım.bizimle alakası yok.sen keyfine bak...

musese
19.Ekim.2007, 05:22
selamlar, güncellemenizi yükedim çok başarılı olmuş. kadrolar transferler gerçeğe çok yakın.

benim tek bir sorunum var, bigisayarada turksportal masaüstü var, şu %99,7 türkçe güncellemesi için

verdiğin yamayı seçip oyunu başatıyorum ama türkçe çeviri gitmiş durumda ne yapmam gerek??

ayberk228
20.Ekim.2007, 00:25
selamlar, güncellemenizi yükedim çok başarılı olmuş. kadrolar transferler gerçeğe çok yakın.

benim tek bir sorunum var, bigisayarada turksportal masaüstü var, şu %99,7 türkçe güncellemesi için

verdiğin yamayı seçip oyunu başatıyorum ama türkçe çeviri gitmiş durumda ne yapmam gerek??

cache dosyalarını falan sil önce.olmazsa yardım-destek bölümden bir araştır.iyi oyunlar

joe_satriani
26.Ekim.2007, 23:56
bende bi türlü olmadı. data'ya db'ye belgelerimdeki football manager 2008'e koyaladım ama olmadı. şu sorunlarını hallettiklerini söyleyen arkadaşlar bi zahmer nası halletiklerinide söyleseler güzel olacak.

bu arada ben vista kullanıyorum yani cache klasörü bende mevcut değil. acaba problem bundanmı kaynaklanıyor?

fb_16
05.Kasım.2007, 16:02
v3 ü indiriyorum eline sağlık hocam

resul1907
07.Kasım.2007, 03:41
ellerine saglık

yigiter_342
08.Kasım.2007, 04:17
sağol ..!!!

ayberk228
08.Kasım.2007, 22:18
sağol ..!!!

iyi oyunlar

mhsn
09.Kasım.2007, 19:00
Çıkan klasörü db klasörünün içine attım.
Ama oyunu açıp new game dediğimde data base sorması gerekmiyormu ?
Bende direk loading db diyor ve eski tas eski hamam. Daha önceden oyuna db ekleyebiliyordum v 8 02 kurunca böyle oldu. Ne yapmalıyım sizce ???

ruhiyat
09.Kasım.2007, 21:21
saolassıınnn

ayberk228
10.Kasım.2007, 18:47
Çıkan klasörü db klasörünün içine attım.
Ama oyunu açıp new game dediğimde data base sorması gerekmiyormu ?
Bende direk loading db diyor ve eski tas eski hamam. Daha önceden oyuna db ekleyebiliyordum v 8 02 kurunca böyle oldu. Ne yapmalıyım sizce ???

db'den önceki dosyaya at çıkan dosyayı.

mecjmec
12.Kasım.2007, 17:42
teşekkürler yüklemeden sonra ayrıca yorum yapacagım.

sicey59
14.Kasım.2007, 04:07
Güzeldir.İkisinide mi indirelim yoksa sadece birini mi?

ayberk228
17.Kasım.2007, 19:35
Güzeldir.İkisinide mi indirelim yoksa sadece birini mi?

en son güncellmeyi indirin

uğuray1907
07.Şubat.2008, 00:24
çok saolasın kardeşim çok güzel bi çalışma olmuş, inşallah daha da güzel işlere imza atarsın.tekrardan saol...

Fatih5467
17.Şubat.2008, 00:39
emeğine sağlık

ShevAnil
30.Mart.2008, 19:55
Eline Sağlık, şu yamayı tekrar güncelleyebilecek vaktin varmı acaba?

beats42
04.Haziran.2009, 22:11
Bu zamana kadar oynadığım en güzel yama,Ellerine Sağlık..

Nicolasanelka
28.Temmuz.2009, 18:34
Arkadaslar masaüstüne dizine cıkartın sonra o klasoru bilgisayarım/y.diskc:/document settings/Kullanıcı adınız/belgerim/sports interactive/db icine atın

sardokar
11.Ağustos.2009, 18:06
2009 - 2010 bekliyorum

drummer_987
21.Ağustos.2009, 06:25
aynen Fm 08 e devam 09-10 yamasının guncellemesını beklemekteyım!

hakan769
14.Eylül.2009, 00:22
aynen kardeş Senin güncellemelerin bir harika