PDA

View Full Version : Hızla Çöküyorum!!

turknemesis
11.Mart.2006, 01:56
Finansımı kontrol edemiyorum 160 milyon dolardan 100e indim anlamak mumkun degil giderleri kontrol ediyorum bişi yok o kadarda futbolcu gondermeme ragmen neden kaynaklanıyor bide bu türkce yama yeterli degil kalan yerleri ne zamana yaparsınız :D

LaKe
11.Mart.2006, 10:52
bence türkçe yama yeterli. en önemli haberlerin hepsi türkçe. sadece öyle pek işe yaramayanlar ingilizce kalmış. finansına gelince. bence oyuncuların maaşlarını kontrol et. banada öyle olmuştu. bi baktımki ayda 6 milyon dolar fln maaş ödüyorum. bide finans bölümünde borçlar yazar orayada bak. ona göre kısıtlamalar yap. düzelir

Zizou
11.Mart.2006, 12:24
evet bencede tükçe yeterli. türkçe yamaya laf yok:D şahsen ben çok beğendim.önerime gelirsen bencede oyuncuların maaşlarını kontrol et

nart_susruko
11.Mart.2006, 13:01
evet oyuncu maaşları...bazıları çok yiyor...
...yamaya şimdilik süper diyorum...tamamlanınca mükemmel olacak...

eran
11.Mart.2006, 13:16
Türkçe yama yeterli be arkadaşım.Daha ne olsun?Finansına gelince çok büyük ihtimal futbolcu maaşları.Baştan şöyle sıkı bir pazarlığa oturmamışsın anlaşılan..

turknemesis
11.Mart.2006, 17:03
ya yıllık 25 milyon maaş ta diger ne ben anlamadım 50 milyon dolar diyo

kral_67
11.Mart.2006, 17:21
o sezon içinde stad yapımı veya tesis geliştirme falan yapmış olabilirsin ondan dolayı olabilir..yada bankaya veya başkana borç olabilir onlar ödenmişde olabilir eğer tek sezonluk bir durumsa geçicidir...

turknemesis
11.Mart.2006, 18:01
ya ben sene basında yapması için söylemiştim oda kafamda böyle bir plan var zaten dedi kestirdi attı ama icraat yok ya

Universal
11.Mart.2006, 18:39
bence maaslari iyi ayarla çok fazla alanlari gönder yada daha ucuz bir sözlesme teklif et ve gereksiz oyunculari gönder

kaiserkaan
11.Mart.2006, 19:27
maaş dan kaynaklanıyo fazla alanları yallah et...

FatalRhymeR_58
11.Mart.2006, 23:10
Finansımı kontrol edemiyorum 160 milyon dolardan 100e indim anlamak mumkun degil giderleri kontrol ediyorum bişi yok o kadarda futbolcu gondermeme ragmen neden kaynaklanıyor bide bu türkce yama yeterli degil kalan yerleri ne zamana yaparsınız :D
cenaze ne zaman kalkcak

TüMeR_yAğıZ
12.Mart.2006, 01:33
muhasebecini değiştir çalmasın sakın :D

enesao
12.Mart.2006, 16:17
ya türkçe yeterli diosunuz kafama şu takıldı... bende haberlerin hepsi türkçe deil versiyonum 6.0.2 bundan sorun olabilirmi? yani çoğu ingilizce...

FatalRhymeR_58
12.Mart.2006, 16:30
muhasebecini değiştir çalmasın sakın :D
doru sölüosun burası türkiye ama adam naapsın bu zamanda babana bile güvenmiicen

kral_67
13.Mart.2006, 14:34
ya türkçe yeterli diosunuz kafama şu takıldı... bende haberlerin hepsi türkçe deil versiyonum 6.0.2 bundan sorun olabilirmi? yani çoğu ingilizce...

belgelerim-sports interactive-football manager 2006-cache klasörüne gir içirdeki bütün dosyaları sil tekrar dene...

ridvanu
13.Mart.2006, 15:06
taksitle oynucu almışındır
bide çok maaş ödüyosundur

tolginho
14.Mart.2006, 14:31
elinde uzun süre boyunca kadroda tuttuğun oyuncular varsa sebep onlar olabilir. Her kontrat yenilenmesi, ya da sezon başı % şeklindeki yapılan zamlar mesela. Onları kontrol et istersen.

Türkçe yamaya gelince çevirlecek çok haber var. Volkan arkadaşımız elinden geldiğince çevirmeye gayret ediyor. Açıkçası oyuna Türkçe resmen eklenmediği sürece çeviri hiç bir zaman hiçbirimizi tatmin etmeyecek. Nedeniyse çeviri süresinin hobi boyutlarından çoktan çıkması :(

LaKe
14.Mart.2006, 19:33

arkadaşım, zaten tüm haberler türkçe değil. gereken haberlerin hepsi türkçe. yani olmazsa olmaz haberlerin hepsi türkçeleşmiş durumda. vede zaten diğerlerindende türkçeleşmiş. türkçeleşmeyenler bence çok gereksiz olan haberler. onlarda gelecek versiyonlarda türkçe olur. eğer o ss lerde görünenlerde türkçe değil ise. v.1.0.1 yükle. onda bu tür hatalar düzeltilmiş;;)

enesao
16.Mart.2006, 13:26
ok. saolun.