PDA

View Full Version : Football Manager 2009 - Satışa Çıktı

Pages : 1 2 [3]

kazma
15.Kasım.2007, 06:24
ya arkadaşlar sendit sparişi 13ünde gonderdi ankaraya ne zaman gelir?bi bilginiz var mı bu konuda
cevap verecek var mı

burak110
15.Kasım.2007, 07:10
80 ytl bence çok yüksek fiyat değil.
1 sene boyunca fikir beyan edip,eklenti kurup,kendince data yaparak.Çoğu aktiviteden kendini uzaklaştırarak bişeyler yapıyorsun.
Ancak tutupta buna 80ytl vermiyorsun.

Çoğumuz öğrenciyiz ancak günde 0,5 ytl biriktirsek yarım sene bile etmiyor.

80 ytl yi biriktirmekte bişey yok ama gidip onu daha Türkçesi olmayan bir oyuna vermek saçma

Dark Light
15.Kasım.2007, 07:58
%90 oldu birazdan bitecek

Şimdi indirsemde ben bu aktive işi yüzünden oynıyamıcam mı ?

bubera
15.Kasım.2007, 07:59
allaah aşkınıza 80 Ytl makul deyenler neye göre makul fakir edebiyatı yapmak istemiyorum ama yorumları bi okuyun akbile zam gelmesse dien arkadaşlar var bizim yıllık gelirimizle onlarınki birmidir? kaldıki onlar bile orda şikayet ediyorlar korsanla baş edemiyoruz diyolar.Ailesinden gelen parayla idare eden insalara sen nasıl bu kadar ver "BİLGİSAYAR OYUNU"

aLka
15.Kasım.2007, 09:55
*Supported Chipsets – Nvidia FX 5900 Ultra or greater; ATI Radeon 9800 or
greater; Intel 82915G/82910GL or greater.
Earlier cards may only display 2D Match Viewer Mode and are not supported.
Laptop versions of these chipsets may work but are not supported.

arkadaslar oyun bilgilerinde böyle diyor benim RADEON 9200 yani 3dyi desteklemiyor. yanlıs anlamadıysam oyunun 2d acılacagını yazıyor ama,oyuna basınca bu uyarıyı veriyor

http://img88.imageshack.us/img88/8293/jhjhkhtg9.jpg

King_Theoden
15.Kasım.2007, 16:44
cevap verecek var mı

Normalde 15 güne kadar yolu var ama pazartesi-salı günü falan gelir heralde. Benim Pazartesi gelicek :D

byrecoo
15.Kasım.2007, 16:46
ateşli bi 80 ytl kavgası çıkmış yaa:) arkadaşlar söyle yapalım ortada çok emek verilmiş bi fm var herkes elini vijdanına koysun ve durumu olan fm i orjinal alsın...

wolfson
15.Kasım.2007, 17:56
[URL=http://imageshack.us]http://img397.imageshack.us/img397/268/ekrankartox0.jpg

Arkadaşlar ram 512 ; ekran kartı resimdeki gibi oyun 2d çalışır mı?

Gangstaa
15.Kasım.2007, 18:06
Arkadaşlar benim ram im 1gb en yakın zamanda yükseltmeyi düşünüyorum.Ekran kartım ise Nvidia GeForce fx 5500 256mb vanilyalı demoda oyunu çalıştırmıştım fakat 3d kasıyordu biraz ama önemli degildi oyunu zaten 2d oynamak istiyorum.Demoda oyunu açabildiysem tam sürümdede açabilirmiyim yoksa değişen şeylerde olurmu ?

BJKKKKK
15.Kasım.2007, 18:27
Arkadaşlar benim ram im 1gb en yakın zamanda yükseltmeyi düşünüyorum.Ekran kartım ise Nvidia GeForce fx 5500 256mb vanilyalı demoda oyunu çalıştırmıştım fakat 3d kasıyordu biraz ama önemli degildi oyunu zaten 2d oynamak istiyorum.Demoda oyunu açabildiysem tam sürümdede açabilirmiyim yoksa değişen şeylerde olurmu ?

Sorun olacağını sanmıyorum (::)

wolfson
15.Kasım.2007, 18:30
[url=http://imageshack.us]http://img397.imageshack.us/img397/268/ekrankartox0.jpg

Cevap verir misinz oldukça acil lazım:uzgun:!!!

SiR ToMaSRoSiCkY1
15.Kasım.2007, 18:35
[URL=http://imageshack.us]http://img397.imageshack.us/img397/268/ekrankartox0.jpg

Mert valla ilk sezon bir şey olmasa da 2.sezon takılacağa benziyor oyunun:(

Hrn
15.Kasım.2007, 18:46
aral game oyunun çıkışını 1 gün sonraya 18ine atmış.. ne yapıyo bunlar anlamadım ya

aniltorres9
15.Kasım.2007, 18:46
Arkadaşlar millet kariyer bile açmış biz hala oyunu bulamadık :)

Nocna Mora
15.Kasım.2007, 18:54
Hehe ben açtım kariyeri :)

aniltorres9
15.Kasım.2007, 18:58
Hehe ben açtım kariyeri :)

Gördüm ya kıskandım bi an :) Başarılar sanada :)

Gangstaa
15.Kasım.2007, 18:59
Arkadaşlar bukadar güzel bir oyun için bence 80 ytl çok az bile.Bazı arkadaşlar açlık sınırından asgari ücretten bahsetmiş tamam haklı olabilirlerde fakat asgari ücretle çalışan birisinin evinde bilgisayar internet nasıl oluyor? açlık sınırındaki insanları asgari ücretle çalışan kişileri düşünürsek bu insanların fm oynadıgını ben sanmıyorum.Ben inanıyorumki bu foruma kayıt olan kişilerin ailelerinin veya kendilerinin aylık geliri 1500 ytl veya daha üstüdür.Bence bu foruma takılan herkez 80 ytl verebilcek kapasitededir.Size bir oyundan örnek vereyim.Oyunun adı knight online 5 yıl boyunca bu oyunu oynadım.Bu oyunda bişeyler yapabilmek istiyorsanız daha doğrusu zevk almak istiyorsanız her ay premium paketlerinden veya knight cash almanız gerekmekte.( Premium oyuna girebilmenizi ve daha cabuk seviye atlamanızı saglar.Knight Cash ise oyun içi ekstra güç artırıcı eşyalara sahip olmanızı sağlar)Bu oyunun en az dünyada 10milyona yakın kullanıcısı oldugunu düşünürsek 5milyonu belkide daha fazlası Türktür.Premium fiyatları aylık 20 ytlden başlıyor 60ytl ye kadar yükseliyor (her ay) Knight cash de aynı şekilde.Her ay almak zorundasın.Kaldıki oyunda güçlü eşyalara sahip olmak için ytl ile eşya alıyorsunuz,bu eşyaların fiyatları 100 ytlden başlıyor 5000 ytl ye hatta dahada yukarlara kadar yükseliyor.Bu oyunu okadar çok Türk oynuyorki firma artık resmi sitesini Türkçeye çevirdi.Oyun içi türkçe destek vermeye başladı.Knight online oynayan birçok öğretmen,öğrenci,polis,cafeci arkadaşlarım var.Bu insanlar her ay 60ytl enaz oyuna veriyor.Fm ise senede 80 ytl veriyorsun.Gerisini siz düşünün

Nocna Mora
15.Kasım.2007, 19:03
Evet Kinght için bu kadar para dökülürken 80 YTl bu oyun için bence de az :)

tur22
15.Kasım.2007, 19:50
bi yerde 14 kasım yazıyor bi yerde 17 doğrusu hangisi?

Gangstaa
15.Kasım.2007, 20:11
bi yerde 14 kasım yazıyor bi yerde 17 doğrusu hangisi?
Aral ithalat oyunun Türkiye'de yayınlanacağı tarihi malesef 18Kasıma çekmiş.

aniltorres9
15.Kasım.2007, 20:14
Ya ilk 14 Kasım denildiğinde daha erken tarihe çekilir sanıyorduk ama olmadı 14 Kasım a kadar gelmek sanki 5 yıl gibi geldi. 14 Kasım olduğunda baktık 17 Kasım Türkiye için şimdide 18 oldu sanırım Türkiye de FM 2009, 2010 tarihinde çıkıcak :)

cankatcug
15.Kasım.2007, 20:57
olacak şey değil.18 kasıma atmışlar... ben bayağı bi giydirdim.. sizde lütfen aral ın sitesinden eleştirilerinizi belirtin arkadaşlar.kendilerine gelsinler..

bnm yazdıgım yazı...
Soru : football manager 2009 adlı ürünün tarihini 18 kasıma atmışsınız.bu nasıl iştir.belli dahada uzayacak.geçen senede 2 hafta geçmişti.kültür bakanlığı imiş şuymuş buymuş, başka oyunlarda gecikiyor diyorsunuz.hayır gecikmiyor.kimi kandırıyorsunuz.gerekli önemi göstermiyorsunuz.wow nasıl satıldı.çünkü onu orjinal alan çok var, iyi para kazanıyorsunuz.sayınız yok kimseye.web siteniz bile güncel değil.canlı destek koymussunuz hiç aktif değil.yapamıyorsanız bu işi bırakın.oyun umarım 18 değil 17 kasım a yetişir.elimizde değil demeyin, zamanında iyi çalışsaydınız.her sene aynı şeymi oluyor.eğer oyun yetişmezse tüketiciler derneğine çok sayıda şikayet yağacak hakkınızda gurubumuz tarafından.umarım kendinize çeki düzen verirsiniz.. saygılar..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
aral müşteri destek linki, http://www.aralgame.com/asp/helpdesk_list.asp

telefonları,
T : 0212 659 26 73
T : 0212 659 55 90

Vieri
15.Kasım.2007, 21:28
olacak şey değil.18 kasıma atmışlar... ben bayağı bi giydirdim.. sizde lütfen aral ın sitesinden eleştirilerinizi belirtin arkadaşlar.kendilerine gelsinler..

bnm yazdıgım yazı...
Soru : football manager 2009 adlı ürünün tarihini 18 kasıma atmışsınız.bu nasıl iştir.belli dahada uzayacak.geçen senede 2 hafta geçmişti.kültür bakanlığı imiş şuymuş buymuş, başka oyunlarda gecikiyor diyorsunuz.hayır gecikmiyor.kimi kandırıyorsunuz.gerekli önemi göstermiyorsunuz.wow nasıl satıldı.çünkü onu orjinal alan çok var, iyi para kazanıyorsunuz.sayınız yok kimseye.web siteniz bile güncel değil.canlı destek koymussunuz hiç aktif değil.yapamıyorsanız bu işi bırakın.oyun umarım 18 değil 17 kasım a yetişir.elimizde değil demeyin, zamanında iyi çalışsaydınız.her sene aynı şeymi oluyor.eğer oyun yetişmezse tüketiciler derneğine çok sayıda şikayet yağacak hakkınızda gurubumuz tarafından.umarım kendinize çeki düzen verirsiniz.. saygılar..
.
.
Birleştirilen Mesaj:
aral müşteri destek linki, http://www.aralgame.com/asp/helpdesk_list.asp

telefonları,
T : 0212 659 26 73
T : 0212 659 55 90

Kendilerinde irtibatta olduğum için gelişmelerden az buçuk haberdarım ama malesef yurt dışından ithat edilen oyunlarda herşey çok güzel gidiyor tahminlerimize göre şu tarihte bir aksilik çıkmazsa derken, beklemediğiniz kamusal hatalardan ve gecikmelerden aksilikler çıkabiliyor geçmiş yıllarda da haftalarca gecikmeler yaşandığı gibi bu yılda oyun çıkışı tarinden sonra bir kaç gün gecikmiş olması bile sevindirici bana kalırsa. Bu işin başındaki kişilerin gecikmeden dolayı çok üzgün olduklarını da ayrıca belirteyim. Umarım Türkiye satış fiyat politikaları, sendit.com / STEAM gibi alternatiflerden çok farklı olmaz.

freshpen
15.Kasım.2007, 21:30
arkadaşlar birşeye dikkat çekmek istiyorum lütfen dikkat !!!! orginal oyun satan işletmelerde oyunların fiyatlı çok değişken oluyor mesela gecenlerde bir oyun anldım 35 ytl verdim ama aral'da o oyun 19 ytl'ye düşmüş ve bende kazık yemek zorunda kaldım şimdi fm09 80 ytl duşunuyorlar ama o dukkanlarda sanırım 100 ytl civarı olur diye duşunuyorum ben aral'ın sitesinden satın alıcam oyun gidipte dukkandan almam artık fena kazıklanıyorum yahuu..

MAGARA_MAN
15.Kasım.2007, 22:04
bu kadar para etmez bence oyun türkçe değil bi ton yama bilmem ne + oyunun sürükleyiciliği de kayboluyor bu yuzden...

juanov
15.Kasım.2007, 23:17
Arkadaşlar bukadar güzel bir oyun için bence 80 ytl çok az bile.Bazı arkadaşlar açlık sınırından asgari ücretten bahsetmiş tamam haklı olabilirlerde fakat asgari ücretle çalışan birisinin evinde bilgisayar internet nasıl oluyor? açlık sınırındaki insanları asgari ücretle çalışan kişileri düşünürsek bu insanların fm oynadıgını ben sanmıyorum.Ben inanıyorumki bu foruma kayıt olan kişilerin ailelerinin veya kendilerinin aylık geliri 1500 ytl veya daha üstüdür.Bence bu foruma takılan herkez 80 ytl verebilcek kapasitededir.Size bir oyundan örnek vereyim.Oyunun adı knight online 5 yıl boyunca bu oyunu oynadım.Bu oyunda bişeyler yapabilmek istiyorsanız daha doğrusu zevk almak istiyorsanız her ay premium paketlerinden veya knight cash almanız gerekmekte.( Premium oyuna girebilmenizi ve daha cabuk seviye atlamanızı saglar.Knight Cash ise oyun içi ekstra güç artırıcı eşyalara sahip olmanızı sağlar)Bu oyunun en az dünyada 10milyona yakın kullanıcısı oldugunu düşünürsek 5milyonu belkide daha fazlası Türktür.Premium fiyatları aylık 20 ytlden başlıyor 60ytl ye kadar yükseliyor (her ay) Knight cash de aynı şekilde.Her ay almak zorundasın.Kaldıki oyunda güçlü eşyalara sahip olmak için ytl ile eşya alıyorsunuz,bu eşyaların fiyatları 100 ytlden başlıyor 5000 ytl ye hatta dahada yukarlara kadar yükseliyor.Bu oyunu okadar çok Türk oynuyorki firma artık resmi sitesini Türkçeye çevirdi.Oyun içi türkçe destek vermeye başladı.Knight online oynayan birçok öğretmen,öğrenci,polis,cafeci arkadaşlarım var.Bu insanlar her ay 60ytl enaz oyuna veriyor.Fm ise senede 80 ytl veriyorsun.Gerisini siz düşünün

bence haksızsın burada forumda yazan herkesin geliri 1500 ytl den fazla olacak die bişey yok.ayrıca ben de metin oynadım orda da EP olayı var onu da ytl ile alıosunuz.Ama gidipte ona para yatırmak sizin sorununuz.ben metin oynadım ama hiç EP almadım benim görüşüm bir oyuna bu kadar para yatırılmamalı.hadi fm şahane bir oyun olsa ve korsanı olmasa verilebilir 80-100 ytl ama 5 ytl ye korsanı varken o parayı vermek herkes için uygun değil.duyduğum kadarıyla korsan oyunlara karşı bir sistem geliştirilmiş.bu belki orjinal oyun satışını arttırır ama yine de fm içinde çok fazla hata bulunan bir oyuna ben bu parayı verme taraftarı deilim

oflucem
15.Kasım.2007, 23:52
arkadaslar biri bana sunu soyleyebilirmi ben fransada yasiyorum oyunu alicam fakat eger ben bu oyunu alirsam orjinalini ayni sifre ile iki kuzenim de aktivasyon yapabilirmi ucumuz internet uzerinden oynayabilirmiyiz biri cevaplarsa sevinirim saolun

Universal
16.Kasım.2007, 00:00
D&R Teknosa Bimeks gibi bir çok elektronik mağazada oyunu bulabileceksiniz. Salı günü tahmini olarak bu mağazalarda bulunması tahmin ediliyor. Oyun fiyatının 80-100 YTL arası olacak henüz kesinleşmedi

D&R'da satılırsa çok güzel. D&R kartımda hediye puanlarım vardı oyun ucuza gelebilir. :)

yigitomic
16.Kasım.2007, 02:02
o zaman herkes orjinalmi almak zorunda oyunu oynamak için ?

Vieri
16.Kasım.2007, 02:04
arkadaslar biri bana sunu soyleyebilirmi ben fransada yasiyorum oyunu alicam fakat eger ben bu oyunu alirsam orjinalini ayni sifre ile iki kuzenim de aktivasyon yapabilirmi ucumuz internet uzerinden oynayabilirmiyiz biri cevaplarsa sevinirim saolun

5 tane farklı bilgisayara kurulum yapabiliyorsun. Bunları lisans koltuğu olarak adlandırabiliriz. Kuzenlerini bu koltuklara alabilirsin. Yalnız 5 tane lisans koltuğundan birisini kaybetmemek için olası format, bilgisayar değişikliklerinde oyunu silip deakivasyon yaparak lisans koltuğunu boşaltıyorsun. Eğer dolu lisans koltuğundan kalkmadan format vs benzeri bir donanım değişikliğine gidersen oyunu tekrar kurduğunda eski lisans koltuğunu kullanamazsın kısacası lisans koltuğunu çöpe atmış olursun.

kazma
16.Kasım.2007, 04:12
yanlız ilk önce 14 kasım sonra 17 kasım şimdi kasım :D yakında fm 2009u beklemeyin fm 2010 1 aya elinizde diye başlık atıcaklar:D

kazma
16.Kasım.2007, 05:10
ya arkadaşlar senditte benden kargo ücreti almamışlar sizde aldılar mı(senditten alanlar için söylüyorum:D)

aniltorres9
16.Kasım.2007, 05:25
Harbi bu ne yaa ertelene ertlene bu sene FM bize hayal olacak... millet oynuyor ss lere baka baka ilk baştaki heyecanda kalmadı :(

Ahmet_77
16.Kasım.2007, 06:31
Beyler oyunu yükleyip içinde Data Editör bulunan biri bana upload edip gönderebilirmi, çok Lazım..

barahir
16.Kasım.2007, 06:55
Önceki sayfalara bi göz attım da; "Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş" sözü aklıma geldi birden.. Fiyatı yüksek diye oyunu karalamanın bi anlamı yok.. Kimse size zorla alacaksınız demiyor..

Bursaspor
16.Kasım.2007, 07:03
Yukarıda arkadaşımız sormuş;

Sendit'ten katgo ücreti alınmıyor. Çünkü oyunu 'Free Delivery' olarak satışa sundular. Oyun çıktıktan sonrada şuan 1£ zam yapmışlar. :)

Bu arada bana hala oyun gelmedi. Hala ödemede problem var diyor, sen nasıl hallettin? Geçen sene böyle olmamıştı.

kazma
16.Kasım.2007, 07:03
ya arkadaşlar senditte benden kargo ücreti almamışlar sizde aldılar mı(senditten alanlar için söylüyorum:D)
cevap verecek bir yurtsever(ne alakaysa) yok mu:D:zuhaha

Bursaspor
16.Kasım.2007, 07:05
Ben cevap verdim zaten; 1 mesaj yukarıya yazdım. Bu arada arkadaşlar kimin nasıl ve ne koşullarda aldığı bizi ilgilendirmez ama buraya hangi yasal olmayan yollardan ulaştığınızı yazmayınız.

barahir
16.Kasım.2007, 07:11
Sendit den aldığımızda Türkiyeden alınmış gibimi gözüküyor.. Yani Türkiyeden alınan orjinal sayısı mı artıyo?

aniltorres9
16.Kasım.2007, 07:13
vee arkadaşlar FM sonunda elimde... :) GS kariyeri bekliyor sizi :)

Bursaspor
16.Kasım.2007, 07:15
Mehmet, maalesef öyle gözükmüyor (Yani gözükmemesi lazım, çünkü para sadece Türkiye üzerinden transfer edilmiş gözüküyordur.)

barahir
16.Kasım.2007, 07:18
Baktım fiyata baya bi ucuz sendit de.. keşke öyle gözükse de hemen alsam ordan..

Bursaspor
16.Kasım.2007, 07:23
Valla gerçekten çok uygun ama keşke yansısa ama tam bilmiyorum belki de yansıyordur. Daha iyi bilen arkadaşlar varsa, daha iyi yardım edebilirler bize.

Ama sadece para transferi Türkiye üzerinden gerçekleştiğinden dolayı olmuyor olabilir. Çünkü oyun onların deposundan yola çıkıyor. Türkiye hiçbir yerde girmiyor bu konuya.

kazma
16.Kasım.2007, 07:28
ya abi ben tam mesajı yazdığımda senin mesaj geldi valla yani karışıklık oldu diyelim ben babamın kredi kartıyla aldım ve oyunun yollandığı yönünde mesaj geldi yani sorun çıkmadu yanlız bahçelievler yazdım turkce karakter sıkıntı yaratıyomuş ondan biraz tırsıyorum:D

Bursaspor
16.Kasım.2007, 07:31
Türkçe karakter konusunda sorun çıkacağını düşünmüyorum. Zaten çıkarsa sana site üzerinden mesaj atacaklardır.

Bu arada eğer yinede sorun olursa Avrupa Yakası Posta Dağıtım ve İşleme Merkezi'ne ulaşırsan hiç sorun kalmayacaktır.

kazma
16.Kasım.2007, 07:47
teşekkürler ya bu siteyi seviyorum...I love tsi:D(bu arada bnm bahçeli istanbul değil ankara bahçelievler ama önemli değil)

Bursaspor
16.Kasım.2007, 08:13
O zamanda Ankara'daki dağıtım bürosuna gelecektir. Sorun olmaz, zaten sana ulaşamadıklarında Postacı da haber kağıdı bırakır adresine.

cydel
16.Kasım.2007, 08:23
Activation biri bana anlatsın nası yapcamm yaa

Raten
16.Kasım.2007, 09:01
Senditten alırız artık.Normalde arkadaşlarımla almayı düşünüyordum ama taksit imkanı falan olunca (sendit) tek başıma alabilirim diye düşündüm.

sudi
17.Kasım.2007, 01:37
arkadaşlar mağaza olarak türkiyede nerelerde satılmaya başlandı veya başlıyacak aralın online sitesinde daha satılmaya başlanmamış

mumiii87
17.Kasım.2007, 05:11
bende bu ayın altısında senditten sipariş verdim gelmesini bekliyorum bana maliyeti 26.39 sterlin

funkartalaaa
17.Kasım.2007, 05:49
arkadaşlar fm yi nerden buldunuz netten mi indirdiniz ve orjinal mi alsam diye düşünüyorum salı

Joseemre
17.Kasım.2007, 07:29
Yarın kesin çıkıyormu yoksa salı gün mü çıkıcak ?

cankatcug
17.Kasım.2007, 18:01
18.11.2008 yazıyor aral ın sitesinde.ancak fiyatını bile belirlememişler daha.benim pek umudum yok yarın cıkacagına dair...

mumiii87
17.Kasım.2007, 18:37
senditten alan arkadasların eline ulasan varmı acaba

Melekovic
17.Kasım.2007, 22:37
Mumiii87 senle aynı gün sipariş etmişiz senditten.Bana persembe günü ürün yola cıkarıldı haberi geldi.Bugünde ürün yoldadır eğer ürün elinize geçtiyse bu mesajı dikkate almayınız ama eğer geçmediyse işte postaların şu ve bu yoğunluğundan 5 gün uzayabilir nedeni bu olabilir falan diye bir bildiri mesajı geldi.

Zaten isterse 10 gün sonra gelsin bir acelem yok çünkü sigamesin doğru düzgün kontrol etmeden alalacele çıkardıkları oyun ve o oyundaki hataları düzeltmek için hızla çıkardıkları yaması fayda etmedi.Önümüzdeki 2 hafta içinde ikinci bir yama daha çıkacak gibi gözüküyor.O zamana kadar 2008 oynamaya devam ederim oyun gelse bile.

Bir ürün çıkarılırken yapılan kontrollerin müşteri memnuniyeti açısından daha bilinçli ve organize yapılması lazımdır.Ne yazık ki senelerden beri süregelen baştan savma bu senede oldu. Hatta bir ara sitenin iç forumlarda yapılan yorumlarda artık bu sene teknik aksaklıklar için yama olmayacak falan deniliyordu.Neyse biz fmseverler olarak buna alıştık sabrederiz. Fakat bu tür davanmaları hadi biz fm e yıllarımızı verdik seviyoruz ama gün gelirde oyun tekelden çıkarsa yahu bu oyun hep aksıyo hadi şu yeni çıkanı deneyelim olayına dönüşür.Fifa Manager 2009 giderek hamlelerde bulunuyor bu yönde.Dilerim bundan sonraki senelerde çıkardıkları oyunlarda sigames daha özenli davranır.

King_Theoden
17.Kasım.2007, 22:49
Kaan Bey yazınız çok güzel duygularıma tercüman oldunuz ayrıca yazı stiliniz ve olaya yaklaşımınızda gençlere örnek olacak cinsten sizi tebrik ederim ...

FM yine bize yaptı yapacağını (yorumlara bakarak söylüyorum oyun daha elime ulaşmadı) Biz 1 ay daha 2008 ile idare edeceğiz anlaşılan umarım bu sene 2 yama ile kurtarırlar işi. 2. yamadan sonra başlarız oynamaya yeterki iyi bir şeyler olsun ama benimde duyduğum yorumlar EA gamesinde bu sene sıkı çalıştığı yönünde CM de bir atılım yapabilir. FM yapımcılarının bizleri arayış içine sokmamalarını diliyorum bende...

cankatcug
17.Kasım.2007, 23:35
dağıtıcı firma oyunun yarın mağazalarda olacağını kesin olarak açıkladı.Fiyatı da 80 YTL. siparişede açıldı

www.aral.com.tr

maestro_alper
18.Kasım.2007, 01:40
Ömür Plaza Teknosa'ya uğradım tesadüfen Aral Oyun'un dağıtıcısı elemanla tanıştım teknosa'lara çarşamba günü dağıtacaklarını söyledi :(

Gangstaa
18.Kasım.2007, 02:50
Az önce aralgame den sipariş verdim,sabırsızlıkla bekliyorum geçmez şimdi 3 gün :)

herdenizli
18.Kasım.2007, 03:18
merhaba arkadaşlar şu an oyun nerede satılıyor...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Az önce aralgame den sipariş verdim,sabırsızlıkla bekliyorum geçmez şimdi 3 gün :)
arkadaşım sipariş verdim diyorsun da sitede oyun linki bile yok nasıl sipariş ettin...

Gangstaa
18.Kasım.2007, 03:25
merhaba arkadaşlar şu an oyun nerede satılıyor...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

arkadaşım sipariş verdim diyorsun da sitede oyun linki bile yok nasıl sipariş ettin...
http://www.aralgame.com/asp/prd_list.asp?list=99 Gelecek oyunlar kısmından sipariş verebiliyorsun fiyatı 79.99ytl yarın gelecegi yazıyor.

cankatcug
18.Kasım.2007, 03:43
aral ithalat ile görüştüm.oyunun ilk olarak mavi bilgisayar firması ile mağaza zincirlerinin en büyük mağazalarında olacağını söylediler.yarın buralarda olacak.teknosa,bimeks,d&r gibi mağazaların büyük şubelerinde yarın olacak. mavi bilgisayar mağazasıda istanbul için, cevahir alışveriş merkezinin en alt katı ve airport alışveriş merkezinin en alt katında mağazaları varmış.

maestro_alper
18.Kasım.2007, 04:06
Arkadaşlar yarın vaktim olmayacak ama çarşamba günü oyunu alıcam. Şu an için 3 kişiyiz ve eğer ortak almak isteyen 2 kişi daha varsa bize dahil olabilirler biz 3'ümüz de istanbul / b.evlerdeyiz bilginize ...

Gangstaa
18.Kasım.2007, 04:11
Bu sene orjinal oyun satışları artacak gibi,umarım artarda seneye Türkçe FM oynarız...

maestro_alper
18.Kasım.2007, 05:33
Arkadaşlar yarın vaktim olmayacak ama çarşamba günü oyunu alıcam. Şu an için 3 kişiyiz ve eğer ortak almak isteyen 2 kişi daha varsa bize dahil olabilirler biz 3'ümüz de istanbul / b.evlerdeyiz bilginize ...

4 kişi olduk son arkadaş aranıyor ...

paolo
18.Kasım.2007, 17:47
biliginiz var mı acaba bugün şimdi teknosa ya da d&r da bulma şansım olur mu oyunu?? bağdat caddesinde oturuyorum suadiyeden alıcam

cankatcug
18.Kasım.2007, 18:48
o mağazaları telefonlar ara bence..

öğleden sonra bi çok yerde olacağını düşünüyorum..

painfultiger
18.Kasım.2007, 21:57
Aral'ın internet sitesinden az önce siparişimi verdim...Heyecanla bekliyorum.:)

Kafkafxer
18.Kasım.2007, 22:07
Arkadaşlar sendit.com dan siparişim elime ulaştı. Perşembe gönderdiler, salı elime geçmiş oldu, oldukça başarılı bir süre bence, hem de 61YTL(24pound). İşteyim şuan eve gitmek için sabırsızlanıyorum......

mumiii87
18.Kasım.2007, 23:43
evet arkadaslar benide postacı aradı bi sey için bende paketimi sordum
oda evet geldi yarın getiricem dedi senditten siparis veren arkadaslara duyurulur oyunlar bugün yarın elinize gelir

ommix
18.Kasım.2007, 23:54
Arkadaşlar sendit.com dan siparişim elime ulaştı. Perşembe gönderdiler, salı elime geçmiş oldu, oldukça başarılı bir süre bence, hem de 61YTL(24pound). İşteyim şuan eve gitmek için sabırsızlanıyorum......

Nerde oturduğunu yazar mısın ?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

evet arkadaslar benide postacı aradı bi sey için bende paketimi sordum
oda evet geldi yarın getiricem dedi senditten siparis veren arkadaslara duyurulur oyunlar bugün yarın elinize gelir

İnşallah gelir.Bu arada bişi merak ettim postacı neden aramış acaba seni:)

mumiii87
19.Kasım.2007, 00:27
bizim burda is yerinde güven die bi adamı soruyor paketi varmıs sizin orda varmı öyle biri die soruyor ondan aramıs bende fırsat bu fırsat sordum benim paketi şimdi elime gecti seninki yarın getircem dedi

ommix
19.Kasım.2007, 00:42
Umarım yarın elimize ulaşır.Ben geçen ay pes2009 siparişi verdim o 4 işgününde gelmişti.

mumiii87
19.Kasım.2007, 00:45
bende gecen ay pes siparisi vermistim 2 tane bi hafta sonra elime ulastı yarın eline ulasır merak etme

kazma
19.Kasım.2007, 00:57
ya bnm sendit siparişi daha gelmedi :S

send_
19.Kasım.2007, 01:06
arkadaşlar oyun cd satan dükkanlara falan ulaşmılmıdır.bi bilgisi olan veya fm09u cdci den alan varmı yani kopya

Bursaspor
19.Kasım.2007, 01:11
Bu oyunu illegal bir şekilde yani korsan kopya olarak almış bile olsanız, bunu burada dile getirmeyiniz. Bu arada aynı şekilde Sendit banda hala göndermedi, siparişi 31 Ekim'de verdim üstelik.

mumiii87
19.Kasım.2007, 01:27
istanbuldan bi arkadasa ulasmıs bende izmirdenim banada yarın ulasıcak postacının verdiği bilgiye göre sanada yarın ulasır en gec persembe elinde olur ...

Bursaspor
19.Kasım.2007, 01:37
Umarım öyle olur, bakalım bugün yeniden soracağım. Bakalım umarım bizim postacı unutmaz.

acivic
19.Kasım.2007, 01:54
Şimdi Aral İth.Ltd.Şti. web sitesini araştırdım. El İnsaf... Oyunun değeri 139.99 YTL. Pes yani, beklemeye karar verdim. Bu değere kaç kişiye satacaklar merak ettim.

painfultiger
19.Kasım.2007, 02:24
Şimdi Aral İth.Ltd.Şti. web sitesini araştırdım. El İnsaf... Oyunun değeri 139.99 YTL. Pes yani, beklemeye karar verdim. Bu değere kaç kişiye satacaklar merak ettim.

Arkadaşım o fiyat Playstation fiyatı...Ben bugün sipariş verdim 79.99 PC fiyatı...

maestro_alper
19.Kasım.2007, 03:10
Arkadaşlar oyunu yarın alıcam . şu an için 4 ortağız ve 5. aranıyor . İstanbul avrupa yakasında oturan varsa irtibata geçelim ortak alalım 80 TL / 5 = 16 TL yani bedava ;)

acivic
19.Kasım.2007, 04:43
Arkadaşım o fiyat Playstation fiyatı...Ben bugün sipariş verdim 79.99 PC fiyatı...

Çok teşekkür ederim, şimdi hemen sipariş veriyorum.

ommix
19.Kasım.2007, 04:50
Arkadaşlar oyunu eline ulaşan nerden sipariş verdiğini ve nerde oturduğunu yazsın lütfen ! :)

aliper
19.Kasım.2007, 05:07
arkadaşlar aralgame in sitesinde satın al linkki çıkmıyor bir bilgisi olan varmı

painfultiger
19.Kasım.2007, 05:19
arkadaşlar aralgame in sitesinde satın al linkki çıkmıyor bir bilgisi olan varmı

Bende öğlen 12 gibi denediğimde çıkmamıştı.(x) işareti çıkıyordu sepete eklenmiyordu.2 saat sonra denediğim zaman sepete ekleyebildim.Herhalde stok ile ilgili bir sıkıntı oluyor.Fırsat bulduğunda siteye girip kontrol etsen iyi olur.

Mesela şu anda bende kontrol ettim.Satın al linki çıkmıyor.Büyük ihtimalle stok ile ilgili bir sıkıntıdır...

cankatcug
19.Kasım.2007, 05:23
oyunu aldım, bi sorum olacak..çok yerde rastladım, oyunun 2gb civarı oldugunu sölüyolardı.ama bende 1.3 gb..

orjinaldir bu arada...

maestro_alper
19.Kasım.2007, 05:29
Arkadaşlar oyunu yarın alıcam . şu an için 4 ortağız ve 5. aranıyor . İstanbul avrupa yakasında oturan varsa irtibata geçelim ortak alalım 80 TL / 5 = 16 TL yani bedava ;)

Kimse istemio heralde oyunu yaw :(

maestro_alper
19.Kasım.2007, 06:35
Arkadaşlar bizim 5 kişilik kontenjan doldu ilginize teşekkürler

Vieri
19.Kasım.2007, 07:02

Merhaba,

Malesef ilk parti tüm stoklar tükenmiştir.

seckin1907
19.Kasım.2007, 09:32
Bugün oyunu satın aldım Cevahir'den. Evde Steam'den kurdum, ama sadece internete bağlı olunca oynayabildiğimi görünce bir de diğer seçenekten program files'a kurdum oyunu. Şimdi hem bilgisayarım'dan hem de steam'den oynayabiliyorum oyunu. 2 lisans koltuğumu da doldurmuş mu oldum?

Steam'deki oyunumu nasıl kaldırıp, lisansımı boşaltabilirim??

Bursaspor
19.Kasım.2007, 10:20
Mustafa Abi bir ara belirtmişti bunu, daha sonra açıklanacak bir yerden olacaktı sanırım.

5 Bilgisayara kurulum yaptıktan sonra bir bilgisayardan oyunu kaldırsam bunu herhangi başka bir bilgisayara kurabilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Oyunu kaldırarak lisans koltuğunu boşaltmış olursunuz. Ayrıca yakın bir zamanda açıklanacak olan bir bağlantı ile de lisansı deaktif bırakabileceksiniz.

Eğer bilgisayarım bozulursa ne olacak veya yeni bir bilgisayar alırsam, Lisans koltuğumu kaybedecek miyim?

Evet, fakat siz lisansın size geri verilmesini deaktivasyon linkini kullanarak sağlayabileceksiniz. Burada kullanmak istemediğiniz bilgisayar veya serbest bırakmak istediğiniz lisanslar için bir bağlantı kullanacaksınız.

http://www.turksportal.net/makale/fm/965/

sunuy87
19.Kasım.2007, 21:27
türkçe olsa...

ommix
19.Kasım.2007, 21:44
Bugünde gelmedi oyun.Postacı gelmiş bi kaç bişey bırakmış ama oyun yok.İnşallah bu hafta gelir ya !!!! pffff....

Melekovic
19.Kasım.2007, 22:32
Ben postacıya söyledim.Mümkünse bir süre daha postada bulamasın benim paketi.Şu anlık getirmesinin pek bir anlamı yok.

mumiii87
19.Kasım.2007, 22:34
arkadaslar benim postacı simdi getirdi oyunu haberiniz olsun

ommix
19.Kasım.2007, 22:41
Ben postacıya söyledim.Mümkünse bir süre daha postada bulamasın benim paketi.Şu anlık getirmesinin pek bir anlamı yok.

Postacıya nasıl ulaştın acaba ?

Melekovic
19.Kasım.2007, 22:49
Ben işyerine şöylediğim için özel kurumda olsa postanede olsa bir süre sonra kurumlar isimler haline dönüşüyor.Eve istesem ulaşamazdım yani. Aradım sordum var mı bizim tarafa bir şeyler diye.Var galiba dedi.Bakayım mı dedi bende gerek yok çok acelelik bir şey değil dedim.Artık postada kaybolur mu bilemem :D:D:D

maslow
19.Kasım.2007, 23:10
oyun an itibariyle elime geçti. d&r lar da satışa çıkmış durumda. hayırlı olsun.

paolo
19.Kasım.2007, 23:27
selam acaba teknosalardan oyunu bulabilen var mı
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
acaba bütün d&r lerde varmıdır suadiye ye gidip bakmam gerekicek sanırım

kazma
19.Kasım.2007, 23:39
senditten siparişim bügün elime ulaştı çok mutluyem:D

paolo
20.Kasım.2007, 01:02
suadiye d&r dan aldım sonunda 1saat önce şu an sanırım patch yüklüo steam üzerinden update yapıo yüzde 90 da heyecan bastı beni :D

kazma
20.Kasım.2007, 01:15
bnde 9.1i yükledim ama keşke yüklemeseydim ljungbergi seattle almış:(demoda her oyunda onu alıodum:D

maestro_alper
20.Kasım.2007, 01:40
Oyunu bugün D&R'dan aldım şimdi yüklüorum ;)

ermanka26
20.Kasım.2007, 06:11
Bende yarın D&R'dan alacağım.

Patch'i oyunu yükledikten sonra kuruyorduk değil mi?

ommix
20.Kasım.2007, 06:24
Bende yarın D&R'dan alacağım.

Patch'i oyunu yükledikten sonra kuruyorduk değil mi?

Tabii ki oyunu yükledikten sonra patchi yükliyeceksin.

killerabbit
20.Kasım.2007, 06:52
arkadaşlar bende istanbul/pendikte'yim
orjinal almak istiyorum 5 arkadaş arıyorum bana yakın olan arkadaşlar PM ile irtibata geçebiler..

Onralp99
20.Kasım.2007, 07:15
Oyunu Steam ' den oynarken İnternete bağlı olmak zorunda değilsiniz. Steam'i offline olarak çalıştırıp oyunu oynayabilirsiniz . O zaman oyunu Steam ' den alanlar laptop'uyla bir yere gittiği zaman , vb. durumlarda oyunu oynayamazdı öyle bi saçmalıkta olmaz . Ben Steam'den aldım Wireless ağıma bağlanmadan da oynuyorum. Ama aynı düşünceye ilk oyunu açtığımda bende kapılmıştım. ;)

nikootinn
20.Kasım.2007, 08:13
Dolar şu anda 1.68 ytl,orjinal oyunu D&R'dan alan arkadaşlar kaç liraya aldılar ?

Bursaspor
20.Kasım.2007, 17:15
D&R mağazasında 79,99 YTL ama internetten sipariş verirseniz 71,99 YTL fiyat var. Ayrıca diğer alışveriş sitelerini tercih ederseniz de kuru Dolar üzerinden değil Sterlin ya da Euro üzerinden fiyat vereceklerdir.

Melekovic
20.Kasım.2007, 18:25
Benimde bu sabah oyun elime ulaştı.Oyun belli bir ivme kazanana kadar rafa koyacağım biraz tozlansın. :D:D:D Bakalım yama ne zaman çıkacak?

ommix
20.Kasım.2007, 19:25
Baba hamdi nerde oturuyosun ?

Melekovic
20.Kasım.2007, 19:29
İşyerine geldi Tuzla'ya. Seninde gelmediyse bugün yarın gelir.Sanırım blok blok gönderdiler.Arada oluşan gün farkları o yüzden.

ommix
20.Kasım.2007, 19:36
Bende pendikteyim ama gelmedi daha.

Bursaspor
20.Kasım.2007, 20:44
Siz siparişi ne zaman verdiniz? Sipariş gününe göre gönderiyorlar büyük ihtimalle, ben 31 Ekim'de sipariş vermiştim ama arada yaşanan problemler yüzünden haftaya geleceğini düşünüyorum.

Melekovic
20.Kasım.2007, 20:49
Ben siparişi verdiğimde 6 Kasımdı.Sanırsam Bursaspor bu isteme tarihine göre değil de gönderim anından itibaren bir yığın oluşturuyolar.Örneğin şu 1000 taneyi bugun şunları yarın gönderelim gibi.Rastgele gelmeler o yüzden.İzmir'deki arkadaşımıza benden önce geldi mesela.

Bursaspor
20.Kasım.2007, 21:07
İşte bana da hala gelmedi, bakalım bekliyoruz. Bizim buradaki postacı da bekleteceğine göre yaklaşık 7-8 gün daha bekleyeceğim gibi duruyor.

Melekovic
20.Kasım.2007, 21:17
Valla öyle.Bende aldığıma pişman oldum.Aslında gönderim tarihini veriyorlar.Sanada 13 Kasım perşembe günü yolladık mesajı 17 Kasım Pazartesi günüde yolladık ama bu mesajı alırken zaten size geldiyse dikkate almayın e-maili gelmiştir.O kadar bir bahane var ki.Normalde 3-4 gün içinde gelir ama işte diğer nedenlerden bir haftayı bulur ,malum christmas yakın karışıklıktan bir 10 gün daha uzar diye. Rahat göndersinler diye her türlü kılıfı bulmuşlar :D:D:D Türkiye'de hemen sağda solda bulunabileceğini bilseydim almazdım.Bu seferde oyunda amma hata var bekleyeyim diyecektim ya da vazgeçecektim.Bir bakıma iyi oldu :D:D:DZaten bu son.2009 daki bu kadar hata ile çıkardıkları oyunu 2010'da da aynı vurdumduymazlıkla çıkarırlarsa fm aşkımı bir kenara bırakıp veda ediyorum.

ommix
20.Kasım.2007, 21:17
Beyler bu biraz şans meselesi bize zaten gönderdik diye mail yoluyorlar.Sonra mesela İstanbulda topkapıda toplanıyor bütün postalar.Ordan dağıtıma çıkıyor.Orda postalar karışıyor büyük olasılıkla.Sipariş verdiğin tarihle pek alakası yok.

Bursaspor
20.Kasım.2007, 22:49
Doğru e-mail geldi ama hala bekliyoruz. Olsun bekleyelim de bir an önce şu oyun içi sorunları düzelten bir yama çıksın.

Nereden alabilirim diyen arkadaşlar için, Türkiye'deki bütün D&R'larda ve büyük tekno marketlere oyun dağıtımını yapmışlardır.

ommix
20.Kasım.2007, 22:57
Bu arada bundan sonra sorumluluk pttde adamlar yolladı.Ama barkod kodu olmadığı için gelmesse işimiz zor

Bursaspor
20.Kasım.2007, 22:58
Evet, o konuda da ne yapacağımız konusunda bir fikri olan var mı? Belki isme göre sordurtabiliriz PTT'ye.

Melekovic
20.Kasım.2007, 23:07
Şöyle bir bilgi verebilirim size.Ben yazdığım adreste posta kodunu ekleyerek verdiğim için şirketin kullandığı mevkideki posta idaresindeydi zaten adamıda tanıyorum temasa geçmiştim.

Posta kodu numaranıza bağlı olan idareyi bulursanız isimle bulabilirsiniz.Online ortamda yok o tür bir sorgulama.

Bursaspor
20.Kasım.2007, 23:15
Bende adresi posta kutusu numarası ile birlikte verdim. Bakalım umarım bizim buradaki postaneye gelmiştir, bakacağım.

Shredder
20.Kasım.2007, 23:40
Bir şey soracağım ama yanlış anlamayın, neden korsanı ile orjinali arasındaki fiyat farkı bu kadar büyük ? Yani hiç bir fark yoksa kimse 80 ytl vermek istemez...

heavy86
20.Kasım.2007, 23:53
biz manyağız :D
arkadaşlarla toplanıp ,
-acaba bugün nereye para harcasak diyoruz :D

şaka bi yana , hem emeğe saygı için hem de , kopyadaki bi çok hata (donma , holiday sorunu vs. belki yakında gelecek yamayı çalıştıramama sorununu) engellemek adına alınıyor orjinal.

Bursaspor
21.Kasım.2007, 00:02
@heavy86

Bu arada isim neydi? Sana tamamiyle katılıyorum. Aralarında fark var, aslında belki ileride denebilir, oyunu orjinal kullananlar için özel seçenekler sunulması, ilerleyen yıllarda oynadıkları oyunlarına daha farklı özellikler katılması gibi, o zaman daha çok rağbet olur orjinale.

killerabbit
21.Kasım.2007, 00:02
bende orjinal alacağım ama yokmu 4 kişi pendik tuzla kartal felan.. toplanıp alalım..

heavy86
21.Kasım.2007, 00:17
@heavy86

Bu arada isim neydi? Sana tamamiyle katılıyorum. Aralarında fark var, aslında belki ileride denebilir, oyunu orjinal kullananlar için özel seçenekler sunulması, ilerleyen yıllarda oynadıkları oyunlarına daha farklı özellikler katılması gibi, o zaman daha çok rağbet olur orjinale.

Adım Emre ,
Bu arada , orjinal alan arkadaşlara söylüyorum Fm Clup diye bişi çıktı , oyundaki key'i
www.footballmanager.net' (http://www.footballmanager.net') deki menülerde bulunan fm Clup'e giriyoruz ,
çekiliş ile bize forma veriyorlar .. Bilginiz olsun.

ermanka26
21.Kasım.2007, 04:18
Bu arada bundan sonra sorumluluk pttde adamlar yolladı.Ama barkod kodu olmadığı için gelmesse işimiz zor

Arkadaşlar bugün D&R'den aldım oyunu.Yalnız görevli kutunun dışındaki plastik koruma naylonunu kesti kutuyu açtı içine baktı sonra geri kapadı bana öyle verdi.Yani Kutunun koruma naylonu onlarda kaldı.Bir problem olur mu? Naylonun üzerinde sanırım barkod vardı.

Bursaspor
21.Kasım.2007, 04:44
O barkod yurtdışından alan bizler için geçerli, paket yurtdışından geldiği için üzerinde yurtiçi gönderilerde bulunan barkodlardan olmayacak, bu da pakedin bize gelip gelmediğini öğrenmemizde sıkıntı yaratabilir.

Senin oyunun ile ilgili öyle bir problem yok.

Nocna Mora
21.Kasım.2007, 04:46
Oğuz Kağan abi sen bana oyunu ilk senin alacağını söylemiştin bak yapamadın ben aldım :):) Nese abi umarım kısa sürede oyunun gelir :)

Universal
21.Kasım.2007, 04:47
D&R mağazasında 79,99 YTL ama internetten sipariş verirseniz 71,99 YTL fiyat var. Ayrıca diğer alışveriş sitelerini tercih ederseniz de kuru Dolar üzerinden değil Sterlin ya da Euro üzerinden fiyat vereceklerdir.

Ulaşım ücreti alıyorlar mı? D&R gibi Türkiye'den alınan mağzalardan oyunları satın alırsak Türkiye'ye katkısı olur. Euro ve Sterlin ile alırsak unutmayın ki gene aynı fiyata tehmin ediyoruz.

Bursaspor
21.Kasım.2007, 04:58
Valla Taylan öyle olacaktı ama beklemediğimiz daha doğrusu tahmin edemediğimiz durumlar oldu. Zaten kendileri de gecikme için özür dilediler, umarım bir indirim kuponu falan yollarlar.

Batuhan, yurtdışından alırsanız bazı siteler, birçoğumuzun aldığı Sendit mesela ulaşım ücreti almıyor. Şuanki kurdan 63.29 YTL para ödüyorsunuz.

ommix
21.Kasım.2007, 05:51
Sendit.com dan geçen ay pes 2009 siparişi verdim.Perşembe mail geldi ve salı oyun elime ulaştı.Bu sefer yine perşembe mail geldi ama 1 hafta oldu henüz gelmedi.Bazılarına oyun 3-4 hafta sonra ulaştı forumlardan biliyorum.Yani 30 iş günüdolmadan senit bizi dikkate almıyor.Bu arada 1.5 € kargo ücreti almaya başladılar bu seneden itibaren
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

bende orjinal alacağım ama yokmu 4 kişi pendik tuzla kartal felan.. toplanıp alalım..
Arkadaşım orjinal oyun cd siz çalışmıyor.Nasıl yapıcan 4-5 kişi

Bursaspor
21.Kasım.2007, 06:13
Ben oyunu sipariş verdiğimde FM 2009 bedava kargo kapsamındaydı. Ve hala o uygulama kapsamında, yani FM 2009 için kargo ücreti verilmiyor. Diğer oyunlar ya da ürünler içinde uygun bir kargo ücreti var.

ommix
21.Kasım.2007, 06:15
Olabilir.Ben pesle birlikte sipariş verdim.Ona dikkat etmedim.Bana kart ekstresinde 58 ytl geldi FM 2009.

Bursaspor
21.Kasım.2007, 06:18
Doğrudur, o yüzden olmuş olabilir. Çünkü normalde kargo ücreti öndemediğini belirtiyorlar. Bakalım bende hala beklemedeyim, neyse gelsinde varsın geç gelsin.

Bana da aynen 60 YTL civarı gelecek sanırım.

ommix
21.Kasım.2007, 06:21
Bizim muhasebede çalışan bi abi var.Geçen PES i beklerken bugn gelir dedi geldi.Bu seferde cuma gelcek dedi.Ben kızıyodum başta ama inşallah öle olur :icon_razz:

Melekovic
21.Kasım.2007, 06:21
Ben 6 Kasım'da sipariş ettiğimde benden kargo ücreti olarak 1.5 euro almışlardı.Bir tek bu oyunu sipariş ettim.Paralı kargo gününe denk gelmişim demek ki :D:D:D

Bursaspor
21.Kasım.2007, 06:40
Olabilir, aman yahu hele bir gelsinde. Aktivasyon durumu nedir peki satın aldığımız oyunlar için?

killerabbit
21.Kasım.2007, 07:45
Arkadaşım orjinal oyun cd siz çalışmıyor.Nasıl yapıcan 4-5 kişi

DVD kopyasını alırız :icon_biggrin:

sonuçta orjinal'den kopya ve serialler değişik olduğundan çalışacaktır

feneraydin
21.Kasım.2007, 23:34
arakadaşlar oyuna baktığımızda oyuncu özellikleri hep düşğük yani 2008 deki 20 19 falan deil bunun nedeni ne acaba?

aliper
22.Kasım.2007, 03:15
çok şükür aldım oyunun d&r dan 80 ytl ye 4 taksitte yaptı hayırlı olsun hereksede banada.....

ommix
22.Kasım.2007, 05:58
Ben bugün posta dağıtıcılarının çalıştığı yere gittim.İsmimi adresimi falan söyledim henüz gelmemiş posta.Pazartesi tekrar gel bakalım dedi adam.

cankatcug
22.Kasım.2007, 06:35
DVD kopyasını alırız :icon_biggrin:

sonuçta orjinal'den kopya ve serialler değişik olduğundan çalışacaktır

hayır !

orjinal oyunda böyle bir ihtiyaç yok..dvd olmadan çalışıyor.. 2008 gibi değil...

killerabbit
22.Kasım.2007, 07:24
hayır !

orjinal oyunda böyle bir ihtiyaç yok..dvd olmadan çalışıyor.. 2008 gibi değil...

sende öyle bi hayır dedin ki cankat yani :D

demek 5 kişi toplanıp alsak herkese yüklesey 5 keyide ayrı ayrı girsek olur..

ozaman hala arıyorum 4 kişi :D pendik, tuzla, kartal arkadaşlar pendik olursa daha iyi olur (::)

valla alan arkadaşlar varsa par akarşılığıda verebilirmi arkadaşlar..

ucarserkan
25.Kasım.2007, 15:59
ben amerikada yasiyorum ve amazon.com dan oyunun siparisini verdim 25 dolara ama ben yanlislikla worldwide soccer manager i siparis verdim. ve bir gunluk posta secenegini verdigim icin iptal edemedim yani oyunu almak zorunda kaldim. Bu oyunun herseyi football manager 2009 la aynimi ve farkliliklari nelerdir lutfen bilen varsa yazabilirmi???

El Barto
25.Kasım.2007, 16:02
ben amerikada yasiyorum ve amazon.com dan oyunun siparisini verdim 25 dolara ama ben yanlislikla worldwide soccer manager i siparis verdim. ve bir gunluk posta secenegini verdigim icin iptal edemedim yani oyunu almak zorunda kaldim. Bu oyunun herseyi football manager 2009 la aynimi ve farkliliklari nelerdir lutfen bilen varsa yazabilirmi???

Oyun Amerika'da o isimle yayınlanıyor sadece yoksa bir farkı yok.

ucarserkan
25.Kasım.2007, 19:54
tesekkur ederim cok makbule gecti :)

PhotoGrapher
25.Kasım.2007, 23:12
Aral'ın sitesi üzerinden bonus card'a peşin fiyatına 8 taksit ile oyunu aldım.Aylık yaklaşık 10 liralık bir ödemem olacak.Geçen sene yine Aral dan 4 taksit ile almıştım ama baktım 8 taksite peşin fiyatına yapıyorlar böyle alayım dedim.Gerçi diğer taksit seçeneklerinde fazla fiyat farkı olmuyor.Bütçesini fazla sarsmak istemeyenler için bu yöntemle alışverişi önerebilirim.

ommix
26.Kasım.2007, 03:10
Ya sendit.comdan verdiim sipariş hala elime ulaşmadı.Bu pttnin işleri çok saçma.Geçen ay Pes 2009 senditen 4 işgününde geldi bu sefer 10 gün oldu ama hala gelmedi.

Bursaspor
26.Kasım.2007, 04:46
Aynı durum bende de var. Hala gelmedi bakalım bekliyoruz. PTT ile olan durumu, dağıtım merkezine giderek halledebiliriz sanırım.

heavy86
26.Kasım.2007, 20:33
http://www.dr.com.tr/FO/ProductDetailForSoftware.aspx?work_no=000000026748 1

72 YTL D&R^da ..

ommix
27.Kasım.2007, 04:17
bizim ilçedeki dağıtım merkezine gittim.Posta gelmemiş.İlçeye gelse getirir postacı zaten postanede kalmaz.Ya gümrüğe takıldı ya da yurtdışından gelen postaların orda kuzu kuzu yatıyo bizim cd.

PhotoGrapher
28.Kasım.2007, 02:23
Aral'ın sitesi üzerinden bonus card'a peşin fiyatına 8 taksit ile oyunu aldım.Aylık yaklaşık 10 liralık bir ödemem olacak.Geçen sene yine Aral dan 4 taksit ile almıştım ama baktım 8 taksite peşin fiyatına yapıyorlar böyle alayım dedim.Gerçi diğer taksit seçeneklerinde fazla fiyat farkı olmuyor.Bütçesini fazla sarsmak istemeyenler için bu yöntemle alışverişi önerebilirim.
Merhaba arkadaşlar.Üstteki mesajı alışverişe onay verdikten yaklaşık 5 dakika sonra yazmıştım ve siparişim ertesi gün elime geçti.Burada reklam yapıyor durumuna geçmek istemem ama beklediğimden iyi bir hizmet aldığımı belirtmek isterim.Ayrıca kargo bedeli de almadılar bunu da belirteyim.Belki daha ucuza D&R ya da diğer mağazalarda bulabilirsiniz fakat benim gibi dışarıda gezip tozmaya pek vakti olmayanlar için güzel bir çözüm oldu.Umarım ilerleyen yıllarda fiyatlar iyice ucuzlar ve orjinal alan kullanıcı sayısı %80-90 lara dayanır.Herkese FM'li eğlence dolu günler dinlerim.

Crazycat
29.Kasım.2007, 19:57
Bu oyun daha çıkmadı mı?Yoksa çıktı da başlığın değiştirilmesi mi unutuldu?

detay1983
30.Kasım.2007, 04:54
Bir çok arkadaşın deyimini katılıyorum. 30 ytl bence uygun bir fiyat olur. Bazı siteler 72 ytl geçiyor ama ne yazık ki ben de alamayacağım:( Ama herkese fm de başarılar dilerim:)

Universal
14.Aralık.2007, 01:18
Oyunu 80 YTL iken 70 YTL'ye satın aldım. Bimeks'de nakit alımlarda indirim yapıyorlar...

Bursaspor
14.Aralık.2007, 01:44
Hayırlı olsun Kardeşim,

Bende bildiğin gibi hala bekliyorum... :D

PTT gibi güzide bir kurumumuz sağolsun paketi nereye gönderdi bilmiyor, hatta paketin olup olmadığını bile bilmiyor.

can777
14.Aralık.2007, 02:06
Hayırlı olsun Kardeşim,

Bende bildiğin gibi hala bekliyorum... :D

PTT gibi güzide bir kurumumuz sağolsun paketi nereye gönderdi bilmiyor, hatta paketin olup olmadığını bile bilmiyor.

oyunun garanti ama değil mi yani bir terslik olmaz ?