PDA

View Full Version : Kaleci ile başım dertte

atilla5465
06.Eylül.2007, 18:19
Arkadaşlar forumda aradım ama bulamadım.Benim kaleci ile başım dertte. Kendi yarı sahamda faul kazanıyorum, faul atışını kaleci kullanıyor. Sonra topu rakip kapıyor kale boş olduğundan bedava gol yiyoruz. Kazandım dediğim maçı berabere bitiriyorum veya yeniliyorum. Ben kalecinin faul kullanmasını istemiyorum.

Acaba ne yapmak gerekir?

DisCo
06.Eylül.2007, 19:38
Sanırım frikik atışlarını kalecinizin kullanması doğrultusunda komut vermişsiniz. Bu yüzden kaleciniz gelip frikikleri kullanıyor. Bunu düzelttiğiniz takdirde sorun kalmayacaktır.

Bekq
06.Eylül.2007, 19:57
Bunu düzeltmek içinde Taktik ekranına gelip oradan Korneri Kullananlar'ı seçip halledebilirsin.;;)

atilla5465
06.Eylül.2007, 22:24
Hayır arkadaşlar frikik atışlarının kullanan oyuncum var zaten frikikleri de o kullanıyor. Ama kendi yarı sahamda frikik atışı olursa kaleci çıkıp kullanıyor. Aslında bir defans oyuncusu kullansa sorun yok ama öyle olmuyor.

RsTxLqq
06.Eylül.2007, 22:33
Defans oyuncusunun kullanması için komut ver.
Yani ilk frikik özelliği iyi oyuncun sonra defans oyuncun olacak.

atilla5465
08.Eylül.2007, 17:10
teşekkürler, dediğin şekilde bir deneyelim bakalım inşallah olur.

El Barto
08.Eylül.2007, 17:14
Konu doğru yere taşınmıştır.

Savunmayı çok önde kurmuş olmak buna neden oluyor olabilir mi acaba?

baristayfur
08.Eylül.2007, 22:48
genelde defansı push up(önde) yapıp ve time wasting(zaman geçirme) rarely(nadir) olunca kaleci geliyo kullanmaya..bunları düzellrğn zmn düzelr sorun eğer hala düzelmiosa oyuncu komutlarından alt tarafta kornerler frikiklede ne yapılmasını belirttğn bi yer var orda kalecinn herşeyini default yap