PDA

View Full Version : Oyuncu Aramada Sorun

RotheN
08.Eylül.2007, 03:48
Selam...
Benim sorunum aradığım oyuncuları bulamamak?
Onlarca oyuncu ismi verilmiş forumda fakat ben arama yapıyorum oyun içerisinde hiç birisini bulmuyor!??? Bunun sebebi nedir? (oyun içerisinde bunun çözümü var mıdır?)
Şimdiden teşekkürler...

GReeN BeReT
08.Eylül.2007, 03:50
Kariyere başlarken seçtiğin liglerden dolayı olabilir.Örneğin Belçika'da Tom de Sutter var.Large database de genelde çıkmıyor.Çıkması için Belçika Ligi'ni açman gerekiyor.Senin sorunun da bundan kaynaklanıyordur.

RotheN
08.Eylül.2007, 03:54
Hah onun gibi bir şey işte... Mesela çoğu insan brezilya liginden süper futbolculardan ya da iyi genç oyunculardan bahsediyor burada, fakat ben aratınca hiç birisi çıkmıyor!

Kayıtlı oyun içerisinde bunu düzeltmenin bir yolu var mı arkadaşlar?

King_91
08.Eylül.2007, 03:57
kayıtlı oyun içinde düzeltemezsin . oyuna başlarken database(veritabanı) large(geniş) olacak ya da ek olarak istediğin ülkenin oyuncularını koyacaksın ki oyuncu artsın .

baristayfur
08.Eylül.2007, 04:25
arkadaş gerekli açıklamaları yapmış yeni bi oyun açman şart

RotheN
08.Eylül.2007, 04:35
Hiç de gözüm yemiyor o kadar emek verdikten sonra yeni bir oyun açmayı ama başka çare yok :)
Teşekkür ederim...

DisCo
08.Eylül.2007, 15:07
Bahsedildiği gibi oyun kurulumunu yaparken veritabanını geniş yaparsanız daha fazla oyuncuya ulaşmış olursunuz.

Yine bahsedildiği gibi bazı oyuncuların çıkması için o ülkenin liglerini seçmeniz gerekiyor.

Ek olarak forumumuzda bahsedilen bazı genç oyuncular 8.0.0 yamasında çıkan oyunculardır. Şayet siz 8.0.2 yaması ile oynuyorsanız bu oyuncuların çıkmaması normaldir.

Gerekli açıklamalar yapıldığına göre konuyu kilitliyorum.