PDA

View Full Version : Emre mahkemeye gidiyor

Onurap
09.Eylül.2007, 23:05
Milli oyuncu Emre Belözoğlu, kendisiyle ilgili eleştirilerde bulunan spor yazarı Hıncal Uluç ve programı yayınlayan televizyon kanalına tazminat davası açacağını açıkladı.
Emre Belözoğlu, ''emrebelozoglu5.com'' adresli resmi internet sitesinde konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ''8 Eylül Pazartesi günü bir televizyon kanalında yayınlanan 90 Dakika programında, Hıncal Uluç tarafından hakkımda hakaret sınırını aşan ithamlarda bulunulmuştur. Bu yapılan yorumlar karşısında tüm hukuki haklarımı kullanarak, Hıncal Uluç ve şahsımla ilgili bu tür yorumların yayınlanmasına izin veren kanal hakkında tazminat davası açacağım. Türk spor kamuoyuna saygı ile duyururum'' ifadelerini kullandı.
Hıncal Uluç'tan Emre'ye çok ağır sözler...

Hıncal Uluç'tan Milli Takım Kaptanı Emre Belözoğlu’na çok ağır eleştiri
NTV’de yayınlanan 90 Dakika’da millilerimizin Ermenistan maçı ele alındı. Programda milli takımızı değerlendiren Hıncal Uluç sözü Emre Belözoğlu’na getirdi ve Milli Takım kaptanı hakkında çok tartışılacak sözler sarfetti.
İşte o açıklamalar:
‘Bu oyuncu nasıl Milli Takım kaptanı oluyor anlamıyorum. Kendine ve takım arkadaşlarına saygısı olmayan karaktersiz biri. İsviçre maçında da gördük. Bunun liderlik vasfı yok. Son 5 yılının yüzde 80’ini sakatlıklarla geçiren ve maçı ancak 60 dakika oynayabilecekken 90 dakika oyunda kaldığı zaman hocasına teşekkür bile eden biri. Böyle karaktersiz birine ben karşıyım. Emre’den kaptan olmaz, lider olamaz. Türk gençlerinin önüne bunu lider diye koyamazsınız'

El Barto
09.Eylül.2007, 23:09
Aslında dediklerinde haksız değil ama ifade ediş şekli yanlış Hıncal Uluç'un.

EreN
09.Eylül.2007, 23:20
Neresi haklı abi pardon? Resmen hakaret ve art niyetli bir yazı.

MeMo
09.Eylül.2007, 23:22
Neresi haklı abi pardon? Resmen hakaret ve art niyetli bir yazı.

Yok abi Fenerbahçe'ye geldi ya haklı tabi.

PesimiSTyLa
09.Eylül.2007, 23:22
Aslında dediklerinde haksız değil ama ifade ediş şekli yanlış Hıncal Uluç'un.

Katılıyorum...

El Barto
09.Eylül.2007, 23:25
Eren haklı olduğu kısım son 5 yıldaki sakatlıkları 60dakikadan sonra tükendiği 90 dk.yı bitiremediği kısacası verimsiz olduğu. Ama tabi karaktersiz vs. gibi ağır kelimelerle anlatmış olması işin yanlış olan kısmı.

Yani bence anlatmak istedikleri doğru ama anlatış biçimi yanlış.

El Barto
09.Eylül.2007, 23:28
Yok abi Fenerbahçe'ye geldi ya haklı tabi.

neyse artık bu mesajın üzerine yorum yapmayacağım bu konuya. Komplekslerinizden arının biraz...Ben haklı derken Emre'nin Fenerbahçe gelmesini aklımın ucundan geçirmedim geçirmemde. neyse şimdi sana bunu anlatacak değilim.

MeMo
09.Eylül.2007, 23:32
neyse artık bu mesajın üzerine yorum yapmayacağım bu konuya. Komplekslerinizden arının biraz...Ben haklı derken Emre'nin Fenerbahçe gelmesini aklımın ucundan geçirmedim geçirmemde. neyse şimdi sana bunu anlatacak değilim.

İlk mesajından ne anlamamı bekliyosun?Konu Hıncal'ın hakaretleri sen söylediklerinde haksız değilsin diyorsun sonra bide beni azarlıyosun.Benim mesajımdan önce yazsan hadi neyse ama başka bişey anlamamı bekleme.

El Barto
09.Eylül.2007, 23:34
ozaman bir daha oku ilk mesajımı yanlış anlamışsın.

EreN
09.Eylül.2007, 23:35
tartışmayın arkadaşlar..
Hıncal denen insan herşey hakkında bilgisi olduğunu sanan bir hiçtir gözümde. o yüzden gereksiz bir konu bu.

Universal
10.Eylül.2007, 00:52
Benim anlamadığım bu konu niye basketbol konusunda? Emre Belözoğlu basketbolcu mu? :)

Sekopej
10.Eylül.2007, 01:07
Bu yaptığı hakaretlerin ardından Emre'nin annesinin fenalaştığından da haberi olmuştur umarım Hıncal'ın.

Oyununa, formuna, sakatlığına ne istiyorsan söyle ama kişiliğine hakaret etmeye hakkı yok. Ya annesini kaybetse Emre ne olacaktı?

Ben de Hıncal'a ne hakaretler etmek istiyorum ama yakışmaz bana.

Sporla pek alakası olmadığı için kapatıyorum konuyu.