PDA

View Full Version : Oyuncunun verileri ile maçı uyuşmuyor !!

Corpus
10.Eylül.2007, 01:02
Arkadaşlar bugün yine kendi yaptığım bir taktiği denemek için GS kariyerime devam ediyordum ŞL grupta inter deplasmanındayım ve haliyle çok önemli bir maç ama gelin görünki Hernen Crespo nun uzun şut 9 fakat ceza sahasının dışından (yayında gerisinden) 3 gol attı şimdi bu mantıklı mı biri bana açıklasın ya uzun şutu 16-17 olan adamlar bile bu kadar atamaz ciddi söylüyorum!

Biri bana bu açıklasın!

cemir05
10.Eylül.2007, 01:35
hernan crespo'nun profiline bak. en sağdaki özellikleri yüksekse olabilir. yani hız ve hızlanma'nın üsütndeki özellikleri. orası oyuncunun denge ve güç'lerinin olduu yer olduğu için ve crespo'da çok dengeli ve güçlü bir adam olduğu için atar..

benim görüşüm bu..

Corpus
10.Eylül.2007, 01:49
dengeli güçlü o zaman uzun şutunu niye 9 yapıyorlar yapımcılar 13-14 olsa bişey demiycem

BeeTLeJuiCe
10.Eylül.2007, 01:51
Shoots With Power, Shoots from distance ppmleride uzaktan gol atmaya etki eden özellikler. Bunlardan olabilir Crespoda.

Positon ekranına girdiğinde oynayabildiği pozisyonların altında yazıyor bunlar.

Corpus
10.Eylül.2007, 01:54
Var ama abartmamak lazım :D hepte beni bulur bu goller

Coupet
10.Eylül.2007, 02:15
normalde de olabilecek bir şey ama. mesela bir futbolcunun kafa özellikleri çok kötüdür ama öyle ortalar gelir ki bir maçta 2 kafa golü atar veya uzaktan şutları iyi değildir ama o maç top ayağına oturur 3 tane uzaktan gol atar.

Redrum
10.Eylül.2007, 02:42
Arkadaşım, öncelikle boş pozisyon bulunca, defans oyuncusu bile olsa acımıyor, tıkıyor golleri. Hele hele, karşındaki bilgisayar ise. sana hak veriyorum, oyun zor olsun diye suyunu çıkarmışlar bunu anladım. Fiorentina takımını yönetiyorum, 3 yıl oldu, dandik dandik adamlar, ayağına top geliyor, kontrol etmesiyle benim kalemin tam köşesine topu çakması bir oluyor. Belki 20 tane gol yemişimdir böyle. Fakat gel gör ki, benim takımımda böyle gol atan bir tane adam yok. Adamda teknik desen teknik, long shot desen long shot, fakat yok arkadaş, ya boş kaleye atıyor, ya kalecinin üstüne vuruyor kaleci salaklığına yiyor, öbür türlü gol atamadım ben de. Yani oyuncunun güçlerine fazla takılma. Doğru taktik= galibiyet. yanlış taktik= mağlubiyet. Gerisi ne oyuncunun özelliklerine bakıyor ne başka bişeye.

Bekq
11.Eylül.2007, 03:21
Genelde bu dediğin bana oluyor.Kornerlerde top geriye sekiyor bomboş durumda defans oyuncusu affetmiyor.Hemde çok klas bir gol.:DAyrıca Zıplama:10 Kafa:10 Olan adamları o sezon kafayla attığı goller sayesinde gol kralı yapıyorum.Ön direk komutuyla.:D

sentugo
11.Eylül.2007, 04:06
Ama eğer güclü ve dayanıklıysa ön direkte başarılı oluyor.. Zıplaması da iyi olmalı tabi :D

Corpus
11.Eylül.2007, 04:09
taktik konusunda sorunum yok 2 defanslı oynyorum TSL de 9 maçta 2 gol yedim ve 20 gol attım yenilgisizim 2009'da sizinle paylaşıcam :D

sanalkaos
11.Eylül.2007, 22:13
Bence cevap basit, normal.