PDA

View Full Version : Dondurmanız Sizi Ele Veriyor

goosfraba
10.Eylül.2007, 17:06
Uzmanlardan,tercih ettiğiniz dondurmaya göre karakter tahlilleri:

Cilekli dondurma:çilekli dondurma sevenler;dikatli ve tedbirli bir yapıya sahip,bununla birlikte
dışarıya karşı sempatik görünseler de güvensiz yapıları var.

Karamelli dondurma:karamelli dondurma sevenler;çok düşünen ve detaylara inmeyi seven,mutluluğu
ayrıntılarda arayan bir karakterist özellik taşıyor.İnsanları mutlu etmekten çok büyük zevk
alıyorlar

Cikolatalı dondurma:çikolatalı dondurma sevenler;hızlı yaşamayı seviyor.Cazibesine ve sevimliliğine
çok güvenirler,bu özelllikleriyle karşısındakilerin dikkatini çekerler.bu kişilerin çok
güvenilmediği de belirtiliyor.

Limonlu dondurma:limonlu dondurma sevenler;nostaljik bir yapıya sahipler.Onlara göre eskiye ait
herşey dikkat çekicidir.İkili ilişkilerinde hep eskiyi örnek alırlar ve 70'li yılların aşklarını
yaşamak isterler.

Fıstıklı dondurma:fıstıklı dondurma sevenler;içe kapanık ve çekingen bir yapıya sahiptirler.Duygu ve
düşüncelerini ifade etmekte zorlanırlar ve ilk adımı heo karşıdan beklerler.

Vişneli dondurma:vişneli dondurma sevenler;eğlenmeyi de çok seviyor.insanları en olumsuz şartlarda
bile gülümseten,ailelerine düşkün bir karakterleri var.Duygularını ise içlerinde yaşarlar ve kimseye
belli etmezler.

eXcitinG
10.Eylül.2007, 17:11
Ben sade seviyorum, benim profiLim nerde hani :D

El Barto
10.Eylül.2007, 17:12
Küllüm yalan :)

Cikolatalı dondurma:çikolatalı dondurma sevenler;hızlı yaşamayı seviyor.Cazibesine ve sevimliliğine
çok güvenirler,bu özelllikleriyle karşısındakilerin dikkatini çekerler.bu kişilerin çok
güvenilmediği de belirtiliyor.

bay e-ko
10.Eylül.2007, 18:45
Karamelli dondurma:karamelli dondurma sevenler;çok düşünen ve detaylara inmeyi seven,mutluluğu
ayrıntılarda arayan bir karakterist özellik taşıyor.İnsanları mutlu etmekten çok büyük zevk
alıyorlar

Kısmen doğru :)

Nedvedmania
10.Eylül.2007, 19:53
alıyorlar

Doğru :)

Addolorato
10.Eylül.2007, 19:56
1 Top Karamel 1 Top Vanilya 1 Top Çikolata koydururum üstüne mükemmel biriyim sanırım :) :zuhaha

Bekq
13.Eylül.2007, 04:23
Cilekli dondurma:çilekli dondurma sevenler;dikatli ve tedbirli bir yapıya sahip,bununla birlikte
dışarıya karşı sempatik görünseler de güvensiz yapıları varGüvenmeyin bana.:D

I3esiktas
13.Eylül.2007, 04:43
Limonlu dondurma:limonlu dondurma sevenler;nostaljik bir yapıya sahipler.Onlara göre eskiye ait
herşey dikkat çekicidir.İkili ilişkilerinde hep eskiyi örnek alırlar ve 70'li yılların aşklarını
yaşamak isterler.

Çok Dogru.

uAsamet91
13.Eylül.2007, 04:51

alıyorlar

Eh sayılır

garydelgadov
13.Eylül.2007, 04:53
yaşamak isterler.
Doğru.:D

bySilver
13.Eylül.2007, 04:56
CakLıtLı seviyorum xD

Sirius Black
13.Eylül.2007, 18:46
Ben sade seviyorum, benim profiLim nerde hani :D

Aynen .

ForeverGs
16.Eylül.2007, 22:12
ee bende sade severim ;)

El Barto
16.Eylül.2007, 22:22
Sade sevenler: Sözlerine güvenilmeyen bir yapıarı olsada verdikleri sözlerini tuttukları sıklıkla görülür. Yenilikçi gibi görünselerde geleneklere bağlı olarak yaşarlar. İnsanları sinir etmek en önemli özellikleridir.

:D Alın size sade dondurma profili. :zuhaha

Oghuse
16.Eylül.2007, 22:23
Kimse beni ele veremez.. :D

Böğürtlenli seviyorum..Kaymaklı da olur..

El Barto
16.Eylül.2007, 22:26
Sanada yazarız bitane Oğuz. :D

Oghuse
16.Eylül.2007, 22:26
Yaz abi.. :D

El Barto
16.Eylül.2007, 22:30
Böğürtlenli veya Kaymaklı dondurma: Zıpır bir yapıya sahiptirler. Zıpırlıklarının yanında çokta romantik olmakla beraber birazda megolomandırlar. Aynı zamanda da kendilerini övmekten hiç haz etmezler. Verilen bir görevi yerinde yapmayı çok isteselerde asla zamanında bitiremezler.

:zuhaha

Bütün tezatlıklar bir arada.

Oghuse
16.Eylül.2007, 22:34
Oldu olacak direk mehter takımına girim..2 ileri 1 geri.. :D
(vv)(pp)

RaSenGan
16.Eylül.2007, 22:39
Karamelli dondurma:karamelli dondurma sevenler;çok düşünen ve detaylara inmeyi seven,mutluluğu ayrıntılarda arayan bir karakterist özellik taşıyor.İnsanları mutlu etmekten çok büyük zevk alıyorlar

Eh işte :p

LaigLeNoiR
16.Eylül.2007, 22:57
Fıstıklı severim ve aynen beni ifade ediyor cümleler.En yakınlarım böyle diyor.:)

Redrum
16.Eylül.2007, 23:33
dondurma ayırmam, hepsini aynı zevk ve iştahla yerim bundan eminim.

a.arıcı-11
16.Eylül.2007, 23:46
Uzmanlardan,tercih ettiğiniz dondurmaya göre karakter tahlilleri:Limonlu dondurma:limonlu dondurma sevenler;nostaljik bir yapıya sahipler.Onlara göre eskiye ait
yaşamak isterler.

Fıstıklı dondurma:fıstıklı dondurma sevenler;içe kapanık ve çekingen bir yapıya sahiptirler.Duygu ve
düşüncelerini ifade etmekte zorlanırlar ve ilk adımı heo karşıdan beklerler.

.

Kesinlikle beni anlatıyor...