PDA

View Full Version : TURKSPORTAL 6.0.3 TSL Güncellemesi v2

Selman Ozturk
11.Mart.2006, 20:15
TURKSPORTAL 6.0.3 Türkiye Ligi Güncellemesi V2 YAYINDA...

Yakın bir zaman önce Sigames tarafından Football Manager 2006 oyununun 6.0.3 versiyonu kullanıcılara sunuldu...Bu versiyonla birlikte birçok hata düzeltilmiş ve yabancı liglerdeki transferlerin geneli oyuna aktarılmış...Ancak ne yazık ki Türkiye Süper Ligi dahilindeki transferlerin %90'ına yakını 6.0.3 içerisine dahil edilmemiş...Bizler de bu açığı göz önünde bulundurarak Türkiye Ligi Güncellemesi V1'i sizlere sunmuştuk.V1'e gösterilen ilgiden sonra hataları ve eksiklikleritekrar gözden geçirmek ve düzenlemek amacıyla V2 yapımına başladık.Gerek birebir araştırmalar gerekse gözlemler sayesinde Türkiye'de hiç yapılmamış oranda gerçekçilikle V2'yi hazırladık.Tüm oyuncuların gerçeğe en uygun profillerini işledik.Oyuncuların sahada yaptıkları hareketlere, kişisel tavırlara varana kadar herşeyi en uygun şekilde update'e yansıttık...

V2'nin Genel Özelliklerine bakacak olursak:

-Süper Lig'de bulunan 18 takımın tüm transferleri oyuna aktarıldı
-Kiradan dönen oyuncular tekrar kulüplerine monte edildi
-Süper Lig'deki 11 Mart'a kadar olan tüm Teknik Direktör değişiklikleri oyuna aktarıldı
-Oynadığı futbolda gözle görülür açık bir artış olan futbolcuların Current Ability ve Potential ability değerleri
gereken oranda yükseltilerek oyuncuların profili gerçeğine en yakın hale getirildi
-Sakatlıklar ve cezalar düzenlendi
-Oyuna yeni medya organları eklendi (Galatasaray Dergisi-FB TV-Bjk TV-Fanatik-Fotomaç-Turksportal.net)
-Oyuncuların geçmişi yeniden düzenlendi
-Süper Lig için hazırlanan 3GT versiyonundaki formalar için bazı takımlardaki 3.formanın gözükmeme hatası giderildi
-Oyunda sözleşmeleri yanlış olarak belirtilen oyuncuların sözleşmeleri düzenlendi (Örneğin Luciano normaldeki gibi 2008 yılına kadar Fenerbahçe'de kiralık)
-Formdan düşen oyuncuların özellikleri düşürüldü
-Oyuncuların Reputation'ları gerçeğe en uygun şekilde uyarlanarak takımların ideal 11'leri ile sahaya çıkması sağlandı
-Süper Ligdeki teknik direktörlerin favori taktik anlayışları oyuna yansıtıldı
-V1'deki ufak çaplı transfer hataları tamamen düzeltildi.Böylece transfer doğruluk oranı %100'e getirildi
-Takımların renkleri gerçeğe uygun olarak ayarlandı
-Takımların moralleri başarılarını etkileyen en önemli faktörlerdendir.V2'de şu an Süper Lig'de başarılı olan takımların moralleri düzenlenerek oyunda da gerçekteki gibi başarılı olmaları sağlandı
-Oyuncuların kişisel özellikleri düzenlendi (Örneğin Ümit Karan'ın sık sık röveşata çekmesi,Tuncay ve Yatttara'nın seri çalımlar atması,Sergen'in oyun temposunu ayarlaması gibi)
-Yanlış olan oyuncu mevkilerinin tamamına yakını düzeltildi
-Oyunda eksik olan bazı hava durumu olayları oyuna yerleştirildi (Örneğin kış aylarında doğu illerimizdeki maçlarda sahanın karlı olması gibi)
-Türkiye Süper Ligi için çeşitli ödüller eklendi.Bu Ödüller şunlar:
"Türkiye Süper Ligi Ayın Oyuncusu"
"Türkiye Süper Ligi Ayın Menajeri"
"Yılın En İyi Yabancı Oyuncusu"
"Yılın En İyi Yerli Kalecisi"
"Yılın En İyi Yerli Defans Oyuncusu"
"Yılın En İyi Yerli Orta Saha Oyuncusu"
"Yılın En İyi Yerli Forvet Oyuncusu"
"Yılın En İyi Yerli Oyuncusu"
"Yılın En İyi Yerli Menajeri"
"Yılın En İyi Yabancı Menajeri"
"Türkiye Süper Ligi Yılın Genç Oyuncusu"
"Türkiye Süper Ligi Gol Krallığı"
"Türkiye Süper Ligi Asist Krallığı"
-Bu ödüllere reputation puanları eklendi ve bu ödülleri kazanan oyuncu ile personellerin değerinin ve prestijinin artması sağlandı

Kurulum:
Rar'lı klasörün içinden çıkan "db" adlı klasörü Fm 2006 oyununuzun bulunduğu dizindeki "Sports İnteractive/Fm 2006/data"
içine atınız

Lisans:
Her hakkı Selman D. Öztürk(demirhan1984) , Tarık Özkan(Jesus Fb) ve turksportal.net'e aittir...Herhangi izinsiz
kişilerce çeşitli yayın organlarında yayınlanması ve dağıtılması yasaktır.
Update oluşturulurken datada izler bırakılarak ilerlendiği için en ufak bir alıntı bile farkedilecektir...

NOT: Bu update'in hazırlanmasına fikirleri ve önerileriyle katkıda bulunan Ömer(perpetua5099) arkadaşımıza sonsuz
teşekkürler...

DOWNLOAD İÇİN TIKLAYIN (http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28362)

Hububat_Fiyatları
11.Mart.2006, 20:18
sağolun yama için gerçi ben kendi datamı kendim yeniliyorum ama yine de emeğinize sağlık

FeYYaz1989
11.Mart.2006, 20:23
Şimdi indiriyorum.Güzel olduğuna eminim.Çok teşekkürler.

Kemal_Milan
11.Mart.2006, 20:25
bende şimdi indiriyorum bakalım nasıl olmuş gerçi bu sitedeki herkes mükemmel çalışıyor ama özellikle demirhan kardesim süper.emegine saygı duyuyorum kardesim eline saglık

Zizou
11.Mart.2006, 20:30
tşkler.:) turksportalın yaptığı her çalışma güzel oluyo zaten

NiC 3 9
11.Mart.2006, 20:34
Beyler bunda sadece TR liginin mi update i var.avrupa ne alemde?

SunShine
11.Mart.2006, 20:43
ellerinize saglık beyler, özellikle ödüllerin eklenmesi oyuna renk katmış

Selman Ozturk
11.Mart.2006, 20:50
Beyler bunda sadece TR liginin mi update i var.avrupa ne alemde?

Avrupa Liglerininki 6.0.3'te zaten var...Dolayısıyla bu update'in içinde de olmuş oluyor...

paceywitter
11.Mart.2006, 20:51
Beklediğim an geldi ellerinize sağlık yama kardeşleri :D:D:D

Jesus_FB
11.Mart.2006, 20:53
Tüm fm severlere hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın:D

gorkemyilmazkarasu
11.Mart.2006, 20:53
ellerinize sağlık şimdi indiriyorum.

Hububat_Fiyatları
11.Mart.2006, 21:02
yamayı şimdi inceledim oyuncu ability lerinin çok dengeli ayarlandığını söyleyemicem

Selman Ozturk
11.Mart.2006, 21:30
yamayı şimdi inceledim oyuncu ability lerinin çok dengeli ayarlandığını söyleyemicem

Demek ki oyuncuları yeterince tanımıyorsun....Hepsi onlarca araştırmadan sonra ayarlandı...Hatta forumumuzdaki "Türkiye Araştırmaları" bölümü de defalarca gözden geçirildi bu update hazırlanırken.... ;;)

Lucas Neill
11.Mart.2006, 22:22
güzel olmuş teşekkürler

EreN
11.Mart.2006, 23:58
Ellerinize sağlık!!!!
Siz iki ortak iyi iş yapıyorsunuz Maşallah :D

nekop
12.Mart.2006, 00:05
saolun yine güzel bi update olmus

Hububat_Fiyatları
12.Mart.2006, 00:48
abi dediğin üzre oyunculara bi daha baktım da yok abi en iyisi kendi yamanı kendin yapıcan başka yamalara muhtaç kalmak kötü bi durum

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 01:07
abi dediğin üzre oyunculara bi daha baktım da yok abi en iyisi kendi yamanı kendin yapıcan başka yamalara muhtaç kalmak kötü bi durum

Beğenmemiş olabilirsin bu senin fikrindir saygı duyarım...Update'i yayınlayalı 5 saat gibi kısa bir süre olmasına rağmen tam 476 kişi tarafından download edilmiş ve senin haricinde beğenmediğini ileten olmadı....476 kişiden 1 kişinin beğenmemesi de gayet normal ;;)

Maymuncuk
12.Mart.2006, 01:12
Tebrik ederim!!

Baya zor iş daha doğrusu uzun iş :)

Tekrar tebrikler ;)

Hububat_Fiyatları
12.Mart.2006, 01:16
Beğenmemiş olabilirsin bu senin fikrindir saygı duyarım...Update'i yayınlayalı 5 saat gibi kısa bir süre olmasına rağmen tam 476 kişi tarafından download edilmiş ve senin haricinde beğenmediğini ileten olmadı....476 kişiden 1 kişinin beğenmemesi de gayet normal ;;)ama o 476 kişinin tamamı beğendiğini söylemedi yani beğenmeyen olabilir neyse sorun bu değil zaten kimse benim gibi olaya titiz yaklaşmadığı için idare ediyo olabilir ama sergen in potansiyelini inatla 170 in altında tutan biri bana göre bu işe özenmemiştir istersen bi kere benim yamamı dene aradaki farkları bi gözden geçir o zman anlarsın neden eleştirdiğimi yalnız şu konuda tebrik ederim ben luciano nun fenerde 3 yıllık kiralık olduunu bilmiyodum walla

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 01:25
ama o 476 kişinin tamamı beğendiğini söylemedi yani beğenmeyen olabilir neyse sorun bu değil zaten kimse benim gibi olaya titiz yaklaşmadığı için idare ediyo olabilir ama sergen in potansiyelini inatla 170 in altında tutan biri bana göre bu işe özenmemiştir istersen bi kere benim yamamı dene aradaki farkları bi gözden geçir o zman anlarsın neden eleştirdiğimi

Senin şu Sergen'le ilgili cümleni okuduktan sonra bu işi gerçekten anlamadığına karar verdim. Sergen'in yaş 32 potantial ability'si nasıl 170'in üzerine çıkar yahu. Bak işte aradaki fark burada sen update'ini tuttuğun takıma göre yapıyorsun bizler ise Türkiye Resmi Araştırmalarına göre....Kendi update'inin tutulması için burada bizim çalışmamızı haksız eleştirmen gerekmez. Gerçekten yürekten bir eleştiri olsaydı bu amenna...Fakat kişisel çıkarlar için emek verilen hiçbirşeyi karalamaya çalışma sen zararlı çıkarsın...Bak kendin de update yaptığını söylüyorsun demek ki emek vermenin ne demek olduğunu bilirsin...Ama emeğe saygıyı ve kişisel çıkarlar uğruna haksız eleştiri yapmamayı öğrenememişsin ne yazık ki....Eğer kendi update'inin de tutulmasını istiyorsan kendine başka bir yol seçmelisin...Şu anki tercih ettiğin yol hiç sağlıklı değil...Benden sana bir dost tavsiyesi olsun bu...

Hububat_Fiyatları
12.Mart.2006, 01:35
Senin şu Sergen'le ilgili cümleni okuduktan sonra bu işi gerçekten anlamadığına karar verdim. Sergen'in yaş 32 potantial ability'si nasıl 170'in üzerine çıkar yahu. Bak işte aradaki fark burada sen update'ini tuttuğun takıma göre yapıyorsun bizler ise Türkiye Resmi Araştırmalarına göre....Kendi update'inin tutulması için burada bizim çalışmamızı haksız eleştirmen gerekmez. Gerçekten yürekten bir eleştiri olsaydı bu amenna...Fakat kişisel çıkarlar için emek verilen hiçbirşeyi karalamaya çalışma sen zararlı çıkarsın...Bak kendin de update yaptığını söylüyorsun demek ki emek vermenin ne demek olduğunu bilirsin...Ama emeğe saygıyı ve kişisel çıkarlar uğruna haksız eleştiri yapmamayı öğrenememişsin ne yazık ki....Eğer kendi update'inin de tutulmasını istiyorsan kendine başka bir yol seçmelisin...Şu anki tercih ettiğin yol hiç sağlıklı değil...Benden sana bir dost tavsiyesi olsun bu...abi maldinin yaş 37 onun ki nasıl 192 oluyo ya da bergkamp ın romario nun falan o zaman bunun yaşla ne alakası var süper yetenekli youncuların potential ability si genelde yüksek olur seni temin ederim fenerli veya gs li de olsam yorumum farklı olmazdı ben yamamı yüzde yüz objektif yaptım mesela yusuf şimşek in, irfan başaran ın, can arat ın potansiyelini yükselttim bence işe objektif bakmak budur ben yamamı tuttuğum takıma göre yapmadım ayrıca bu yorumları da yüzde yüz yürekten yaptım yamamın tutulması ya da tutulmaması önemli değil indirmeyen kaybeder abi benim için sorun yok

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 01:48
abi maldinin yaş 37 onun ki nasıl 192 oluyo ya da bergkamp ın romario nun falan o zaman bunun yaşla ne alakası var süper yetenekli youncuların potential ability si genelde yüksek olur

Potential Abilityleri yüksektir ama artık o puan önemini yitirmiştir doyum noktasına ulaşmıştır yani yaşla çok alakası var...Ayrıca Sergen'i Bergkamp ve Romario ile kıyaslaman da ilginç doğrusu...Her neyse konu sapmaya başladı daha fazla uzatmıyorum ve konuyu update ile ilgili yorumlara bırakıyorum...

Hububat_Fiyatları
12.Mart.2006, 01:50
Potential Abilityleri yüksektir ama artık o puan önemini yitirmiştir doyum noktasına ulaşmıştır yani yaşla çok alakası var...Ayrıca Sergen'i Bergkamp ve Romario ile kıyaslaman da ilginç doğrusu...Her neyse konu sapmaya başladı daha fazla uzatmıyorum ve konuyu update ile ilgili yorumlara bırakıyorum...tmm son bişey dicem sence sergen bu kadarını haketmiyo mu yani berkgkamp tan romario dan daha aşağı bi potensiyele mi sahip hiç sanmıyorum

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 01:52
tmm son bişey dicem sence sergen bu kadarını haketmiyo mu yani berkgkamp tan romario dan daha aşağı bi potensiyele mi sahip hiç sanmıyorum

Güzel kardeşim konuyu bölmeyelim diyorum fakat ısrar ediyorsun....Sergen bana göre de Türkiye'nin en kaliteli oyuncularından biridir ama biz bu update'i kafamıza göre yapmıyoruz ki....Araştırmalar,gözlemler neticesinde birşeyler elde ediyoruz....

Hububat_Fiyatları
12.Mart.2006, 02:04
ok dostum haklısın bitiriyorum

paceywitter
12.Mart.2006, 02:10
o 476 kişiden biride bnm bence kusursuz bir çalışma olmuş ilk sezonum bitmek üzre ve çok zevk aldığımı söyleyebilirim ellerinize sağlık

nekop
12.Mart.2006, 02:13
abi bana görede yamadaki seyler biraz abartılmıs ama sakın yanlıs anlasılmasın cok güzel bi yama yeniden tebrik ederimde 1. hata(belki dogrudur) necati atesin nereden ingilizcesi var acaba hemde basicde degil tam konusur durumda 2. hata bence gökhan ünal ve necetinin abilitiler baya bi yüksek olmus bence bunuda surdan söylüyorum gökhan ünal 14 milyon paunda lyona transfer oldu yaa bu adam bu kadar edermi necetide simdiden avrupanın gözdesi barcelona bile pesinde adamın ben kendimce hataları söyledim yanlıs anlasılmasın:)

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 02:35
abi bana görede yamadaki seyler biraz abartılmıs ama sakın yanlıs anlasılmasın cok güzel bi yama yeniden tebrik ederimde 1. hata(belki dogrudur) necati atesin nereden ingilizcesi var acaba hemde basicde degil tam konusur durumda 2. hata bence gökhan ünal ve necetinin abilitiler baya bi yüksek olmus bence bunuda surdan söylüyorum gökhan ünal 14 milyon paunda lyona transfer oldu yaa bu adam bu kadar edermi necetide simdiden avrupanın gözdesi barcelona bile pesinde adamın ben kendimce hataları söyledim yanlıs anlasılmasın:)

Serhat sanırım bu senden kaynaklanmış ne yaptın adamlara yahu :):) Şu an ben de oynuyorum fakat bende bahsettiğin gibi değiller...Zaten öyle olsalardı mutlaka farkederdik çnkü yayınlanmadan önce defalarca denedik bu update'i...İşte bak screenshotlarını koyayım :

http://img65.imageshack.us/img65/9984/gnal16dk.th.jpg (http://img65.imageshack.us/my.php?image=gnal16dk.jpg) http://img78.imageshack.us/img78/2447/gnal26ol.th.jpg (http://img78.imageshack.us/my.php?image=gnal26ol.jpg) http://img65.imageshack.us/img65/9692/necati11cv.th.jpg (http://img65.imageshack.us/my.php?image=necati11cv.jpg) http://img65.imageshack.us/img65/3024/necati24xy.th.jpg (http://img65.imageshack.us/my.php?image=necati24xy.jpg)

Bu futbolcuların gerçek değerleri ve özellikleri de yukarıdaki gibidir...;;)

francesco10
12.Mart.2006, 02:47
ellerinize sağlık :) güsel bi yama olduğundan eminim indiriorm şimdi,

abi bişi sorcam bide bunun 3. versiyonu gelecekmi yakın bi zamanda çünkü şuanda bjk yle oynuodm kapatıp tekrar yeni oyun açıcam, eğer gelmicekse:)

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 03:01
ellerinize sağlık :) güsel bi yama olduğundan eminim indiriorm şimdi,

abi bişi sorcam bide bunun 3. versiyonu gelecekmi yakın bi zamanda çünkü şuanda bjk yle oynuodm kapatıp tekrar yeni oyun açıcam, eğer gelmicekse:)

:):):):):):) Güldürdün beni ya :) Hataları sıfırladık sanırım artık uzun bir süre yeni versiyon gelmez rahatlıkla yeni oyununu açabilirsin :):):)

francesco10
12.Mart.2006, 03:20
yamayı tam olarak inceleyemedm ama gökhan güleç için teşekkürler bide oyunu türkçe fm olarak açmama rağmen oyun ing çıktı, acaba sırf bende mi bu hata gerçi silip bida kurucam türkçe fm yi şimdi

nesse bidaha emeğinize,ellerinize sağlık , eiwallah

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 03:23
yamayı tam olarak inceleyemedm ama gökhan güleç için teşekkürler

Sanırım bu teşekkürü bize değil de Beşiktaş'ta şu an gayet başarılı oynayan Gökhan Güleç'e etmen gerekir :) Çünkü gerçekte neyse oyuna da onu yansıttık

Eray Dengiz
12.Mart.2006, 08:57
Demirhan doğru işler yapmış ki buralara geldi. Bu yamayıda sevgili ortağı Jesus ile yapmış. Herşeyin hakkını veriyolarlar. Teşekkürler ;)

tng
12.Mart.2006, 11:28
bu yama 6.02 patchyle çalışıyor mu acaba?yoksa 6.03 e mi geçmek gerek?

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 11:41
bu yama 6.02 patchyle çalışıyor mu acaba?yoksa 6.03 e mi geçmek gerek?

Önce 6.0.3'ü kurup ardından bu yamayı kurarsan daha sağlıklı olur ve sorunsuz oynarsın:)

LaKe
12.Mart.2006, 11:45
tam galatasarayla baya ilerlemiştim. :( çokk teşekkürler. indiriyorum hemen

Eray Dengiz
12.Mart.2006, 11:48
Şimdi kota aşacak ama olsun :) Merak ediyorum. Tekrardan elinize sağlık ;)

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 11:58
Şimdi kota aşacak ama olsun :) Merak ediyorum. Tekrardan elinize sağlık ;)

Eray sakın kızmayasın bana bilseydim kotayı aştığını bir önümüzdeki ay çıkarırdık güncellemeyi :n: :n: :n: :n: :n: :n:

Eray Dengiz
12.Mart.2006, 12:06
Eray sakın kızmayasın bana bilseydim kotayı aştığını bir önümüzdeki ay çıkarırdık güncellemeyi :n: :n: :n: :n: :n: :n:

:D:D Olsun ya sizin canınız sağolsun ;)
Şimdi tam indirecem baktım 2.60 3.00 civarı çekiyo %11 geldi 1 saat oldu :D anca çekiyo canım sindire sindire Rapidshare fln yükleseniz ne güzel olacak :D:D:D

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 12:15
:D:D Olsun ya sizin canınız sağolsun ;)
Şimdi tam indirecem baktım 2.60 3.00 civarı çekiyo %11 geldi 1 saat oldu :D anca çekiyo canım sindire sindire Rapidshare fln yükleseniz ne güzel olacak :D:D:D

Sanırım bu akşama doğru alternatif linkler ekleyeceğim ;;)

Burak Duran
12.Mart.2006, 12:18
ellerinize sağlık harika ötesi süper olmuş gönül rahatlığı ile yeni oyuna başlıyorum :D

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 12:20
ellerinize sağlık harika ötesi süper olmuş gönül rahatlığı ile yeni oyuna başlıyorum :D

Öncelikle teşekkürler....Türkçe yama ile yakın zaman aralığında yayınlamamız sanırım herkes için iyi oldu....Yeni oyunlara hem türkçe olarak hem de en güncel şekilde başlayabilirsiniz böylece....;;)

FeYYaz1989
12.Mart.2006, 12:32
Sivasspor-Anderson çok kötü olmuş.Bu kadar kötü değil bu adam.(sanırım hiç dokunulmamış.)
Gençlerbirliği-Mehmet Çakır'da daha iyi olabilirdi.
Galatasaray-Emre Aşık tomas'dan iyi olmuş.Bence yüzdeleri biraz düşürülmeliydi.
Çanakkale Dardanelspor-Mithat Yavaş ve Çetin Limaoğlu geldi.Hoca olarak geçen seneden ayrılan Yavuz İncedal hala takımın başında.İlyas Tüfekçi şu andaki hoca.
Altay-Mehmet Şen ve Emirhan Özdemir-Sanırım Yasin Sülün'de Altay'a gitti.
Karşıyaka-Hoca olarak Feyyaz Uçar ile anlaştı
Antalyaspor-hocaları Yılmaz Vural.
Altay-İsmail Kartal.
Son olarak Beşiktaş'tan Volkan Ünlü biraz daha iyi olabilirdi bence.Anladığım kadarıyla ikinci lig ile pek uğraşılmamış.Anderson falanda unutuldu herhalde diye düşünüyorum.Genel anlamda başarılı bir yama olmuş.Bende zaman zaman kendim için yapıyordum editörden.Bu yüzden bununla ne kadar uğraştığımı,kaç defa tekrar tekrar editöre girip düzenlemeler yaptığmı ve bittikten sonra mutlaka bir ağrı kesici almak zorunda kaldığımı hatırlıyorum.O yüzden iyi bir iş çıkmış.Tekrar teşekkürler.Yeni bir versiyon çıkarsa bu hataların düzeltilmesini rica ediyorum.

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 12:35
Sivasspor-Anderson çok kötü olmuş.Bu kadar kötü değil bu adam.(sanırım hiç dokunulmamış.)
Gençlerbirliği-Mehmet Çakır'da daha iyi olabilirdi.
Galatasaray-Emre Aşık tomas'dan iyi olmuş.Bence yüzdeleri biraz düşürülmeliydi.
Çanakkale Dardanelspor-Mithat Yavaş ve Çetin Limaoğlu geldi.Hoca olarak geçen seneden ayrılan Yavuz İncedal hala takımın başında.İlyas Tüfekçi şu andaki hoca.
Altay-Mehmet Şen ve Emirhan Özdemir-Sanırım Yasin Sülün'de Altay'a gitti.
Karşıyaka-Hoca olarak Feyyaz Uçar ile anlaştı
Antalyaspor-hocaları Yılmaz Vural.
Altay-İsmail Kartal.
Son olarak Beşiktaş'tan Volkan Ünlü biraz daha iyi olabilirdi bence.
Anladığım kadarıyla ikinci lig ile pek uğraşılmamış.Anderson falanda unutuldu herhalde diye düşünüyorum.Genel anlamda başarılı bir yama olmuş.Bende zaman zaman kendim için yapıyordum editörden.Bu yüzden bununla ne kadar uğraştığımı,kaç defa tekrar tekrar editöre girip düzenlemeler yaptığmı ve bittikten sonra mutlaka bir ağrı kesici almak zorunda kaldığımı hatırlıyorum.O yüzden iyi bir iş çıkmış.Tekrar teşekkürler.Yeni bir versiyon çıkarsa bu hataların düzeltilmesini rica ediyorum.

Feyyaz 2. Lig ile pek uğraşılmadı değil hiç uğraşılmadı :) Çünkü bu update'i Süper Lig için yaptık....Gerekli materyalleri topladıktan sonra 2.Lig için yeni bir update hazırlayacağız ama sanırım yakın bir zamanda olmayacak bu...

jacke
12.Mart.2006, 13:22
selam demirhan v1 den benden cok cektin yine cekeceksin :P :)update şimdi indircem geçen şükrü saraçoğlu stadyumunun kapasitesi 62000 olarak çıkıodu o sorun düzeltildimi?bide sen necatinin ingilc. olup olmadığını gösteren bi fotoğraf eklemişin yalnız personel basmamaışın parasının olduğu yer gözüküo :) Ben herzaman dedim turksportal gerçeğe uygun çalışıo türker tozer falam.Ama başka sitelerde türkiye ligini bi abartmşlar bi abarmşlar alex ronaldinho olmuş.O yüzden sizin seçiorum updatelerinizi.bide fenerbahçe stadinda maç oynanırken v1 de stadın isminde Fenerbahçe stadium yazio şükrü saroğlu yazmio ama information da şükrü saraçoğlu yazio.inşalah bu hatalr giderilmiştir.Bide şu lucianonun 3 sene kiralık ollduğunu nerden biliosunuz ben onun bonservisini aldık die biliom.ya bi fenerli olarak teessüf ederim :) niye bu kadar gerçekçi yaptınız işin yoksa uğraş lucianonun bonservisi al :)

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 15:13
selam demirhan v1 den benden cok cektin yine cekeceksin :P :)update şimdi indircem geçen şükrü saraçoğlu stadyumunun kapasitesi 62000 olarak çıkıodu o sorun düzeltildimi?bide sen necatinin ingilc. olup olmadığını gösteren bi fotoğraf eklemişin yalnız personel basmamaışın parasının olduğu yer gözüküo :) Ben herzaman dedim turksportal gerçeğe uygun çalışıo türker tozer falam.Ama başka sitelerde türkiye ligini bi abartmşlar bi abarmşlar alex ronaldinho olmuş.O yüzden sizin seçiorum updatelerinizi.bide fenerbahçe stadinda maç oynanırken v1 de stadın isminde Fenerbahçe stadium yazio şükrü saroğlu yazmio ama information da şükrü saraçoğlu yazio.inşalah bu hatalr giderilmiştir.Bide şu lucianonun 3 sene kiralık ollduğunu nerden biliosunuz ben onun bonservisini aldık die biliom.ya bi fenerli olarak teessüf ederim :) niye bu kadar gerçekçi yaptınız işin yoksa uğraş lucianonun bonservisi al :)

Stadlara V1'de de V2'de en ufak bir dokunma yapmadık....Yani Orijinalde ne ise şimdi de o...Necati'nin görüntülerine gelelim... orada Necati'nin özelliklerini ve fiyatını gösteren bir resim bir de personel kısmını gösteren resim olmak üzere 2 adet screenshot var sanırım sen gözden kaçırmışsın....Son olarak Luciano konusunu ele alalım :) Luciano gerçekte de Fenerbahçe'de kiralık bu yüzden biz de böyle yapmak zorundaydık :) Dediğim gibi hiçbir değişikliği araştırmadan yapmadık....Sanırım Update'in bu kadar ilgi görmesinin en büyük nedenlerinden biri de bu :) ;;)

Vieri
12.Mart.2006, 17:07
Türkiye Araştırması tamamen resmi verilere dayanarak yapılmaktadır. Bunun için Türkiye Futbol Federasyonu Resmi Web Sitesinde yer alan bilgilerden yararlanılmaktadır. Merak eden arkadaşlar bu web sitesi üzerinden Fenerbahçe'nin kadrosuna bakabilirler.

Bugün bir çok kulübün web sitesi veya spor sitesinde yer alan bilgilerde tam olarak herşeyin birebir olduğunu söyleyemeyiz. Haliyle TFF de yer alan bilgiler baz alınıyor. FM araştırmasında olduğu gibi data güncellemesinde sitemizde yer alan araştırma bölümü için yazılan yorumlarda dikkate alınarak yola çıkıldı. Sonuç olarak bu güncelleme paketi sizlere sunuldu. Bir emek harcandı.

Bir çok güncelleme paketinin mevcut olduğu bir gerçek. Bunlar FM severler için bir nimet niteliğinde. Eskiden güncelleme paketi bulamıyorken bugun bir çok kişi güncelleme çalışmalarına imza atıyor. Ufakta bir rekabet söz konusu, tabi burada rekabeti abartmamak ve diğer kişilere saygılı olmak gerekmekte. Bu çalışmaları bazı arkadaşlar beğenmeyebilirler, onlara göre başka yamalar cazip gelebilir, yapılacak eleştiriler her zaman yapıcı ve yamayı geliştirebilmek için bilgi niteliğinde olmalıdır ki yapımcı eksiklerini görsün ve bir sonraki çalışmasında bu hataları yamasın.. sonuç olarak her yol bir noktaya çıkıyor oda FM topluluğu için birşeyler yapabilmek.

FeYYaz1989
12.Mart.2006, 17:11
Yama geliştirilirse,Hakan Ünsal ve Ümit Davala bildiğim kadarıyla futbolu bıraktı.

jacke
12.Mart.2006, 18:36
Stadlara V1'de de V2'de en ufak bir dokunma yapmadık....Yani Orijinalde ne ise şimdi de o...Necati'nin görüntülerine gelelim... orada Necati'nin özelliklerini ve fiyatını gösteren bir resim bir de personel kısmını gösteren resim olmak üzere 2 adet screenshot var sanırım sen gözden kaçırmışsın....Son olarak Luciano konusunu ele alalım :) Luciano gerçekte de Fenerbahçe'de kiralık bu yüzden biz de böyle yapmak zorundaydık :) Dediğim gibi hiçbir değişikliği araştırmadan yapmadık....Sanırım Update'in bu kadar ilgi görmesinin en büyük nedenlerinden biri de bu :) ;;)

Evet necatiyi gözden kaçırmış olabilirim.Bu arada benm internet hızı 512 kbps v2'yi 3 saattir indirmeye çalışıyorm neden böle? bendemi bi sorun var yoksa linkte mi bi problem var?Ayriyetten stadyumlara dokunulmadı demişsin.(Ben bu olayı v1 için sölüorum yanlışlık olmasın).Ama usta Fenerbahçede information bilgilerine girdiğimde v1'de Expancion capacity edi 10.02.2006 gerçekteki gibi yükseltilio ve ocak ayında kapasite 62000 çıkıo.Bunu oyunu silerek denedim sizin yamayı yükledikten sora böle bi olay oluo.editörden baktm 10.02.2006 da yapımı bitio ve new capacity 62000 yazio ayriyetten fenerin stadi 52000 kişilik.Belki gözden kaçırmışssınızdır.Bide bi sorum daha olacak usta ben fenerin başındaym Fenerbahçe ile maç yaparken kendi sahamda üstte sol tarafta stad yaziodu (v'1de) maç sırasında orda Şükrü saraçoğlu değilde Fenerbahçe stadium yazio bu bence bi yanlışlık :)Bunu nasil değiştirebiliriz diye sorcam ama artık anlamı yok v2 indiiriom inşallah böle bi sorun yoktur.Ve bu yazıları yazarken hala inmedi benm update linktemi problem var bilgilendirirsen sevinirim.Demirhan bana katlandığın için sana çok teşekkür ederim :) :) :) :)biliorum cok soru soruom kimseden cekmemşssindir benden cekdiğin kadar sağol var ol :)

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 18:48
.Demirhan bana katlandığın için sana çok teşekkür ederim :) :) :) :)biliorum cok soru soruom kimseden cekmemşssindir benden cekdiğin kadar sağol var ol :)

Olur mu öyle şey :) Sen soru sorduğun ve görüş belirttiğin zaman ben memnun olurum...Bu herkes için böyledir...Eğer soru sormanızı istemesem konuyu hiç buraya açmam direk sitede yayınlarım çalışmayı....Ama bizler siz sorun biz de yanıtlayalım birbirimize yardımcı olalım diye bu şekilde foruma konu açıyoruz...Soru sormaktan çekinme yani...Ben ve yönetici arkadaşlarım elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışırız ;;)
Update'in yavaş download edilmesinin nedeni ise sunucu Hemenpaylaş'tan kaynaklanan sorun....Birazdan alternatif linkler de vereceğiz oradan da indirebilirsiniz

nekop
12.Mart.2006, 18:49
Serhat sanırım bu senden kaynaklanmış ne yaptın adamlara yahu :):) Şu an ben de oynuyorum fakat bende bahsettiğin gibi değiller...Zaten öyle olsalardı mutlaka farkederdik çnkü yayınlanmadan önce defalarca denedik bu update'i...İşte bak screenshotlarını koyayım :

http://img65.imageshack.us/img65/9984/gnal16dk.th.jpg (http://img65.imageshack.us/my.php?image=gnal16dk.jpg) http://img78.imageshack.us/img78/2447/gnal26ol.th.jpg (http://img78.imageshack.us/my.php?image=gnal26ol.jpg) http://img65.imageshack.us/img65/9692/necati11cv.th.jpg (http://img65.imageshack.us/my.php?image=necati11cv.jpg) http://img65.imageshack.us/img65/3024/necati24xy.th.jpg (http://img65.imageshack.us/my.php?image=necati24xy.jpg)

Bu futbolcuların gerçek değerleri ve özellikleri de yukarıdaki gibidir...;;)
oyuncuların özellikleriyle falan oynamadım ama sonuc bu bide gökhan lyonda carewi yedek bıraktı 4 macta 4 gol attı masallahı var necetiye gelincede suan pesinde kimse kalmadı bi ara barcelona ve birkac ünlü takım teklif gönderdiler ama gs satmadı suan ilgilenen yok galiba bi sansdan baska bişey degildi bu arada stepanov güzel olmus adam takımın yıldızı oldu

kunter
12.Mart.2006, 18:56
Alternatif link eklense de indirsek :o

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 18:56
oyuncuların özellikleriyle falan oynamadım ama sonuc bu bide gökhan lyonda carewi yedek bıraktı 4 macta 4 gol attı masallahı var necetiye gelincede suan pesinde kimse kalmadı bi ara barcelona ve birkac ünlü takım teklif gönderdiler ama gs satmadı suan ilgilenen yok galiba bi sansdan baska bişey degildi bu arada stepanov güzel olmus adam takımın yıldızı oldu

Oyunculara ne yaptın derken şaka yaptım zaten Serhat alınmayasın :) Update'i defalarca denedik ama dediğin gibi Gökhan ve Necati olduklarından farklı olarak çıkmadılar oyuna...İlginç bir hata ama sadece sana olmuş sanırım....Stepanov konusuna gelince gerçekte ne ise onu yansıttık profiline yani hakettiğini verdik kısacası :)

nekop
12.Mart.2006, 19:00
Oyunculara ne yaptın derken şaka yaptım zaten Serhat alınmayasın :) Update'i defalarca denedik ama dediğin gibi Gökhan ve Necati olduklarından farklı olarak çıkmadılar oyuna...İlginç bir hata ama sadece sana olmuş sanırım....Stepanov konusuna gelince gerçekte ne ise onu yansıttık profiline yani hakettiğini verdik kısacası :)
alınmadım usta:)yanlız stepanov gercekten suan mükemmel durumda ve ellerde kiradan dönünce benim defans asılmaz bi duvar olcak

jacke
12.Mart.2006, 19:25
Olur mu öyle şey :) Sen soru sorduğun ve görüş belirttiğin zaman ben memnun olurum...Bu herkes için böyledir...Eğer soru sormanızı istemesem konuyu hiç buraya açmam direk sitede yayınlarım çalışmayı....Ama bizler siz sorun biz de yanıtlayalım birbirimize yardımcı olalım diye bu şekilde foruma konu açıyoruz...Soru sormaktan çekinme yani...Ben ve yönetici arkadaşlarım elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışırız ;;)
Update'in yavaş download edilmesinin nedeni ise sunucu Hemenpaylaş'tan kaynaklanan sorun....Birazdan alternatif linkler de vereceğiz oradan da indirebilirsiniz

saolasın demirhan.kardeş varya kafayi yiyecem az önce %90 da 3 saattir indirmeye çalıştığım dosya zaman aşımı nedeniyle iptal dedildi dedi.BU linkleri hemen verirsen sevinirim.Peki kardeş bu stadyuma dokunmadınız peki niye böle cıkıo bu .acaba sigames yetkililerimi yaptı bu işi ?Yani orjinalde olduğu gibi.Bide şu linkleri verirseniz cok sevincem bu hemenpaylas linki çok berbat ve iğrenç bişey ya.

Jesus_FB
12.Mart.2006, 19:56
Arkadaşlar kusura bakmayın özel işler yüzünden 2 gündür pek giremedim foruma

Serhat kardeşim o gökhan ünal ile Necatinin taliplerinin böle büyük takımlar olmasının nedeni oyunu açarken database i small yada normal seçmiş olabilrimisin çünkü ben ne zman öyle oynasam acaip uçuk transferler oluyor belki bundan kaynaklanmış olabilir buda deilse çok büyük bi tesadüftür :D

perpetua
12.Mart.2006, 20:11
Fenerbahce stadyum kapasitesinin 62,000 olarak cikmasinin nedeni update ile birlikte 1 Ocak 2004 tarihinde buyultme islerine baslayip, 10 Subat 2006 tarihinde stadyumun bu kapasiteye cikacaginin belirtilmesi. 6.0.3 ile cikan datada bu bilgi yok.

Jesus_FB
12.Mart.2006, 20:22
Fenerbahce stadının toplam kapasitesi 62 bin kişi olrak belirtiliyor ilk yapılan planlamarda böyle açıklandı birde şampiyonlar liginde ve derbi maçlarda belirli bi bilet kısıtlaması getiriliyor bu yüzden 52bin kişilik diye biliniyor

jacke
12.Mart.2006, 21:16
Fenerbahce stadının toplam kapasitesi 62 bin kişi olrak belirtiliyor ilk yapılan planlamarda böyle açıklandı birde şampiyonlar liginde ve derbi maçlarda belirli bi bilet kısıtlaması getiriliyor bu yüzden 52bin kişilik diye biliniyor

sanmiorum böle bişey olduğunu ama tabi siz daha iyi bilirsiniz.Neden sanmiorum dedim çünkü fbstadyum.com fenerbahçenin resmi stadyum sitesi ordada kapasite 52000 denio.Birde ben bu hemen paylaş linkinden dosya indiriodum %90 takıldı "zaman aşımı yüzünden iptal edildi" diye bi yazi çıktı şimdide tekrar o linke girdim dosayı indir kısmına basiorum fakat dosya açılmior yükleyemiorum.LÜTFEN YENİ Bİ LİNK EKLEYİN.ÇOK RİCA EDİORUM.512 kpbs adsl var 33 mb lik dosya 8 9 dakkada inmesi gerekirken 4 saattir inmedi.
"zaman aşımı yüzünden iptal edildi" yazisinnin çıkmasının nedeni bu zaten.

FARKLI LİNKLER EKLEYİN ÇOK RİCA EDİORUM V2'Yİ İNDİREMEDİM!!!!

perpetua
12.Mart.2006, 21:37

Bu haberin soyledigi farkli. http://www.ntvmsnbc.com/news/362982.asp

Maca Besiktas seyircisi alinmadigi icin de bir kisitlama sozkonusu degil.

fatihbaz
12.Mart.2006, 21:58
arkadaşlar hemenpaylas dan indirilemiyor.acaba alternatif linkler ne zaman eklenecek.dün sabaha dogru gördüm konuyu ve indirmeye çalıştım ama bi türlü inmiyor.hemenpaylas sürekli gelişiyor ve sürekli bakımda.rapide atsanız hem hızlı hemde çalışma filan olmuyor...
saygılar.

Selman Ozturk
12.Mart.2006, 22:24
arkadaşlar hemenpaylas dan indirilemiyor.acaba alternatif linkler ne zaman eklenecek.dün sabaha dogru gördüm konuyu ve indirmeye çalıştım ama bi türlü inmiyor.hemenpaylas sürekli gelişiyor ve sürekli bakımda.rapide atsanız hem hızlı hemde çalışma filan olmuyor...
saygılar.
2 saattir rapid'e upload etmekle meşgulüm ama sanırım rapidde de bir sorun var belirli bir müddet sonra siteden atıyor...

fatihbaz
12.Mart.2006, 22:30
bende de var aynı sorun.bende herhalde benim hatlarda diyordum....

jacke
13.Mart.2006, 00:34
Bu haberin soyledigi farkli. http://www.ntvmsnbc.com/news/362982.asp

Maca Besiktas seyircisi alinmadigi icin de bir kisitlama sozkonusu degil.

bencede yanlışınız var çünkü fenerbahçenin resmi int. sitesindede görmüşttüm kapasite 52000 All seater yani tam kapasite oturmalı.ama sizler böle uygun görmüşssünüz bizede katılmak düşer.BİDE ŞU LİNKLER NE ZAMAN HALLEDİLECEK?

Selman Ozturk
13.Mart.2006, 00:55
BİDE ŞU LİNKLER NE ZAMAN HALLEDİLECEK?

Saatlerdir uğraşıyorum ama paylaşım siteleri işbirliği yapmış gibi hepsinde sorun çıkıyor....Sanırım serverlarında problem var...Bakalımartık sorun ne zaman düzelirse o zaman vereceğiz linkleri...

fatihbaz
13.Mart.2006, 04:37
demirhan kardeş haklı vallaa.ben 5 - 10 mb lik dosya yükliycem onda dahi ikide bi sorun çıkarıyor.bende 4 gözle bekliyorum demirhan1984 ün uploadunu...inşallah biran önce düzelir...

semih5
13.Mart.2006, 12:03
dosyayi indir diom ama indirmio arkadaslar

jacke
13.Mart.2006, 16:20
dosyayi indir diom ama indirmio arkadaslar

Kardeş sormaya bu yüzden FM oynayamıorum ya offfff bu rapidshare cok gıcık oldum.Demirhan kardeş bi el ativer şu olaya ne zaman halledebilirsiniz bu link olayını ??????

Jesus_FB
13.Mart.2006, 16:25
arkadaşlar dün geceden beri upload için ne gerekiyorsa yapıyoruz ama genel bir sorun var bir türlü yollanmıyor işallah bugun akşama kadar düzelir bu durum sizde daha fazla fm siz kalmazsınız

jacke
13.Mart.2006, 16:59
arkadaşlar dün geceden beri upload için ne gerekiyorsa yapıyoruz ama genel bir sorun var bir türlü yollanmıyor işallah bugun akşama kadar düzelir bu durum sizde daha fazla fm siz kalmazsınız

inşallah biran önce halledersiniz..valla kaçgündür fm oynayamıorum :(

fatihbaz
13.Mart.2006, 19:40
arkadaşlar bunu kullanabilmek için yeni oyun açıcaz degil mi?yani ben bu yüzden oyunu henüz oynamıyorum...

Selman Ozturk
13.Mart.2006, 21:53
Arkadaşlar RAPIDSHARE linki eklenmiştir...Lütfen ilk mesaja bakınız...

jacke
13.Mart.2006, 22:46
demirhan kardeş bi fenerbahçeli olarak bi yanlışınızı sölemek istedm.Ben fenerbahçenin başındaym stadyumla ilgili bişey sorcaktm 52 bin kişilik ısıtma sistemli yazmşssınız ama şükrü saraçoğlunda ısıtma sistemi yokki ????

Selman Ozturk
13.Mart.2006, 22:51
demirhan kardeş bi fenerbahçeli olarak bi yanlışınızı sölemek istedm.Ben fenerbahçenin başındaym stadyumla ilgili bişey sorcaktm 52 bin kişilik ısıtma sistemli yazmşssınız ama şükrü saraçoğlunda ısıtma sistemi yokki ????

Walla ben bir Galatasaray'lı olarak Fenerbahçe'nin stadına tutup da kafadan ısıtma sistemi koymam değil mi :):):):)

"Bu arada arkadaşlar yeni link eklendi ilk mesaja bakabilirsiniz..."

fatihbaz
13.Mart.2006, 23:14
kardeş şuan rapid den film iniyor onun için hemenpaylaşa baktım belki açılır diye ve tutturdum :) hemenpaylas dan iniyor şuan.teşekkürler...

Selman Ozturk
13.Mart.2006, 23:32
Arkadaşlar RAPIDSHARE linkinden sonra FILEFRONT linkini de ekledik...Lütfen ilk mesaja bakınız...

fatihbaz
14.Mart.2006, 00:46
bunun içerisindeki db yi data daki db nin yerine atıcaz degil mi?ben onun yedegini alıp bunu atıcam da yerine,yanlış yapmayalım sonra....

nart_susruko
14.Mart.2006, 00:54
valla süpersiniz ya...ne diyeyim başka...

jacke
14.Mart.2006, 00:56
yaw arkadaşlar ben bu v2 indirdim attım db nin yedeğinide almadım türkiye liginde 3.cü formalar gözükmüo fb nin gs nin gözüküo bjk ile trabzonun falam gözükmüo illa şimdi oyunu silip tekrardan mı kuracam ben ya offf yardım edin ???????????

Jesus_FB
14.Mart.2006, 01:00
editöre gir ordan 3. formaları açabilrisin

Selman Ozturk
14.Mart.2006, 01:07
bunun içerisindeki db yi data daki db nin yerine atıcaz degil mi?ben onun yedegini alıp bunu atıcam da yerine,yanlış yapmayalım sonra....

Evet arkadaşım o şekilde yapacaksın...

fatihbaz
14.Mart.2006, 01:29
söyledigim şekilde yaptım ama yeni oyun açmak istedigimde hata veriyor ve masaüstüne dönüyor.eski db yi attıgımda düzeldi ve yeni lig açabildim ama bunu tekrar etıp yüklemeye çalıştıgımda aynı hatayı veriyor.acaba nasıl düzeltebilecegimi biliyormusunuz?

işte verdigi hata...resme tıklayarak büyütebilirsiniz....
http://img56.imageshack.us/img56/4844/untitled17th.th.jpg (http://img56.imageshack.us/my.php?image=untitled17th.jpg)

Selman Ozturk
14.Mart.2006, 01:33
Bu update'i yüklemeden önce versiyonunu 6.0.3'e yükselttin değil mi??

fatihbaz
14.Mart.2006, 01:35
pardon az önce ekledigim resimde hata okunmuyordu tam olarak.şimdi düzelttim...

evet versiyon 6.0.3 kullanıyorum zaten.

Vieri
14.Mart.2006, 07:45
çalışma turksportal sunucusunada aktarılmıştır.

jacke
14.Mart.2006, 11:51
editöre gir ordan 3. formaları açabilrisin

kardeş nasil açicam 3. formaları editörden bi izah edermisin ? Önceden hiç böle bişeye gerek yoktu gayet rahat açılıodu formalar ?Güncellemeyi yükledikten sora sorun yaşandı

nart_susruko
14.Mart.2006, 12:07
bjk nin 3. forması varmıydı ki...

Selman Ozturk
14.Mart.2006, 12:53
bjk nin 3. forması varmıydı ki...

Beşiktaş'ın 3. forması bulunmamaktadır...Ama istediğin takdirde "Multimedya" bölümündeki "Forma İstek Bölümü" başlığı altında bu isteğini bizlere iletirsen en kısa zamanda yaparız...:cool:

nart_susruko
14.Mart.2006, 13:10
Beşiktaş'ın 3. forması bulunmamaktadır...Ama istediğin takdirde "Multimedya" bölümündeki "Forma İstek Bölümü" başlığı altında bu isteğini bizlere iletirsen en kısa zamanda yaparız...:cool:
yok istediğimden değil de arkadaş bjk forması görünmüyor demişte onun için demiştim...teşekkürler...

fatihbaz
14.Mart.2006, 15:01
eee arkadaşlar ben napıcam yükleyemeyecekmiyim bu güncellemeyi. :(

jacke
14.Mart.2006, 15:32
ya bu üçüncü formları nasil cikarcam offff yardım edin lütfen

nekop
14.Mart.2006, 19:40
Arkadaşlar kusura bakmayın özel işler yüzünden 2 gündür pek giremedim foruma

Serhat kardeşim o gökhan ünal ile Necatinin taliplerinin böle büyük takımlar olmasının nedeni oyunu açarken database i small yada normal seçmiş olabilrimisin çünkü ben ne zman öyle oynasam acaip uçuk transferler oluyor belki bundan kaynaklanmış olabilir buda deilse çok büyük bi tesadüftür :D
abi bende tam öyle yazıcaktım yeni farkettim small acınca oluyor sadece valla ne diyeyim agzımdan pardon klavyemden aldın lafı:)

eXcitinG
15.Mart.2006, 10:34
Valla ben bisi anLamadım bende hata verdim nie oLduğunu da çözemedim ki .

Jesus_FB
15.Mart.2006, 13:25
ya bu üçüncü formları nasil cikarcam offff yardım edin lütfen

Editörü aç formasını açmak istediğin takımı bul takımın özelliklerine gel (preferences) burdan takımın renklerini seçtiğin yere gelceksin (stripes&colurs) şimdi 3. formayı açabilirsin
kolay gelsin...;;)

jacke
16.Mart.2006, 13:41
Geçen demirhan kardeş necatinin ingilizce bildiğini yazmadiğini söledi inkar etti:) ama ben baktm bendede necati ingilizce bilior yaw :)

Selman Ozturk
16.Mart.2006, 16:07
Geçen demirhan kardeş necatinin ingilizce bildiğini yazmadiğini söledi inkar etti:) ama ben baktm bendede necati ingilizce bilior yaw :)

İyi de kardeşim ben nerede Necati'nin İngilizce bilmediğini ve bizim de ona ingilizceyi eklediğimizi inkar ettim gösterirmisin? Muhtemelen sen benim başka bir mesajımı yanlış yorumlayıp öyle dediğimi zannetmişsindir.Çünkü Necati'ye İngilizce'yi ekleyen benim.Bunu da kafadan eklemedim tabi..Kendi yaptığım birşeyi nasıl inkar edeyim? :):)

nekop
16.Mart.2006, 20:41
necati ingilizce biliyormu yaniii?

Selman Ozturk
16.Mart.2006, 21:42
necati ingilizce biliyormu yaniii?

Evet biliyor.Derecesini bilmiyorum ama ingilizce biliyor.Hatta Hasan Kabze'nin de İngizcesi olduğunu biliyorum ama onu gözden kaçırmışız ne yazık ki :cool:

nekop
16.Mart.2006, 22:10
Evet biliyor.Derecesini bilmiyorum ama ingilizce biliyor.Hatta Hasan Kabze'nin de İngizcesi olduğunu biliyorum ama onu gözden kaçırmışız ne yazık ki :cool:
vay bee necati bilen ingilizce konusuyor haaa ok o zaman sorun yok :)

jacke
17.Mart.2006, 15:28

valla o zaman ne diyeyim haklısınız ama ben bu FM deki yanlşılarla ilgili bişey soracam.Schalkenin stadi Auf Arene Gelsenkirchen yazması gerekirken neden Veltins Arena yazior bu bir hatamidir?Ayrica Fenerbahçe ile oynuorum oyundayken stadium ismi Fenerbahçe stadium die geçior Şükrü Saraçoglu yazmasi gerekirken bunu neden böle yaptınız nasil düzeltebiliriz ?

koray_capello
18.Mart.2006, 04:17
ya arkadaşlar ingilizceyi filan bırakın boş işleri şimdi bunlar ufak tefek şeyler..

benim anlayamadığım türkiyenin 3 büyüklerinden beşiktaş ta oynayan dünya çapında olmasada en azından futbolla ilgilenen çoğu insanın tanıdığı oscar cordoba nın 9 olan kicking özelliği.bi kaç kez denedim ve bu özelliğin random olmadığını yani 9 olarak ayarlandığını anladım.zaten random olması veya 9 olarak ayarlanması arasında bence hiç bir fark yok..

yani burda 2.lig b kategorinde bilmemne takımında oynayan ismi cismi duyulmamış bir oyuncunun atıyorum anticipation özelliğinden bahsetmiyoruz.oscar cordoba gibi bi adamdan bahsediyoruz.35 yaşına dünya kupalarında oynamış boca juniors ta ve italya da oynamış ve uzun bir süredir de türkiye de.yani bu sezon gelse onuda anlıyacam ama adam 5 senedir burda.yani bu özelliği ayarlayanların hakketten futbolundan da şüphe duymak değilde körler mi acaba onu düşünüyorum..

hayatında maç izlememiş bir insan bile duymuştur artık cordoba nın toplara ne kadar iyi vurduğunu.yok eğer bu 9 olan özellik doğru ise kicking i 20 olan kaleci kim onu çok merak ediyorum.ayrıca kicking sonuçta bir kaleci için kalecilik özellikleri kadar önemli.

yalnız burda olay yanlışta anlaşılmasın derdim sırf cordoba değil eminimki bunun gibi insanın artık gözünün içine sokulan fakat oyunda alakasız aktarılan birçok özellikler vardır ben bunların hepsi için genel anlamda söylüyorum.buda türkiye ligi araştırma komitesinin ne denli yetersiz ve başarız olduğunu açıkça gösteriyor.bizde hala ikinci ligi üçüncü ligi gerçekçi şekilde bekliyoruz?!?

Selman Ozturk
18.Mart.2006, 15:55
Esasında daha uzun ve açıklayıcı bir cevap vermek isterdim fakat uzun tutmanın bir manası yok.Oscar Cordoba'nın özelliklerini biz ayarlamadığımız için bu sorununa maalesef burada yanıt veremiyorum.Bunu Football Manager Araştırması bölümümüzde dile getirirsen çok daha mantıklı ve çözümsel olacaktır.

SYLaR
21.Mart.2006, 19:57

madem oyle kendi yaman war ve hiç bi şeyi beğenmiyon boşu boşuna foruma kirlilik vereceğine kendi yamanla evinde kös kös oturarak oyununu oyna
adamlar o kadar emek vermiş sen galiba bi futbolcuyunun özelliklerini değiştirmenin ne kadar zor olduğunu bilmiyon galiba

kaanburak
22.Mart.2006, 16:04
madem oyle kendi yaman war ve hiç bi şeyi beğenmiyon boşu boşuna foruma kirlilik vereceğine kendi yamanla evinde kös kös oturarak oyununu oyna
adamlar o kadar emek vermiş sen galiba bi futbolcuyunun özelliklerini değiştirmenin ne kadar zor olduğunu bilmiyon galiba

kardeş katılıyorum sana.bu güncelleme işi çok iyi çooookk teşekkürler.yeni oyuna başlıyorum hemen

barman
27.Mart.2006, 14:59
saol selman abi ayrıntıya inmişsin

genzo
27.Mart.2006, 20:20
paylasim için tesekkürler ancak benim ayri bi sorunum var. konu baz1nda burada olmas1 gerekmiyor ama bulamadim kusura bakmayin bu oyunu lan dan nasil oynayabiliriz yardimci olursaniz cok sevinirim

rsanchez
29.Mart.2006, 17:29
yaaa arkadaşlar iyi güzelde şu türk ligindeki yabancı sınırlamasını kaldıramzmıyız????

Jesus_FB
29.Mart.2006, 18:12
yaaa arkadaşlar iyi güzelde şu türk ligindeki yabancı sınırlamasını kaldıramzmıyız????

o sınırlamayı kaldırmak mümkün değil ne yazık ki ancak editörden türk vatandaşlığına geçmek için belirtilen 5 yıl süresi var onu 1e indirebilirsin bu şekilde olabilir

cruell
30.Mart.2006, 13:51
kayıtlı oyunlara etkisi olacakmı acaba bu yamanın cok tesekkurler

Jesus_FB
30.Mart.2006, 16:09
Malesef kayıtlı oyunda çalışmaz yeni açman gerekli

Selman Ozturk
30.Mart.2006, 16:10

Update tam manasıyla kullanabilmeniz için versiyonunuzun 6.0.3 olmalı ve yeni oyun kurmalısınız.Kayıtlı oyunlarda update'deki eklentiler olmayacaktır.

junior_gonzales
31.Mart.2006, 21:24
bu çalışmalarınız için teşekkür ederim.

Akin_920
02.Nisan.2006, 12:57
kayıtlı oyunlara bişi olmuyo dimi

Jesus_FB
02.Nisan.2006, 15:09
kayıtlı oyunlara bişi olmuyo dimi

arkadaşım 3-4 mesaj yukarıda bunun cevabı yazıyor zaten biraz inceleyelim konuyu ondan sonra soru soralım ama dimi

beyzade111
02.Nisan.2006, 23:48
Teşekkürlerimi arzederim sağolun varolun.

maslow
04.Nisan.2006, 01:05
emeği geçenlere teşekkürler, yaklaşık yarım saat kadar inceleyebildim, gördüğüm hatalar
sergenin tackling'i 16
yattaranın yaratıcılığı 9
tomas'ın fırst touching'i 16
galatasaray oyuna rich olarak başlıyor
mondragon ve cordoba baya abartılmış (refleks ve handlingleri 19-20)
ve şuan ismini hatırlamadığım süper lig'in sıradan oyuncularının neredeyse bundesliga ayarında oyuncular haline gelmesi.
Yamayı hazırlayan arkadaşların ne kadar emek harcadıklarını biliyorum, umarım bu söylediklerim sizin şevkinizi kırmaz.

Jesus_FB
04.Nisan.2006, 01:15
emeği geçenlere teşekkürler, yaklaşık yarım saat kadar inceleyebildim, gördüğüm hatalar
sergenin tackling'i 16
ve şuan ismini hatırlamadığım süper lig'in sıradan oyuncularının neredeyse bundesliga ayarında oyuncular haline gelmesi.
Yamayı hazırlayan arkadaşların ne kadar emek harcadıklarını biliyorum, umarım bu söylediklerim sizin şevkinizi kırmaz.

öncelikle uyarıların için teşekkürler ama biraz abartmışsın sanki
Mondragon ve cordobanın özelliklerine hiç dokunulmadı ki bence 19 dan aşağıda olmamalı
bundesliga ayarında demişsin çok şaşırdım böle bir şey demene şu ana kadar kimseden böyle yada buna benzer bir tepki almamıştık bence biraz daha iyi incele almanya ligini ve türkiye ligini

Selman Ozturk
04.Nisan.2006, 01:20
sergenin tackling'i 16

Yıllardır FM-CM ile ilgileniyorum hiç bir şekilde şevkim kırılmaz rahat ol. Öncelikle update'i kullandığın ve kendi nezninde hata olarak gördüğün noktaları bize belirttiğin için teşekkür ederim.

Bazı oyuncuların profillerindeki değerler 0 olur onlar her oyunda farklı farklı çıkar sanırım sen böyle bir sorun yaşadın.Süper Ligin sıradan oyuncularına hiçbir şekilde dokunmadığımız için (transfer hariç) bunu rahatlıkla söyleyebilirim ki hiç birinde abartı yok.En azından elimizden geldiğince oyuncuların hakkını vermeye çalıştık.Araştırdık,düşündük,izledik ve öyle oluşturduk profilleri.Formdan düşenleri düşürdük formda olanları artırdık hepsi bu. Bence bu update'in tadını yarım saatte alamazsın 1-2 sezon oynadıktan sonra farkı anlayacaksın.Keyifli oyunlar.

maslow
04.Nisan.2006, 23:16
Süper lig- bundesliga konusunda haklı olabilirsiniz, oyunu uzun zamandır oynama fırsatı bulamadığımdan ve yamayı sadece yarım saat inceleyebildiğimden yanlış kanıya kapılmış olabilirim. Cordoba ve mondragon konusu ve diğer yazdığım oyuncuların özellikleri tartışılır ancak bu yamanın kötü ve özensiz olduğu anlamına gelmez. Elinize sağlık..

LaCoSte
09.Nisan.2006, 02:20
6.0.3 indirdim db klasörünü data nın içine attığımda orda da db klasörü olduğundan değiştiyim mi diye soru soruyo burada napıcan değiştiricekmiyim farklı bir adla mı kaydeceğim yada datanın içindeki db ismini mi değiştireceğim ismini değiştirdiğimde datanın içindekini yeni oyun kurmuyo değiştirmeyip indirdiğimi farklı isimle kopyalarsam bu seferde kiralık oyuncular aynı kalıyo örnek juanfran beşiktaşta kurdum ama hala kirada gözüküyo ne yapmam lazım yardım edermisiniz

Maymuncuk
09.Nisan.2006, 11:34
İki db klasörünü yer değiştireceksin ;)

The.Crow
10.Nisan.2006, 21:21
sadece 6.03 yamasını ve bunu indirsek olur mu? 6.0.1 ve 6.02 yi de kapsıyor mu bu 6.0.3

Selman Ozturk
10.Nisan.2006, 21:26
sadece 6.03 yamasını ve bunu indirsek olur mu? 6.0.1 ve 6.02 yi de kapsıyor mu bu 6.0.3

Evet kapsıyor. Önce 6.0.3 datalıyı sonra da bu güncellemeyi kurun. 6.0.1 ve 6.0.2'ye gerek kalmaz.

The.Crow
10.Nisan.2006, 21:30
tesekkurler cevap için

by_eren
18.Nisan.2006, 23:37
iyi abi tamam da o nu 1 yıla nasıl indircez bu arada skin harika saol

RoNi1413
24.Nisan.2006, 19:13
ya ben 6.0.3 de bunu da indirdim fakat data nın içindeki db ile yer değiştirdim yeni oyun açılmıoo hata verioo nabıcam ben yardım eerseniz sevinirimm

Maymuncuk
24.Nisan.2006, 19:14
Ne hatası veriyor ????

FuLL_MaNiAc
25.Nisan.2006, 15:16
yahu ArkadaŞlar Ben Paketİ İndİrdİm Gerekenlerİ Yaptim Fakat Oyuna Gİrdİm Yenİ Oyun Dİyorum Hata Verio Oyuntan Atio Ne Yapcam Şu Anda HİÇ Yenİ Oyun Kuramiyorum Paketİ Nasil Kaldirabilirim!!!:confused:
!!! HATA BU !!!

http://img61.imageshack.us/img61/6118/hataaaa6fw.jpg

patriot45
25.Nisan.2006, 22:03
bendede üstteki hatanın aynısı çıktı arkadaşlar...

FuLL_MaNiAc
26.Nisan.2006, 19:10
yahu Galİba Bende 6.0.1 Var Bunu 6.0.3 Nasil Yapacas Yaws ÇoĞu ArkadaŞin Sorunuda Bundan Galİba... Fm Yİ AÇinca İlk Ekranda Üstte Versİyonu 6.0.1 GÖsterİo Bunu Nasil 6.o.3 Yapariz!!!

Maymuncuk
26.Nisan.2006, 19:12
6.0.3 'ü yükleyeceksin ;)

FuLL_MaNiAc
26.Nisan.2006, 20:13
iyi de zaten bizde onu soruyoruz ben data güncellemeleri bölümünden yanlışlıkla ilk önce tsl 6.0.3 v2 yi yükledim sonrada tsl 6.0.3 normalini yükledim yani v1 i sorun ondan olabilir mi yada ben bu gücellemeleri nasıl kaldıracam kaldırıpta en baştan düzgün bi şekilde yükleme şansım yok mu:(

Maymuncuk
26.Nisan.2006, 21:40
Oyunu sil ve tekrar yükle ;)

FuLL_MaNiAc
27.Nisan.2006, 16:21
!!!!! :( başka yolu yok mu :( !!!!!

FuLL_MaNiAc
27.Nisan.2006, 16:25
YADA DOSTUM BUNU YÜKLEYİNCE ZATEN SADECE 'DB' İSİMLİ KLASÖR DEĞİŞMİYORMU EE O ZMAN OYUNU YENİ YÜKLEYEN BİRİ YADA BU YAMAYI HİÇ KURMAMIŞ BİRİ ODA OLMADI BU YAMAYI KURUPTA ÇALIŞTIRABILEN BİRİ VARSA BANA O 'DB' İSİMLİ KLASÖRÜN KOPYASINI YOLLASIN EN AZINDAN YENİ Bİ OYUN KURAYIM

Maymuncuk
27.Nisan.2006, 16:33
Kim yapacak onu ;)

cüneyt11
13.Mayıs.2006, 23:58
tşkler.:) turksportalın yaptığı her çalışma güzel oluyo zaten

katılıyorum arkadaşım.

pessy
14.Mayıs.2006, 16:58
kayıtlı oyundada çalışır dimi

Selman Ozturk
14.Mayıs.2006, 17:37
kayıtlı oyundada çalışır dimi

Kayıtlı oyunlara etki etmez maalesef.

sezer92
24.Mayıs.2006, 20:41
yaaaa ne olur biri yardım etsin yoksa delircem ben indirdim ama calısmıyo ne yapmam gerekir ne olur yardım

Jesus_FB
25.Mayıs.2006, 04:13
yaaaa ne olur biri yardım etsin yoksa delircem ben indirdim ama calısmıyo ne yapmam gerekir ne olur yardım
6.0.3 güncellemesini indirmen gerekiyor onun üzerine Turksportal güncellemesini yükle;)

sezer92
25.Mayıs.2006, 22:08
ben 6.0.3 güncelleme yamasını indirdim yükledim ama yeni oyun acılmıyo sole bi hata veriyo ''A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in:PROGAMER-/D:\/games/Sports Interactive'' bole hata veriyo ne yapmalıyım

vita es morte
29.Mayıs.2006, 22:49
bende de gerçek oyuncular gitti..:S:S:S:S

madden
30.Mayıs.2006, 01:26
saolun arkadaslarrrrr one numberrrrrrrr

By_aBuNis
30.Mayıs.2006, 05:06
YADA DOSTUM BUNU YÜKLEYİNCE ZATEN SADECE 'DB' İSİMLİ KLASÖR DEĞİŞMİYORMU EE O ZMAN OYUNU YENİ YÜKLEYEN BİRİ YADA BU YAMAYI HİÇ KURMAMIŞ BİRİ ODA OLMADI BU YAMAYI KURUPTA ÇALIŞTIRABILEN BİRİ VARSA BANA O 'DB' İSİMLİ KLASÖRÜN KOPYASINI YOLLASIN EN AZINDAN YENİ Bİ OYUN KURAYIM Her zaman yedeklemek gerek yoksa boyle olur ıste ;)

fatihbaz
31.Mayıs.2006, 02:12
ben 6.0.3 güncelleme yamasını indirdim yükledim ama yeni oyun acılmıyo sole bi hata veriyo ''A serious error was encountered and the application will close.An error file has been generated in:PROGAMER-/D:\/games/Sports Interactive'' bole hata veriyo ne yapmalıyım

bende de aynı sorun var.6.0.3 yüklü normal oynuyorum ama bu yamayı yükledigimde yukarıdaki hatayı veriyor...bende bi türlü çözemedim.

ilhany
31.Mayıs.2006, 16:47
Arkadaşlar ben dosyayı indiremedim. link çalışmıyor sanırım. yardımcı olursanız sevinirim.

mgungor
01.Haziran.2006, 09:24
Arkadaşlar ben dosyayı indiremedim. link çalışmıyor sanırım. yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşım şu adresi dene bir de http://rapidshare.de/files/15418516/Turksportal_6.0.3_Guencellemesi_V2.rar.html

rapidshareden dosya indirmeyi bilmiyorsan nasıl indirileceğini öğrenmek için aşağıdaki linke tıkla ve izle...http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=9791

Msdogan
01.Haziran.2006, 12:26
Arkadaşlar önce 6.0.3 yüklüyoruz sonra TSL..v2..Ama v2 den önce v1'i yüklemek gerekiyormu acaba ?

Jesus_FB
01.Haziran.2006, 12:27
v1'i yükleme gerek yok aynı söylediğin gibi önce 6.0.3 sonra v2 yüklesen yeterli;)

Msdogan
01.Haziran.2006, 12:29
Teşekkürler çok hızlısın dostum :)

notformoney
02.Haziran.2006, 14:42
gayet güzel olmus gsnin yabancıları baya ii olmus fiyetlarıda güzel hepsini sattıp deli gibi param oldu elinize sağlık

pursuitofviking
03.Haziran.2006, 20:31
ya baba ne diyim ya selman baba yine coşmuş daha yeniyim burda ama ismini hep duydum bu sitede emeğine sağlık ellerine sağlık kaptan

shenshebek
05.Haziran.2006, 12:38
Elinize sağlık gerçekten... Çok güzel olmuş.. Oyuna yine renk geldi..

By_aBuNis
05.Haziran.2006, 12:51
oyuna bunlar sayesınde gusellık katılıyor ama bıras daha gorsellık acısından calısma yapılsa cok gusel olur :D

we15
06.Haziran.2006, 16:36
emegi geçen herkeze teşekkürler oyuna renk geldi valla

GrimRepo
14.Haziran.2006, 15:52
yanlız nobre beşiktaşa transfer olacak şekilde ayarlanmamış.. fahri tatanda öyle.. uğur boralda..

Jesus_FB
14.Haziran.2006, 16:48
yanlız nobre beşiktaşa transfer olacak şekilde ayarlanmamış.. fahri tatanda öyle.. uğur boralda..

yamanın çıkış tarihine hiç bakmadın galiba ben sana bir hatırlatayım
11-03-2006

GrimRepo
14.Haziran.2006, 17:34
yamanın çıkış tarihine hiç bakmadın galiba ben sana bir hatırlatayım
11-03-2006
evet bakmamışım :D o zaman v3'ü beklicez ne bağırıyosun :p

BaD BoY
25.Haziran.2006, 11:59
Arkadaslar v3 ne zaman çıkar ???

Jesus_FB
26.Haziran.2006, 02:41
Eylül ayının ilk günlerinde yani transfer sezonu bittiği zaman çıkarıcaz

kartalizma35
30.Haziran.2006, 14:23
Bu update'i yüklemeden önce versiyonunu 6.0.3'e yükselttin değil mi??

version 6.0.3'ü nerden bulabilirim???

Jesus_FB
30.Haziran.2006, 14:39
version 6.0.3'ü nerden bulabilirim???

6.0.3 sitemizdeki dosyalar bölümünde mevcuttur

kartalizma35
30.Haziran.2006, 14:43
6.0.3 sitemizdeki dosyalar bölümünde mevcuttur
saol arkadaşım cevabın için teşekkürler
bişey daha sorabilirmiyim süperlig güncellemesi yaparsam
oyunu türkçe oynayabilir dimi?

Jesus_FB
30.Haziran.2006, 14:50
saol arkadaşım cevabın için teşekkürler
bişey daha sorabilirmiyim süperlig güncellemesi yaparsam
oyunu türkçe oynayabilir dimi?

türkçe fm 2006 ile birlikte oynarsan tabiki türkçe oynayabilirsin

ebumucu
01.Temmuz.2006, 16:13
mükemmel bir yama:) (ss)

bu yamaların dewamını dilerim

lomyre
03.Temmuz.2006, 15:32
6.0.3 versiyonu için link verebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Maymuncuk
03.Temmuz.2006, 16:49
İmzamdaki "Herşey Burada" yazısına tıklayarak 6.0.3.'e ulaşabilirsin..

lomyre
03.Temmuz.2006, 16:57
cevap için çok saol

bi sorum daha olucak bu v2 paketi turkçemi yoksa ayrıca turkçe yamayı da yüklemeye gerek varmı?

behlulkiryolcu
03.Temmuz.2006, 23:48
ewt kardes türkçe yamayı yuklemene gerek war ;)

peşimist
18.Temmuz.2006, 12:00
BEnce GüzElDir NE dE OlsA TUrKsportal:D:D:D

S-B-Z
18.Temmuz.2006, 20:44
ya ben bi türlü indiremiyorum.sürekli hatalı kullanıcı adı diiye uyarı geliyo.uyuz oldum.aynı kullanıcı adıyla burada yazıyorum ama orada kabul etmiyor neden acaba?

tolginho
19.Temmuz.2006, 00:40
Bazı browserlarda Türkçe karakterlerle ilgili problem çıkabiliyor. En kısa çözüm olarak Türkçe karaktersiz bir nick seçmeni tavsiye ederim.

Sitedeki üye giriş kısmı sonradan hazırlanmıştır ve şu anda sitedeki üyelere bağlı faaliyetler beta aşamasındadır. Yeni siteyle birlikte kimi zaman bu tip problemlerin yaşandığını duyduğumuz bölüm tekrar elden geçirilecektir.

yasar-cihan
20.Temmuz.2006, 17:42
arkadaşlar turksportal 6.0.3 güncelleme V.2 yükledim
hiç bi değişiklik yok ve yeni oyun yaparsam beni masa üstüne atıyo.
yardımcı olursanız sevinirim

S-B-Z
21.Temmuz.2006, 01:32
Bazı browserlarda Türkçe karakterlerle ilgili problem çıkabiliyor. En kısa çözüm olarak Türkçe karaktersiz bir nick seçmeni tavsiye ederim.

Sitedeki üye giriş kısmı sonradan hazırlanmıştır ve şu anda sitedeki üyelere bağlı faaliyetler beta aşamasındadır. Yeni siteyle birlikte kimi zaman bu tip problemlerin yaşandığını duyduğumuz bölüm tekrar elden geçirilecektir.
neyse böyle idare ederiz bizde.thegrandfather diyede bi üyeliğim var onu kullanıp indirdim zaten :D
nikim güzel değiştirmem kolay kolay :D

istanbul1453
21.Temmuz.2006, 12:50
Ben bu yamayı kurdum sonra 2. sene sadece Türkiyede fikstür gelmedi...Sonra sadece 6,03 ü yükledim bu yamayı yüklemedim..Şimdi 2. sezonu oynuyorum Türkiye de iyi devam ediyor.. Bilmiyorum belki bu yamadan kaynaklandı..Onun için bir daha kurmadım..:cool:

Selman Ozturk
21.Temmuz.2006, 17:31
Ben bu yamayı kurdum sonra 2. sene sadece Türkiyede fikstür gelmedi...Sonra sadece 6,03 ü yükledim bu yamayı yüklemedim..Şimdi 2. sezonu oynuyorum Türkiye de iyi devam ediyor.. Bilmiyorum belki bu yamadan kaynaklandı..Onun için bir daha kurmadım..:cool:

Bahsettiğin sorun yamadan değil oyundan kaynaklanıyor. Bu sorun da 6.0.3 Datasını kurudktan sonra düzeliyor. Zaten ilk mesajda da belirttiğimiz gibi bu yama 6.0.3 üzerinde kurulacak.

mescetin41k
24.Temmuz.2006, 00:11
eline sağlık tebrikler

Signor Joga
30.Temmuz.2006, 12:02
ya arklar artık şunun yeni bi versionunuda çıkarında bari daha güzel olsun oyun ya yeni trasnferler fln Carrusca'yı Marcelinho'yu Türkiye Liglerinde ggörmek istiyoruzzz

ozi_k05
10.Ağustos.2006, 16:41
ya ben bu yamayı indirdim ama ***** istiyo!!!!
***** yanımda değil...!!!
biri bana oyunun ***** ini yollayabilirmi!!!!
msn den olabilir veya bu forumdan!
LÜRFEEENNN...

ya üste çıkmamış **** yani c yle *****

pennnta
13.Ağustos.2006, 15:38
arkadaşım bunu yükLedikten sonra ***** istedi...biriniz yollarmısnz acaba şu ***** i..acill

crac k istedi yane ;)

Sekopej
13.Ağustos.2006, 15:45
Arkadaşım çözümün gayet basit. İşte çözüm burda (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=13262)
tıkla ve krack hakkında sitemizden nasıl yardım edildiğini öğren...

Forum Kurallarımız, Lütfen Okuyunuz....http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358

uğuray1907
16.Ağustos.2006, 11:23
ya bise sorcam.ben oyunu pc ye yuklerken guncelleme yapmıstım.ama oyunu taaa mayıs ayında yuledim ve guncellemeyi yaptım.acaba onunla burdakinin bi farkı varmı?????

yigitssah
17.Ağustos.2006, 19:45
ya yeni oyuncmadı bende birde hala 6,0 olarak gosteriyo yardım edin yawwwwwwwww

peşimist
17.Ağustos.2006, 23:33
Hellal Olsun Emeğinize Sağlık

goge
20.Ağustos.2006, 21:07
ya beyler bu link bozuk yeni bi link verseniz

sayat8
27.Ağustos.2006, 17:12
saol yeni katıldm ilk baswurduum sey bu oldu eline saglık..

Murderer26
27.Ağustos.2006, 19:30
ellerinize sağlık

Jeust
28.Ağustos.2006, 22:19
Demirhan1984 kardeşim çok süper olmuş.Teşekkürler.

_Behlul_
30.Ağustos.2006, 03:58
arkadaşlar TURKSPORTAL 6.0.3 TSL Güncellemesi v3 ne zmn çıkıcak bi bilginiz warmı yapanlardan bilgi alabilirmiyim bide bu update türkiye super cup falan da olcak dimi ?

uAsamet91
30.Ağustos.2006, 12:13
indirdim güzel olmus

serkang
30.Ağustos.2006, 14:11
Emeğiniz için teşekkürler. Cahilliğime vererek şu soruma bir cevap alabilirsem mutluluğum iki kat artacaktır. Burada da yer alan güncellemelerle ( omerdinhonunki gibi) bu resmi güncelleme arasında çok fark varmı? İkisini de yüklemek doğru mu? Hangisi önce yüklenmeli?

BJKLEE38
31.Ağustos.2006, 18:56
Yav Kardesin Yarim Saat Indirmeye Ugrastim Indirdikten Sonra Zipli Dosyaya Klasore Cikartirken Sifre Istiyo Lutfen Yardim Edin

Lutfen Acil Cevap Yazin Turkiye Super Ligi 2006 Trans Fer Guncellemesini Indirdim Ama Zip Li Dosyayi Klasore Cikartirken Sifre Istiyo Lutfen Arkadaslar Bilgisi Olan Varsa Tesekurler

Jesus_FB
31.Ağustos.2006, 19:07
arkadaşım yazığın mesajı gördükten sonra tekrar indirip kontrol ettim ve şifre falan çıkmadı zaten biz yayınlarkende şifre koymamıştık sırf senin için indirip baktım hiç bir sorun yok yama da
turksportal sunucularından tekrar indirmeyi dene

scream_04
01.Eylül.2006, 06:10
link ölmüş beyler
yenilerseniz sevinirim

CaUsE
03.Eylül.2006, 13:16
s.a arkadaşlar..

benim bi sorunum var ;

benim FM06 nın versiyonu 6.0.2 ve bu 6.0.3 v2 yamasını yükleyince bi değişiklik olmuyor...!

acaba önce 6.0.3. ün kendisini mi yüklemem lazım eğer öyleyse bi link ver misiniz 6.0.3 e ulaşabileceğim;;)

şimdiden tşkler

Jesus_FB
03.Eylül.2006, 13:41
seninde dediğin gibi önce 6.0.3 yamasını yüklemen gerekiyor buda sitemizin dosyalar bölümünde mavcut ondan sonra v2 güncellemesini çekip kullanabilirsin

Varda
04.Eylül.2006, 18:01
pekii son transferler varmı bu yamanın boyutu kaç?

_Behlul_
04.Eylül.2006, 18:06
yok kardes 33 mb falandır ama son transferleri istiyosan barceloGS v3 falan war onlara b**

gürcü
27.Eylül.2006, 05:05
mrb ben dataya atıyorum bende ki versiyon fm 6.0.1 ama çalıştırınca error veriyor ne yapmam lazım biri yardım etse sevinirim

Jesus_FB
27.Eylül.2006, 05:37
mrb ben dataya atıyorum bende ki versiyon fm 6.0.1 ama çalıştırınca error veriyor ne yapmam lazım biri yardım etse sevinirim
versiyonun 6.0.3 olması gerekiyor

gürcü
27.Eylül.2006, 05:42
tşk peki 03 nerde bulabilirim bi bilginiz var mı

jacke
27.Eylül.2006, 13:53
Avrupa Liglerininki 6.0.3'te zaten var...Dolayısıyla bu update'in içinde de olmuş oluyor...

öncelikle emeğinze teşekkür ederim.çok güzel bi çalışma olduğundan şüphem yoktur.yalnız kotadan dolayı indiremicem..bidahaki ayaa artık.yalnız aklıma bişey takıldı 6.0.3 te avrupa transferleri var dedin de 6.0.3 patchi çıkalı 1 sene olacak nerdeyse yani cappello juventusta mı bu yamada ben tam anlayamadım.yani siz hiç avrupaya bakmadınızmı bu yamada.juventus falan 2.ligde olmicak mı?? bu soruları yanıtlarsanız sevinirim.tekrar teşekkürler elinize sağlık

Jesus_FB
27.Eylül.2006, 14:40
öncelikle emeğinze teşekkür ederim.çok güzel bi çalışma olduğundan şüphem yoktur.yalnız kotadan dolayı indiremicem..bidahaki ayaa artık.yalnız aklıma bişey takıldı 6.0.3 te avrupa transferleri var dedin de 6.0.3 patchi çıkalı 1 sene olacak nerdeyse yani cappello juventusta mı bu yamada ben tam anlayamadım.yani siz hiç avrupaya bakmadınızmı bu yamada.juventus falan 2.ligde olmicak mı?? bu soruları yanıtlarsanız sevinirim.tekrar teşekkürler elinize sağlık

kardeş bu geçen sezonki yama yeni v2 daha çıkmadı şubat ayının yaması bu :)

MaTRaKaN
27.Eylül.2006, 17:01
ellerinize sağlık teşekkürler

Oghuse
27.Eylül.2006, 20:46
ellerinize sağlık teşekkürler
kardeş biraz tarihe bak geçen senenin yaması inşallah indirmemişsindir :D