PDA

View Full Version : Oyun donuyor!!

Redrum
15.Eylül.2007, 01:33
Arkadaşlar fm 08 4.yılımdayım. Ne denediysem olmadı. Oyunun maç detayların hepsi none. Oyun çok ağır çalışıyor. Bazen bir continue'ya bastığımda 5dk bekliyorum. Ama oyunda bir yer varki, bir türlü geçmek bilmiyor. 20 dk bekledim geçmiyor. Birkaç kez yeniden açtım hala aynı. Ne yapabilirim lütfen yardım edin..

Razor332
15.Eylül.2007, 01:42
Sistemile Alakalı Olabilir Sistem Dizilimini Yazarmısın?

Redrum
15.Eylül.2007, 01:45
sistemim amd turion x2 1gb ram

Redrum
15.Eylül.2007, 02:10
kimse yardım etmeyecek mi?
İlla yardım edilmesi için sitede çok popüler falan mı olmam lazım??

Bekq
15.Eylül.2007, 05:31
Öncelikle feryadını anlamadım.Popüler olunca ne oluyorki.:confused:
Ayrıca sorunun cevabını bilmiyorum ama bendede 2 GB ram var.Değil 4 sene 14 sene geçse Large Database'de en ufak kasma yok.

El Barto
15.Eylül.2007, 05:43
Altta çalışan programları kapatmayı dene ve oyun açıkken sistem yöneticisinden hafıza yiyen diğer işlemleri gör. Anormallik varsa virüs olabilir bilgisayarını tara.

Ayrıca bu sitem nedendir çözemedim? Yarım saat içerisinde cevap alamadın diye.

Redrum
15.Eylül.2007, 23:29
Beyler kusura bakmayın biraz gergindim ne dediğimi bilmiyodum, bağışlayın.
Bu arada, dediğiniz her şeyi yaptım, neden oluyor anlamıyorum. özellikle june 1de, 20 dk bekledim.

El Barto
15.Eylül.2007, 23:34
Başka hiçbir uygulama çalışmazken görev yöneticisinde çok fazla bellek yiyen bir uygulama oluyor mu?

Birde oyununda kaç lig açık ve db boyutun large mi?

Redrum
25.Eylül.2007, 01:22
Abicim dediğim gibi, görev yöneticisinde, sistemin ayakta durması gereken şeyler ve fm var. antivrüs bile kapalı. Ram ve Cpu fazla gitmiyor, öyle gözüküyor görev yöneticisinde. 2 lig açık, türkiye süper ve italya serie a ligi. Db boyutum tsi large.

El Barto
25.Eylül.2007, 02:46
Raşit kayıtlı dosyanda bir sorun oluşmuş olabilir yoksa herşey normal gözüküyor. yeni bir oyun açarak dener misin aynı yavaşlık olacak mı?

Bekq
25.Eylül.2007, 06:47
Raşit Msn'den konuşalım.Kayıtlı dosyayı bana at.Bide ben deneyim.:)

Oghuse
25.Eylül.2007, 06:52
Sistemle alakalı bir durum gibi görünüyor birde virüs taraması yaptır istersen..