PDA

View Full Version : Oyuncu Özellikleri Düşüyor

Haseki
16.Eylül.2007, 22:24
Arkadaşlar benim oyuncularımın özellikleri 1 hafta içeirsinde ağır şekilde düştü. Öyle ki, Cabrera adlı dutbolcumun 15 -16 olan ceviklik frikik korner gibi özelliklerinin dğerleri şimdi 1. 14-15 basamak birden düştü. Kadronun en değerlisi olan oyuncu yürüemiyor bile. Üstelik tek o da değil en az 15 futbolcumun belli başı özellikleri yerlerde. KAlecmin 15 olan refleksi şimdi 5, Buna tezat söz geçirme özellikleri çok oynuncunun 20 oldu. en fazla 2-3 gol yiyen kaleci 8 gol yedi. Her yer kırmızı düşüş okuyla dolu. Sorun nedir acaba nasıl düzelir yaşayan var mı bu durumu. Biz internet üzerinden ortak oynuyoruz ama bir tek bende var bu durum... Fm 2008...

Oghuse
16.Eylül.2007, 22:28
Antrenman programından kaynaklı olabilir..
Ve ya internet üzerinden oynadığın için arkadaşın senin oyuncularına bişeler yapmış olabilir eğer oyun kurucu o ise..

Revolution
16.Eylül.2007, 22:29
Antreman programın nasıl? Teknik bir sorun değil yalnız bu bunun yeri Genel Tartışmalar..;;)

Haseki
16.Eylül.2007, 22:33
Buradan devam etme şansımız var mı? Sonra silersiniz konuyu. Oyunu bırakma noktasına geldim. Djurgardens la tam kadroyu oturttum drken. Yıldız oyuncularım yerlere indi.

Emerafu ve el matador diye iki paket var onları kullanıyorum. Klupen kovuldum e geri girdim bir hafta kadar eski antrenmala oynadılar ama yedek kadodakilere de aynı şey olmamaış.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Antrenman programından kaynaklı olabilir..
Ve ya internet üzerinden oynadığın için arkadaşın senin oyuncularına bişeler yapmış olabilir eğer oyun kurucu o ise..

Evet oyunun save i onların ps de. Server o arkadaş ama yapmaz öyle bir şey. Benim klupte para yok onunki milyonlar içinde . O lider ben 6.yım bir de böyle bişi yapmaz herhalde . Yapar mı ki???

El Barto
16.Eylül.2007, 22:35
Konu başlığı düzenlenerek doğru yere taşınmıştır.

Oyun esnasında rakiplerin modifier kullanıyor olmasın. :) Antrenman programı ile ilgili de olabilir. Yada kulüp küçük bir takımsa antrenman tesisleri seviyesinin düşük olmasından.

Oghuse
16.Eylül.2007, 22:36
Buradan devam etme şansımız var mı? Sonra silersiniz konuyu. Oyunu bırakma noktasına geldim. Djurgardens la tam kadroyu oturttum drken. Yıldız oyuncularım yerlere indi.

Emerafu ve el matador diye iki paket var onları kullanıyorum. Klupen kovuldum e geri girdim bir hafta kadar eski antrenmala oynadılar ama yedek kadodakilere de aynı şey olmamaış.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Evet oyunun save i onların ps de. Server o arkadaş ama yapmaz öyle bir şey. Benim klupte para yok onunki milyonlar içinde . O lider ben 6.yım bir de böyle bişi yapmaz herhalde . Yapar mı ki???

Dediğim gibi arkadaşın sana küçük bir şaka yapmış olabilir mesela o ne kadarlık transfer ypatı ve hangi takımdı?

El Barto
16.Eylül.2007, 22:37
Yapar mı ki???

Şu anlattıklarına bakarsan yapmış bile. :D

Haseki
16.Eylül.2007, 22:39
O helsinborg. Bir ara batıyordu onra yönetim para vermiş. Bir de kısa liste kullanıp tü oyuncuları alamışlar listedeki. Bizim klubu satsak alamayacağımız kalitede futbolcuları var. :Her yıl 2-3 tane satıyor 15- 20 mn alıyor.

Oghuse
16.Eylül.2007, 22:40
Valla üzülerek söylemek zorundayım ki arkadaşın küçük bir kazık atmış..

El Barto
16.Eylül.2007, 22:42
Gerçi günahını almak gibi olmasın ama bukadarı biraz anormal. :)

Oghuse
16.Eylül.2007, 22:44
CL'yi de aldı mı? :D Avrupadaki durumu nasıl?

Fazlasıyla anormal Emre abi..

Haseki
16.Eylül.2007, 22:44
Yok beee yapmaz öyle.

Biz 4 kişi oynuyoruz ikisi ardeş aynı pcen oynuyorlar. Malmö ve helsinborg. ben djrgardens öteki arkadaş ta göteborg. O iksi ilk 2 sıradalar şimdi öteki arkadaş hep düşmemeye ben de geçen sene hariç orta sıralara oynuyorum. Geçen sene 3 puanla kaçırdım sampiyonluğu. Yönetin zaten seref yoksunu. 500 lük oyuncuma 1mn veriyorlar bana sormadan kabul edyor. Futbolcu gidiyor. Helsnborg bogdan stancuyu aldı benden birbirimizden futbolcu alamak yasaktı ama farketmedim dedi ve kaydetti hain.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

CL'yi de aldı mı? :D Avrupadaki durumu nasıl?

Fazlasıyla anormal Emre abi..

Yok avrupaya bu sene gideek ilk kez. ŞAmpiyon olacak. İkisi de ligde gelene gidene 3-5 atıyorlar. Dün işte malmöden 8 tane yedim.

wolfson
16.Eylül.2007, 22:46
Ciddiden üzücü bi durum :( ( :D )

Oghuse
16.Eylül.2007, 22:47
Avrupadaki durumundan çakabilirsin o da aşırıysa geçmiş olsun..İstersen arkadaşın kayıtlı oyunu upload etsin inceleyelim bi kandırmaca var mı diye..

wolfson
16.Eylül.2007, 22:51
bir hafta içerisinde 15 ten 5 e düşmüş olması imkansız.Ayağı kopsa 8 olur :D

Haseki
16.Eylül.2007, 22:51
Ben bakarak anlayabilir miyim? Bunun anlaşılacağı yerler var mı? Oyun esnsında baksam anlasam. Zaten klup - değerlerde benim. Para 0 batacak yakında. genç admları kadroya alıp tüm futbolcuları satacağım. Gerçi alan olmuyor sözleşme fes ederim ben de. Ekonomik düzenleme yapıp duruyor klup ama hep aynı. Her hafat aynı seyi söylüyor... :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Resimi nasıl atabilrim. Dün gece onlara göndermek için print s yapmıştım...

wolfson
16.Eylül.2007, 22:53
Yok Yok kesin bi iş var.İmkansız böyle bi şey :D

Oghuse
16.Eylül.2007, 22:55
Oyun başındaki klup finanslarından anlaşılır herşey ve de oyuncuların PA ve CA değerlerinden..

Haseki
16.Eylül.2007, 22:56
Fotoyu atayım benim yıldız oyuncum. Sağ kanatta . 12 gol 7 asist yapmıştı. Çok yorgun yazıyor şimdi farkettim o etkiler mi özelliğini?

Oghuse
16.Eylül.2007, 22:57
Etkiler mesela arkadaşının oyuncularını da takibe al mesela kondisyonları hep %100 ise hiç kurtuluşu yok..

Haseki
16.Eylül.2007, 22:59
Yok kondisyon 96 ama altta çok yorgun yazıyor...

Oghuse
16.Eylül.2007, 23:00
sakatlıktan veya yoğun bir maç döneminden geçmemişse çok yorgun yazması çok anormal..

Haseki
16.Eylül.2007, 23:01
http://img363.imageshack.us/my.php?image=caberearte2.png

Oldu mu?

GReeN BeReT
16.Eylül.2007, 23:04
Hiç normal gözükmüyor.45 yaşındaki oyuncunun özellikleri belki bu kadar hızlı düşer.19 yaşında gelişim çağındaki bir oyuncunun olması imkansız.Belki sakatlıktan falan yeni çıkmıştır.

Oghuse
16.Eylül.2007, 23:04
Sakatlansa bile bu kadar düşüş yaşayamaz..Arkadaşını azcık sıkıştır bakalım senin oyuncular nasıl bu kadar yükseliyo napıyosun hangi program falan de..

Suicider
16.Eylül.2007, 23:05
o ne ya nası düşer bütün özellikler normal birşey değil birde antrenman programını koyabilirmisin sana zahmet arkadaşım

Haseki
16.Eylül.2007, 23:06
Hiç normal gözükmüyor.45 yaşındaki oyuncunun özellikleri belki bu kadar hızlı düşer.19 yaşında gelişim çağındaki bir oyuncunun olması imkansız.Belki sakatlıktan falan yeni çıkmıştır.

Yok sakatlık yaşamadı. 15 maç önce vardı sakatlığı geçti. Finansal durumdan etkienir mi özellikleri. Ama neden sadece as takım etkilensin ki?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

o ne ya nası düşer bütün özellikler normal birşey değil birde antrenman programını koyabilirmisin sana zahmet arkadaşım

Nasıl yapacağım..

GReeN BeReT
16.Eylül.2007, 23:08
Finansal durumdan özellik etkilenmesi görülmüş iş mi yahu :p

Suicider
16.Eylül.2007, 23:09
takıma gel antrenman tecrübeliye gir sol taraftaki menüden diğer oyuncunun resmini koyduğun gibi koy onuda

Haseki
16.Eylül.2007, 23:09
Finansal durumdan özellik etkilenmesi görülmüş iş mi yahu :p

Ne bileyim. MAdem paramı alamıyorum o zaman oynanamam deyip özelliklei düşmüştür belki... :)

GReeN BeReT
16.Eylül.2007, 23:11
Ne bileyim. MAdem paramı alamıyorum o zaman oynanamam deyip özelliklei düşmüştür belki... :)
Eğer öyle bir durum olsa sıkı çalışıp takımdan gitmeyi düşünmesi daha yüksek ihtimaldir bence :)

Haseki
16.Eylül.2007, 23:12
takıma gel antrenman tecrübeliye gir sol taraftaki menüden diğer oyuncunun resmini koyduğun gibi koy onuda

Tama analamdım . Takım ne nerede?

İmage huck de neyi sececeğim antreman pogramını yüklerken.

Emurafu.tsh--------İsmi bu iternetten indirdim zaten... Buradandır herhalde...

Suicider
16.Eylül.2007, 23:14
hmm resmi bulduysan imageshack ten gözat de o dosyayı bul host it e bas sora ordan çıkan en altaki linki buraya kopyala

Haseki
16.Eylül.2007, 23:19
Ben bu antemanı kullanıyordum. Sonra takımdan kovuldum 1 hafta kendi antrenmanlarını yaptılar klubun. Genel antrenmanı. Ayarlamayı unttum diye öyle kaldı. Sonra tekrar ayarladım ben buna hepisini. O paketi açınca her mevki için çkıyor be de amr olarak kullandığımmdan onu ayarladım winger mi noluyor galiba. sonra bir maç yaptım orebro ile 2-1 yenildim , noldu bu adamlara diye bir baktım yerlerde özelliği. KAleye bir baktım refleks 5 olmuş. Kale de 19 yasında benim. Denis sköld. Ben az sonra gitmek durumundayım. Gelince tekrar bakarım konuya. İlgini için teşekkür ederim. Dünden beri kafamı çok kurcaladı. Ben okayla da kousayım. Yoksa oyunu bırakacağım. Dün bırakıyordum olmaz öyle dediler. Olmadı satarım tü futbolcuları genç ve düşük üsretl,lerle oynarım...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

hmm resmi bulduysan imageshack ten gözat de o dosyayı bul host it e bas sora ordan çıkan en altaki linki buraya kopyala

O site kabul etmiyor format ymuyor diye . Resim ve video sadec galiba. Y dosya bu sitede zaten. Emurafu.tsh Buradan adım ama ilgisi yoktur herhalde... Ben gidiyorum. Sağolun...

Suicider
16.Eylül.2007, 23:24
arkadaşım bence antrenman programına gir başka yerden yüklediğin falan varsa sil hepsini bütün oyuncuları tek bir programa al bütün hepsini orta seviyeye getir ve ağrılık düzeyi orta olsun belki oyuncu özelliklerin çok artmaz ama en azından düşmez

sentugo
17.Eylül.2007, 00:52
Oyuncuların ilk başlarda özelliklerinin düşmesi normaldir.. 2-3 ay sonra tekrar bakıcak olursan çoğu özelliğinin arttığını görürsün..

Yani bu arada ben oyunculara göre antreman sistemi verdiğini varsayıyorum.. Sen gidipte defans oyuncusuna Striker antermanını yaparsan tabii ki özellikler düşecektir..

Maddi durum oyuncuların özelliklerine etki etmez. Ancak oyuncu mutsuzsa, daha büyük bir kulübe gitmek istiyorsa belki gelişmesi durabilir..

Olmadı ben tamamen gösteririm sana resim ile...

Bu arada o arkadaşın biraz hile kullanmışa benziyor... Ayıp şeyler bunlar yani..

Haseki
17.Eylül.2007, 00:58
Oyuncuların ilk başlarda özelliklerinin düşmesi normaldir.. 2-3 ay sonra tekrar bakıcak olursan çoğu özelliğinin arttığını görürsün..

Yani bu arada ben oyunculara göre antreman sistemi verdiğini varsayıyorum.. Sen gidipte defans oyuncusuna Striker antermanını yaparsan tabii ki özellikler düşecektir..

Maddi durum oyuncuların özelliklerine etki etmez. Ancak oyuncu mutsuzsa, daha büyük bir kulübe gitmek istiyorsa belki gelişmesi durabilir..

Olmadı ben tamamen gösteririm sana resim ile...

Bu arada o arkadaşın biraz hile kullanmışa benziyor... Ayıp şeyler bunlar yani..

Oyunun başları değil 3. sezon mu ne. Evet o antrenman programı açılınca içinden her mevkiiye göre antrenman çıkıyor. Onları ona göre yerleştiriyrum. Hile ne ehilesi olabilir anlamadım.

sentugo
17.Eylül.2007, 01:17
Bilmem ben anlamam hileden.. Oyun ondaysa bilmiyorum bende yorumları okuyup öyle bir şey dedim..

AA bu arada senin antrenörlerin hala takımda değil mi ?

Haseki
17.Eylül.2007, 01:32
Evet evet takımdalar. sadece biri gitti gerçi o konuda sorun olmaz. İhtiyaç fazlası var bi sürüü. İzin verilern araığın 1-2 üzerşinde adamlar...

sentugo
17.Eylül.2007, 01:56
Bu konu beni aşar o zaman :D

sanalkaos
17.Eylül.2007, 03:13
Bence FM Modifier ile biri senin oyuncunun CA-PA sını yerle bir etmiş...

Corpus
17.Eylül.2007, 03:16
Karşı adamdan datayı iste yani kayıtlı oyunu fazla kırmadan iste ama :D

sui generis
17.Eylül.2007, 03:51
ya bence düşünmeye gerek yok antreman programından olsa bile bu kadar düşmez inanın ki biri hile yapmış ama nasıl yapmıstır bilmem hile olduğu apacık ortda

Haseki
17.Eylül.2007, 04:52
Arkadaşlar save i aldım biri msn vb verebilirse gece ona atarım.

jay-jay
17.Eylül.2007, 05:37
emurafu antrenman programını ben kullanıyorum aksine cok yararlı bi program hocam büyük ihtimalle arkadaşın sana biraz kazık atmış gibime geliyo :D yinede arkadaşlar save i incelesinler hersey ortaya cıkar sen save game ini rapidshareye falan upload et linkini buraya koy incelensin bi ;;)

Haseki
17.Eylül.2007, 09:00
Rapidi bimiyorum ben birinin adrese atayım işte çok mu büyük olur boyutu. Bu arada size yeni foto göndereyim. Şimdi de Lauri Dalla vale ye oldu aynı şey...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img134.imageshack.us/my.php?image=dallavaledr4.png

İksinin de yaşı genç...

Dynamic
17.Eylül.2007, 09:50
Emurafu antrenman programıyla bu kadar düşüş olması imkansız.Şimdiye kadar gördüğüm en yararlı antrenman programı diyebilirim.Hayatımda hiç bu kadar büyük bir düşüşle karşılaşmadım.Oyuncu da Dalla Valle yani, öyle sıradan bir gençte değil.Bence birinin parmağı var bu işte.Sanıyorum arkadaşlarından birisi hile yapıyor, yapmaz deme sakın.Hele ki Modifier ile ilk defa tanışıyorsa herşeyi yapabilir ama yinede günahını almayalım.Bu arada save dosyaları çok küçük boyutlarda olur.

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\games

klasörü içinden save dosyanı bulup, rapide upload edebilirsin.Eğer upload etmeyi bilmiyorsan burdan tanıdığın birine msn yoluyla gönderebilirsin.

Haseki
17.Eylül.2007, 19:45
Rapidi bilmiyorum. Kimse msn vermiyor ki, sitede 2. günüm. Hep antrenman vb indiriyordum. Forumlarda yoktum. Save var. Göndereyim. Msn verse birisi tamam. Dün konustum ,modifier ne biliyor musun dedim. Şakayla karışık espri felan yaptı. Davranışlarından yapmadığı sonucu çıkıyor bana göre. Yapacağına inanaırım ama bu kadar rahat yalan sölemez bana. Bir aparat yüklemişti o sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. Fubolcu özelliklerini yazıyorsun o da sana en uygununu gösteriyor. Office 2007 exel uygulamalı bir şey.
Dün gece oynuyorduk amc ye dalla valeyi koyayaım dedi, özelliklee bir baktım yine dumur. Foto çekip ona da size de gönderdim. Save i atacağım kimse yok mu msn verebilecek. Zaten Finanstan dolayı 30 sözleşme fesettim, klup çokmek üzere. Lütfen biri msn adresi verebilir mi ona göndereyim. İyi günler.

Dynamic
17.Eylül.2007, 20:02
Rapidi bilmiyorum. Kimse msn vermiyor ki, sitede 2. günüm. Hep antrenman vb indiriyordum. Forumlarda yoktum. Save var. Göndereyim. Msn verse birisi tamam. Dün konustum ,modifier ne biliyor musun dedim. Şakayla karışık espri felan yaptı. Davranışlarından yapmadığı sonucu çıkıyor bana göre. Yapacağına inanaırım ama bu kadar rahat yalan sölemez bana. Bir aparat yüklemişti o sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. Fubolcu özelliklerini yazıyorsun o da sana en uygununu gösteriyor. Office 2007 exel uygulamalı bir şey.
Dün gece oynuyorduk amc ye dalla valeyi koyayaım dedi, özelliklee bir baktım yine dumur. Foto çekip ona da size de gönderdim. Save i atacağım kimse yok mu msn verebilecek. Zaten Finanstan dolayı 30 sözleşme fesettim, klup çokmek üzere. Lütfen biri msn adresi verebilir mi ona göndereyim. İyi günler.
Hocam, Excel uygulumalı dediğin olay şu konudaki sanırım.
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=63715

Bu oyunda sorun yaratacak bi uygulama değil bildiğim kadarıyla, ayrıca ben size msn adresimi vereyim, siz save dosyanızı bana gönderebilirsiniz, bende rapide upload ederim.

Saygılar.

Haseki
17.Eylül.2007, 21:11
Evet kardeş o linktekinden bahsediyorum. Ben senin msni ekledim. Az sonra sana maille atacağım sondan bir önceki save'i. Sonuncusu dün gece oynandı çünkü. Dalla vale henüz resimdeki gibi değil. 2 maç mı ne sonra o hale geliyor. İkisi arasındaki farkı da görmüş olursun. Su an antrenman programları yklü değil haberin olsun. İstifa edip tekrar girdiğim için silindi. As takım ve yedekler karman çorman onu da söyleyeyim. İlgi için sağol. :)

Trabzonspor
17.Eylül.2007, 21:47
burda bı hıle vardır o antrenman programını kulandım bende ole bıse olmadı ama oyuncunun ca-pa sıyla oynandıysa olur bu

Dynamic
17.Eylül.2007, 21:59
Evet kardeş o linktekinden bahsediyorum. Ben senin msni ekledim. Az sonra sana maille atacağım sondan bir önceki save'i. Sonuncusu dün gece oynandı çünkü. Dalla vale henüz resimdeki gibi değil. 2 maç mı ne sonra o hale geliyor. İkisi arasındaki farkı da görmüş olursun. Su an antrenman programları yklü değil haberin olsun. İstifa edip tekrar girdiğim için silindi. As takım ve yedekler karman çorman onu da söyleyeyim. İlgi için sağol. :)
Rica ederim hocam, mail attım kontrol edersin.Bugün çözüyoruz bu gizemi. :p

Haseki
17.Eylül.2007, 22:32
Evet barkadaşlar msn aracılığıyla sondan bir önceki save umut arkadaşımıza gitmiş bulunmakta. Bu save de dalla vale önceleri az iyiyken iki maç sonra çöküyor. İlgilenen arkadaşlara duyurulur. Bir ilk mi yaşanıyor yoksa işin içinde modifierler mi var... :)

sentugo
17.Eylül.2007, 22:34
Modifier kesin. Yüzde 900

Haseki
17.Eylül.2007, 22:45
Az önce umut bey baktılar.
Şimdiki yetenek 120
Potansiyel yetenek 70

Böyle bir durum oluşabilir mi?
Bana başka ihtimal yok kesinlikle modifier diyebilir misiniz?

Bir soru daha. Sizce napayım? Gerçi bu yazışşmalardan da söz ettim okaya, biliyor. Planımı açığa vurmak gibi oldu ama vurayım yine de.
Ben gidip abi böyle böyle olmuş nasıl oldu diye mi sorayım.

Yoksa server değişikliğine gidip öbür arkadaşı mı server yapayım. Bunu yaparsamm siz sevgili arkadaşlarım bana yardım edip modifier edinmemi ve arkasından da bu kez aynı şeyi benim mi yapmamı önerirsiniz. Ne dersiniz.
Okay sakın ouma buralarıı....

El Barto
17.Eylül.2007, 22:51
Dallas'a döndü valla burası ailecek severek izliyoruz sonunu çok merak ediyoruz. :p

Arkadaşım sen oyunu bu haliyle oynamaktan memnun musun? Sor arkadaşına var mı böyle birşey diye. Yok derse ve sen ona inanıyorsan birde eğer keyif alıyorsan devam et. Yok bunun altında bir katakulli vardır diyorsan ve oyundan zevk almıyorsan bırak gitsin oynama dünyanın sonu mu sanki? :) Bak yakında 2009 çıkacak zaten :)

Dynamic
17.Eylül.2007, 22:56
Merhaba arkadaşlar ekran görüntülerine sizde bir göz atın istedik.Buyrun benim sıfırdan başlattığım oyundan ve Erkan beyin oynadığı datadan oyuncunun durumu;

Benim sıfırdan açtığım data;

http://img221.imageshack.us/img221/4929/curpot1da6.jpg

Erkan beyin oynadığı data;

http://img185.imageshack.us/img185/9620/curpotbh3.jpg

Zaten Dalla Valle'yi hepiniz bilirsiniz, hep sabit bir potansiyelle oyuna başlar.Oyunun üstünde oynandığı açıkça belli.Ben hayatımda hiç bulunduğu durumdan daha aşağı potansiyele sahip bir genç oyuncu görmedim, zaten potansiyelin ne anlamı kalır ki o zaman. :)

Saygılar.

Haseki
17.Eylül.2007, 23:04
Teşekkürler arkadaşlar sağolun yaa. Umut kardeş sen ayrıca çok sağol. Ben bugün canım arkadaşlarımla konusayım bakayım. Kim ne yapmış çıksın ortaya. Bir daha görüşmek ümidiyle hoşça kalın. Forumlarda başka konularda da karşılaşmak ümidiyle.

Trabzonspor
17.Eylül.2007, 23:22
Dallas'a döndü valla burası ailecek severek izliyoruz sonunu çok merak ediyoruz. :p

Arkadaşım sen oyunu bu haliyle oynamaktan memnun musun? Sor arkadaşına var mı böyle birşey diye. Yok derse ve sen ona inanıyorsan birde eğer keyif alıyorsan devam et. Yok bunun altında bir katakulli vardır diyorsan ve oyundan zevk almıyorsan bırak gitsin oynama dünyanın sonu mu sanki? :) Bak yakında 2009 çıkacak zaten :)

fılmın sonu geldı şemsi olayda modıfer var :D

Dynamic
17.Eylül.2007, 23:50
Teşekkürler arkadaşlar sağolun yaa. Umut kardeş sen ayrıca çok sağol. Ben bugün canım arkadaşlarımla konusayım bakayım. Kim ne yapmış çıksın ortaya. Bir daha görüşmek ümidiyle hoşça kalın. Forumlarda başka konularda da karşılaşmak ümidiyle.
Rica ederim hocam, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. :)

fılmın sonu geldı şemsi olayda modıfer var :D
Belli ki El Barto konunun daha fazla uzamasını istemiyor ama bence gayet hoş ve eğlenceli bi konu oldu.Bende daha fazla uzatmadan save dosyasının linkini atayım.Hem sizde bir göz atmış olursunuz.Özellikle henüz Ocak 2009'dayken Helsingborg'un 28 M £ olan transfer bütçesi, ayrıca yine Helsingborg'un alt yapısındaki minik Maradonalar herşeyi özetliyor. :0:

Download Link:
http://rapidshare.com/files/146027379/206_ligggggggg_2.rar.html

Saygılar. (::)

Trabzonspor
18.Eylül.2007, 00:22
minik maradonalar he :D:D:D:D:D

El Barto
18.Eylül.2007, 00:23
Yok canım uzamasını istememk gibi bir niyetim yok. :) Bende eğleniyordum.

Bu arada adım Şemsi değil thehell Emre. :)

Dynamic
18.Eylül.2007, 00:45
Yok canım uzamasını istememk gibi bir niyetim yok. :) Bende eğleniyordum.

Bu arada adım Şemsi değil thehell Emre. :)
Eyvallah hocam, ayrıca arkadaşımızın sorunuyla ilgilendiğiniz için bende kendi adıma çok teşekkür ederim. :)

Haseki
18.Eylül.2007, 04:09
Evet arkadaşlar yanılmaışsınız. Çok sevgili arkadaşım modifier kullanmış. Zor olsa da itiraf ettirdim. Önce elektriğe bağladım söylemedi, derisini yüzmye başlayınca hemen çözüldü. :) Şimdi oyun bitti. Yeni oyuna başlayalım dedik. İspanya ligine başlayacağız gece. Tekrar çok sağolun. Umut kardeşime çok çok teşekkür ederim...

Bekq
18.Eylül.2007, 04:19
Ve Mutlu Son.!!!:D:D

Oghuse
18.Eylül.2007, 04:21
Nihayet kabul etmiş..:D Neyse kaçaksız göçeksiz bir La Liga diliyorum size.

El Barto
18.Eylül.2007, 05:11
The End....

Yayında ve yapımda emeği geçen tüm arkadaşlarım adına hepinize teşekkür eder, konuyu kilitlerim. Bir başka modifier macerasında görüşmek üzere. :)